Відзнака "За розмінування"
Відзнака

Артикул: ВТО_306-5

Вартість комплекту: 520.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Фахівцям мінної справи за мужність та професійність виявленні при знешкодженні вибухонебезпечних предметів


Дата заснування: 04 квітня 2018 р.

 


    



 

 

 

 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

 

відзнакою «ЗА РОЗМІНУВАННЯ»

 

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 2019-2023 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ

№1202

Матвєєв Едуард Андрійович, підполковник

командир в/ч А4447

№1215

09.09.2023

№1201

військовослужбовець частини Лозовицький Дмитро 12.09.2023

№974-976

військовослужбовці частини

Гричановський Владислав Андрійович
17.04.2024

№971-973

військовослужбовці частини

командир військової частини А4346
16.04.2024

№968-970

військовослужбовці частини

командування 127 ОБ ТРО
02.04.2024

№948-967

сапери

Голуб Юрій
28.03.2024

№946-947

військовослужбовці частини

ГУ НП України
04.03.2024

№944-945

військовослужбовці частини

Кравченко Олександр
04.03.2024

№943

військовослужбовець частини

ГС "Спілка ветранів" 01.03.2024

№941-942

військовослужбовець частини

Ціхоня Юрій Анатолійович
01.03.2024

№940

військовослужбовець частини

Кравченко Олександр
23.02.2024

№932-939

військовослужбовці частини

Соловйов Олександр Ігорович 19.02.2024

№927-931

Бондар Ігор Олександрович, сапер ВПР ГПР ЧПР П та ГР

Ковальов Микола Вікторович, сапер ВПР ГПР ЧПР П та ГР

Шаповал Григорій Олександрович, водій-сапер ВПР ГПР ЧПР П та ГР

Лєвшин Ярослав Володимирович, водій-сапер ВПР ГПР ЧПР П та ГР

Шпак Сергій Олегович, водій-сапер ВПР ГПР ЧПР П та ГР

ГО «Українська Єдність»  13.02.2024

№924-926

військовослужбовці частини

Орловський Сергій 26.01.2024

№915-923

сапери ДСНС у Київській області

Бучанська РДА
10.01.2024

№914

сапер

Штребель Євген
27.12.2023

№913

військовослужбовець частини

командування 127 ОБ ТРО
21.12.2023

№910-912

сапери

Тимчук Дмитро

05.12.2023

№909

сапер

Єрмошин Олег Миколайович

01.12.2023

№908

Дудаль Олександр Сергійович, начальник відділення піротехнічних робіт ГПР ЧПР та ГР

ГО "Українська Єдність"

29.11.2023

№907

військовослужбовець частини

Паламарчук Богдан Васильович

28.11.2023

№902-906

молодший сержант Сокуренко Микола Васильович

матрос Радостев Володимир Володимирович

матрос Кравчук Микола Анатолійович  

матрос Рачковський Андрій Віталійович

матрос Рогожук Олександр Анатолійович

ДУК УЄЦ

№22

31.10.2023

№901

сапер

Іскра Ігор Миколайович
23.10.2023

№697-700

військовослужбовці частини

Лозовицький Дмитро
12.09.2023

№696

військовослужбовець частини

Кавщавцев Михайло
 06.09.2023

№691-695

військовослужбовці частини

командир військової частини А7354
04.09.2023

№671-690

військовослужбовці частини

Миколаївська військова Адміністрація
18.08.2023

№641-670

сапери
Манжос Володимир
18.08.2023

№632-640

військовослужбовці частини

Миколаївська військова Адміністрація
 18.08.2023

№630-631

військовослужбовці частини
командир військової частини А7290
14.08.2023

№617-629

військовослужбовці частини

Чабанівська селищна рада Фастівського району Київської області

31.07.2023

№616

сапер

Холод Віталій Володимирович
19.07.2023

№601-605

військовослужбовці частини

Іванов Євген 06.07.2023

№598-600

сапери

сапери
30.06.2023

№597

військовослужбовець частини

Пахомов Андрій Миколайович
27.06.2023

№596

сапер

Хмельницька ветеранська організація науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України 20.06.2023

№591-595

сапери

командування в/ч А7354 14.06.2023

№570-590

не підлягають розголошенню

не підлягає розголошенню 14.06.2023 

№566-569

сапери

Лозовий Дмитро 30.05.2023

№563-565

сапери

Тимчук Дмитро 12.05.2023

№560-562

сапери

Палко Владислав Олегович 05.05.2023

№551-559

Соловйов Анатолій Анатолійович,
Старший сапер ГПР ЧПР та ГР
Лупеєв Дмитро Геннадійович,
Сапер ГПР ЧПР та ГР
Кот Костянтин Валерійович ,
Водій-сапер ГПР ЧПР та ГР
Селіванов Сергій Анатолійович,
Водій-сапер ГПР ЧПР та ГР
Одностеблець Володимир Олександрович,
Старший сапер ГПР ЧПР та ГР
Костенко Тимур Степанович,
Сапер ГПР ЧПР та ГР
Бережний Віктор Станіславович,
Водій-сапер ГПР ЧПР та ГР
Зеленський Максим Юрійович,
Водій-сапер ГПР ЧПР та ГР
Федченко Олексій Анатолійович,
Начальник відділення ГПР ЧПР та ГР

ГО «Українська Єдність» 04.05.2023

№546-550

не підлягають розголошенню

в/ч А4081 01.05.2023

№541-545

сапери

Коваленко Андрій Васильович  

№536-540

сапери

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради 01.05.2023 

№535

захисник України

Микита Рафаель Георгійович 27.04.2023

№534

---------------------------

Колекція

--------------

№533

захисник України

Сенькевич Микола

17.04.2023

№532

----------------------------

Колекція ---------------

№529-531

не підлягають розголошенню

Юрій Цис 06.04.2023

№521-528

військовослужбовці 246 об ТрО:

молодший лейтенант Мельниченко Сергій Григорович;
головний сержант Погорєлов Вадим Вікторович;

в/ч А4437 31.03.2023

№518-519

військовослужбовці 246 об ТрО:

сержант Шулянський Денис Олександрович;
старший солдат Шугаєв Владислав Сергійович;
старший солдат Прусакі Олександр Ігорович;
старший солдат Коньков Ігор Васильович;
солдат Зоп Василь Васильович;
солдат Карп Кирило Геннадійович;
солдат Кононюк Андрій Львович;
солдат Чижевський Віктор Вікторович.

в/ч А4437 31.03.2023

№505-517

не підлягають розголошенню ГО "Реабілітаційне-спортивне об'єднання ветеранів АТО "СТРАЖІ МИРУ" 13.02.2023

№504

захисник України Пахомов Андрій Миколайович 03.02.2023

№502-503

не підлягають розголошенню Юрій Цис 31.01.2023

№501

сапер Погорелов Вадим 24.01.2023

№496-499

сапери Степаненко Олег 08.11.2022

№486-493

захисники України
Пліхун Олег Анатолійович 27.10.2022

№481-485

захисники України Гучек Олексій 27.10.2022

№480

сапер Бузурний Сергій Семенович 29.09.2022

№479

сапер Желтоног Максим Олександрович 28.09.2022

№476-477

захисники України Слесарчук Денис Анатолійович 26.09.2022

№475

сапер В/ч А 4081 22.08.2022

№473

сапер Черепов Денис Сергійович 13.09.2022

№472

сапер В/ч А 4081 22.08.2022

№471

Мураткін Андрій Євгенович ГО «Оборона Запоріжжя» 28.09.2022

№467-470

сапери Некрасов В.А 26.10.2022

№464-466

Яків Ганул

Микола Кирилюк

Олександр Рассохін

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради 08.12.2022

№461-463

не підлягають розголошенню Завадський Віталій Матвійович 3 ОТБр 24.10.2022

№460

сапер Некрасов В.А 26.10.2022

№449-450

не підлягають розголошенню
Гнап Дмитро Володимирович 07.10.2022

№448

сапери Міжнародна благодійна організація "№Фонд інформаційної правової та економічної підтримки військовослужбовців запасу" 04.10.2022

№447

сапери Міжнародна благодійна організація "№Фонд інформаційної правової та економічної підтримки військовослужбовців запасу"
04.10.2022

№441-446

сапери Бузурний Сергій Семенович 29.09.2022

№440

військовослужбовці В/ч А7221 22.08.2022

№438-439

не розгололшується під час війни Демків Наталія Романівна 18.08.2022

№437

військовослужбовці В/ч А7221 22.08.2022

№430

сапер Соляков Вячеслав 13.09.2022

№429

сапер Соляков Вячеслав 13.09.2022

№428

не розголошується під час війни ГО "Чернігово Сіверстька січ" 24.06.2022

№425

 військовослужбовці В/ч А7221 22.08.2022

№422

не розголошується під час війни Селезньов Михайло Юрійович 30.05.2022

№421

не розголошується під час війни Пахомов Андрій Миколайович 16.05.2022

№414-420

не розголошується під час війни Павлишин Дмитро Олегович 18.02.2022

№412

не розголошується під час війни  Юрій Цис 18.02.2022

№411

 Грежук В'ячеслав Євгенович, полковник ГО Чернівецьке обласне об'єднання учасників, ветеранів, інвалідів АТО та іх сімей 27.01.2022

№410

 ----------------------------------------  Колекція 27.01.2022

№409

 Воронович Михайло Павлович Начальник інженерної служби В/Ч А1119 30.11.2021

№408

 Гусонька Віктор Володимирович Начальник інженерної служби В/Ч А1119 08.11.2021

№407

 сапер ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" 01.10.2021

№406

Оксінчук Віталій Васильович Командир військової частини А1119 17.09.2021

№405

сапер Павлишин Дмитро Олегович 20.10.2022

№404

сапер Павлишин Дмитро Олегович 20.10.2022

№403

сапер Брушницький Сергій Анатолійович 12.10.2022

№402

сапер Брушницький Сергій Анатолійович 12.10.2022

№401-405*

 Данилюк Ігор Володимирович;

 Бардецький Руслан Володимирович;

 Кугай Олександр Павлович;

 Слободянюк Віктор Анатолійович;

 Причишин Юрій Павлович

Начальник інженерної служби військової частини А1119

17.09.2021

№400

 військовослужбовець

 Станішевський Дмитро Петрович

13.09.2021

№399

 учасник АТО/ООС

 В'ячеслав Греб

13.04.2021

№398

 сапер

 Ромасько Володимир Миколайович

02.04.2021

№397

 військовослужбовець

 Білецький Анатолій Володимирович

11.03.2021

№396

 ----------------------------------

 Колекція

26.01.2021

№394-395

 сапери

 Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008

07.12.2020

№393

 учасник АТО/ООС

 Ільченко Яна Геннадіївна

26.11.2020

№392

 військовослужбовець

Хомик Владіслав Володимирович

30.10.2020

№391

 старший лейтенант Костенко Віктор Андрійович військовослужбовець 135 окремого батальйону управління КДШВ

 Відділ Сил Підтримки

29.10.2020

№384-390

 військовослужбовці 35 ОБрМП

 Командування 35 ОБрМП

28.10.2020

№383

 Петров Олександр Володимирович, сапер розмінування першого класу
Міжнародної гуманітарної організації «The HALO Trust»

 ВОГ "КРАЇНА"

23.10.2020
№381-382

 Рудик Ігор Іванович, молодший сержант;

 Милян Роман Михайлович, старшина

 Командир військової частини А2615 13.10.2020
 №380   підполковник МАРТИНЮК Юрій Леонідович  Командир військової частини А4150   12.10.2020
 №379   капітан ЧУМАК Дмитро Юрійович  Командир військової частини А4138  12.10.2020 
№378  майор МАЛАЩУК Олег Анатолійович  Командир військової частини А3211  12.10.2020 

№376

 не підлягає розголошенню

 Акимович С.Г. 

12.10.2020

№375

 сапер

 Олександр Господ

08.10.2020

№373

 не підлягає розголошенню

 Акимович С.Г. 

12.10.2020 

№365-374

 військовослужбовец

 Вінницький обласний осередок громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів війни та служби цивільного захисту”

01.10.2020

№364

 ----------------------------------------------

 Колекція

14.09.2020

№363

 сапер

 Асоціація саперів України

25.04.2020

№362

 Бойко Віктор Миколайович, водій-піротехник у відставці

 Головне управління ДСНС України

19.08.2020

№341-361

 сапери

 Пятновський Роман Володимирович

18.08.2020

№339-340

 сапери

 Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№338

 ----------------------------------------------

 Колекція

01.06.2020

№331-337

 Федоренко Северин Гарольдович, майор;

 Маравелло Федір Дмитрович, старший сержант;

 Синявський Ігор Миколайович, старшина;

 Аганін Миколай Володимирович, старший солдат;

 Ключев Костянтин Валерійович, старший солдат;

 Грицай Федір Михайлович, старший солдат;

 Остапенко Дмитро Анатолійович, солдат

 Військова частина А0693

25.06.2020

№329-330

 сапери

 Пятновський Роман Володимирович

18.08.2020

№325-328

 сапери

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС в Одеській області

14.08.2020

№324

 Матвіїв Сергій Романович, майор, військовослужбовець в/ч А2615

 Військова частина А2615

13.08.2020

№319

 сапери

 Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

09.06.2020

№309-318

 сапери

Вибухотехнічний відділ ГУНП в Хмельницькій області

02.06.2020

№299-307

 сапери

 Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

29.05.2020

№298

 Білецький Олег Олександрович, ЗСУ

 Національна поліція України

26.05.2020

№297

 ----------------------------------------

 Колекція

14.05.2020

№277-296

 сапери;

 Коротаєв Володимир Миколайович - №280

 Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

08.05.2020

№275-276

 сапери

 Начальник Управління бойової та спеціальної підготовки НГУ

16.03.2020

№273;

№274

Кравчук Михайло Анатолійович, доброволець 8-го окремого батальйону "Аратта" УДА;

Коноваленков Олексій Володимирович, доброволець 8-го окремого батальйону "Аратта" УДА

 ГО "АРАТТА-ОДЕСА"

10.03.2020

№269-272

 командир військової частини Т0500 полковник Лагутін Андрій Михайлович;

 старший сапер розмінування військової частини Т0500 старший солдат Лебедєва Лідія Сергійовна;

 інструктор підривних робіт військової Т0500 працівник Шостак Володимир Михайлович;

 Антипенко Євген Володимирович (в запасі)

 Військова частина Т0500

04.03.2020

№260-266

 сапери

 Олег Довгалюк

19.02.2020

№259

 Гарячий Віталій Григорович

 ГУ Національної поліції в Київської області

17.01.2020
№258  сапер  Олег Довгалюк 19.02.2020
№250-257  не підлягає розголошенню  військова частина Т0500 Державної спеціальної служби транспорту МОУ 13.12.2019
№246-249  старший групи (саперів) в/ч А1476 лейтенант Кальченко Михайло Олексійович;

 сержант Шаповал Володимир Сергійович, ст. сапер в/ч А1476;

 сержант Голік Вечеслав Миколайович (водій, сапер) в/ч А1476;

 ст.солдат Гончаренко Дмитро Григорович, сапер в/ч А1476

 Командир військової частини А1476 02.12.2019
№241-245  військовослужбовці  Лановенко Павло Петрович, командир 37 ОМПБ 30.10.2019
№232-240

 Відоліс Владислав Сергійович, командир групи (сапер) 35 ОБрМП;

 Загурський Віталій Сергійович, командир групи (сапер) 35 ОБрМП;

 Дарчук Мороз Олександрович, сапер 35 ОБрМП;

 Дарчук Володимир Іванович, старший сапер 35 ОБрМП;

 Беркалюк Анатолій Олексійович, сапер-розвідник 35 ОБрМП;

 Кожокару Дмитро Сидорович, сапер-розвідник 35 ОБрМП;

 Ренькас Віталій Віталійович, сапер-розвідник 35 ОБрМП;

 Коник Андрій Олегович, сапер ОБрМП;

 Коник Віталій Олегович, сапер ОбрМП

 35 Окрема бригада морської піхоти 24.10.2019
№231

 сапер

 Агрономічна сільська рада 09.10.2019
№230

 Дробецький Олексій Павлович, прапорщик

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини" 30.09.2019
№226-229

 не підлягає розголошенню

 Військова частина А0536 27.09.2019

№213-225

 Начальник групи – водолазний фахівець групи піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області підполковник
служби цивільного захисту КОЧЕТОВ Андрій Вікторович;

 Заступник начальника групи – начальник піротехнічного відділення групи
піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у
Херсонській області майор служби цивільного захисту НАУМЕНКО
Олександр Валерійович;

 Начальник відділення – водолазний фахівець відділення підводного
розмінування групи піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт
аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС
України у Херсонській області капітан служби цивільного захисту
СОЛОВЙОВ Ігор Ігорович;

 Начальник піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області капітан служби
цивільного захисту СІРОШТАН Сергій В’ячеславович;

 Старший сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області прапорщик служби
цивільного захисту БУГЕРА Юрій Володимирович;

 Старший сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області старший сержант
служби цивільного захисту ОСАДЧИЙ Сергій Сергійович;

 Старший водолаз-сапер відділення підводного розмінування групи
піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт аварійно-
рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у
Херсонській області прапорщик служби цивільного захисту
ПОГОРЄЛИЙ Володимир Миколайович;

 Сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області старшину служби
цивільного захисту ОЛЕФІРЕНКО Олексій Віталійович;

 Водолаз-сапер відділення підводного розмінування групи піротехнічних
робіт та спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону
спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області
старшина служби цивільного захисту ХОДАКОВСЬКИЙ Олександр
Геннадійович;

 Водолаз-сапер відділення підводного розмінування групи піротехнічних
робіт та спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону
спеціального призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області
сержант служби цивільного захисту ОСАДЧИЙ Олександр Сергійович;

 Водій-сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області прапорщик служби
цивільного захисту КАРПОВ Євгеній Вікторович;

 Водій-сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області старший сержант
служби цивільного захисту БАЗАРОВ Володимир Олександрович;

 Водій-сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт та
спеціальних водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального
призначення ГУ ДСНС України у Херсонській області старшина служби
цивільного захисту САНДУ Сергій Валерійович.

 Громадська організація «Українська єдність» (м. Херсон).

26.09.2019

№205-212

 сапери

 ГО "Асоціація саперів України"

11.09.2019

№204

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

11.09.2019

№185-203

 сапери

 ГО "Асоціація саперів України"

11.09.2019

№184

 Піротехнік

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення

22.08.2019

№183

Дмитро Слепкань, піротехнік

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення

22.08.2019

№182

 солдат Господ Олександр Володимирович

 Командир Військовой частини А2988

23.08.2019

№180-181

 Начальник відділиння ПР капітан Петух Сергій
Валерійович;
 Старший сапер відділення прапорщик Кочетков Петро Іванович

 ГО «Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини»

26.07.2019

№159-179  не підлягає розголошенню  Громадська організація «Асоціація саперів України»

№08

01.08.2019

№158

 сапер

 Національна поліція України

08.07.2019

№146-157

 військовослужбовці

 ГО "Ветерани війни незалежної України"

05.07.2019

№145

 сапер

 Національна поліція України

21.06.2019

№144,143

Середа Валерій Вячеславович

Самарчук Микола Володимирович

 Вибухотехнічне управління ГУНП у Львівській області

13.06.2019

№142

 Дворецький Олександр Віталійович

 Тележинський Володимир Кузьмич, голова правління ГО "Волонтери Ізяславщини"

11.06.2019

№139-141

 учасники АТО

 Мукачівська міська Спілка воїнів - ветеранів афганської війни та інших локальних конфліктів

11.06.2019

№138-123

Оровецький Руслан Анатолійович

Покушалов Андрій Вячеславович

Сопільник Любомир Іванович

Борисенко Михайло Анатолійович

Ільків Андрій Іванович

Сало Тарас Іванович

Матвій Василь Романович

Волочай Олег Анатолійович

Скочеляс Андрій Броніславович

Гурман Назар Васильович

Горний Василь Богданович

Воротило Юрій Михайлович

Лагно Іван Степанович

Телюк Євген Романович

Сопільник Ростислав Любомирович

 Вибухотехнічне управління ГУНП у Львівській області

11.06.2019

№121-122

 військовослужбовці

 Командир військовой частини А2457

28.05.2019

№120

 учасник АТО

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

07.05.2019

№118-119

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

09.01.2029

№117

 Нагорний Володимир Арсентійович

 полковник Дякевич Олег Миколайович

09.01.2019

№116

 Красюк Богдан Олександрович, майор служби цівільного захисту

 Начальник державного пожежно-рятувального загону

14.03.2019


2018 рік

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№115

 боєць АТО

 Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

19.12.2018

№114

------------------------------------

 Колекція

18.12.2018

№113

 учасник АТО

 Гуменний Андрій Петрович

19.12.2018

№112

 Ісаченко Андрій Михайлович

 Чернігівська обласна організація ГО "Асоціація ветеранів МВС України" та ГО "Всеукраїнський громадський актив України"

№12-8

03.12.2018

№111

 військовослужбовець

 Академія військово-історичних наук і козацтва

06.12.2018

№102-110

 учасники АТО

 ГО "Асоціація незалежних православних громад"

07.05.2019

№101

 Кравчук Олександр Валентинович

 ХВ УС МПА

24.04.2019

№097-100

 бійці АТО

 Військова частина А2802, начальник інженерної служби

19.11.2018

№090-096

 Проценко Вадим Олександрович, сержант;

 Семенченко Олег Юрійович, лейтенант;

 Осадчий Сергій Володимирович, мол.сержант;

 Колесник Володимир Іванович, майор;

 Ткачук Іван Олександрович, ст.сержант;

 Куций Сергій Володимирович, солдат;

 Піддубний Артур Павлович, сержант

 ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

№11

01.11.2018

№089

------------------------------------

 Колекція

31.10.2018

№088

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

29.10.2018

№072-087

 військовослужбовці

 Військова частина А0989, начальник інженерної служби

29.10.2018

№071

------------------------------------

 Колекція

11.10.2018

№070

 не підлягає розголошенню

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

11.10.2018

№069 

 Бурковський Сергій Вікторович

 БФ "Україна - це Я"

11.10.2018

№068

 Бамба Антон Володимирович

 Командир в/ч п/пВ0849 полковник Татусь Р.В.

08.10.2018

№064-067

 сапери

 Холоденко В.В., м. Черкаси

09.10.2018

№060-063

 сапери

Навчальний центр Української добровольчої армії

05.10.2018

№059

 сапер

 Львівська обласна організація "Ветеранський рух"

02.10.2018

№055-058

 Шалаєнко Сергій Миколайович, майор служби цивільного захисту;

 Єдинак Андрій Юліанович, майор служби цивільного захисту;

 Бондарюк Сергій Іванович,  прапорщик служби цивільного захисту;

 Саніслов Адам Петрович, сержант служби цивільного захисту

 Начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення

27.09.2018

№054

 Сапер

 Хомик Владислав Володимирович

17.09.2018

№053

 Сапер

 Губський Валерій Анатолійович, м. Олександрія Кіровоградська обл.

27.08.2018

№051-052

 Сапери

 ТОВ Герольдмайстер

01.08.2018

№049-050

 Примачок Андрій Ігоревич

 Чернуха Максим Анатолійович

 Рада ветеранів МВС

№2 02.07.2018

№046-048

 Сапери

 Жуков Анатолій Степанович. м. Вінниця

19.07.2018

№043-045  Сапери  Жуков Анатолій Степанович, м. Вінниця

16.07.2018

№028-042  Сапери  ВПО "Айдар"

11.07.2018

№026-027  Сапери  Карпенко Василь Петрович

18.06.2018

№025 Гаврик Максим Степанович - боєць 92 ОМБр (посмертно)   ГО "Товариство ветеранів АТО", Данилова Л.Л.

№27

19.06.2018

№024  Сапер  ГО "Доброволець - людина доброї волі"

№06

01.06.2018

№023  Сапер  Пахомов Андрій Миколайович 04.06.2018
№022  Хвещук Леонід Тимофійович, ветеран війни, сапер батальйону  "Волинь"   ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО" 23.05.2018
№021  ---------------------  колекція 18.05.2018
№020  Сапер  Хомік Владислав Володимирович 21.05.2018
№015-019  Сапери  Карпенко Василь Петрович 08.05.2018
№014  Самойлов Дмитро Олександрович, сержант ГО "Сумське морське зібрання"

№02

02.05.2018

 №011-013  Сапери  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 20.04.2018 
№007-010  Сапери  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 07.05.2018
№006  Сапер  Пахомов Андрій Миколайович, м. Львів 02.05.2018

№003;

№004;

№005

Луцюк Микола Васильович, полковник;

Сінєльків Анатолій Вікторович, капітан;

Сінєльків Роман Анатолійович,   ст. прапорщик

Представник Всеукраїнської колегії фалеристики, геральдики та  вексилології у Сумській області, член ВГО  "Союз рятівників" Вовк Андрій Валерійович

02.05.2018

№002

 Старшина Коробка Іван Іванович

 СФ ГО "СМПУ СМС"

№21

30.07.2021

№001  Комаров Ігор Петрович  ВГО "ЗВИТЯГА"

№5

02.05.2018





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"