ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА

 


Через подорожчення матеріалів та електроенергії ціна на вироби може  змінюватися. 

Будь ласка робіть проплати ТІЛЬКИ після підтвердження вартості замовлення.

 

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКИ: 

 

1. «НОВОЮ ПОШТОЮ» в будь яке місто України де вона працює- заповнити та відправити заявку на e-mail: admin@vto-orden.com.ua або вайбер/вотсап +38(067) 523-49-49


натисність та завантажте ->>> ЗАЯВКА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ «НОВОЮ ПОШТОЮ»


Звертаємо Вашу увагу!!! Просимо перевіряти комплектність, цілісність  та зовнішній вигляд Товару в момент отримання  на Новій Пошті!!!  У разі нестачи, пошкодження потрібно написати претензію до перевізника, також просимо повідомити нам письмово, що допоможе уникнути непорозумінь


Шановні добродії, якщо у Вас є колективна чи індивідуальна знижка, при оформленні Заявки кожного разу обов'язково вказуйте номер свідоцтва  у графі ЗАМОВНИК !!!

=============================================================================================

Детально про отримання товару «НОВОЮ ПОШТОЮ» та форми оплати:


Для отримання нагород потрібно надіслати заповнену заявку на ел. адресу admin@vto-orden.com.ua


За наявності нагород на складі, ми надсилаємо вам товар “НОВОЮ ПОШТОЮ”. 

 

У відповідь ми надсилаємо Вам підтвердження про отримання Вашої заявки - ЦЕ ГАРАНТІЯ того, що замовлення буде виконане у повному обсязі і в зазначений термін!

Якщо Ви отримали це підтвердження – ДЗВОНИТИ НЕ ТРЕБА!

Замовлення надсилаються протягом кількох днів після отримання Заявки в порядку черговості надходження.

Велике прохання завчасно замовляти відзнаки перед святами.

Якщо в вашому місті немає відділення “НОВОЇ ПОШТИ”, то ви обираєте найближче місто де працює "НОВА ПОШТА"  і вказуєте його в заявці!

 

Прохання – ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте в заявці область, бо малі міста з однаковими назвами є в різних областях.

 

Додатково до вартості нагород Ви сплачуєте за послуги “НОВОЇ ПОШТИ” ( за доставку товару від 55 грн. та за повернення коштів Відправнику - 2% від вартості проплати за товар) сайт "НОВОЇ ПОШТИ" з адресами складів  http://novaposhta.ua

 

Термін доставки залежить від графіку роботи вашого складу. В обласні центри та великі міста вантаж доставляється протягом 24 годин.


У невеликі міста вантаж надходить 1-2 рази на тиждень. Графік роботи вашого складу (перед відправкою заявки) уточнюйте самостійно на сайті «НОВОЇ ПОШТИ» - щоб не запізнився вантаж.

Останнього часу Нова пошта не завжди надсилає СМС про прибуття посилки, відслідковуйте будь ласка їх самі через сайт по номеру ТТН що  Вам надіслали.

 

 

Форми оплати:


- "післяплата" – оплачуєте товар при отримані на складі «НОВОЇ  ПОШТИ»

-  ПЕРЕДОПЛАТА - переказ на картку "Приват Банку" за реквизитами

- ПЕРЕДОПЛАТА - безготівковий розрахунок на р/р (обов’язково - договір, рахунок, накладна) -  Тільки ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШЕЙ,  ми відвантажуємо Вам товар в офісі або надсилаємо «НОВОЮ ПОШТОЮ» (транспортні витрати за ваш рахунок).