Відзнака "ЗА СЛУЖБУ ДЕРЖАВІ" (Міністерство оборони України)
Відзнака

Артикул: ВТО_310

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

як отримати відзнаки


Відзнака виготовляється за унікальною сучасною технологією подвійного барельєфного штампування. Зображення та написи рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі. Колодка медалі прикрашена шовковою муаровою стрічкою.

 

Розміри – 40 х 40 мм

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ

ПОЛОЖЕННЯ

 відзнаки "За службу державі" (Міністерство оборони України)

 

1. Відзнака "За службу державі" (надалі - відзнака) -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою спонукання військовослужбовців на сумлінне виконання службових обов’язків, підвищення самооцінки та відновлення авторитету армії, становлення поваги суспільства до працівників та ветеранів Збройних сил України.

 

2. Відзнака започаткована для нагородження за зразкове виконання службового обов’язку та успіхи у професійній підготовці.

 

3. Відзнакою МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:


- військовослужбовці;

- учасники інших військових формувань;

- особи рядового та начальницького складу;

- інші громадяни України;

- громадяни інших держав.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ відзнакою надається:

 

- керівникам областей, районів, міст та сіл України;
- головам територіальних громад;

- головам громадських організацій та спілок;

- керівникам міністерств, відомств та силових структур України;

- командирам в/ч;

- начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;

- керівникам підприємств державної та приватної форм власності,

- керівникам інших підприємств, установ та організацій, які є громадянами України.

 

5. Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВГО "ЗВИТЯГА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу.

Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. Відзнака носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочувальних відзнак України.

 

7. Девіз відзнаки - "Честь, гідність, обов’язок".

 

 як отримати відзнаки

 як отримати Виписки з Наказу

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Відзнака "ЗА СЛУЖБУ ДЕРЖАВІ"

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку



 2019-2021 роки

 

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

№8271-8275

56 ОМБР

14.02.2022

№8261-8270

Баранівська організація ветеранів

28.01.2022

№8260

Міньоф Ігор Володимирович

11.02.2022

№8257-8258

Цис Ю.О.

10.01.2022

№8256

Сакун Володимир Миколайович

18.01.2022

№8254

Пахомов Андрій Миколайович

28.12.2021

№8253

командир військової частини А3130 Заяць Олексій Миколайович

14.01.2022

№8252

Колекціонер

10.12.2021

№8251

Колекція

06.12.2021

№8248-8250

Керівництво курсу 55-79 ХВВКУ

03.12.2021

№8247

Військова частина А 3137

03.12.2021

№8245-8246

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка

02.12.2021

№8242-8244

голова представництва об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

02.12.2021

№8232-8241

ВГОІ "Союз Чорнобиль України в м. Христинівка"

02.12.2021

№8202-8231

Матвієвська Алла Юріївна

26.11.2021

№8162-8201

Черніков Микола Леонідович

24.11.2021

№8156-8161

Військова частина А1376

23.11.2021

№8148-8155

Військова частина А1376

17.11.2021

№8134

Колекція

15.11.2021

№8129-8132

ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

10.11.2021

№8089-8128

Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

09.11.2021

№8088

командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

08.11.2021

№8087

Спілка бойових волонтерів СІОН

08.11.2021

№8086

Національна поліція України

25.10.2021

№8081-8085

Лехан Ольга Михайлівна

25.10.2021

№8080

ГО «Об’єднання ветеранів, учасників АТО Південь» та благодійної програми «ЦЕ ВАЖЛИВО»

02.11.2021

№8078-8079

Національна поліція України

18.10.2021

№8074-8077

Аракелян С.Л.

18.10.2021

№8073

Скочеляс В.

13.10.2021

№8062-8072

ВГО "ЗВИТЯГА" та ГО "Асоціація незалежних православних громад"

12.10.2021

№8061

Військова частина А4427 13 ОМПБ

11.10.2021

№8021-8060

Національна медична палата України

09.10.2021

№8015-8020

Військова частина А4427 13 ОМПБ

11.10.2021

№8013

ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО"Дрогобиччина"

09.10.2021

№8012

ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО"Дрогобиччина"

09.10.2021

№8000

ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО"Дрогобиччина"

09.10.2021

№7995-7996

ГС "Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області"

07.10.2021

№7994

Колекція

05.10.2021

№7992-7993

Головченко Андрій Григорович

04.10.2021

№7991

Представник ВГО "КРАЇНА" Мамчак С.М.

01.10.2021

№7990

Національна поліція України

01.10.2021

№7950-7989

Військова частина А1376

30.09.2021

№7948-7949

Колекція

27.09.2021

№7947

МГО "Союз ветеранів Анголи"

28.09.2021

№7945-7946

ГС "Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області"

07.10.2021

№7944

300 НТП

22.09.2021

№7942;

№7943

2 відділення Житомирського РТЦК та СП

14.10.2021

№7936-7941

Військова частина А1376

02.09.2021

№7926-7935

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України"

20.08.2021

№7922-7925

Військова частина А0501

20.08.2021

№7921

ВГО "ЗВИТЯГА"

19.08.2021

№7910-7920

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка

18.08.2021

№7906-7909

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Глеюватської сільської ради

18.08.2021

№7896-7905

Сєвєродонецька районна державна адміністрація Луганської області

18.08.2021

№7895

Військова частина А1314-ІІІ

16.08.2021

№7891-7894

Військова частина А0501

16.08.2021

№7890

ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

13.08.2021

№7889

Рада Голів ветеранських організацій силових структур Куликівської громади

11.08.2021

№7888

Прокопенко Михайло Петрович

11.08.2021

№7887

Котелевський Валерій Федорович

10.08.2021

№7886

Харківська обласна громадська організація "Слобожанський козацький округ"

09.08.2021

№7883-7885

Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

09.08.2021

№7876-7882

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка

05.08.2021

№7866-7875

Військова частина А1376

04.08.2021

№7851-7865

Шполянська міська рада ОТГ

02.08.2021

№7850

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради Кіровоградської області

29.07.2021

№7825-7849

Військова частина А1376

29.07.2021

№7824

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

19.07.2021

№7823

Шаргородський Андрій Вадимович

12.07.2021

№7822

Пахомов Андрій Миколайович

12.07.2021

№7819-7821

4762 Головне військове представництво МО України

12.07.2021

№7799-7818

Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

09.07.2021

№7798

Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

08.07.2021

№7795-7797

ГО "Спілка ветеранів АТО/ООС Шполянщини"

07.07.2021

№7794

Військова частина А0501

02.07.2021

№7764-7793

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

30.06.2021

№7763

Голова представництва ВО « Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

18.06.2021

№7761-7762

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

18.06.2021

№7760

Національна поліція України

10.06.2021

№7747-7759

Коваль Олена Олександрівна

07.06.2021

№7746

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

26.05.2021

№7745

Міжнародний союз козацтва

19.05.2021

№7741-7744

Служба економічної безпеки України

14.05.2021

№7739-7740

ГО "Спілка ветеранів АТО/ООС Шполянщини"

14.05.2021

№7738

Гаврилюк Юрій Вікторович

12.05.2021

№7733

Перший заступник начальника 4762 Головного військового представництва МО України полковник Шурашкевич Олексій Анатолійович

07.05.2021

№7731-7732

Голова ВП військових, працівників правоохоронних органів та УБД

05.05.2021

№7729-7730

Пахомов Андрій Миколайович

05.05.2021

№7726-7728

Командир військової частини А1414

05.05.2021

№7734-7737

Обласний Київський ЦК

11.05.2021

№7725

Військовий комісар Мангушського РТЦК та СП

29.04.2021

№7710-7724

Військова частина А 1376

21.04.2021

№7709

індивідуальний член ВО «КРАЇНА» майор запасу Васильченко Роман Володимирович

23.04.2021

№7704-7708

57 ОМПБр

12.04.2021

№7703

Пахомов Андрій Миколайович

08.04.2021

№7701-7702

командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

07.04.2021

№7694-7700

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

05.04.2021

№7693

Національна поліція України

01.04.2021

№7692

Профспілка Кабінету міністрів України

27.04.2021

№7691

 Чернівецьке представництво ВТО «ОРДЕН»

№03-21

01.03.2021

№7689-7690

полковник Дорофєєнко Вадим Сергійович

23.03.2021

№7679-7688

Дзись Євгеній Романович

22.03.2021

№7677-7678

ГО "Спілка ветеранів АТО/ООС Шполянщини"

12.03.2021

№7676

Білецький Анатолій Володимирович

11.03.2021

№7675

Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз Десантників"

03.03.2021

№7668-7674

Кредитна спілка "Вигода"

01.03.2021

№7665-7667

Запорізька обласна громадська організація "Асоціація водних видів спорту"

18.02.2021

№7664

 ГС "Українська народна сила"

20.02.2021

№7663

 ГС "Українська народна сила"

20.02.2021

№7662

 ГС "Українська народна сила"

20.02.2021

№7661

ГС "Українська народна сила"

20.02.2021

№7660

ГС "Українська народна сила"

20.02.2021

№7659

ВГО "Кадетська Співдружність"

15.02.2021

№7658

Мудрик Михайло Йосипович

10.02.2021

№7654-7657

ГО "Майдан Стрийщини"

21.01.2021

№7652-7653

Голова представництва ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

 16.01.2021

№7651

Національна поліція України

11.01.2021

№7650

ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України" Кіровоградської області"

05.01.2021

№7649

Пахомов Андрій Миколайович

05.01.2021

№7648

військовий комісар Мангушського РТЦК та СП

24.12.2020

№7647

Чернівецьке представництво ВТО «ОРДЕН»

01.12.2020

№7644-7646

Лаврик Володимир Володимирович

23.12.2020

№7643

ГО "Східна Фортеця"

18.12.2020

№7633-7642

58 ОМБР

18.12.2020

№7632

Національна поліція України

10.12.2020

№7631

Кривуля Олександр Вікторович

10.12.2020

№7630

Колекція

10.12.2020

№7625-7629

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№7622-7624

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008

07.12.2020

№7619-7621

Київський обласний військовий комісаріат

03.12.2020

№7611;

№7612;

№7613

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№7609-7610

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А1008

03.12.2020

№7608

Університет митної справи та фінансів

02.12.2020

№7604-7607

ГО "Східна Фортеця"

02.12.2020

№7601-7603

Виконавчий комітет Могилів-Подільської міської ради

01.12.2020

№7599-7600

Спілка АТО ООС Новоайдащіни

01.12.2020

№7591-7598

ГО УБД "ЩИТ"

01.12.2020

№7590

ВГО "Кадетська Співдружність"

18.01.2021

№7584-7589

Верхов Олег

02.12.2020

№7581;

№7582;

№7583

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№7579-7580

Національна поліція України

30.11.2020

№7575-7578

Командир
військової частини А7284

30.11.2020

№7570-7574

ТВО військового комісара ТЦК та СП

30.11.2020

№7566-7569

Командир батальону в/ч А3821

30.11.2020

№7555-7565

Військова частина А4427

30.11.2020

№7554

Генеральний штаб ЗС України

27.11.2020

№7534-7538

Військова частина А0666

19.11.2020

№7539-7553

58 ОМПб

23.11.2020

№7533

Тернопільський округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»

19.11.2020

№7531-7532

Голова Броварської міськрайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України"

18.11.2020

№7526;

№7527;

№7528;

№7529;

№7530

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№7525

 громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди 

№11 18.11.2020 

№7524

 громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди 

№11 18.11.2020 

№7523

 громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди 

 №11 18.11.2020

№7522

 громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди

№11 18.11.2020 

№7521

 громадська спілка «Українська народна сила» Богдана Кунди

 №11 18.11.2020

№7516-7520

Савицький Валерій Леонідович, полковник м/с

13.11.2020

№7515

Околіта Сергій Петрович

16.11.2020

№7514

командир військової частини А1008 полковник Войченко С.В.

11.11.2020

№7504-7513

Військова частина А1736

11.11.2020

№7503

індивідуальний член ВГО «СВПССУ «ЗВИТЯГА» Олександр Коротков

 11.11.2020

№7502

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7501

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7500

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7499

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7498

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№7463-7497

54 ОМБр

02.11.2020

№7459-7461

Командир роти 54 ОМБр танкового батальйону

23.10.2020

№7457-7458

Колекція

23.10.2020

№7452-7456

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

20.10.2020

№7452

 Донецький обласний військовий комісаріат

28.10.2020

№7450-7451

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

20.10.2020

№7445-7449

ГО "СПЛАТ"

20.10.2020

№7444

Національна поліція України

19.10.2020

№7439-7443

Духовне управління капеланів «Українська Євангельська Церква»

15.10.2020

№7428-7438

Шполянській районний військовий комісаріат Черкаської області

04.12.2020

№7422-7427

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

 

12.10.2020

№7421

Ковтун Олександр

12.10.2020

№7411-7420

Керівник Рівненської районної ради Сальчук М.Г.

13.10.2020

№7407-7410

командир військової частини А7284

09.10.2020

№7403-7406

ГО «Ветеранів Афганістану та АТО»

09.10.2020

№7402

Командувач Сил логістики ЗСУ

08.10.2020

№7401

Нестерович Маргарита Василівна

08.10.2020

№7391-7400

ГО “Ветеранська спілка воїнів АТО” Пустомитівського району Львівської області

08.10.2020

№7390

Председатель організації Ветеранів війни

08.10.2020

№7386-7389

Мирогощанська сільська рада

08.10.2020

№7383-7385

Перевізька паланка Пашківський курінь імені М.Гронта

07.10.2020

№7381-7382

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та УБД

06.10.2020

№7371-7380

Мирогощанська сільська рада

08.10.2020

№7361-7370

58 ОМПБ

06.10.2020

№7358-7360

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та УБД

06.10.2020

№7357

Національна поліція України

06.10.2020

№7356

командир військової частини А0373 капітан другого рангу Носенко Максим Васильович

06.10.2020

№7353-7355

ГО «Спілка учасників АТО Чернігівського району Запорізької області»

05.10.2020

№7351-7352

Дурницький Олександр Вячеславович

05.10.2020

№7350

Голова Представництва ВГО «Країна» у Львівській області Сапига Дмитра Пилиповича

 05.10.2020

№7348-7349

Терещенко Олександр Миколайович

30.09.2020

№7347

ГО "Військови капелани Волині"

25.09.2020

№7346

Кривиченко Роман Анатолійович

25.09.2020

№7345

Колекція

25.09.2020

№7344

Командир військової частини А4427

25.09.2020

№7338-7343

Служба економічної безпеки України

06.11.2020

№7332-7337

ГО "Селидівське об'єднання ветеранів АТО, ООС "БЛОК"

21.09.2020

№7329-7331

 Бабченко Олексій Іванович, керівник ВЦА м.Золоте та с.Катеринівка

10.09.2020

 №7311-7319

Командир 1РМПБМП

26.08.2020

 №7309-7310

Трощій Андрій Леонідович, м. Рубіжне Луганська обл.

26.08.2020

 №7307-7308

Генштаб ЗСУ

26.08.2020

 №7306

Голова громадської спілки «Українська Народна Сила» Кунда Б.В.

21.08.2020

 №7305

Військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату підполковник Андрій Скляров

20.08.2020

№7303-7304

Аракелян Сергій Леонідович, м. Дніпро

20.08.2020

№7301-7302

Військова частина А3750

19.08.2020

№7299-7300

ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

19.08.2020

 №7294-7298

Дудкін Андрій Валерійович, м. Нова Каховка Херсонська обл.

19.08.2020

 №7291-7293

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

 №7290

Військова частина А1736

18.08.2020

 №7288-7289

Командир військової частини А7284

 18.08.2020

 №7284-7287

ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

14.08.2020

 №7283

Управління праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації

14.08.2020

 №7279-7282

Військова частина А3750

13.08.2020

 №7277-7278

169-й навчальний центр "Десна"

13.08.2020

 №7275-7276

 голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

11.08.2020

 №7274

Гришечко Володимир Іванович

11.08.2020

 №7273

Гришечко Володимир Іванович

11.08.2020

 №7270-7272

 Військовий комісар Київського обласного військового комісаріату

05.08.2020

 №7268-7269

Спілка учасників АТО Деснянського району

05.08.2020

 №7258-7267

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

05.08.2020

 №7250-7257

Військова частина А0693

27.07.2020

 №7249

Мухоід Миколай

27.07.2020

 №7248

Командування в/ч А1302

24.07.2020

 №7247

Служба економічної безпеки України

23.07.2020

 №7242-7246

Голова ГО "Київська Русь" та ВГО "Спілка учасників БД ПС ЗСУ"

23.07.2020

 №7241

ГО «Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини»

21.07.2020

№7238-7240

Бандурченко Олег Миколайович, с. Карлівка Донецька область

20.07.2020

№7236-7237

Спілка Учасників, Ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій

17.07.2020

№7227-7235

Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області

15.07.2020

№7226

Гаврилюк Юрій Вікторович, м. Погребище Вінницька область

14.07.2020

№7223-7225

Академія історії та археології

13.07.2020

№7217-7222

Командир військової частини А2656

09.07.2020

№7197-7216

ГО "Корпус військових капеланів"

09.07.2020

№7186

Спілка ветеранів МВС

07.07.2020

№7176-7185

Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№7175

МГО «Українське козацтво»

02.07.2020

 №7170-7174

Одеська обласна організація української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

22.06.2020

 №7169

Голова представництва об'єднання ВО "Країна" Кузнєцов П.А.

22.06.2020

 №7168

 ГО "Ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра"

19.06.2020

№7165-7167

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

16.06.2020

№7164

ГО "Ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра"

16.06.2020

№7156-7163

Національна поліція України

15.06.2020

№7155

 Альоша Андрій

05.06.2020

№7154

Голова військово-цивільної адміністрації м. Золоте та Катеринівка Попаснянського району Луганської області

03.06.2020

№7153

Смірнов Олексій Петрович, м. Кам'янець-Подільський

26.05.2020

№7152

ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

25.05.2020

№7150-7151

300 НТП

25.05.2020

№7148-7149

Волонтери "Лелеки"

22.05.2020

№7147

Скалозуб Богдан Валентинович

13.05.2020

№7137-7146

20 ОМБр

30.04.2020

№7132-7136

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

28.04.2020

№7131

Хомик Владислав Володимирович

27.04.2020

№7129-7130

300 НТП "Десна"

22.04.2020

№7128

Ільніцький Валерій Михайлович

10.04.2020

№7122-7127

Всеукраїнське Об'єднання "Бойове братерство Закарпаття"

10.04.2020

№7121

командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

08.04.2020

№7120

Хомик Владислав Володимирович

02.04.2020

№7119

ВГО "Козацтво Нової України"

31.03.2020

№7118

Командир в/ч А4472

30.03.2020

№7112-7117

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

16.03.2020

№7110-7111

ГО учасників бойових дій "ЩИТ"

13.03.2020

№7109

Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

12.03.2020

№7106-7108

Керівник спілки волонтерів 128-ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький Василь Олександрович

№3

02.03.2020

№7105

Нагородний комітет України;

 Шаргородський А.В.

№3

02.03.2020

№7095-7104

Рожанська Катерина Вікторівна, м. Світлодарськ

04.03.2020

№7093-7094

ГО "Народна Рада" Монастирищенського району

28.02.2020

№7091

Заступник Голови ВГО "КРАЇНА" Володарська Л.В.

№2

27.02.2020

№7090

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

24.02.2020

№7089

Пахомов Андрій Миколайович

24.02.2020

№7088

ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

 

№7087

Старостенко Сергій Анатолійович, м. Кам'янське Дніпропетровська обл.

21.02.2020

№7086

ВГО "ЗВИТЯГА"

№2

03.02.2020

№7085

Асоціація К СБУ

18.02.2020

№7084

Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

14.02.2020

№7083

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7061-7082

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№7060

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7059

ГО "Спілка Ветеранів Легендарного 42 Батальйону "Рух опору"

24.12.2019

№7058

Стародуб Юрій

23.12.2019

№7057

Пахомов Андрій Миколайович

23.12.2019

№7045-7056

військови капелани

17.12.2019

№7044

Рада ветеранських організацій силових структур Куликівського району

№12-19

02.12.2019

№7042-7043

Київська Обласна спілка ветеранів ОВС

11.12.2019

№7041

Колекція

09.12.2019

№7039-7040

Військова частина А2167

04.12.2019

№7038

 Рада ветеранських організацій Куликівського району

№12-19

02.12.2019

№7036-7037

28 ОМБр

04.12.2019

№7031-7035

Відділ охорони Української психіатричної лікарні з суворим наглядом

04.12.2019

№7030

Коріньков Анатолій Анатолійович, с. Великий Дальник Одеська обл.

03.12.2019

№7029

128 ОГШБр

02.12.2019

№7023-7028

Клименко Віталій Іванович, м. Сіверськ Донецька область

02.12.2019

№7021-7022

Підрозділ військових капеланів

02.12.2019

№7012-7020

Асоціація "К" СБУ

29.11.2019

№7011

 Голова Ради ГО "Захист"

28.11.2019

№7010

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7007-7009

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№7005;

№7006

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

11.07.2020

№7004

Пахомов Андрій Миколайович

31.01.2020

№7003

Паламарчук Кристина

27.01.2020

№7002

Командир Військової частини А0563

17.01.2020

№7001

МГО Українськое козацтво, Лохвицький районний осередок

14.01.2020

№6996-7000

Барановський Богдан Леонідович, м. Лисичанськ

26.11.2019

№6994;

№6995

ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

25.11.2019

№6990-6993

Командир Військової частини А1414

25.11.2019

№6987-6989

волонтер Олег Ганжа

25.11.2019

№6986

 Командир військової частини А 0693

№298

25.11.2019 

№6984-6985

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

№11

01.11.2019

№6981-6983

Голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№11

01.11.2019

№6971-6980

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

20.11.2019

№6961-6970

ВСЦ ЄХБ, ст. капелан Хіміч В.М.

20.11.2019

№6959-6960

Великобогачанська селищна рада

21.11.2019

№6954-6958

ГО учасників бойових дій "ЩИТ"

18.11.2019

№6945-6953

Військова частина А2980

18.11.2019

№6944

Колекція

15.11.2019

№6943

Одеська обласна організація українських козаків "Одеська Січ"

13.11.2019

№6941-6942

ГО "Союз Чорнобиль Україна" Христинівського района та ГО "Всеукраїнський союз воїнів АТО та ЗСУ і правоохоронних органів в України

12.11.2019

№6940

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.11.2019

№6939

Смілка Віталій

11.11.2019

№6938

Командир батареї

08.11.2019

№6933-6937

Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Міронівський Донецька область

06.11.2019

№6931-6932

ГО "Союз Чорнобиль Україна" Христинівського района та ГО "Всеукраїнський союз воїнів АТО та ЗСУ і правоохоронних органів в України

12.11.2019

№6923-6930

ГО "Спілка ветеранів АТО і ООС Новоайдарщіни"

05.11.2019

№6908-6922

Голова ВСЦ ЄХБ Антонюк В.С.

02.11.2019

№6907

Оперативно-інформаційний центр

01.11.2019

№6906

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

01.11.2019

№6903-6905

Лановенко Павло Петрович, командир 37 ОМПБ

30.10.2019

№6897-6902

Військова частина

29.10.2019

№6892-6896


Служба економічної безпеки України

№10

01.10.2019

№6891

Голова Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та УБД

№10

01.10.2019

№6883-6890

ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

№10

01.10.2019

№6882

Генеральний штаб ЗСУ України

№10

01.10.2019

№6881

Національна поліція України

11.10.2019

№6879-6880

ГО УБД "ЩИТ"

10.10.2019

№6877-6878

Відокремлений підрозділ ГО "СУВІАТО" у м. Буча

10.10.2019

№6875-6876

Спілка ветеранів АТО Харківської області

10.10.2019

№6868-6874

Бідоцерківець Юрій Петрович, м. Солидар Донецька область

09.10.2019

№6867-6862

Військова частина 92 ОМБр

08.10.2019

№6851-6861

КСН пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області

08.10.2019

№6850

ГО «Спілка ветеранів та учасників бойових дій АРКТУР»

12.10.2019

№6849-6835

Красилівська міська рада

03.10.2019

№6833-6834

ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

03.10.2019

№6832-6823

Могилів-Подільський міський голова Петро Бровко

03.10.2019

№6817-6822

ТВО Голови ГО «Учасників АТО Заставнівського району» Галай Л.Л.

02.10.2019

№6811-6816

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганський області Ткаченко В.М.

02.10.2019

№6802-6810

Яровий Ярослав Станіславович, смт. Очеретино Донецька область

30.09.2019

 №6796-6801

Командир військової частини А2573

27.09.2019

 №6792-6795

Військова частина А1414

27.09.2019

 №6781-6791

Стародуб Валентина Володимирівна, м. Костянтинівка Донецька обл.

23.09.2019

№6751-6780

Відділ культури Селидівської міської ради

23.09.2019

№6747-6750

Стародуб Валентина Володимирівна, м. Костянтинівка Донецька обл.

23.09.2019

№6744-6746

 Вінницький обласний осередок ГО "Всеукраїнська асоціація ветеранів війні та служби цивільного захисту"

13.09.2019

№6742-6743

 Гребінківська міська рада

13.09.2019

№6734-6741

"КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області

09.09.2019

№6733

Спілка ветеранів бойових дій «Ніхто крім нас»

05.09.2019

№6732-6729

Військова частина А3283

03.09.2019

№6728-6724

Військова частина А 3283

29.08.2019

№6723

Національна поліція України

22.08.2019

№6719-6722

ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

20.08.2019

№6718

Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква

15.08.2019

№6717

ГО «Сумське морське зібрання»

№18

28.08.2019

№6716

Командир військової частини А1884

13.08.2019

№6714-6715

Військова частина А2980

08.08.2019

№6710-6713

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради

05.08.2019

№6708-6709

Гребінківська міська об'єднанна громада

31.07.2019

№6705-6707

Науковий Семінар Військової академії (м. Одеса)

30.07.2019

№6703-6704

Всеукраїнська Спілка Ветеранів війни

29.07.2019

№6683-6702

Громадської організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

24.07.2019

№6680-6682

Гутенко Костянтин Станіславович

23.07.2019

№6679

Спілка Учасників бойових дій Повітряних Сил ЗСУ

10.07.2019

№6678

ГО "Сумське морське зібрання"

№10

05.07.2019

№6668-6677

 ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне"

26.06.2019

№6660-6667

 Зам Комбріга підполковник Федоренко П.Ю.

24.06.2019

№6659

 Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область

24.06.2019

№6658

 ГО УБД "ЩИТ"

12.06.2019

№6612-6657

 ГО «Учасників АТО та УБД Широківського району
«Побратими разом»

11.06.2019

№6609-6611

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

10.06.2019

№6598-6608

 Військова частина А1736

05.06.2019

№6597

 "КСН" пос. Піщаний м. Маріуполь Донецької області Незола В.І.

31.05.2019

№6595-6596

 ГУР МО України А0515

31.05.2019

№6590-6594

 Сальчук Микола

24.05.2019

№6585-6589

 Науковий Семінар Військової академії (м. Одеса)

24.05.2019

№6581-6584

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

24.05.2019

№6568-6580

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

21.05.2019

№6565-6567

 Виконавчий комітет Полпаснянської міської ради

14.10.2019

№6560-6564

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

24.05.2019

№6542-6559

 Кафедра військової подготовки НУБіП України

20.05.2019

 

 Кафедра військової подготовки НУБіП України

20.05.2019

 №6541

 ГС "Українська народна сила"

 17.05.2019

№6533-6540 

 Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№6531-6532

 Військова частина А1476 8 реабатр

13.05.2019

№6527-6530

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№6521-6526

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

07.05.2019

№6520

 300 НТП "Десна"

10.05.2019

№6516-6519

 Коратник Олександр, м. Суми

06.05.2019

№6511-6515

 Військова частина А1414

06.05.2019

№6510

 Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№6509

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

02.05.2019

№6508

 Національна поліція України

08.05.2019

№6506-6507

 Кривуля Олександр Вікторович

 03.05.2019

№6504-6505

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

03.05.2019

№6503

 Ізяславська РДА, сектор культури

03.05.2019

№6496-6502

 Незола Володимир Іванович, Голова Комітету самоорганізації населення посьолку Піщаний міста Маріуполь Донецької області

23.04.2019

№6495

 Цибульський П.І.

19.04.2019

№6494

 Бородин С.А.

18.04.2019

№6493

 Куликівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

№04

01.04.2019

№6492

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

16.04.2019

№6489-6491

 КТ "Академія Козацтва"

16.04.2019

№6488

 Національна поліція України

15.04.2019

№6487

 Військова частина А1736

12.04.2019

№6485-6486

 Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А.

12.04.2019

№6482-6484

 Держслужба у справах АТО Луганська область

10.04.2019

№6472-6481

 300 НТП "Десна"

05.04.2019

№6469-6471

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

04.04.2019

№6462-6468

 КТ "Академія Козацтва" у Луганській області

02.04.2019

№6461

 Волков О.І.

28.03.2019

№6460

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

27.03.2019

№6550-6459

 Командир Військовой частини А1414 полковник Миколайчук

26.03.2019

№6447-6449

 Командування 57 ОМБр

18.03.2019

№6446

 Дубенська районна державна адміністрація

14.03.2019

№6445

 Керівник відокремленого підрозділу ГО "Група Патріот" в Черкаському районі Черкаської області Константинова Леся Миколаївна

11.03.2019

№6442-6444

 Національна поліція України

27.02.2019

№6441

 Військова частина А2167

27.02.2019

№6431-6440

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області

13.02.2019

№6430

 Голова правління ГО "Волонтери Ізяславщини" Тележінський Володимир

26.07.2019

№6429

 ФГ "Агро-Інвест"

22.02.2019

№6428

 Чеберяк Сергій Віталійович

18.02.2019

№6427

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

12.02.2019

№6426

 Національна поліція України

07.02.2019

№6425

 Військова частина А1445

07.02.2019

№6424

 ГО "Учасників та інвалідів АТО" м. Добропіля

06.02.2019

№6403-6423

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

05.02.2019

№6396-6402

 ВСВ АТО Дрогобицький округ

 21.01.2019

№6395

 Кривешко Галина Олександрівна

15.01.2019

№6394

 Оніщук Олександр Іванович

15.01.2019

№6392;

№6393

 ГО "Патріоти Вітчизни"

15.01.2019

№6391

 ГО "Доброволець - людина доброї волї"

08.01.2019

№6390

  Діщенко Василь Михайлович

08.01.2019



 2018 рік

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

№6389

 Командир в/ч А0501

26.12.2018

№6388

 ВОГО "Сумління"

№ 61

25.02.2019

№6387

 Національна поліція України

19.12.2018

№6386

 Колекція

18.12.2018 

№6381-6385

 Ожоганич Василь Іванович, м.Шостка

11.12.2018

№6380

 Христивська ГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна"

11.12.2018

№6375-6379

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

10.12.2018

№6370-6374

 Військова частина А0536

10.12.2018

№6369

 Національна поліція України

07.12.2018

№6368

 Таращанська районна організація Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

07.12.2018

№6367

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

05.12.2018

№6364-6366

 Деснянський Р.В.

05.12.2018

№6634-6363

 ГО "Соціальний центр МХП"

30.11.2018

№6333

 Коротков Олександр Вікторович, м. Вінниця

30.11.2018

№6325-6332

 командир 53 ОМБр Федосенко С.Ю.

30.11.2018

№6320-6324

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

30.11.2018

№6310-6319

 Коробцов С.В.

29.11.2018

№6295-6309

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

28.11.2018

№6294

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.11.20218

№6292-6293

 Похіл Артем Вікторович, м.Дніпро

27.11.2018

№6284-6291

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

27.11.2018

№6279-6283

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

27.11.2018

№6278

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№11

01.11.2018

№6277

 Рівненська районна рада

26.11.2018

№6274-6276

 Національна поліція України

23.11.2018

№6269-6273

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

22.11.2018

№6267-6268

 Військова частина А0536

22.11.2018

№6266

 Військовий комісар Савранського РВК Одеської області підполковник О.Л. Тодорук

21.11.2018

№6265

 Коваленко Олександр Олексійович, в/ч А0693

21.11.2018

№6264

 Герасим Дмитро Анатолійович

19.11.2018

№6262-6263

 Клименко Віталій Іванович

19.11.2018

№6247-6261

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№6246

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

15.11.2018

№6231-6245

 Папукчі Геннадій Миколайович

15.11.2018

№6221-6230

 Відділ культури Попаснянської РДА

13.11.2018

№6213-6220

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№6210-6212

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№11

01.11.2018

№6208-6209

 Командування в/ч 1745

08.11.2018

№6207

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

07.11.2018

№6206

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

01.11.2018

№6205

 Колекція

31.10.2018

№6198-6204

 Поляков Ігор Олександрович

29.10.2018

№6196-6197

 Військова частина А0989, начальник інженерної служби

29.10.2018

№6195

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6194

 Військовослужбовці в/ч А0536

25.10.2018

№6193

 Ященко Сергій миколайович

24.10.2018

№6183-6192

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

24.10.2018

№6182

 Богдан Михайло Ярославович, м. Чугуїв Харківська область

23.10.2018

№6180-6181

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад"

22.10.2018

№6174-6179

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торцьк Донецька обл.

22.10.2018

№6169-6173

 57 ОМПБр, реактивна батарея

19.10.2018

№6165-6168

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область

19.10.2018

№6162-6164

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6155-6161

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

12.10.2018

№6151-6154

Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

11.10.2018

№6145-6150

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торцьк Донецька обл.

22.10.2018

№6142-6144

 Командир військовой частини А1939

22.10.2018

№6130-6141

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

10.10.2018

№6113-6129

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

10.10.2018

№6112

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№10

01.10.2018

№6109-6111

 Народний депутат України Дмитренко О.М.

09.10.2018

№6103-6108

 Всеукраїнський Союз воїнов АТО, збройних сил України та правоохоронних органів

09.10.2018

№6102

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

08.10.2018

№6084-6101

 ГО СВУАЗУЗКВ,     Денисов А.Г.

08.10.2018

№6081-6083

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

05.10.2018

№6080

 92 ОМБр

05.10.2018

№6073-6079

 128 ОГШБ МПБ

05.10.2018

№6071-6072

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

03.10.2018

№6027-6070

 Дацковська Юлія Олександрівна, м. Покровськ Донецька обл.

03.10.2018

№6026

 92 ОМБр

05.10.2018

№6025

 Оперативне командування "Західне"

01.10.2018

№6021-6024

 Костянтин

01.10.2018

№5921-6020

ГО "Учасників АТО та учасників бойових дій Криворізького району "З Україною в серці"

28.09.2018

№5919-5920

 Першотравневий районний військовий комісаріат

27.09.2018

№5911-5918

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району "Побратими разом"

26.09.2018

№5901-5910

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

26.09.2018

№5898-5900

 Директор ТОВ "Хрещатик АГРО" Думітращук О.Г., голова ГО "Ветеранів АТО" Заставнівського р-ну Віконський М.Г.

24.09.2018

№5896-5897

 Бородін Сергій Анатолійович

17.09.2018

№5895

 Командир В/ч А0563 Грузевич О.С.

17.09.2018

№5884-5894

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району "Побратими разом"

14.09.2018

№5883

 КНП КДЦ Подільського району м. Києва"

24.07.2018

№5880-5882

 Військова кафедра НУБіп

14.09.2018

№5877-5879

 ГО "Ассоціація незалежних Православних Громад"

14.09.2018

№5974-5876

 Немеш Михайло Федорович, м. Тячів Закарпатська обл.

13.09.2018

№5873

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№09

03.09.2018

№5863-5872

 генерал-полковник Палій В.М.

12.09.2018

№5758-5862

 Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця"

11.09.2018

№5857

 Національна поліція України

10.09.2018

№5851-5856

 Олексій

10.09.2018

№5844-5850

 Командування в/ч А3137

07.09.2018 

№5842-5843

 Верховний отаман "Академії козацтва у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

06.09.2018

№5839-5841

 ГО "ГО-ДЕСНА"

06.09.2018

№5836-5838

 Жуков Анатолій Степанович

06.09.2918

№5835

 Національна поліція України

05.09.2018

№5834

 Кафедра військової підготовки НУБіП України

04.09.2018

№5832-5833

 Голова Миколаївської РДА Кос А.І.

04.09.2018

№5820-5831

 ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"

03.09.2018

№5810-5819

 ГО "Десна"

29.08.2018

№5809

 Національна поліція України

27.08.2018

№5805-5808

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дівізії";

 Всеукраїнська спілка учасникій війни

 КС ВД воїнам АТО

 Кульчицький Василь Олександрович

23.08.2018 

№5804

 МГО "VББК"

20.08.2018

№5796-5803

 Волноваська районна рада

17.08.2018

№5794-5795

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№08
01.08.2018 

№5791-5793

 Мамась Олена Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

14.08.2018

№5790

 Командир В/ч А2656

14.08.2018

№5789

 Голова Волноваської Районної Ради Лубінець Валерій Дмитрович

14.08.2018

№5788

 Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

13.08.2018

№5787

 Військова частина А0501

10.08.2018

№5777-5786

 ГО "ГО-Десна"

10.08.2018

№5773-5776

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№5772

 Національна поліція України

10.08.2018

№5770;

№5771

 Ветеранська організація Славутицького міськвідділу Асоціації ветеранів МВС України

10.08.2018

№5769

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

09.08.2018

№5749-5768

 Військова частина А 2980

08.08.2018

№5743-5748

 Народний депутат України Лубінець Дмитро Валерійович

07.08.2018

№5740-5742

 Єрмолов Олександр

02.08.2018

№5738-5739

 Єфименко Михайло Володимирович, м. Харків

02.08.2018

№5730-5737

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

02.08.2018

№5729

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

02.08.2018

№5713-5728

 Виконавчий комітет Сумської міської ради

01.08.2018

№5712

 Національна поліція України

26.07.2018

№5704-5711

 Шпоть Віктор Володимирович, капелан

24.07.2018

№5688-5703

 ГО "Спілка ветеранів АТО та учасників бойових дій Широківського району"Побратими разом"

23.07.2018

№5686-5687

 20 ОМПБ

17.07.2018

№5685

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.07.2018

№5684

 Колекція

12.07.2018

№5683

 Тарутинське Общество ветеранів та учасників АТО

10.07.2018

№5682

 Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

05.07.2018

№5681

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№07

02.07.2018

№5680

 Верхов Олег

04.07.2018

№5678-5679

 Військова частина А-3687

27.06.2018

№5677

 Данилівська сільська рада Біловодського району Луганської області

27.06.2018

№5676

 Національна поліція України

25.06.2018

№5659-5675

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.06.2018

№5657-5658

 ХВ УС МПА

22.06.2018

№5652-5656

 Кунда Богдан Володимирович

21.06.2018

№5649-5651

 Гаврилов Рамаз Рамінович, м. Харків

20.06.2018

№5647-5648

 Штурман

18.06.2018

№5645-5646

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№06

01.06.2018

№5644

 ХВ УС МПА

15.06.2018

№5643

 Пєсков Вячеслав Анатолійович, в/ч А0593

15.06.2018

№5640-5642

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

14.06.2018

№5635-5639

 ТОВ "Профит - Капітал", директор

 Бакланова Т.В.

12.06.2018 

№5633-5634

 в/ч А1759

11.06.2018

№5631-5632

 Гришков Андрій Олександрович, м. Маріуполь Донецька обл.

№06

01.06.2018

№5629-5630

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№05

02.05.2018

№5624-5628

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя", Дяченко Олександр Васильович

30.05.2018

№5621-5623

 Командування в/ч А1759

30.05.2018 

№5620

 ГС "Українська народна сила" Б. Кунда

29.05.2018

№5614-5619

 ВО "Свобода"

25.05.2018

№5564-5613

ГО "Учасників АТО та учасників бойових дій Криворізького району - "З Ураїною в серці"

25.05.2018

№5559-5563

 ГО учасніків бойових дій "ЩИТ"

24.05.2018

№5555-5558

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

22.05.2018

№5551-5554

 Каратан М.В.

23.05.2018

№5548-5550

 Штурман

17.05.2018

№5547

 Голова Представництва Об'єднання ВГО "Країна" у м. Черкаси Тичков Володимир Володимирович

16.05.2018

№5541-5546

 Сальчук Миколай, ВПР "Айдар"

16.05.2018

№5526-5540

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

14.05.2018

№5525

 Кусьмирук Тарас Миколайович, м. Володимир-Волинський

10.05.2018

№5523-5524

 ВПР "Айдар" та заступниу голови Рівненської районної ради

10.05.2018

№5508-5522

 Корпус Військових Капеланів, Ковальов Андрій Миколайович

10.05.2018

№5503-5507

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№05

02.05.2018

№5502

 Герасимов Сергій Віталійович

08.05.2018

№5496-5501

  військовослужбовці ЗСУ

07.05.2018

№5485-5495

 Волинська обласна Спілка Ветеранів АТО

07.05.2018

№5484

 Всеукраїнська спілка ветеранів війни Маринюк А.А.

03.05.2018

№5481-5483

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

02.05.2018

№5479-5480

 Найіональна поліція України

02.05.2018

№5469-5478

 ГО "Ветеранська спілка воїнів АТО "Дрогобиччина"

02.05.2018

№5467-5468

 Командир військовой частини А1759

02.05.2018

№5464-5466

 Військова частина А1414

27.04.2018

№5462

 Національна поліція України

25.04.2018

№5461

 Сальчук Миколай

24.04.2018

№5460

 Голова Кобеляцької районної організації ветеранів та пенсіонерів міліції Бондаренко Є.С.

20.04.2018

№5457-5459

 Національна поліція України

20.04.2018

№5449-5456

 Спілка ветеранів АТО "Захистники Донеччини"

19.04.2018

№5448

 ВГО Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

18.04.2018

№5438-5447

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

18.04.2018

№5437

 Калмикова Олена Валеріївна

16.04.2018

№5434-5436

 ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

13.04.2018

№5433

 ГО Офіцерів запасу м. Сєвєродонецьк

11. 04.2018

№5427-5432

 Народний депутат України Лубінець Д.В.

04.04.2018

№5426

 Гордієнко Сергій Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

04.04.2018

№5425

 ВОГО "Сумління"

03.04.2018

№5424

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

03.04.2018

№5419-5423

 ДЗВ ВСП

02.04.2018

№5418

 ХВ УС МПА

02.04.2018

№5417

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

02.04.2018

№5414-5416

 Коритник Олександр Миколайович, м. Суми

28.03.2018

№5410-5413

 ХВ УС МПА

22.03.2018

№5404-5409

 Караман Максим

19.03.2018

№5403

 Національна поліція України

24.01.2019

№5400-5402

 Караман Максим

20.03.2018

№5399

 ГО "Ураїнці разом"

19.03.2018

№5396-5398

 Лебединське медичне училище імені професора М.І. Сітенка - комунальний заклад Сумської обласної ради"

16.03.2018

№5389-5395

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

15.03.2018

№5388

 Військова частина А4472

28.02.2018

№5387

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

21.02.2018

№5385-5386

 ХВ УС МПА

21.02.2018

№5384

 Бабенко Сергій Федорович, м. Конотоп

20.02.2018

№5383

 БФ "Україна - це я"

19.02.2018

№5382

 Національна поліція України

12.02.2018

№5377-5381

 ГО Спілка учасників АТО і захисників вітчизни "ГОРИНЬ" та заступник голови Рівненської районної ради

№70-к

09.02.2018

№5357-5376

  Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО

08.02.2018

№5342-5356

 58 окрема мотопіхотна бригада

06.02.2018

№5341

ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

№12

15.02.2018

№5340

 Військова частина А1736

05.02.2018

№5338-5339

 ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району

02.02.2018

№5337

 Бузурний Сергій Семенович (ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя), заступник голови координаційної ради учасників АТО при Запорізькій ОДА

02.02.2018

№5336

 Хорошенко Євген Анатолійович, м. Сєвєродонецьк Луганська обл.

30.01.2018

№5332-5335

 ГО Харківська Обласна Організація "РАДМИР"

23.01.2018

№5331

 Зелінський Валерій Володимирович, м. Старобільськ Луганська обл.

23.01.2018

 №5328-5329

 В/ч А1736, Созанський Михайло Валентинович 

 23.01.2018

№5326-5327

 Командування 37 ОМПБ 56 Бр

23.01.2018

№5321-5325

 Військова частина А4583

 

№5301-5320

 Чапча Анатолій, м. Маріуполь

23.01.2018

 

2017 рік

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

№5290-5300

 Відокремлений підрозділ Дрогобицький районний округ ГО "Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО"

06.12.2017

№5283-5289

 ГО "Об'єднання учасників АТО "Кевлар" м. Київ

05.12.2017

№5282

 Колекція

12.02.2020

№5281

 Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України

04.12.2017

№5261-5280

 Бахмутська міська рада

01.12.2017

№5255-5260

 Військова частина В0124

01.12.2017

№5230-5254

 Полтавська районна рада

01.12.2017

№5229

 Тульчинська районна ГО "Ліквідатори Чорнобиля"

01.12.2017

№5225-5228

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

30.11.2017

№5222-5224

 Пшеничний Федір Федорович

30.11.2017

№5221

 Держслужба у справах Луганськ АТО

30.11.2017

№5220

 Крмандир підрозділу 128 ОГПБр Німець Роман Миколайович

29.11.2017

№5214-5219

 Форум ветеранів військових та силових структур 

29.11.2017

№5203-5213

 В/ч А1476

29.11.2017

№5201-5202

 Військова частина А1376 

28.11.2017

№5197-5200

 ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

28.11.2017

№5196

 Командир ОТУ "Донецьк" 

28.11.2017

№5195

ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

28.11.2017

№5193-5194

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

27.11.2017

№5191-5192

 ВО "ТОНКЕН"

27.11.2017

№5190

 ГУНП України в Луганській області

21.11.2017

№5189

 Пшеничний Федір Федорович

23.11.2017

№5182-5188

 "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" у Луганській області, Троїцький відокремлений підрозділ

23.11.2017

№5178-5181

 ВО "ТОНКЕН"

23.11.2017

№5164-5177

 Депутат Хмельницької обласной ради Пшибельський Руслан Броніславович

22.11.2017

№5163

 Руководство 34 бат "Батьківщина"

26.04.2018

№5122-5162

 Військова частина А1736

20.11.2017

№5121

 В/ч А4590

17.11.2017

№5101-5120

 Висоцька Наталія Олександрівна, смт. Попасна Луганська обл.

13.11.2017

№5096-5100

 В/ч А4590

17.11.2017

№5095

 Голова Представництва Об'єднання ВО "КРАЇНА" у Бердянському районі

15.11.2017

№5094

 Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл.

15.11.2017

№5093

 Військова частина А1736

14.11.2017

№5085-5092

 57 ОМПБр

13.11.2017

№5081-5084

 Командир 57 ОМБП

13.11.2017

№5071-5080

 Військова частина А 4583

10.11.2017

№5070

 Командування в/ч А4590

13.11.2017

№5069

 6ГПР СВ ЗСУ

10.11.2017

№5068

 ГО "Новий рух"

13.11.2017

№5067

 Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району

10.11.2017

№5066

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№5065

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№11-17

01.11.2017

№5064

 Радіонов Олег, м. Івано-Франківськ

08.11.2017

№5063

 ВОГО "Сумління"

06.11.2017

№5062

 Пелех Борис Іванович, м. Черкаське Дніпропетровська обл.

06.11.2017

№5058-5061

 ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя"

03.11.2017

№5057

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.11.2017

№5047-5056

 Військова частина А4583

31.10.2017

№5046

 ВГО "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№5039-5045

 Виконавчий комітет Мирноградської міської ради

26.10.2017

№5038

 ВО "ТОНКЕН"

27.10.2017

№5031-5037

 В/ч А4590

25.10.2017

№5030

 ВО "ТОНКЕН"

24.10.2017

№5028-5029

 Ганзій Григорій Миколайович, м. Курахове Донецька обл.

24.10.2017

№5024-5027

 Углєв І.О.

24.10.2017

№5023

 ВО "ТОНКЕН"

24.10.2017

№5022

 Кудлюк Віктор Дмитрович, м. Костянтинівка Донецька обл.

23.10.2017

№5021

 "Координаційний Центр допомоги учасникам АТО, їх сім'ям, ветеранам, інвалідам та переселенцям"

№0211/01

02.11.2017

№5014-5020

 Нікітін Анатолій Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл.

20.10.2017

№5009-5013

 Соловьян Олександр Сергійович, м. Угледар Донецька обл.

20.10.2017

№5007-5008

 Кудлюк Віктор Дмитрович, смт. Костянтинівка Донецька обл.

20.10.2017

№5006

 Макалюк Валерій Михайлович, м. Бахмут Донецька обл.

20.10.2017

№5001-5005

 Бучацький районний військовий комісаріат

20.10.2017

№4999-5000

 Великолепетиська районна ГО ветеранів та воїнів АТО

11.10.2017

№4995-4998

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів АТО" в Чернігівській області

10.10.2017

№4994

 Національна поліція України

04.10.2017

№4993

 Маньківський Антон Юрійович, м. Бахмут Донецька обл.

03.10.2017

№4960-4992

 34 окремий мотопехотній батальйон

02.10.2017

№4938-4959

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2017

№4936-4937

 Артюх Вадим Ігорович, м. Покровськ Донецька обл.

02.10.2017

№4935

 Греков Микола Олександрович, м. Гірник Донецька обл.

02.10.2017

№4934

 Артюх Вадим Ігорович, м. Покровськ Донецька обл.

02.10.2017

№4933

 Андріяшівська сільська рада Крижопільського району Вінницької області

29.09.2017

№4931-4932

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

29.09.2017

№4926-4930

 ГО "Славутицьке Об'єднання Ветеранів АТО та Учасників бойових дій"

29.09.2017

№4909-4925

 Покровська міська рада Донецької області

28.09.2017

№4906-4908

 Мірошниченко В.В., м. Курахове

28.09.2018

№4905

 В/ч А4590

27.09.2017

№4899-4904

 57 ОМПБр ТВО

27.09.2017 

№4891-4898

 Всеукраїнський союз ветеранів АТО

26.09.2017

№4877-4890

 Командування 72 ОМБР

26.09.2017

№4864-4876

 57 ОМПБр

26.09.2017

№4863

 Маринюк Анатолій Андрійович

26.09.2017

№4862

 Артюх Олександр Олександрович, м. Покровськ Донецька обл.

25.09.2017

№4861

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО

22.09.2017

№4860

 Бондаренко Василь Іванович, приватний колекціонер

22.09.2017

№4859

 Шемчук А.А., м. Гірник Донецька обл.

21.09.2017

№4855-4858

 Морміль Володимир Анатолійович, м. Ніжин Чернігівська обл.

20.09.2017

№4843-4854

 Білецький Анатолій Володимирович, м. Лисичанськ Луганська обл.

20.09.2017

№4841-4842

 в/ч А0501

16.09.2017

№4826-4840

 ВГО "ЗВИТЯГА"

16.09.2017

№4825

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

15.09.2017

№4821-4824

 Бурда Петро Миколайович, м. Щастя Луганська обл.

13.09.2017

№4819-4820

 Ковальський Микола Юрійович, м. Чернівці

13.09.2017

№4818

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО"

11.09.2017

№4810-4817

 ВГО "ЗВИТЯГА"

11.09.2017

№4809

 Тригуб Оксана Юріївна, м. Київ

06.09.2017

№4807-4808

 Созанський Михайло Валентинович, м. Селидове Донецька обл.

04.09.2017

№4802-4806

 ВО "ТОНКЕН"

31.08.2017

№4900-4801

 ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів у Київській області "Честь та праця"

31.08.2017

№4777-4799

 Сатчук Миколай

31.08.2017

№4776

 ВО "ТОНКЕН"

29.08.2017

№4775

 ВО "ТОНКЕН"

28.08.2017

№4774

 ВО "ТОНКЕН"

28.08.2017

№4773

 ВОГ "КРАЇНА"

21.08.2017

№4770-4772

 Білоконь Олег Григорович

21.08.2017

№4767-4769

 Липовецька міська рада Вінницької області

21.08.2017

№4766

 Відерський Олександр Дмитрович, смт. Калинівка Вінницька обл.

21.08.2017

№4765

 ВО "ТОНКЕН"

19.08.2017

№4756-4764

 В/ч А2167

18.08.2017

№4751-4755

 Корсун Олена Леонідівна, м. Волноваха Донецька обл

18.08.2017

№4749-4750


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.08.2017

№4744-4748

 Бондар Євген Олександрович

17.08.2017

№4737-4743

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№4736

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

16.08.2017

№4728-4735

 Константинов Григорій Григорович, с. Мошни Черкаська обл.

16.08.2017

№4722-4727

  БО Міжнародний благодійний фонд розвитку ідеології в Україні

01.12.2017

№4712-4721

 ГО "Побратими України"

15.08.2017

№4711

 Афонін Олег Вікторович

14.08.2017

№4709-4710

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

14.08.2017

№4700-4708

 Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл

14.08.2017

№4695-4699

 Закарпатська обласна громадська організація "Клуб 128 дивізії"

11.08.2017

№4692-4694

 Нагорна Марина Юріївна, м. Суми

11.08.2017

№4691

 ГО "Патріоти Вітчизни"

11.08.2017

№4690

 В.о.голови Томакивської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович

11.08.2017

№4689

 ГО "РУХ МИРУ"

11.08.2017

№4688

 ГО Спілки ветеранів АТО Святошинского району, м.Києва

№36, від 21.07.17

№4685-4687

 ФОП Полігенько О.І.

09.08.2017

№4682-4684

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

09.98.2017

№4681

 Грошовий В.Г., м. Бахмут Донецька обл.

08.08.2017

№4671-4680

 Мельник Олександр Михайлович, м. Селідове Донецька обл.

08.08.2017

№4654-4670

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

01.08.2017

№4653

 ВОГ "ЗВИТЯГА"

28.07.2017

№4650-4652

 Командир підрозділу Німець Роман Миколайович

28.07.2017

№4640-4649

  ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.07.2017

№4639

 ВГО "ЗВИТЯГА"

04.08.2017

№4633-4638

 Командир 3 роти батальону охорони в/ч пп В0105

24.07.2017

№4629-4632

 Криворізька міська організація ветеранів ВДВ

19.07.2017

№4626-4628

 ГО "Честь та праця"

18.07.2017

№4624-4625

 Голова Представництва  Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов П.А.

14.07.2017

№4622-4623

 ВГО "ЗВИТЯГА"

14.07.2017

№4612-4621

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

13.07.2017

№4610-4611

 Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович

13.07.2017

№4603-4609

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

10.07.2017

№4602

 ГО "Спілка ветеранів авіації Сумщини "Віраж"

07.07.2017

№4562-4601

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

07.07.2017

№4560-4561

 Коротков Олександр Вікторович, м. Селідове Донецька обл.

06.07.2017

№4558-4559

 Углев Ігор

03.07.2017

№4557 

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

03.07.2017 

№4555-4556

 ГО "Військово-патріотичний РУХ "Айдар"

03.07.2017

№4163

ВГО "Звитяга"

№10

14.01.2017

№ 4087

 Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

20.05.2018

№ 4076

 Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

20.05.2018

4070

 ГО "Дарницька громадська варта"

№12с

06.12.2016 

3752

 Служба економічної безпеки України

02.04.2017

3437

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО"

2017

3386

Максим Царенко

№37-м

11.07.2016

№2666

Адвокати Хмельницької області

№333

19.12.2017

 2237

 Волонтери

№ 77

03.08.2015 

1579

Командир військової частини А 4615

№261

01.11.2016

 



  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 

  Дата

 чи

номер

наказу

За представленням

    (  організація або відповідальна особа         

 Кількість

 відзнак або номер

29.06.2017

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№4554

27.06.2017

 ГО Спілка ветеранів Афганістана, м. Воскресенськ

№4553

27.06.2017

 Сверщук Сергій Михайлович, м. Новоград - Волинський

№4548-4551

22.06.2017

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№4547

21.06.2017

 В/ч А2777

№4544-4546

20.06.2017

 БО БФ "Вільні-ЮА"

№4541-4543

20.06.2017

 Фонд АТО України со спілкою "Захисників Вітчизни"

№4540

19.06.2017

 Трофимчук О.В., м. Райгородка Луганської обл.

№4533-4539

14.06.2017

 Углєв І.О.

№4531-4532

 

 

№4528-4530

12.06.2017

 Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№4526;

№4527

09.06.2017

 Углєв І.О.

№4525

07.06.2017

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№4520-4524

06.06.2017

 Управління 57 Окремої Мотопіхотної Бригади (в/ч пп В4533)

№4517-4519

06.06.2017

 ХВ УС МПА

№4516

31.05.2017

 В/ч А4138

№4515

30.05.2017

 ГО "СО ветеранів АТО та УБД" м. Славутич

№4513-4514

29.05.2017

 ГО "Захисник"

№4495-4512

22.05.2017

 Гура Володимир Григорович, м. Олександрія

№4494

22.05.2017

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

№4493

18.05.2017

 Тальнівський РВК

№4492

16.05.2017

 Діденко Володимир Миколайович, козацький кіш ім. Івана Самойловича

№4491

15.05.2017

 ВО "ТОНКЕН"

№4490

15.05.2017

 Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№4489

12.05.2017

 Зам. командира 54 ОМБр

№4488

11.05.2017

 ВО "ТОНКЕН"

№4486-4487

11.05.2017

 б-н супровадження ГУ НУ у м. Києві

№4285

11.05.2017

 ВО "ТОНКЕН"

№4472-4284

04.05.2017

 ГО "Спілка байців та волонтерів АТО "Сила України" 

№4452-4471

03.05.2017

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

№4442-4451

03.05.2017

 БО "Свободу Україні"

№4435-4441

28.04.2017

 Нікітін А.В., м. Маріуполь

№4433-4434

28.04.2017

 Хмельницька регіональна спілка ветеранів війни та праці органів прокуратури України

№4432

 28.04.2017

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії", Всеукраїнська спілка ветеранів війни КС ВД воїнам АТО

№4427-4431

27.04.2017

 59 ОМПБР Вольський В.І.

№4426

24.04.2017

 ГО "Спілка учасників бойових дій та АТО Васильківщини"

№4424-4425

20.04.2017

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№4423

 

 

№4422

20.04.2017

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№4408-4421

14.04.2017

 Командування 16 ОМПБ

№4407

13.04.2017

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

№4357-4406

10.04.2017

 Скочеляс Олег, м. Коломия

№4356

10.04.2017

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№4266-4355

07.04.2017

 Коваль Василь Петрович

№4262-4265

07.04.2017 

 Непийвода Віталій Петрович, смт. Донське Донецька обл.

№4260-4261

07.04.2017

 Вишгородський міський союз ветеранів

№4259

04.04.2017

 Скочеляс Ігор, м. Коломия

№4258

04.04.2017

 Заблоцький Євгеній, м. Щастя

№4257

03.04.2017

 ГО "Воїнів ліквідаторів аварії на ЧАЕС - інвалідів війни "Набат"

№4256

21.03.2017

 ГО "Патріоти вітчизни"

№4253-4255

21.03.2017

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№4243-4252

14.03.2017

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

№4240-4241

13.03.2017

 Нікішина Ольга Василівна, м. Глухів

№4239

10.03.2017

 В/ч В1688 у особі Мітіна Дмитра Юрійовича

№4238

06.03.2017

 Углєв І.О.

№4237

 

 

№4235-4236

23.02.2017

 ГО "Спілка учасників бойових дій та АТО Васильківщини"

№4230-4234

23.02.2017

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

№4229

21.02.2017

 ВО "ТОНКЕН"

№4216-4228

20.02.2017

 ВГО Спілка ветеранів та працівників силових структур України "ЗВИТЯГА"

№4215

20.02.2017

 Углєв І.О.

№4214

13.02.2016

 Приватна колекція Кузьменко Сергій Петрович, м. Київ

№4213

08.02.2017

 Старцев Генадій Валерійович

№4211-4212

08.02.2017 

 Вільхівська сільська рада

№4210

06.02.2017

 В/ч пп В0425

№4208-4209

31.01.2017

 Закарпатський обласний ліцей-інтернат з ПВФП

№4207

30.01.2017

 ГО "Союз Чорнобиль"

№4205-4206

27.01.2017

 Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№4202-4204

24.01.2017

 Устинівська района ГО "СОЮЗ Чорнобиль"

№4194-4201

 

 

№4193

23.01.2017

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

№4192

16.01.2017

 Національна поліція України

№4191

19.01.2017

 Національна поліція України

№4183-4184

18.01.2017

 Національна поліція України

№4182

13.01.2017

 Колекціонер

№4181

10.01.2017

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№4180

10.01.2017

 Канарський Сергій, смт. Очеретине, Ясинуватський р-н Донецької області

№4179

11.01.2017

 ГО "Люстраційний контроль"

№4168-4178

04.01.2017

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№4097-4167

 


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ  за 2016 РІК


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

  Дата

 чи

номер

наказу

За представленням

    (  організація або відповідальна особа         

 Кількість

 відзнак або номер

26.12.2016

 ГО "Спілка воїнів АТО"

№4077-4096

 28.12.2016

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

№4072-4076

23.12.2016

 ГО " Дарницька Громадська Варта"

№4070-4071

22.12.2016

 Ткаченко Віктор Миколайович, бат. "Айдар"

№4064-4069

19.12.2016

 Миколаївська районна рада Львівськой області

№4062;

№4063

19.12.2016

 Осика Олег Васильович, м. Старобільськ

№4059-4061

19.12.2016

 Канарський Сергій, Донецька обл.

№4058

16.12.2016

 Сіньковський Костянтин Володимирович

№4057

15.12.2016

 Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№4056

13.12.2016

 Голова Кобеляцької організації ветеранів Кіян В.Ю.

№4055

13.12.2016

 Рудик Тетьяна Григорівна

№4054

13.12.2016

 Печонка Ігор Миколайович

№4053

12.12.2016

 Вовк Андрій Валерійович

№4052

12.12.2016

 ВО "ТОНКЕН"

№4050-4051

09.12.2016

 ГО "Дарницька Громадська Варта"

№4049

09.12.2016

 Нікітін Анатолій Володимирович

№4045-4048

07.12.2016

 Мамчак Сергій Мирославович

№4044

06.12.2016

 БФ "Єдина країна - Щаслива родина"

№4043

06.12.2016

 Никишин Альберт Альбертович

№4042

05.12.2016

 Трофимчук Олег Викторович

№4041

05.12.2016

 Цивільно-Військове Співробітництво "СІМІС"

№4039;

№4040

02.12.2016

Белецька І.І.

№4037-4038

05.12.2016

 Потильчак Леонід Андрійович

№4036

25.12.2016

 ГО "Ветеранів АТО" м. Соснівка Львівської області

№ 4017;

№4018;

№4019;

№4020;

№4021;

№4022;

№4023;

№4024;

№4025;

№4026;

№4027;

№4028;

№4029;

№4030;

№4031;

№4032;

№4033;

№4034;

№4035

01.12.2016

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№4016

01.12.2016

 Командир ОТУ "Маріуполь"

№4014

№4015

30.11.2016

 ГО "Учасники АТО "ЩИТ"

№4007-4013

30.11.2016

 Трофимчук Олег Викторович

№4006

30.11.2016

 Ігнатюк Віктор

№4005 

30.11.2016

 Кам'янець-Подільська організація ВГОЇ "Союз Чорнобиль України"

№4000-4004

30.11.2016

 Начальник АТК "РосьАвіа" Супрунець О.В.

 №3995-3999

30.11.2016

 Ігнатюк Віктор

№3992-3994

29.11.2016

 Виконавчий комітет Мукачівської міської ради

№3982-3991

29.11.2016

 Кочкін Сергій Михайлович

№ 3970-3981

28.11.2016

 ВГО "Країна"

№3969

25.11.2016

 Канарський Сергій

№3958-3968

25.11.2016

 ВО "ТОНКЕН"

№3953-3957

24.11.2016

 Арбузинська районна державна адміністрація Миколаївської обл

№3947-3952

24.11.2016

 Війскова частина А1965

№3927-3946

22.11.2016

 Кохан Руслан Миколайович

№3922-3926

21.11.2016

 Безсмертний Олександр Іванович

№3921

21.11.2016

 В/ч п/п В0927

№3920

21.11.2016

 БО БФ "Солдатські матері Василівка-Михайлівка"

№3919

18.11.2016

 Голова спілки АТО "Щит Батьківщини" Васильєв В.О.

№3918

15.11.2016

 Національна поліція України

№3917

10.11.2016

 Ткаченко В.В.

№3911-3916

09.11.2016

 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" 

№3910

09.11.2016

 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" 

№3909

08.11.2016

 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" 

№3908

04.11.2016

 Іщенко С.

№3907

03.11.2016

 ТОВ "Випробувальний центр будівельних матеріалів і будівельних конструкцій"

№3902-3906

02.11.2016

 Військова частина 5509

№3901

02.11.2016

 Командир спеціального загону "ШТУРМ"

№3896-3900

02.11.2016

 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області

№3894-3895

02.11.2016

  ВО"ТОНКЕН"

№3892-3893

28.10.2016

  Голова Представництва Об'єднання ВО "КРАЇНА" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

№ 3890-3891

27.10.2016

 Військова частина А 0297

№3888-3889

27.10.2016

 ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"

№3887

 

 

№ 3886

24.10.2016

 Король О.Г., с.Новомиколаївка, Херсонська область

№3885

21.10.2016

 Військова частина  24 ОМЗБ

№3884

21.10.2016

 Миколаївська районна рада, Львівська область

№3881-3883

21.10.2016

 Безсмертний О.І., м.Умань, Черкаська область

№3879-3880

21.10.2016

 КТ "Акаделія козацтва", Луганська область

№3775-3778

20.10.2016

 ГО "Спілка ветранів учасників АТО ", м.Перечин, Закарпатська область

№3873

 №10-с, від 14.10.2016

 Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "Честь"

№3870, 3774

 №10-с, від 14.10.2016

 Національна Поліція України, Углєв І.

№3871-3872

 №10-с, від 14.10.2016

 Військова частина В 0124, майор Хода Л.О.

№3869

 №10-с, від 14.10.2016

 ВГО "Велике Козацьке Коло"

№3899-3868

 №10-с, від 14.10.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль

№3851-3865

 

 

№ 3844-3850

№10-с, від 14.10.2016

 Сальчук М.,м.Попасна

№3824-3843

№10-с, від 14.10.2016 

 Ганзюк Ю.А., смт Крижопіль

№3823

 №10-с, від 14.10.2016

 Чернецова В.

№3818-3822

 

 

№ 3815-3817

 №10-с, від 14.10.2016

 ВО"ТОНКЕН"

№3810-3814

 №10-с, від 14.10.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль

№3805-3809

 №10-с, від 14.10.2016

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку"

№3804

№3803

 

 

№ 3802

№10-с, від 14.10.2016

 Генерал-хорунжий Пометун І.Л., с.Ковалівка, Полтавська область

№3791-3800

 №10-с, від 14.10.2016

 Військова частина 28 окрема гвардійська механізована бригада

№3781-3790

 №10-с, від 14.10.2016

 Мисик С.В., м.Сартана, Донецька область

№3780

 №10-с, від 14.10.2016

 ГО "Учасників АТО"ЩИТ"

№3776-3778, 3801

№10-с, від 14.10.2016

 ГО "Обласна спілка учасників АТО", м.Івано-Франківськ

№3775

№10-с, від 14.10.2016

 Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини

№3763-3766, 3770-3774, 3756

 

 

№ 3762

 №10-с, від 14.10.2016

 Національна Поліція України, Углєв І.

№3761

 №10-с, від 14.10.2016

 Сачук О.П., м.Рівне

№3757-3760, 3768-3769

04.10.2016 

 Кущ М.М.

№3751-3755

№10-с, від 14.10.2016

 Військова частина 37 батальйон 56 ОМБр, Рота вогневої підтримки, командир Найчук Д.С.

№3731-3750

№10-с, від 14.10.2016

 ВО"ТОНКЕН"

№3730

№10-с, від 14.10.2016

 Ніколенко О.В., м.Вознесенськ, Миколаївська область

№3728-3729

 30.09.2016

  МГО "Молодіжна організація скаутів "Оріон"

№3727

30.09.2016

 Черкасов М.В., м.Щастя, Луганська область

№3725-3726

30.09.2016

 ВПО АТУ "Маріуполь"

№3724

30.09.2016

 Мамчак С.М., м.Миколаїв

№3721-3723

29.09.2016

 Георгієв Д.І., м.Щастя, Луганська область

№3703-3720

29.09.2016

 Сальчук М., м.Попасна

№3693-3702

 

 

 № 3682-3692

30.09.2016

 Командир військової частини В 0425, Драпатий М.В.

№3677-3681

27.09.2016

 Саушкін С.В., м.Новогродівка, Донецька область

№3676

28.09.2016

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№3671-3675

26.09.2016

 Українська православна церква на честь Петра і Павла, м.Долинське, Кіровоградська область

№3663-3670

26.09.2016

 КТ "Академія козацтва", Луганська область

№3661-3662

23.09.2016

 ММ БФ ДВСС "Віра і Вірність"

№3645, 3647-3652,3654,

3657, 3659, 3660

23.09.2016

 Командир ОТУ "Маріуполь"

№3653

  №10-с, від 14.10.2016

 Антитерористичний центр при СБ України, штаб антитерористичної операції на територыъ оперативно-тактичного угрупування "МАРІУПОЛЬ"

№3658

№3639

№3645

№3655

№3656

№3646

21.09.2016

 Військова частина В 0849

№3637, 3638, 3640-3644

21.09.2016

 ГО "Військово-патріотичний Рух "АЙДАР"

№3622-3636

21.09.2016

 ВО"ТОНКЕН"

№3621

20.09.2016

 Деружинський І., м.Покровськ, Донецька область

№3620

14.09.2016

 Національна Поліція України, Углєв І.

№3619

14.09.2016

 Мисик С.В.. м.Сартана, Донецька область

№3617-3618

 04.10.2016

 ГО "Військово-патріотичний Рух "АЙДАР"

№3612-3616

13.09.2016

 Ованенко Р.С., м.Бахмут, Донецька область

№3611

13.09.2016

 Король Н.А., м.Кривий Ріг

№3609-3610

02.09.2016

 Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область

№3606, 3608

01.09.2016

  ПП "ТОКЕНС", м.Київ

№3605, 3607

31.08.2016

 Цивільно-Військове співробітництво, м.Гірник, Донецька область

№3604

31.08.2016

 Кушнір В.М.

№3603

30.08.2016

  ВГО "Велике Козацьке Коло", м.Луцьк

№3595-3602

30.08.2016

 Ігнатов В., м.Димитрів , Донецька область

№3589-3594

29.08.2016

 Нікітін М.О., м.Миколаївска, Донецька область

№3588

29.08.2016

 ВГО "Велике Козацьке Коло", м.Луцьк

№3586-3587

29.08.2016

 Потапенко О., м.Костянтинівка

№3581-3585

26.08.2016

 Гукін О.С., м.Запоріжжя

№3580

26.08.2016

 Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область

№3579

26.08.2016

 Углєв І.

№3578

25.08.2016

 Сайфулін В.В., смт Черкаське

№3577

 

 

 №3576

23.08.2016

 Командування спеціального загону "ШТУРМ"

№3567-3575

22.08.2016

 Командування військової частини 30 ОМПБр

№3566

22.08.2016

 Військова частина 1285 ГВП МОУ

№3565

20.08.2016

 Військова частина 16 ОМПб, 58 ОМПБр

№3564

 

 

№3559-3563

19.08.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль

№3556-3558

 

 

 №3553-3557

17.08.2016

 ГО "Учасникі АТО "ЩИТ", м.Прилуки, Чернігівська область

№3547-3552

 

 

№3541-3546

17.08.2016

 ГО "Спілка бійці та волонтерів АТо "Сила України", м.Тернопіль

№3535-3540

17.08.2016

 Військова частина В0095, Радецький В.О.

№3530-3534

 

 

 №3529

16.08.2016

  Єрмолов О., м.Нікольське, Донецька область

№3521-3528

16.08.2016

 Старшина РТГР Мірошниченко В.М.

№3508-3520

 

 

№3507

12.08.2016

 Монастирищенська міська рада, Черкаська область

№3477-3506

11.08.2016

 Вальчук Р.А.

№3475-3476

10.08.2016

 Тищенко Р., м.Черкаси

№3473-3474

10.08.2016

 Петров О.В., м.Сартана, Донецька область

№3451-3472

09.08.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль

№3432-3450

08.08.2016

 Максимов М.В.

№3427-3431

08.08.2016

 ГО "Наш батальйон", м.Черкаси

№3424

№3425

№3426

08.08.2016

 Бердій В.А.

№3411-3423

05.08.2016

 Бойко А.А., м.Новогродівка, Донецької області

№3409-3410

03.08.2016

 Сандига В.В., м.Київ

№3408

26.07.2016

Командування спеціального загону "ШТУРМ"

№3396-3407

13.07.2016

 Углєв І.О., м.Суми

№3395

11.07.2016

 Корінний В.М., м.Покровськ, Донецька область

№3387-3394

11.07.2016

 Царенко М.В., м.Вінниця

№3386

 

 

 №3372-3385

18.07.2016

 ГФ "Щит Криворіжжя"

№3371

27.07.2016

 Углєв І.О., м.Суми

№3370

01.08.2016

 Група Цивільно- Військовго співробітництва "Курахово", ОТУ Маріуполь

№3369

01.08.2016

  ВГО "Звитяга"

№3368

01.08.2016

  Старшина роти РТГР Мишніченко В.М.

№3367

27.07.2016

 Печеньков В.І.

№3366

14.07.2016

 ГФ "Щит Криворіжжя", м.Кривий Ріг

№3365

14.07.2016

 Військова частина 128 ОГПБр

№3364

05.07.2016

 Деркач П.І., м.Костянтинівка, Донецька область

№3359-3363

 

 

№3353-3362

01.07.2016

  Військова частина 55 ОАБР, Брусов С.Є.

№3348-3352

01.07.2016

 Військова частина 92 ОМБр

№3347

30.06.2016

 Національна поліція України, Углєв І.

№3346

29.06.2016

 Фартушний І.М, м.Іванівка, Херсонська область

№3344-3345

24.06.2016

 Губарь

№3343

24.06.2016

 ММБФДВСС "Віра і Вірність", м.Маріуполь

№3339-3342

24.03.2016

 Ніжинський військовий комісаріат

№3333

№3334

№3335

№3336

№3337

№3338

22.06.2016

 Військова частина В 4771

№3332

22.06.2016

 Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533

№3326-3331

21.06.2016

 Командування спеціального загону "ШТУРМ"

№3317-3325

21.06.2016

 Старшина роти РТГР,  Мирошніченко В.М.

№3314-3316

21.06.2016

 Кущ О., м.Димитрів

№3311-3313

21.06.2016

 Військова частина 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада

№3303-3310

15.06.2016

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", Тернопільский округ

№3301-3302

14.06.2016

 Терещенко Є.С.

№3261-3300

14.06.2016

 Кудрявцев В.І., смт Новоайдар, Луганська область

№3246-3260

14.06.2016

 Єрмолов О., м.Володарське

№3245

14.06.2016

 Кущ О., м.Димитрів, Донецька область

№3231-3244

14.06.2016

 ГО "Фонд Марії Шеремет"

№3221-3230

14.06.2016

 ГО"Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль

№3217-3220

14.06.2016

 Головний військовий капелан Бучацької єпархії УГКЦ о.І.Федоришин

№3214-3216

14.06.2016

 Військова частина 42 ОМБр

№3201-3213

03.05.2016

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№3200

12.09.2016

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", Тернопільський обласний округ

№3192-3199

 

 

№ 3191

09.06.2016

 Військова частина В 4533

№3170-3190

09.06.2016

 Деньченко А.О., м.Іванівка, Херсонська область

№3169

 

 

3168

08.06.2016

 Кудимов І., м.Димитрів, Донецька область

№3167

08.06.2016

 Тимко О.А., м.Соледар, Донецька область

№3166

08.06.2016

  ММБФ ДВСС "Віра і вірність", м.Маріуполь, Донецька область

№3163-3165

07.06.2016

 Єрмолаєв О., м.Володарське

№3162

07.06.2016

  Углєв І.О., м.Суми

№3160-3161

07.06.2016

 Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область

№3158-3159

07.06.2016

  Токарь А.А., м.Херсон

№3152-3157

06.06.2016

 Командування спеціально го загону "ШТУРМ"

№3151

14.09.2016

 ГО "Військово-патріотичний Рух "АЙДАР"

№3137-3150

09.09.2016

 Киркин В., м.Жовква

№3136

08.09.2016

 Благодійний фонд "Вірую", м.Тернопіль

№3135

 

 

3134

08.09.2016

 Будник А.Б., м.Чугуїв, Харківська область

№3133

14.09.2016

 Командування спеціального загону "ШТУРМ"

№3131-3132

06.06.2016

 Краматорський міський військовий комісаріат

№3130

06.06.2016

 ВО "КРАЇНА", Васільєв В.О.

№3128

№3129

06.06.2016

 Канарський С., м.Куйбишеве, Запрізька область

№3127

03.06.2016

 ВО "КРАЇНА"

№3126

02.06.2016

 Спілка ветеранів МВС України

№3125

01.06.2016

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

№3117-3124

31.05.2016

 Військова комендатура, м.Бахмут

№3116

30.05.2016

 Світличний М.С., м.Щастя

№3115

27.05.2016

 Військова комендатура, м.Бахмут

№3111-3114

07.09.2016

 Бурдейний В.Л., м.Гірське, Луганська область

№3110

07.09.2016

 Дергачев Д., м.Вінники, Лівівська область

 №3109

06.09.2016

ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя"

№3107-3108

06.09.2016

Командування танкового батальйону

№3104-3106

06.09.2016

 ВО "Дніпробудмаш", м.Кривий Ріг

№3103

05.09.2016

 ГО "Спілка учасникіа АТО м.Мукачева та Мукачевського рвйону"

№3102

05.09.2016

 Харицька Т.В., м.Куп'янськ, Харківська область

№3101

27.05.2016

 Ромась О.В., м.Соледар, Донецька область

№3097-3100

27.05.2016

 Управління 57 ОМБр, військова частина В 4533

№3089-3096

27.05.2016

 ГО учасників АТО, м.Красноармійськ, Донецька область

№3088

27.05.2016

 Вега С.С., м.Стрий , Львівська область

№3086-3087

27.05.2016

 Рагузін С.В., м.Первомайськ

№3085

23.05.2016

 Січко В.П., м.Черкаси

№3080-3084

23.05.2016

 Олексієнко А.А., м.Сартана, Донецька область

№3079

23.05.2016

 Васіліна М.М., м.Українськ, Донецька область

№3076, 3078

27.05.2016

 ВОТ "Герольдмайстер"

№3077

23.05.2016

 Військова частина А 0666

№3073-3075

23.05.2016

 Закутайло О.І., м.Артемівськ

№3072

20.05.2016

 БФ "Твоя Лепта", м.Київ

№3071

20.05.2016

 ВГО "КРАЇНА", Васільєв В.О.

№3070

20.05.2016

 Військова частина В 1688

№3069

 

 

 "3049-3068

19.05.2016

 Тьокін Д.М.

№3048

 

 

 №3047

18.05.2016

 Чернецький А., м. Дніпропетровськ

№3046

18.05.2016

 Киреєнок Є., м.Маріуполь

№3045

17.05.2016

  Ковальчук О.П., м.Соледар, Донецька область

№3037-3044

17.05.2016

 ГО "Спілка учасників АТО Святошинського району м.Києва"

№3034

№3035

№3036

16.05.2016

Канарський С., смт Куйбишеве, Запорізька область

№3026-3033

13.05.2016

 Київська обласна державна адміністрація

№3024-3025

17.05.2016

 Військова частина В 0113 оперативного командування "ПІВНІЧ"

№2991-3020

11.05.2016

 Військова частина В2050

№2987-2990, 3021-3023

11.05.2016

 Борис В.І., м.Сколе

№2986

10.05.2016

 Головний капелан Криворізького регіону

 №2984-2985

10.05.2016

 Андріяш В.А.

№2983

10.05.2016

 Басанський В.Н.

№2982

04.05.2016

 Військова частина А 0666

№2979-2981

06.05.2016

 Павлов Б.Ю., м.Костянтинівка, Донецька область

№2977-2978

05.05.2016

 Військова частина В 2287

№2974

№2975

№2976

05.05.2016

 ВО "ТОКЕНС", м.Київ

№2973

05.05.2016

 ВГО "Українське козацтво", Херсонський козацький полк

№2971-2972

04.05.2016

  Кур'ян О.Л., м.Красноармійськ, Донецька область

№2970

04.05.2016

 Ніколенко О.В., м.Вознесенськ, Миколаївська область

№2969

04.05.2016

 Єрмолов О., смт Володарське

№2965-2968

29.04.2016

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

№2963-2964

27.04.2016

 ПП "Автокомплекс Старт", м.Хуст, Закарпатська область

№2962

27.04.2016

 Богатир Р.В., м.Днепрзержинськ

№2946-2961

26.04.2016

 ГО"Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль

№2931-2945

 

 

 №2930

28.04.2016

  Пузирко В.М., смт Новочеркаське, Дніпропетровська область

№2929

 

 

 №2928

22.04.2016

 Військова частина  А 0666

№2916-2927

22.04.2016

 ГО"Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль

№2898-2915

22.04.2016

 Здір М.В., м.Черкаси

№2894-2897

19.04.2016

 Онуфрійчук І.М., м.Северодонецьк, Луганська область

№2893

19.04.2016

 Дробінчук С.В., м.Новотроїцьке

№2891-2892

 

 

№2890

18.04.2016

 БО "Свободу Україні"

№2885-2889

15.04.2016

 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада

№2877-2884

14.04.2016

 Чернецова В.М.

№2862-2876

 

 

 №2851-2861

08.08.2016

 Греков М., м.Київ

№2831-2850

19.04.2016

 Член ВГО "КРАЇНА" Васільєв В.О., м.Соледар, Донецька область

№2828

№2829

№2830

№2890

18.04.2016

 Член ВГО "КРАЇНА" Васільєв В.О.

№2827

13.04.2016

 Рожков В.А.

№2826

12.04.2016

 Васільєв В.О., м.Соледар Донецька область

№2825

12.04.2016

 Воловский Б.

№2824

06.04.2016

 Деркач В.О., м.Сартана, Донецька область

№2816-2823

06.04.2016

 Василенко А.М., м.Новоайдар, Луганська область

№2789-2815

06.04.2016

 Юденко К.І., м.Київ

№2788

 

 

№2779-2787

06.04.2016

 Канарський С. , смт Куйбишеве, Запорізька область

№2778

06.04.2016

 ГО "Буковинське об'єднання волонтерів"

№2775

№2776

№2777

05.04.2016

  ГО "Перший український батальйон військових капеланів"

№2774

04.04.2016

 ГО "Перший український батальйон військових капеланів"

№2771-2773

01.04.2016

 Військова частина В 0095

№2761-2770

01.04.2016

 ХВ УС МПА, Москаленко В.І.

№2759-2760

01.04.2016

 Командування військової частини 1-го гаубичного дивізіону 55-й ОАБР

№2747

№2748

№2749

№2750

№2751

№2752

№2753

№2754

№2755

№2756

№2757

№2758

29.03.2016

 Лозівське мікрорайонне представництво ГО "Товариство Ветеранів Антитерористичної операції"

№2742-2746

29.03.2016

 Миколаївська районна рада Львівської області

№2731-2741

29.03.2016

 Військова частина 72 бригада ОМБр

№3729-3730

29.03.2016

  Військова частина 0927, Іванел С.В.

№2728

28.03.2016

 Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533

№2727

28.03.2016

 Букат О.М., смт Велика Новосілка, Донецька область

№2726

24.03.2016

 Углєв І.О.

№2717-2725

24.03.2016

 Васільєв В.О., член спілки ВГО "КРАЇНА"

№2716

24.03.2016

  Єрмолов О., м.Володарське

№2715

22.03.2016

  ГО "Спілка ветранів АТО Придніпровського регіону України"

№2714

23.03.2016

 Фролов І.Ю., м.Миколаїв

№2711-2713

22.03.2016

 ГО "Союз ветеранів Мозамбіка"

№2708

№2709

№2710

21.03.2016

 Пересада О.М., м.Павлоград , Дніпропетровська область

№2701-2707

18.03.2016

  Військова частина 128 Закарпатська гірсько-піхотна бригада

№2681-2700

19.03.2016

 Аргучинський І.Б., м.Київ

№2680

 

 

№2679

19.03.2016

 Ромченко В., м.Волноваха

№2677-2678

18.03.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів ОТО "Сила України", м.Тернопіль

№2675-2676

18.03.2016

 Діденко О.А., м.Артемівськ О.А.

№2674

 

 

№2672-2673

16.03.2016

 Букат О.М., смт Велика Новосілка, Донецька область

№2669-2671

16.03.2016

 Старцев Г., м.Запоріжжя

№2663-2668

16.03.2016

 Миколаївська районна рада Львівської області

№2661-2662

15.03.2016

  Сек О.А., м.Київ

№2660

15.03.2016

 Перший Український батальйон військових капеланів

№2655-2659

15.03.2016

 Шаріпов Ш.С., м.Щастя

№2654

 

 

№2643-2653

09.03.2016

 Годунок С.В., м.Володимир-Волинський, Волинська область

№2637-2642

09.03.2016

 Шаріпов Ш.С., м.Щастя

№2635-2636

03.03.2016

 Десантна спеціальна група „Штурм”

№2631-2634

03.03.2016

 Чернецова В.

№2621-2630

04.03.2016

 Кольченко О.І., м.Луцьк

№2619-2620

02.03.2016

Корпорація виробничих та комерційних підприємств "Союз"

№2618

02.03.2016

 Закарпатський обласний ліцей-інтернат з ПВФП

№2616-2617

01.03.2016

 ГО "Військово медичний волонтер", м.Кам'янець-Подільський

№2615

02.03.2016

 Військова частина В0095

№2611-2614

 

 

 №2610

26.02.2016

 Кущіков О.Ю., м.Гірське, Луганська область

№2608-2609

26.02.2016

 Свинарьов В.І., м.Краматорськ, Донецька область

№2606-2607

 

 

№2605

22.02.2016

 Харченко О., м.Добропілля

№2602, 2604

22.02.2016

 ГО "ЗВИТЯГА"

№2603

20.02.2016

 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада, Грузінцев А.Є.

№2601

19.02.2016

 Державна фіскальна служба у Київській області

№2598-2600

19.02.2016

 Орлов І.А.

№2597

18.02.2016

 ГО "Спілка ветеранів Куби"

№2596

16.02.2016

 Гостомельська селищна рада, "Спілка АТО смт Гостомель"

№2581-2595

16.02.2016

 Військова частина В 0425

№2579-2580

12.02.2016

  Канарський С., м.Куйбишеве, Запорізька область

№2575-2578

12.02.2016

 Овчаренко О., м.Волноваха

№2574

 

 

 №2571-2573

09.02.2016

  Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533

№2570-2571

21.01.2016

Балаба А.В., м.Волноваха, Донецька область

№2501-2569

29.12.2015

 Управління 57 окремої мотопіхотної бригади, військова частина В4533

№2486-2500

28.12.2015

ГО "Учасники АТО", м.Красноармійськ, Донецька область

№2481-2485

29.12.2015

Управління 57 окремої мотопіхотної бригади, військова частина В4533

№2475-2480

 

 

 № 2471-2474

09.02.2016

 Носаль П., м.Северодонецьк, Луганська область

№2471

09.02.2016

 ГО учасників АТО, м.Красноармійськ, Донецька область

№2468-2470

08.02.2016

 ГО "Дніпровська перспектива", м.Херсон

№2465-2467

05.02.2016

 Самородченко А.В., м.Кривий Ріг

№2464

05.02.2016

 Військова частина 2970, Герасименко Д.О.

№2463

04.02.2016

 Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533

№2457-2462

 

 

№  2456

03.02.2016

 Шурашкевич О.А., м.Конотоп, Сумська область

№2452-2455

03.02.2016

 ХВ УС МПА, м.Харків

№2450

02.02.2016

 Міляновський В.В., м.Попасна, Луганська область

№2449,2451

01.02.2016

 Військова частина 40 бригада, Осипов Д.М.

№2448

01.02.2016

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№2447

28.01.2016

 Старцев Г., м.Запоріжжя

№2445-2446

28.01.2016

 Семенюк В.В., м.Вугледар, Донецька область

№2442-2444

27.01.2016

 ВГО "КРАЇНА"

№2441

26.01.2016

 Недоїдок М.О., м.Маріуполь, Донецька область

№2440

25.01.2016

 Міляновський В., м.Попасне

2437-2439

25.01.2016

 Військова частина В 2235

№2435-2436

22.01.2016

 Військова частина  В2970, 54 ОМБр, 3 механізований батальйон, Херсонська область

№2430-2434

27.01.2016

Мамчак С.М., м.Очаків Миколаївська область

№2427-2429

27.01.2016

 Податкова адміністрація Київської області

№2421

27.01.2016

 Управління 57 ОМБ (в/ч В4533)

№ 2422-2426

22.01.2016

 Військова частина 6553, база вимірювальної техники

№2411

№2412

№2413

№2414

№2415

№2416

№2417

№2418

№2419

№2420

22.01.2016

 КТ "Академія козацтва" у Луганський області

№2401-2410

 

 

 № 2400

18.01.2016

 Військова частина 2830

№2396-2399

18.01.2016

 Військова частина В1119

№2395

16.01.2016

 Військова частина В2254, м.Гірське, Луганська область

№2392-2394

15.01.2016

 Кузін А.В., м.Лазурне, Херсонська область

№ 2391

14.01.2016

 Командира військової частини 2 БТГр 72 ОМБр Барди Б.С.

№ 2381-2390

14.01.2015

 Бабюк О.І., м.Артемівськ, Донецька область

№2380

13.01.2016

 Тихонов М.А., м.Ніжин, Чернігівська область

№2375-2379

13.01.2016

 Левицький В.М.,м.Маріуполь, Донецька область

№2371-2374

 

 

№2370

14.01.2016

Командира військової частини 2 БТГр 72 ОМБр Барди Б.С.

№2368-2369

 

 

№ 2350-2367

 06.01.2016

 Никитюк А.В., м.Волноваха, Донецької області

 №2349

 

 

 №2341-2348

06.01.2016

 Мягких Г.Г., м.Покровське, Дніпропетровська область 

 № 2340

 

 

№2328-2339

25.01.2016

 Міляновський В., м.Попасне

№2327

25.01.2016

 Николаєвич  І.

№2326

19.01.2016

 Єрмолов О., смт Володарське

№2324-2325

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ за 2015 рік


 * У відкритому доступу  з 30 липня 2015 року *

  Дата     

За представленням

    (  організація або відповідальна особа         

 Кількість

 відзнак або номер

30.07.2015

  Командування 93 ОМБр

 5

31.07.2015

  Командування в/ч В2277

 6

03.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 3

03.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

04.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

06.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

06.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

11.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

11.08.2015

  Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС

5

12.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

7

13.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

13.08.2015

  Військова частина пп 1688

5

14.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

14.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

17.08.2015

  Військова частина батальйон "АЙДАР"

19

17.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

17.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

17.08.2015

  КТ "Академія козацтва", в Луганський області

3

20.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

20.08.2015

  Управлінн 57 ОМБр, військова частина  В 4533

30

21.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

21.08.2015

  4 танкова рота військова частина В 1688

4

21.08.2015

  4 танкова рота військова частина В 1688

3

25.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

26.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

25

26.08.2015

  Чернівецький обласний осоередок ВГО "Козацтво нової України"

 1

26.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 1

27.08.2015

  Командування військової частини В 2277,  12 ОМПБ

16

31.08.2015

  Військова частина 26 Бердичівська бригада

1

31.08.2015

  Військова частина 92 ОМБр

20

31.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

6

31.08.2015

  Комунарський Райвиконком, м.Запоріжжя

1

01.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

10

02.09.2015

  Управлінн 57 ОМБр, військова частина  В 4533

 4

02.09.2015

  Командування військової частини В 2277,  12 ОМПБ

2

03.03.2015

  40 гаубична бригада, 3-й гаубичний дивізіон

8

03.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

6

07.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"(Федоренко О.О.)

4

07.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

09.09.2015

  Штаб антитерористичної операції, м.Краматорськ

2

08.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

09.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 1

09.09.2015

  Військова частина В 2277,  12 ОМПБ

5

10.09.2015

  Військова частина В 0105, 55 ОАБр

30

16.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

13

16.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

16.09.2015

  ГО "Всеукраїнський союх ветеранів АТО", Тернопільська область

4

18.09.2015

  Управлінн 57 ОМБр, військова частина  В 4533

9

22.09.2015

  Військової частини В 2277,  12 ОМПБ

2

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

14.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

12

25.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

25.09.2015

  Херсонський козацький полк

1

28.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

28.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

29.09.2015

  Управлінн 57 ОМБр, військова частина  В 4533

37

30.09.2015

 Військова частина А 1973

12

30.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

10

01.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

02.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

05.10.2015

  Командування військової частини В 2277,  12 ОМПБ

2

07.10.2015

  Військова частина  72 ОМБр

35

08.10.2015

  Військова частина 23 ОМПБ, 56 бригада ЗСУ

74

08.10.2015

  Військова частина  17 ОТБР

18

09.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

09.10.2015

  ГО "Майдан стрийщини", Львівська область

5

10.10.2015

 ГО "Спілка бійців та волонтерів "Сила України"

4

13.10.2015

  Управління 57 ОМБр, військова частина  В 4533

24

13.10.2015

  Фонд розвитку фізкультури та спорту Заводського району, м.Запоріжжя

4

14.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

5

15.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

16

15.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

9

16.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

14

19.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 1

19.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

5

22.10.2015

  Управління 57 ОМБр, військова частина  В 4533

5

26.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

4

27.10.2015

  ВКП "Сервіс-інфо"

2

27.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

28.10.2015

  ГО "Ветерани війни АТО", Харківська область

1

28.10.2015

  Управління 57 ОМБр, військова частина  В 4533

25

30.10.2015

  Військова  частина 92 артилериська бригада ЗСУ

10

30.10.2015

  Бітчук Вадим Денисович, м.Харків

 1

30.10.2015

  55 окрема артилеристська бригада

18

30.10.2015

  Старцев Г., м.Запоріжжя

18

04.11.2015

  Поленов Д.

7

05.11.2015

  Запорізький фонд нагородження віїнів АТО

2

09.11.2015

  ВГО"Українське козацтво Донецької області"

4

09.11.2015

  Семенюк В.В.

1

09.11.2015

  Управління 57 окремої мотопіхотної бригади

12

09.11.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

10.11.2015

  Спілка ветеранів АТО

15

10.11.2015

  Командування в\ч пп В 2095

17

12.11.2015

 Хобот В.П., м.Запоріжжя

5

13.11.2015

 Рогозін О.В., м.Кривий Ріг

1

16.11.2015

 Військова частина 92 ОМБр

2

16.11.2015

 ГО"Народний тил"

1

17.11.2015

 Військова частина 92 ОМБр

1

16.11.2015

 ТОВ Група компаній "Пищемаш", м.Маріуполь

№1921-1922

16.11.2015

 ГО "Спілка бійців та волонтерів "Сила України"

№1923-1925

16.11.2015

 Шпидько Г.В.

№1926

17.11.2015

 Козаченко М.М. ( ВГО "ЗВИТЯГА")

№1927-1960

17.11.2015

 Військова частина  В 2235

№1961-1980

17.11.2015

 Хома А.

№1981-1982

18.11.2015

 Управління 57 ОМБр, військова частина  В 4533

№1983-1987

19.11.2015

 Medical Unit 56 MIBCT Armed Forces jf Ukraine

№1988-2001

20.11.2015

 Військова частина  А 2975

№2002-2008

20.11.2015

 Управління 57 ОМБр, військова частина  В 4533

№2009-2011

20.11.2015

 Військова частина  В 0113

№2012-2021

21.11.2015

 Осіпчук В.В.

№2022-2024

27.11.2015

 Начальник штабу 39 ОМБр, Загороднюк В.А.

№2025-2039

23.11.2015

 Військова частина 92 ОМБр

№2040

24.11.2015

 Батальйон "Золоті ворота"

№2041-2042

24.11.2015

 Хрипко, смт Володарське

№2043-2044

 

 

№ 2045-2049

26.11.2015

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№2050-2051

 

 

№2052-2057

28.11.2015

 Військова частина  93 ОМБр, Гришков М.В.

№ 2058-2064

28.11.2015

 Управління 57 ОМБр, військова частина  В 4533

№2065-2069

01.12.2015

МГО "Бойове братерстьво без кордонів"

№2070

01.12.2015

Командир спецзагону "Штурм", Майструк О.В.

№2071-2073

01.12.2015

Зміївський районний військомат, Харківської області

№2074-2078

01.12.2015

Голова спілки ветеранів АТО Дєдічев А.О.

№2079-2083

01.12.2015

 Старцев Г., м.Павлоград

№2084

01.12.2015

 Канарський Є.Р., м.Артемівськ

№2085-2090

01.12.2015

Військова частина № 1688, полковник Нікітюк Б.В.

№2091-2092

02.12.2015

ТОВ ПВКФ "Сяйво"

№2093-2094

02.12.2015

Сафаров Алі Фахтович, м.Кіровоград

№2096-2100

03.12.2015

 Військова частина 56 ОМБр

№2095

04.12.2015

 Управління 57 окремої мотопіхотної бригади

№2101-2160

05.12.2015

 ГО"Спілка учасників бойових дій антитерористичної операції м.Ульянівка та Ульянівського району"

№2161-2162

07.12.2015

 Військова частина №1670, 9 батальйон

№2163-2167

07.12.2015

 Заєц Ю., м.Полтава

№2168

07.12.2015

 Командир спеціального загону "Штурм"

№2169-2172

07.12.2015

 Артюх О.М.

№2173-2177

08.12.2015

 ГО "Спілка бійців та волонтерів "Сила України"

№2178-2179

08.12.2015

 Саміт Інтернешинал Авардз

№2180-2200

 28.12.2015

 КЦ учасників АТО, м.Чернівці, Меленко С.І.

 №2201-2231

28.12.2015

 Військова частина  В 2235

№2232

28.12.2015

 Тищенко В.В., м.Дніпродзержинськ, Донецька область

№2234

29.12.2015

 ВО "КРАЇНА", Сопов А.В.

№2235-2239

28.12.2015

 Військова частина  56 ОМПБр, Мельник А.В.

№2333

28.12.2015

 Військова частина 12 ОМПБ, Канарський Є.Р.

№2240-2244

28.12.2015

 ГО "Українська єдність", м.Маріуполь, Донецька область

№2245-2249

29.12.2015

 Військова частина 72 ОМБр

№2250

29.12.2015

Управління 57 окремої мотопіхотної бригади, військова частина В4533

№2251-2270

29.12.2015

Тесленко В.А., м.Суми

№2271-2280

29.12.2015

 Полгосьян В., м.Харків

№2281-2292

29.12.2015

Військова частина В0113

№2300-2323

 

 






Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"