Медаль "За служіння мистецтву"
Медаль

Артикул: ВТО_235-1

Вартість комплекту: 455.00 грн.

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.


ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

Для нагородження митців України та світу за особисті видатні досягнення в професіональній сфері

 

Дата заснування: 26 листопада 2017 р.

 

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно

    




 

 

 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

 

медаллю "За служіння мистецтву"

 

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку


  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Наказ / Дата   
№1525-1534

митці

Орловський Марк Семенович
17.04.2024
№1524

митець

Ніколенко Олександр Володимирович
28.03.2024
№1523

митець

 Орловський Марк Семенович
25.03.2024
№1522

митець

Новицький Станіслав Сергійович
14.03.2024
№1515-1521

Петрик Тетяна Дмитрівна

Войцехович Анна Юріївна

Стадніченко Надія Василівна

Гончаренко Юліана Володимирівна

Білозуб Людмила Миколаївна

Кір'янова Юлія Вікторівна

первинна організація НСТД України

№3

05.03.2024

№1514

Чернега Віктор Анатолійович, заслужений діяч естрадного мистецтва України

Кабрицька Алевтина Володимирівна
20.02.2024
№1509-1513

культурні діячі

Орловський Марк Семенович
 19.02.2024
№1508

митець

ГО "СПІЛКА МОЛОДІ"
02.02.2024
№1506-1507

культурні діячі

Канавенко Катерина Олегівна 21.12.2023
№1503-1505 культурні діячі Українська конфедерація журналістів 19.12.2023
№1499-1500

культурні діячі

Українська конфедерація журналістів 19.12.2023
№1498

Макаренко Катерина

ГО "Спілка молоді" 12.12.2023
№1497

Резанова Марія

Червоноградська обласна Рада ветеранів ГУ МВС 30.11.2023
№1493-1496

культурні діячі

Саратовський Володимир Вікторович 23.11.2023
№1489-1492

культурні діячі

Новицький Станіслав Сергійович

13.11.2023

№1483-1488

Ярослава Руденко, заслужена артистка України

Христина Охітва, заслужена артистка України

Сергій Комісаренко, заслужений журналіст України

Тетяна Забавська, актриса театру та кіно

Катерина Крахмальна, режисер-постановник

Ольга Вороніна, режисер постановник та ведуча "Перець ФМ"

рада ВГО "Країна"

№11

09.11.2023

№1482 культурний діяч

Каркач Андрій Володимирович

01.11.2023
№1481 культурний діяч Ломачук Дмитро Федорович 31.10.2023
№1480 Горишняк Галина Іванівна ГО"Асоціація працівників колективів організацій культури та мистецтва України"

№5/11

05.11.2023

№1479

Гостюк Василь Андрійович

Товариство письменників і журналістів імені Франка 15.11.2023
№1474-1478

Заліщук Валерій Васильович, художник-педагог, старший викладач кафедри живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв

Найдьон Роман Анатолійович, український художник - живописець. Член Національної спілки художників України

Швачунов Ігор Юрійович, художник - педагог, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну СДПУ ім. А.С. Макаренка, Заслужений художник України

Дмитрієв Олексій Олегович, художник-педагог, старший викладач кафедри живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв

Петренко Григорій Миколайович, - український художник-живописець, артменеджер

Хотінська селищна рада Сумського району Сумської області
Селищний голова Микола Торяник
02.10.2023
№1468-1473

Басок Сергій Іванович
Богайчук Людмила Романівна
Гудименко Асія Володимирівна
Стеценко Оксана Леонідівна
Цоніна-Тронь Тамара Іванівна
Туржанська Людмила Вікторівна

Одеська обласна організація Національної спілки художників України (ООО НСХУ) 28.09.2023
№1467

культурний діяч

Гарбуз Ірина МИколаївна 25.09.2023
№1463-1466

митці

Українська конфедерація журналістів 19.09.2023
№1462

Майко Федір Іванович

Українська конфедерація журналістів 13.09.2023
№1452-1461

культурні діячі

Миколаївський академічний художній драматичний театр 07.09.2023
№1450-1451 митці громадська організація 06.09.2023

№1449

митець

громадська організація

22.08.2023

№1448

Філатов Володимир

Юлія Сак

05.11.2023

№1447

Крищенко Вадим Дмитрович

Юлія Сак

07.09.2023

№1446

митець

Кархут Юрій Несторович

18.08.2023

№1441-1445

Чурюкіна Анна Володимирівна
Мартинюк Любомир Петрович
Сергєєв Георгій Олександрович
Ткачик Василь Павлович
Таравська Надія Тимофіївна

Українська конфедерація журналістів

18.08.2023

№1440 Василик Роман Якимович,народний художник України, художник сакрального мистецтва

Тернопільстка обласна організація Національної спілки художників України

09.06.2023

№1439

Максимюк Григорій Крізонтович, художній керівник

 Народний козацький хор "Лужанські козаки" Буковинського коша Українського козацтва

23.05.2023

№1437 Безушко Оксана Миколаївна

Чортківський район(відділ з гуманітарних питань)

27.06.2023

№1436 соліст

Відділ культури, молоді та спорту Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області

09.05.2023

№1435 митець

Управління соціального захисту населення Подільської районної ради у м.Полтаві

04.05.2023

№1434 Балаескул Оксана Вікторівна, заслужена артистка естрадних мистецтв України, оперна та концертна співачка,артистка хору Одеського Національного академічного театру опери та балету

Секретар ТС "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" та Нагородний комітет "Україна"

 

04.05.2023

 

 №1433 Корнатовський Ігор Леонідович, оперний та концертний співак, провідний соліст харківського академічного театру опери та балету

Секретар ТС "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" та Нагородний комітет "Україна"

№05-23

01.05.2023

№1432 Коваленко Дмитро Юрійович

ГО "Незламні духом українці"

№216

08.05.2023

№1431 митець  Орловський Марк Семенович   24.04.2023 
№1430 Полтавцева Дар'я Андріївна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023

№1429 митець  Орловський Марк Семенович    24.04.2023
№1428 Усенко Ірина Олександрівна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023

№1427 Безотосна Юлія Олександрівна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023

№1426 митець

Орловський Марк Семенович

 24.04.2023 
№1425 Полтавцева Ірина Валеріївна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023

№1424 Трум Єлизавета Ігорівна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023
№1423 митець

Орловський Марк Семенович

 24.04.2023
№1422 Нечай Софія Олександрівна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023
№1421

Пенчева Тетяна Володимирівна

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

№17/04

17.04.2023

№1420

Семен Рубчинськи,  продюсер, заслужений робітник культури України

Юлія Сак

02.08.2023
№1419

Анісімова Аліса

Юлія Сак

29.08.2023
№1418

Кирич Едуард lлліч

Юлія Сак

02.08.2023
№1414-1417

Дорош Ігор Володимирович, голова правління ТООНСХУ, організатор постмодерного мистецького руху в Тернополі

Кульчицький Михайло Йосипович , заслужений майстер народної творчості України, член НСМНМУ

Ковальчук Станіслав Мар’янович, заслужений художник України, член НСХУ

Вільгушинський Роман Казимирович, народний художник України, член НСХУ, відповідальний секретар ТООНСХУ

Тернопільська обласна організація Національної спілки художників України

24.03.2023
№1413 Олійчук Марія Миколаївна, режисер-постановщик народного аматорського театру "Авантюра"

БО "Міжнародний благодійний фонд "Місія Д"

22.03.2023
№1412 Ніколаєвський Олександр Юрійович
Львівський палац мистецтв 14.03.2023
№1411 Мельник Олег Йосипович ГО "ДГО "Співограй"  01.04.2023
№1410 Войтинський Юрій Степанович Голова осередку НСТДУ Львівської опери Ковальчук Роман 28.02.2023
№1408-1409 культурні діячі Полтавське обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки, Присяжнюк Євгеній Миколайович 27.02.2023
№1407 Будюк Тетяна Ігорівна, м.Вінниця КЗ "ДНЗ №23 ВМР" Благодійна організація всеукраїнський благодійний фонд "Злагода" 13.02.2023
№1406 митець Львівський палац мистецтв 03.02.2023
№1405 діяч мистецтв Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України в Харківській області в.о Голови Правління Стародубов С.М 31.01.2023
№1404 митець громадська організація 09.01.2023

№1403

Ярошенко Сергій Миколайович Ніконенко Ольга Миколаївна 06.01.2023

№1402

культурний діяч
Львівський палац мистецтв 22.12.2022

№1401

Грущенко Сергій Олександрович Українська конфедерація журналістів  22.12.2022

№1399-1400

Бондар Іван Іванович
Франчук Валерій Олександрович
Українська конфедерація журналістів 18.08.2023

№1397-1398

 культурні діячі ГО "Спілка молоді"  27.07.2023
 №1396  Пащенко Тетяна

ГО "Спілка молоді"

 №20

25.07.2023

№1394-1395

 культурні діячі

ГО "Спілка молоді"

27.07.2023

№1393

Пехтерев Дмитро Вікторович

ГО "Всеукраїнське  об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№17

29.06.2023

№1392

культурний дія

Творча спілка журналістів Кременчуччини Національної спілки журналістів України

27.06.2023

№1391

митець

Чортківський районний відділ з гуманітарних питань

26.06.2023

№1383-1390

Красьоха Василь Андрійович

Володіна-Панченко Наталія Віталіївна

Ніколаєвський Олександр Юрійович

Недошовенко Тамара Федорівна

Пацан Юрій Іванович

Заблоцький Василь Романович

Бабюк Андріан Павлович

Сергеєв Георгій Олександрович

Українська конфедерація журналістів

 22.12.2022

№1382

митець

ГО "Українська народна сила"

15.12.2022

№1381

Скоблінська Олена Анатоліївна

ГО "Польський дім"

07.11.2022

№1380

Недін Лариса
 Юлія Сак 17.12.2022

№1379

митець

ГО "Українська народна сила" 15.12.2022

№1378

Семенов Володимир Миколайович

Юлія Сак 17.12.2022

№1377

Guitarist Flame (Александр Борисов)

Юлія Сак 09.04.2022

№1375

Гучок Тетяна Михайлівна

президент  Благодійної  організації Всеукраїнський  благодійний  фонд "Злагода" Богомолова Ольга Миколаївна 

01.12.2022

№1371-1374

Межурецький Олександр Євгенович артист вищої категорії

Курман Євген Васильович головний режисер

Іванов Валентин Миколайович завідувач частини(художньо–постановочної)

Межурецький Олександр Євгенович артист вищої категорії

Миколаївський Академічний Художній Драматичний Театр

16.11.2022

№1363-1370

Крюков Василь Іванович

Малік Олексій Володимирович

Орос Іван Васильович

Пахомова-Власова Наталія Георгіївна

Погрібна Ольга Геннадіївна

Целоусов Вадим Борисович

Цонін Валерій Володимирович

Кириченко Сергій Олексійович

Одеська обласна організація Національної спілки художників України

04.10.2022

№1362

митець Львівський палац мистецтв 29.09.2022

№1361

митець Сарненська районна організація "Наше місто" 23.09.2022

№1351-1360

Басанець Лука Валерійович

Варєшкін Ігор Юрійович

Вербич Олександр Володимирович

Гуков Станіслав Володимирович

Діасамідзе Алла Григорівна

Дьокіна Ольга Борисівна

Зоркальцев Олексій Миколайович

Кіртока Олександр Іванович

Кравченко Галина Борисівна

Крижевська Світлана Григорівна
Одеська обласна організація Національної спілки художників України 04.10.2022

№1343-1350

митці

Управління культури молоді та спорту Фонтанської сільської ради 02.11.2022

№1341-1342

митці

Чайківська Галина Зеновіївна 02.11.2022

№1340

Кисельова Тетяна Володимирівна

Сак Юлія 04.12.2022

№1339

Кудінова Тетяна Борисівна

Сак Юлія 23.11.2022

№1338

Марцевич Людмила

Сак Юлія 20.11.2022

№1336

митець Градовий Василь Гнатович 02.11.2022

№1335

Поліщук Олена Василівна Сак Юлія 21.10.2022

№1332-1334

митці Субота Микола 05.10.2022

№1331

Биліна Оксана Володимирівна Александрович Георгий Борисович 13.07.2022

№1330

Скоблінський Максим Володимирович ТС "Асоціація діячів культури України"

№1

01.09.2022

№1329

митець Зінченко Яна 15.09.2022

№1328

митець Львівський палац мистецтв 06.09.2022

№1327

не розголошується під час війни ГО "Спілка молоді" 27.06.2022

№1325

не розголошується під час війни ГО "Спілка молоді" 27.06.2022

№1324

Сак-Шевченко Юлія Юріївна Товариство "Україна-Світ" 06.09.2022

№1323

 Хмельова Олена Леонідівна, начальник відділу культури та туризму Коростишівської міської ради. За відповідальність, професіоналізм та реалізацію патріотичних проєктів волонтер Марина Квітка 12.08.2022

№1321-1322

не розголошується під час війни ГО "Спілка молоді" 27.06.2022

№1313-1320

не розголошується під час війни

ГО "Спілка молоді"

27.06.2022

№1312

не розголошується під час війни

Калинчук Ольга

16.06.2022

№1311

Толстова Наталія Михайлівна

Творча спілка асоціації діячів естрадного мистецтва України

№5

21.05.2024

№1305-1308

 митці

Львівський палац мистецтв

10.05.2022

№1302

 Хачатрян Артур Грач'яович

ВГО "КРАЇНА"

17.02.2022

№1300-1301

Канівець Ольга Сергіївн, КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" ДМР м. Дніпро

митець

президента  Благодійної  організації Всеукраїнський  благодійний  фонд «Злагода» Богомолової  Ольги Миколаївни

11.02.2022

№1299

 Кушлик Любомир Миколайович, Доцент Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка м. Львів

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1298

 Буюклі Марія Петрівна, Викладач Кубейської школи мистецтв Одеська область, Болградський район, с.Оріхівка

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1297

 Станкова Олена Дмитрівна, Керівник шкільного театрального гуртка «Пегас» Одеська область, Болградський район, с.Оріхівка

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1296

 Пейчев Степан Ілліч, керівник танцювального гуртка "Непосиди" Оріхівського будинку культури Одеська область, Болградський район, с.Оріхівка

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1295

 Попова Ольга Василівна, керівник вокальної студії КЗ ЦТДУМ Одеська обл. м.Роздільна

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1294

 Брик Микола Олександрович, Дитяча школа мистецтв ім. К.Г. Стеценка, Черкаська область м. Корсунь-Шевченківський

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1293

 Лисенко Ольга Олегівна, Голованівська районна дитяча школа мистецтв

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1292

 Петросян Заруі Суренівна, Станція юних техніків Миколавївська область м. Южноукраїнськ

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1290-1291

 митці

Саратовський Володимир Вікторович

07.02.2022

№1270-12890

 Васянович Григорій Петрович;
 Вовкун Василь Володимирович;
 Гануліч Володимир Костянтинович;

 Дмитрів Кдавдія Миколаївна
 Глинчак Василь Васильович;
 Дацишин Євгеній Михайлович;
 Джурик Любов Казимирівна;
 Едер Тадей Олександрович;
 Журавльова Ольга Євгенівна;
 Заблоцький Василь Романович;
 Калиновська Наталія Леонідівна;
 Пісний Богдан Михайлович;
 Прухницький Василь Андрійович;
 Ткачик Василь Павлович;
 Фразе-Фразенко Ірина Степанівна;
 Григорук Аделя Григорівна;
 Григорук Антон Антонович;
 Курилюк Іван Васильович;
 Кучер Богдан Михайлович;
 Філіпова Галина Василівна;
 Петрів Марія Іванівна

Українська конфедерація журналістів

15.12.2022

№1266-1269

 митці

Львівський палац мистецтв

19.01.2022

№1265

 Григоренко Ольга Іванівна, КЗ "ШМ ім. Л.М. Нагаєва Одеського району Одеської області" м. Чорноморськ

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

18.01.2022

№1264

 Пельванова-Геворкян Камілла Тиркишівна, Зразкова вокальна студіїя  "Камелія" КЗ "Палац культури міста Нетішина"

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

18.01.2022

№1263

 Синельникова Ірина Миколаївна, Палац дитячої та юнацької творчості Курахівська міська рада Донецька область м. Гірник

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

№1801

18.01.2022

№1258-1262

 митці

Орловський Марк Семенович

12.01.2022

№1257

 Катерина Шубіна, БФ "Добро"

Готель "Кокіче"

08.05.2022

№1254-1256

 митці

Орловський Марк Семенович   12.01.2022  

№1253

 Єрмашкевич Тетяна Дмитрівна

ГО "The World of Talent"

№12

12.12.2023

№1252

 митець

Орловський Марк Семенович  12.01.2022 

№1251

 Русул Ірина Василівна

ГО "Співограй" 03.12.2023

№1249-1250

 митці

Орловський Марк Семенович

12.01.2022

№1248

 Доконіна Тетяна

Готель "Кокіче"

08.05.2022

№1243-1247

 митці

Орловський Марк Семенович

12.01.2022

№1242

 митець

Чернівецьке обласне козацьке товариство "Буковинський козацький кіш"

12.01.2022

№1241

 Череватенко Ольга Володимирівна, КЗ "Донецький Палац молоді "Юність", Донецька область м. Костянтинівка

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1240

 Якимова Ганна Олексіївна, Охтирська ДХШ ім. Т. Г. Шевченка

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1239

 Зубик Наталія Олександрівна, Артистка драми Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1238

 Цеховська Альона Володимирівна, Гурток "Паперове диво" Будинок дитячої та юнацької творчості Окнянської селищної ради Подільського району Одеської області

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1237

 Біляга Олеся Миколаївна, Керівник Зразкового аматорського хореографічного колективу «Імідж-клас» Палац молоді та підлітків «Залізничник» місто Ізюм

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1236

 Лєпілєна Лілія Чеславівна, Керівник Зразкового художнього колективу дизайн-студії "Сувенір" Білозерський освітньо-культурний центр Білозерської міської ради Донецької області

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1235

 Богдан Беата Вікторівна, Керівник Студія танцю Богдан Беати м.Тячів

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1234

 Пильцова Наталія Вікторівна, Студія образотворчого мистецтва Палітра Чернігівська область, м.Чернігів

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1233

 Удовиченко Наталія Леонідівна, Зразковий гурток образотворчого мистецтва "Студія "Відродження" КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Південної міської ради Харківський район Харківська область

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1232

 Головіна Олена Володимирівна, КЗСМО "Школа мистецтв № 2", КМР м. Кривий Ріг

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

05.01.2022

№1230-1231

 митці

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

11.02.2022

№1229

 митець

ГО "Народна трибуна"

24.12.2021

№1220-1228

 митці

Голуб Ю.

21.12.2021

№1199;

№1200;

№1201;

№1202;

№1203;

№1204;

№1205;

№1206;

№1207;

№1208;

№1209;

№1210;

№1211;

№1212;

№1213;

№1214;

№1215;

№1216;

№1217;

№1218;

№1219

Єкатериніна Галина Олександрівна, МКЗК "Дніпровська дитяча музична школа № 11", м. Дніпро;

 Тринкаль Ірина Миколаївна, Каховський НВК «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;

 Пожидаєва Світлана Іванівна, Комунальний заклад "Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Запорізької обласної ради;

 Вітер Жанна Богданівна, Бурштинська міська дитяча  музична школа Івано-Франківська область;

 Чеснєйша Людмила, ПНЗ ЦДЮТ Дніпровського р-ну м. Запоріжжя;

 Юзюк Наталя Федорівна, Львівський національний університет імені І. Франка;

 Міхєєва Людмила Сергіївна, Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну";

 Лисков Андрій Миколайович, Комунальний заклад "Школа мистецтв" Шпанівської сільської ради;

 Александрова Наталія Володимирівна, Енергодарська гімназія №5 Енергодарської міської ради Василівського району Запорізької області;

 Кирнична Світлана Іванівна, Хмельницька школа мистецтв;

 Радей Людмила Ігорівна, Запорізький навчально-виховний комплекс № 109 Запорізької міської ради Запорізької області;

 Веретка Казмірчук Ірина Іванівна, КЗ ЗСО "Луцький ліцей № 28 Луцької міської ради";

 Малоок Лілія Федорівна, Палац дітей  та  юнацтва ім. Алли Іванової  м. ІзмаЇл;

 Семикопенко Тетяна Анатоліївна, Градизький ЗБК Полтавська область с. Градизьк;

 Тєрєхова Яна Сергіївна, Солоницівський дитячий клуб «Орлятко»;

 Войтович Лілія Сергіївна, СЗЗСО І-ІІІ ст. школа-інтернат смт. Сутиски;

 Кузюк Вікторія Олегівна, Великомихайлівська ДМШ, Велика Михайлівка,Одеська обл.;

 Грек Інна Петрівна, КЗ "Центр культури та дозвілля", смт Турбів;

 Мірошниченко Ольга Володимирівна, ЗНЗ № 19 м. Чернігів;

 Перехрест Зореслава Анатоліївна, Драбівська дитяча школа мистецтв. м. Драбів;

 Бучинська Ганна Леонідівна, КЗ "Пісочинський ліцей"Мобіль" Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області"

 БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"  24.12.2022

№1198

 Титаренко Марія Олександрівна, Зразковий цирковий колектив " Романтики " ПК " Гірник " м. Дніпрорудне

 БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

30.12.2021

№1191;

№1192;

№1193;

№1194;

№1195;

№1196;

№1197;

№1198

 Мусієнко Наталія Валеріївна, КЗ Центр дитячої та  юнацької творчості №1 Харківської міської ради;

 Євтушенко Анна Валентинівна, КЗ "Мистецька школа № 3 Краматорської міської ради" Донецька обл.;

 Гоменюк Ірина Антонівна, Заводська комунальна мистецька школа Тернопільська область смт. Заводське;

 Лисенко Ольга Олегівна, Голованівська районна дитяча школа мистецтв;

 Дреганова Олена Олександрівна, Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж текстилю та дизайну";

 Тітаренко Вікторія Олегівна, Комунальний заклад "Дитяча школа мистецтв Долинської міської ради" Кіровоградська область м. Долинська;

 Петрів Світлана Іванівна, Долинський будинок дитячої та юнацької творчості Івано-Франківська область, м.Долина

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

13.12.2021

№1189

 митець

Орловський Марк Семенович

16.12.2021

№1188

 митець

Берлін Тамара Олегівна

10.12.2021

№1183;

№1184;

№1185;

№1186;

№1187

 Шимчук Роксоляна;

 Поживанов Михайло;

 Тислюк Надія;

 Кудовба Володимир;

 Муха Оксана

Львівський палац мистецтв

19.11.2021

№1180-1182

 митці

Суббота Микола Миколайович, індивідуальний член ВГО "КРАЇНА"

05.11.2021

№1179

 Суббота Інна Миколаївна

Суббота Микола Миколайович, індивідуальний член ВГО "КРАЇНА"

№01

20.01.2022

№1177-1178

 Бабій Галина Григорівна, завідувач клубним закладом села Олексинці, Чортківського району;
Труш Ольга Зеновіївна,завідувачка сектору культури управління освіти,культури,молоді та спорту Монастириської міської ради

Чортківська міська рада

04.11.2021

№1173-1176

 Гурська Зоя Іванівна, завідувач клубом с. Радовичі;

 Юндак Алла Антонівна, завідувач клубом с. Колона;

 Максимчук Любов Федорівна, завідувач бібліотекою с. Милятин;

 Комзюк Людмила Яківна

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

28.10.2021

№1155-1172

 митці

Орловський Марк Семенович

22.10.2021

№1154

 Яхван Михайло Михайлович

ГО "Фестивальна Україна"

19.02.2022

№1151-1153

 митці

Орловський Марк Семенович

22.10.2021

№1150

 митець

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

01.11.2021

№1149

 митець

Степкин В.Н.

26.10.2021

№1148

 Тарадайко Валентин Григорович, учасник Народного чоловічого вокального ансамблю "Обертон"

КЗК "Будинок культури, дозвілля та народної творчочті "Пектораль" Іларіонівської селищної ради"

26.10.2021

№1147

 Стегура Андрій

Львівський палац мистецтв

26.10.2021

№1146

 Сюй Цсичже

Нагородний комитет України

21.10.2021

№1143-1145

 митці

Нагородний комитет України

22.10.2021

№1142

 Лю Чжіго

Нагородний комитет України

№75

22.10.2021

№1138-1141

 Шпачинський Омелян Артемович;
 Левченко Анатолій Васильович;
 Макушин Юрій Андрійович;
 Васильєва Галина Григорівна

Відокремлений підрозділ "Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв"

21.10.2021

№1137

 Свінціцька Юлія Іванівна

МБФ "Спадщина"

№10 01.10.2021

№1136

 митець

Великомихайлівська селищна рада

06.10.2021

№1121-1135

 митці

Одеська обласна організація Національної Спілки художників України

04.10.2021

№1120

 Яблонська Галина Гілярівна, народна артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка

Директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва Ігнатов О.В.

01.10.2021

№1119

 Данилюк Борис Володимирович

БО БФ "Пам'яті Небесної Сотні"

30.09.2021

№1118

 Гнатишен Сергій Олександрович

міжнароний фестиваль "Star Children"

№1118

25.09.2021

№1117

 митець

Ворона Віктор Іванович

30.09.2021

№1116

 митець

Чортківська РДА

28.09.2021

№1115

 Нечаєв Олександр Олегович, Керівник Народного художнього колективу шоу-театру "КЛЕМ" Житомирського Центру творчості дітей і молоді, Завідувач організаційно-масовим відділом ЖЦТДіМ, актор, ведучий масових заходів, переможець багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів мистецтв

Благодійна організація «Міжнародний культурно-просвітницький фонд
«Спадщина»

01.10.2021

№1114

Чепурна  Оксана Володимирівна, майстриня-кераміст, м. Львів

Народного Руху України Білінського Романа Романовича

17.09.2021

№1113

 Халепа Ольга Володимирівна, поетеса, письменниця

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

13.09.2021

№1111-1112

 митці

Берлін Тамара Олегівна

01.09.2021

№1110

 Сидір Віктор Петрович

Львівський палац мистецтв

24.08.2021

№1109

 митець

Сарненська РГО "Наше місто"

19.08.2021

№1107-1108

 митці

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

18.08.2021

№1100-1106

 митці

Громадська організація Міжнародний союз письменників та митців

17.08.2021

№1089-1099

 митці

Громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація»

17.08.2021

№1088

 Яценко Олена Володимирівна

Громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація»

№17

11.08.2021

№1087

 Бондарець Серафима Володимирівна

Громадська організація «Українська Мистецько-Культурна Асоціація»

24.08.2021

№1083-1086

 художники

ГО "Кращий художник"

13.08.2021

№1082

 митець

Шполянська міська рада ОТГ

02.08.2021

№1081

 Ткаченко Тетяна Олександрівна

ГО "Освітній культурно-мистецький центр "Аеліта"

26.08.2021

№1071-1080

 митці

Орловський Марк Семенович

18.07.2021

№1070

 Кузнецова Світлана Миколаївна

ВГО "КРАЇНА"

№10

03.10.2021

№1066-1069

 митці

Орловський Марк Семенович

18.07.2021

№1065

 Лобода Максим Юрійович

БО "Благодійний фонд культурно-мистецький фонд "Перспектива"

№8

03.08.2021

№1064

 митець

Орловський Марк Семенович

18.07.2021

№1063

  Олена Соколова

Президент творчої спільноти "Асоціація діячів естрадного мистецтва України"

16.01.2022

№1062

 митець

Орловський Марк Семенович

18.07.2021

№1058-1061

 Булат Наталія Миколаївна;
 Булат Наталія Сергіївна;
 Шалагонова Світлана Сергіївна;
 Чухненко Світлана Василівна

ГО «Спілка молоді»;
оргкомітет фестивалю «У Галицькім колі»

15.07.2021

№1055-1057

 митці

Український фйонд культури імені Бориса Олійника

13.07.2021

№1054

 митець

Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм"

12.07.2021

№1050;

№1051;

№1052;

№1053

 Малавський Мечислав Камільович;

 Володимирець Олександр Ігорович;

 Шиманський Кшиштоф Вацлавович;

 Марухнян Йосиф Іванович

Львівський палац мистецтв

19.07.2021

№1049

  митець

Український фонд культури імені Бориса Олійника

15.06.2021

№1034-1048

 Румко Жанна Петрівна, Заступниця директора Київського міського центру народної творчості та Співочого поля, секретарка Ради директорів Обласних центрів народної творчості Міністерства культури та інформаційної політики України;

 Світлана Миколаївна Садовенко, Заслужений діяч мистецтв України, Доктор культурології, керівник Зразкового художнього колективу театру пісні «Ладоньки»;

 Леся Нагірна, Художній керівник та солістка Ансамблю української пісні «ГуляйДуша»;

 Роман Нагірний, Актор, режисер, ведучий урочистих подій;

 Бойко-Королик Леся Євстахіївна, Співачка, Лауреат Міжнародних конкурсів, учасник, соліст та заступник регента в церковному хорі при римо-католицькій церкві святого Секонда (Губбйо. Італія);

 Тетяна Малиновська, керівник зразкового фольклорного гурту
"Щедрик" МШ "Славутська школа мистецтв";

 Олена Шушвар, Співачка, солістка Народного Вокально-інструментального ансамблю «SoloMia»;

 Дар'я Кириченко, Засновник, директор та художній керівник
творчої школи Artmusicschool «ZABAVA» засновник, організатор та директор Всеукраїнського фестивалю-конкурсу парафіяльних колективів «Пентікостія» та Всеукраїнського фестивалю- конкурсу дитячої творчості «Сонце ЗА нас!»;

 Оксана Петрикова, Заслужений діяч мистецтв України, Доцент кафедри академічного та естрадного вокалу інституту
мистецтв Київського університету 2 м. Б.Гринченка;

 Олеся Доліна, Журналіст, режисер, волонтер;

 Анжела Ярмолюк, співачка, волонтер;

 Петро Андрійчук Заслужений працівник культури України, професор кафедри музичного мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв, керівник Заслуженого народного хору України «Дарничанка»;

 Влад Зайцев співак, Заслужений артист України;

 Елена Тер, Заслужена артистка Республіки Молдова, продюсер, співачка, магістер державного управління;

 Вікторія Касьянова, Заслужений діяч мистецтв України

 ГО "Незламні духом українці"

01.06.2021

№1033

 Мулишина Єва Стасівна, Хореограф-постановник Театру естрадної пісні і танцю «КЛАС» Приватна дитяча творча академія «ОМА» м. Хмельницький ГО "Проскурів-Фест" 16.10.2021

№1032

 Мазур Мілена Володимирівна, Хореограф-постановник Театру естрадної пісні і танцю «КЛАС» Приватна дитяча творча академія «ОМА» м. Хмельницький

ГО "Проскурів-Фест"

16.10.2021

№1031

 Козярук Катерина Петрівна, Керівник Студії сучасного танцю «ШанS» м. Вінниця

ГО "Проскурів-Фест"

16.10.2021

№1029-1030

 митці

Орловський Марк Семенович

26.05.2021

№1026-1028

 митці

Музичний фестіваль

19.05.2021

№1025

 митець

Орловський Марк Семенович

18.05.2021

№1024

 Труш Наталія Миколаївна

БО "Благодійний фонд культурно-мистецький фонд "Перспектива"

№8

03.08.2021

№1020-1023

 митці

Орловський Марк Семенович

18.05.2021

№1019

 Анісімова Марина Миколаївна

Директор КЗ "ЦКЗ та МО КСРЯРЗО"

№5

21.05.2021

№1015-1018

 митці

Орловський Марк Семенович

18.05.2021

№1014

 Златова Олена Борисівна

Директор КЗ "ЦКЗ та МО КСРЯРЗО"

№5

21.05.2021

№996-1013

 митці

Орловський Марк Семенович

18.05.2021

№998

 Агданцева Світлана Анатоліївна

БО "Благодійний фонд культурно-мистецький фонд "Перспектива"

№8

03.08.2021

№996-997

 митці

Орловський Марк Семенович

18.05.2021

№995

 Галина Андрусишин, Українська поетеса

ГО "Незламні духом українці"

01.06.2021

№994

 Музика Ростислав Ярославович

Львівський палац мистецтв

№313

05.05.2021

№993

 Ольга Володимирівна Гречуха, засновниця першої і єдиної в Україні галереї з основним напрямком художня, авторська лялька

ГО "Незламні духом українці"

07.05.2021

№992

 митець

ГФ з ОГП "Лісогринівецький щит"

21.04.2021

№991

 митець

ГО "Сумське морське зібрання"

19.04.2021

№987-990

 митці

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№986

 Соколовська Наталія Петрівна

Директор КЗ "ЦКЗ та МО КСРЯРЗО"

№5

21.05.2021

№983-985

 митці

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№982

 Гринь Лілія Олександрівна

Директор КЗ "ЦКЗ та МО КСРЯРЗО"

№5

21.05.2021

№981

 митець

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№980

 Неверова Лариса Степанівна

Директор КЗ "ЦКЗ та МО КСРЯРЗО"

№5

21.05.2021

№979

 митець

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№978

 Данилова Оксана

ГО "Мистецька ліга" 

№05

10.05.2021

№977

 Анатолій Гнатюк

ГО "Мистецька ліга"

№05

10.05.2021

№976

 Данилова Євгенія (Scarlett)

ГО "Мистецька ліга"

№05

10.05.2021

№975

 Павло Зібров

ГО "Мистецька ліга"

№05

10.05.2021

№974

 Шитіков Віталій Володимирович

Директор КЗ "ЦКЗ та МО КСРЯРЗО"

№5

21.05.2021

№973

 Панченко Юрій

ГО "Мистецька ліга"

№05

10.05.2021

№972

 Петро Полтарєв

ГО "Мистецька ліга"

№05

10.05.2021

№971

 митець

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№970

 Климович Олег Романович

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв

27.06.2021

№969

 львівський художник  Олександр Крохмалюк

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв"

20.05.2021

№968

 митець

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв

01.04.2021

№967

 Сопільник Любомир Святославович

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв

27.06.2021

№965-966

 митці

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв"

01.04.2021

№964

  Міхновський Сергій

КЗК ЛОР КМЦ "Львівський палац мистецтв

20.05.2021

№962-963

 митці

Голова правління ГО "Мистецький тріумф - ФЕСТ!" Чайківська Г.З.

04.03.2021

№961

 митець

Українське історико-техничне товариство

02.03.2021

№954-960

 митці

Широкодолинська сільська рада

22.02.2021

№953

 Дерій Василь Антонович, поет, письменник

Українська асоціація письменників м. Львів

18.02.2021

№946-952

  Пилип’юк Леся Яківна, письменниця, поетеса;
 Голубович Роман Михайлович, поет;
 Дячишин Богдан Васильович, письменник;
 Пилипенко Олег Владиславович, письменник

Українська асоціація письменників м. Львів

17.02.2021

№948

 Бондаренко Вікторія Вікторівна, поетеса, композитор, співачка

Українська асоціація письменників м. Львів

07.03.2021

№946-947

 Бойко Надія Михайлівна, поетеса;
 Матічин Ярослава Володимирівна, письменниця

Українська асоціація письменників м. Львів

17.02.2021

№944-945

 митці

Обком профспілки працівників культури Луганської області

15.02.2021

№943

 Наумов Геннадій Олександрович, актор Українського театру Фінляндії

Посольство України у Фінляндській Республіці

09.02.2021

№942

 Шевчук Наталія Леонідівна, провідна актриса Українського театру Фінляндії

Посольство України у Фінляндській Республіці

09.02.2021

№941

Анорічева-Еремко Антоніна Іванівна, доцент кафедри монументального живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України

Декан факультету соціально-гуманітарних технологій Кіпенский А.В.

05.02.2021

№940

 Домарацький Геннадій Вікторович, завідувач філією Сагівський будинок культури, КЗ «Центр культури і дозвілля» Олешківської міської ради

Мірошніченко Єгор Валерійович, член ТС «Асоціації діячів естрадного мистецтва України»

14.02.2021

№929-939

 митці

ГО "Міжнародна спілка письменників та митців"

27.01.2021

№928

 Томільченко Едуард Едуардович

Орловський Марк Семенович

26.01.2021

№927

 Курко - Дерябіна Алла Володимирівна

БО "Європейський БФ "Майбутне України"

№03

04.03.2021

№926

 Єрофеєва Ольга Олексіївна

БО "Благодійний фонд культурно-мистецький фонд "Перспектива"

№8

03.08.2021

№925

 Романченко Віта Віталіївна

ГО "Фестивальна Україна"

№03

04.03.2021

№924

 Поленкова Олена Леонідівна

БО "Європейський БФ "Майбутне України"

№03

04.03.2021

№923

 митець

Орловський Марк Семенович

26.01.2021

№922

 Санько Ольга Володимирівна

Орг.комітет фестивалю "Країна мрій"

№03

01.03.2021

№911-921

 митці

Орловський Марк Семенович

26.01.2021

№910

 Подрезан Микола Володимирович

ГО "Фестивальна Україна"

№03

04.03.2021

№909

 митець

Орловський Марк Семенович

26.01.2021

№908

 Шаповалова Юнна Вадимівна

Орг.комітет фестивалю "Країна мрій"

№03

04.03.2021

№907

 Пасічник Віктор Петрович, директор Решетилівського міського будинку культури

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

13.01.2021

№906

 Зоріна Тая Сергіївна, кіносценарист, член Національної спілки кінематографістів України, президент фестивалю «Музи і діти»

Дніпропетровський осередок Національної спілки кінематографістів України

04.01.2020

№905

 Левакіна Катерина Михайлівна

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№12

01.12.2020

№904

 митець

Орловський Марк Семенович

21.12.2020

№902-903

 митці

Обком профспілки працівників культури Луганської області

14.12.2020

№901

 Проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор Поліщук Олександр Сергійович

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

07.12.2020

№900

 митець

Обком профспілки працівників культури Луганської області

14.12.2020

№899

 Висота Алекс Сергійович, керівник ГО «Клуб спортивного танцю «НІКА»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА» 

№11

02.11.2020 

№897-898

 Крик Дмитро Олексійович, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти;

 Петренко Ольга Миколаївна, доцент кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

24.11.2020

№892*

Луців Леся Петрівна

Українська конфедерація журналістів

№16

22.01.2022

№883-896

 митці

Орловський Марк Семенович

20.11.2020

№882

 Леся Горова, народна артистка України, видатна композиторка, співачка, педагог, волонтерка

Товариство зв'язків з українцями за межами України (Товариство " Україна-Світ")

17.06.2021

№881

 митець

Орловський Марк Семенович

20.11.2020

№880

 Санько Ольга Володимирівна

Орг.комітет фестивалю "Країна мрій"

№03

04.03.2021

№879

 Харченко Ольга Петрівна

Орг.комітет фестивалю "Країна мрій"

№03

04.03.2021

№877-878

 митці

Орловський Марк Семенович

20.11.2021

№876

 митець

Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин

12.11.2020

№875

 митець

Шаргородський Андрій Вадимович

06.11.2020

№872-874

 митці

Котелевська районна організація профспілки працівників культури

02.11.2020

№871

 Максимчук Сергій Ігорович, художник

 ПП "Смарагд плюс"  28.10.2020

№867-870

 митці Орловський Марк Семенович 21.10.2021

№866

 Науменко Оксана Анатоліївна

Кисленко Ірина Анатоліївна

№3

04.03.2021

№865

 Галина Бардіна - Куц

Товариство зв‘язків з українцями за межами України «Україна-світ»

14.09.2021

№864

 Ханова Наталья Володиміровна міжнароний фестиваль "Star Children"

№864

20.11.2021

№863

 Гричаникова Вікторія Сергіївна

міжнароний фестиваль "Star Children"

№863

20.11.2021

№862

 Хомович Надія Валентинівна

орг. комитет фестивалю "Країна мрій"

№05

04.05.2021

№861-863

 митці

Орловський Марк Семенович

21.10.2020

№860

 митець

Шаргородський Андрей Вадимович

21.10.2020

№859

 Лісненко Тетяна Станіславовна, письменниця, педагог, громадський діяч

Конгрес літераторів України

19.10.2020

№858

 Блажко Олена

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№857

 Оганесян Артур

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№856

 Басенко Надія

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№855

 Fahri Olgun

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№854*

військовий оркестр 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова

Миколаївський академічний художній драматичний театр  01.12.2022 

№854

 Кокно Вікторія

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№853

 Черномазов Олександр

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№852

 Басенко Надія

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№851

 Сафонова Лариса

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№850-860

Черемушев Григорій Олександрович артист І категорії

Мамикіна Віолетта Миколаївна провідний майстер сцени

Губова Галина Михайлівна помічник режисера - постановника

Кошова Олена Василівна провідний майстер сцени

Кльоцко Андрій Миколайович начальник цеху

Михайлов Олексій Вікторович звукорежисер І категорії

Місанчук Денис Володимирович артист ІІ категорії (0,5 ставки)

Грушенко Юрій Борисович артист І категорії

Васильєв Сергій Олександрович начальник цеху

Миколаївський Академічний Художній Драматичний Театр

16.11.2022

№850

 Очкасова Ольга

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№849

 Єрофеева Ольга

ДГО "Співограй"

№10

04.10.2020

№846-848

 Климець Вікторія Вікторівна, Керівник Естрадно-циркової студії "Eridan" Міський палац культури «Текстильник» м. Рівне - №846;
 Соловйова Даніела Ігорівна, Керівник Хореографічного колективу «Щастя» Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості смт. Ясіня Закарпатська обл. - №847;
 Бех Ганна Юріївна, Керівник Хореографічного колективу «Перлина» Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості смт. Ясіня Закарпатська обл.

ГО "Проскурів - Фест" 

07.11.2020 

№837-845

 Павельчук Юрій Степанович – художник-вітражист, член УАП (м. Львів);
 Личко Олександр Петрович – художник-вітражист, член УАП (м. Львів);
 Ржегак Людмила Антонівна – письменниця, член УАП (м. Днепр);
 Черкес Надія Дмитрівна – письменниця, член УАП (м. Львів);
 Пуляєва Людмила Вікторівна – письменниця, член УАП (м. Львів);
 Кара Олександра Юхимівна – поетеса, член УАП (м. Тернопіль);
 Трофим’як Оксана Станіславівна – поетеса, член УАП (м. Львів);
 Дадукевич Олена Юліанівна – поетеса, музикант, член УАП (м. Львів);
 Гентош Іван Михайлович – поет, член УАП (м. Львів)

Голова УАП м. Львів Елла Красноступ

30.09.2020

№836

 Член Національної спілки художників України, Цюпко Володимир Федорович Одеська Обласна організація Національної спілки художників України 09.10.2020

№835

 Член Національної спілки художників України, Сінішин Анатолій Андрійович Одеська Обласна організація Національної спілки художників України 09.10.2020

№833-834

 Член Національної спілки художників України, Лозовський Сергій Володимирович;

 Член Національної спілки художників України, Сакалюк Володимир Миколайович

Одеська Обласна організація Національної спілки художників України

09.10.2020

№832

 Заслужений художник України, член Національної спілки художників України, Коваль Олександр Іванович

Одеська Обласна організація Національної спілки художників України

09.10.2020

№831

 Заслужений художник України, член Національної спілки художників України, Князик Олександр Вініаминович

Одеська Обласна організація Національної спілки художників України

09.10.2020
 №821-830

 митці

 Орловський Марк Семенович 24.09.2020 
№820

 Вареніна Людмила Олександрівна

ДГО "Співограй"

№11

04.11.2020

№819

 Шабанова Таісія Олександрівна

ДГО "Співограй" 

 №11

04.11.2020

 №818

 Алексієнко Олена Валеріївна

ДГО "Співограй"

 №11

04.11.2020

№817

 Візавіжіна Ганна Олександрівна

 ДГО "Співограй"

 №11

04.11.2020

№816

 Іщенко Ірина Вікторівна

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

 №23

25.11.2020

№814-815

 митці

Орловський Марк Семенович

24.09.2020

№813

 Іванова Марина Вікторівна

ВГО "КРАЇНА"

№10

04.10.2020

№812

 Чистікова Яна Леонідівна

ДГО "Співограй"

№11

04.11.2020

№811

 Савицька Олександра Вікторівна

ДГО "Співограй"

№11

04.11.2020

№810

 Назимова Ніна Миколаївна, заслужений працівник культури України, викладач, керівник оркестрового відділу ДМШ №4 ім.  Д.Д. Шостаковича м. Києва

Дитяча музична школа №4 ім. Д.Д. Шостаковича

18.09.2020

№809

 педагог Центру естетичного виховання

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області

11.09.2020

№808

 Марчук Іван Степанович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

08.09.2020

№807

 Степурін Іван Миколайович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

07.09.2020

№806

 Член Національної спілки художників України, Жижин Дмитро Юрійович Одеська Обласна організація Національної спілки художників України 09.10.2020

№805

 Член Національної спілки художників України, Главенчук Олена Борисівна Одеська Обласна організація Національної спілки художників України 09.10.2020

№804

 Член Національної спілки художників України, Бєлов Борис Генадійович Одеська Обласна організація Національної спілки художників України 09.10.2020

№803

 Член Національної спілки художників України, Валюк Юрій Петрович Одеська Обласна організація Національної спілки художників України 09.10.2020

№802

 Член Національної спілки художників України, Волошинов Олег Васильович

Одеська Обласна організація Національної спілки художників України

09.10.2020

№801

 Заслужений художник України, член Національної спілки художників України, Басанець Валерій Лукич.

Одеська Обласна організація Національної спілки художників України

09.10.2020

№791-800

 художники

ГО "Кращий художник"

20.08.2020

№771-790

 митці

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№770

 Булко Сергій Георгійович, український графік і живописець, монументаліст, учасник республіканських та міжнародних виставок, член Національної спілки художників України

Кабацький Роман Іванович

13.08.2020

№769

 Павличева Катерина Геннадіївна

Мірошніченко Єгор Валерійович, член ТС «Асоціації діячів естрадного мистецтва України»

13.08.2020

№768

 Іванців Роман Семенович (Квітневий), український художник-живописець , поет, член Національної спілки письменників України

начальник управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради
Львівської області Тарнавський Р.В.

04.08.2020

№764-767

 Пастир Іван Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ;

 Банкул Лариса Дмитріївна, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ;

 Кара Олександр Дмитрович, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ;

 Шишман Іван Іванович, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ

Ізмаїльський державний
гуманітарний університет

14.07.2020

№763

 Михаць Микола Григорович, Заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри оркестрового та інструментального виконавства факультету мистецтв ім. Анатолія Авдієвського НПУ ім. М. П. Драгоманова, головний диригент Львівського академічного
обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича

факультет мистецтв ім.
Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету ім. П.М.
Драгоманова

09.07.2020

№762

 Калиновська Наталія Леонідівна, письменниця, член Української асоціації письменників (Львів)

Українська асоціація письменників (Львів)

12.10.2020

№757-761

 Драгун Юлія Юріївна письменниця, член Української асоціації письменників (Львів);
 Рачинець Сергій Порфирович, письменник, член Української асоціації письменників (Львів);
 Бовшик Богдан Богданович, письменник, член Української асоціації
письменників (Львів);
 Красноступ Елла Віталіївна, голова Української асоціації письменників (Львів);
 Дика Ніна Орестівна, професор, мистецтвознавець, член Української асоціації письменників (Львів)

Українська асоціація письменників (Львів).

06.07.2020

№756

 Бойко Анатолій Ігорович

Національний Реєстр Рекордів

№07

03.07.2020

№755

 Качур Олена Дмитрівна Директор КЗ"ЦКД та МОКСРЯРЗО" С. Шиян

№3

21.08.2020

№754

 Передеренко Катерина Юріївна міжнароний фестиваль "Star Children"

№759

20.11.2021

№753

 Марковська Ірина Олександрівна

Директор КЗ"ЦКД та МОКСРЯРЗО" С. Шиян

№3

21.08.2020

№752

 Третяк Людмила Миколаївна

"Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№24

25.11.2020

№747-751

 митці

Орловський Марк Семенович

24.06.2020

№746

 Мороз Маргарита

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№9

28.09.2020

№745

 Рябов Ігор Сергійович

ХМБФ "Прем'єра століття"

№29

10.07.2020

№744

 Іванов Дмитро

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр" 

25.11.2020

№743

 Федоренко Віталій Володимирович

ВГО "КРАЇНА"

02.10.2020

№742

 Кожухар В'ячеслав

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№10

05.10.2020

№741

 Потапова Інна Анатоліївна

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№25

25.11.2020

№740

 Ковалець Кароліна

ГО "Запорізький молодіжний еколого-краєзнавчий центр"

№09

03.09.2020

№735-739

 митці

Орловський Марк Семенович