Реєстр нагороджених знаком "Гідність та Честь" АТО-ООС
Реєстр нагороджених знаком

Артикул: ВТО_315

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"


 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Знаком учасникам АТО "Гідність та честь" з 01.07.2017

 

 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 нагороди

За представленням

(організації  або відповідальної особи)

 

Наказ/ Дата

                       

№5157-5158

Пахомов Андрій Миколайович

27.01.2022

№5156

Бушуев М.В.

21.12.2021

№5154

Первомайська міськрайонна організація ветеранів та пенсіонерів ОВС Миколаївської області

20.12.2021

№5152

Українське Козацтво

14.12.2021

 №5146

Голова Сумської філії громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» полковник Вовк А.В.

 23.08.2021

 №5145

Голова Сумської філії громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» полковник Вовк А.В.

 23.08.2021

№5144

Голова Сумської філії громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» полковник Вовк А.В.

 23.08.2021

№5143

Національна поліція України

28.09.2021

№5142

ГО "Бугогардова Січ"

14.09.2021

№5138-5140

57 ОМПБр

12.04.2021

№5137

командир військової частини А0373 Носенко Максим Васильович

08.04.2021

№5117-5136

Київська Муніціпальна Варта

15.03.2021

№5116

Спілка ветеранів АТО/ООС

12.03.2021

№5115

ВГО "КРАЇНА"

12.02.2021

№5114

Карпюк Сергій Михайлович

12.02.2021

№5113

Спілка ветеранів АТО/ООС

12.03.2021

№5111-5112

Спілка Ветеранів АТО

03.02.2021

№5109-5110

Бахмутська РДА

28.01.2021

№5104-5108

Бахмутська РДА

21.01.2021

№5102-5103

58 ОМПБ

03.12.2020

№5101

Володарська Любов Вікторівна, заступник Голови ВГО "КРАЇНА"

02.12.2020

№5100

Національна поліція України

 09.09.2020

№5099

МГО "Ми українці"

01.09.2020

№5098

Максим Сотник

25.08.2020

№5096-5097

Командування ООС

18.08.2020

№5092-5095

ГО "Селидівське об'єднання ветеранів АТО, ООС "БЛОК"

17.08.2020

№5091

МГО "Козацтво Запоріжське"

12.08.2020

№5090

Ольхов Олексій, м. Вознесенськ Миколаївська облсть

28.07.2020

№5089

ВОГ "КРАЇНА"

24.07.2020

№5088

Манюхин Генадій

17.07.2020

№5086-5087

ГО "Українське капеланство"

09.07.2020

№5085

ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

09.07.2020

№5080-5084

Київська обласна організація ПАП ОВС України

01.07.2020

№5077-5079

РПСПОП "Суми" ГУНП в Сумській області

18.06.2020

№5076

Українське козацтво "Прикарпатська Січ" м. Львів

06.03.2020

№5075

Чудновський Олег Анатолійович

26.02.2020

№5074

14 ОМБр

24.02.2020

№5073

ГО "Дух воїна"

24.02.2020

№5056-5057

Ворощак Володимир Орестович, м. Торецьк Донецька область

04.02.2020

№5053-5054

ГО "Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району" (Вінницька область)

24.01.2020

№5052

Комок Юрій Олексійович, м. Демидівка Рівненська обл.

20.01.2020

№5051

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

20.01.2020

№5050

Ворощак Володимир Оресторич, м. Торецьк Донецька область

04.02.2020

№5049

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

23.12.2019

№5048

Пахомов Андрій Миколайович

23.12.2019

№5047

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

29.11.2019

№5046

Командир військової частини 3018

29.11.2019

№5045

Вавенко Віталій Валерійович, м. Суми

15.11.2019

№5042-5044

Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

07.11.2019

№5041

Командир військової частини 3018

№11-19

01.11.2019

№5040-5031

Відділ культури Селидівської міської ради

23.09.2019

№5030

Колекція

23.08.2019

№5028-5029

Національна поліція України

16.10.2019

№5027

Спілка ветеранів АТО Харківської області

10.10.2019

№5026

Южненська міська рада

10.10.2019

№5025

Усик Руслан

07.10.2019

№5024

Керівник Військово-цивільної адміністрації Станично-Луганського району Луганської області Пеньков Ю.І.

02.10.2019

№5023

Розізнаний Юрій Григорович

02.10.2019

№5022

ДУК УВЦХЄВУ

12.09.2019

№5020-5021

Южненська міська рада

15.08.2019

№5019

Батько Малівський Анатолій Васильович

23.07.2019

№5011-5018

 

Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області

 

12.06.2019

№5010

Мудрик Василь Михайлович, смт. Добротвір Львівська область

17.05.2019

№5009

Військова частина А1476 8 реабатр

13.05.2019

№5008

Авсенін Валерій Миколайович, м. Кривий Ріг

02.05.2019

№5007

Небаба В'ячеслав Анатолійович

18.04.2019

№5006

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

17.04.2019

№5005

Тлумак Тарас Ігорович

17.04.2019

№5004

Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А.

12.04.2019

№5003

ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

03.04.2019

№5001;

№5002

ГО "Об’єднання Добровольців"

07.03.2019

№5000

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.03.2019

№4099

Голова Представництва Об’єднання ВО «Країна» у Бердянському районі  Кузнєцов Павло Анатолійович

№03

01.03.2019

№4098

ГО "Центр Гарант" спілка учасників АТО Львівщини

04.03.2019

№4097

Національна поліція України

01.03.2019

№4095-4096

Мар'їнська РДА

11.02.2019

№4092-4094

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська
область

08.02.2019

№4091

 Бень Андрій Михайлович, м. Умань Черкаська область

25.01.2019

 2018 рік

 нагороди

            Кого нагороджено                  

За представленням

(організації  або відповідальної особи)

 

Наказ/ Дата

                       

№4090

 учасник АТО

Дубенська міська рада

08.10.2018

№4079-4089

 учасники АТО

Дубенська міська рада

08.10.2018

№4076-4078

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

28.11.2018

№4073-4075

 військовослужбовці

Військова частина А2896

28.11.2018

№4071-4072

 бійці частини

Військова частина А4590

28.11.2018

№4069-4070

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

28.11.2019

№4068

 Пінчук Роман Сергійович, військовослужбовець в/ч А4610

 Кривешко Галина Олександрівна

15.01.2019

№4067

 учасник АТО

Іванов В.М.

10.01.2019

№4066

 військовослужбовець

 Доценко Володимир Володимирович

26.12.2018

№4065

 Тимошенко Володимир Станіславович

БФ "Україна - це Я"

№7-19 01.07.2019

№4064

 учасник АТО

 Всеукраїнське ГО "Ніхто не забутий"

12.12.2018

№4063

 Тищенко Олег

Національна поліція України

17.12.2018

№4062

 військовослужбовець

 Військова частина А2896

05.12.2018

№4061

 Мартинова Олена Петрівна, заступник ГО "Зубр" (посмертно)

 ГС "Федерація ГО учасників АТО Київщини"

№10

01.10.2018

№4060

 Будзар Анатолій Михайлович, підполковник, командир добровольчого батальйону особливого призначення "Шторм"

Овідіопольська районна державна адміністрація

09.10.2018

№4059

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

09.10.2018

№4058

 Щербіна Сергій Васильович, підполковник, військовий комісар Овідіопольського військового комісаріату

Овідіопольська районна державна адміністрація

09.10.2018

№4057

 Моткін Сергій Вячеславович, підполковник податкової міліції

Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області

01.10.2018

№4044-4056

 учасники АТО

Писаренко Олексій Павлович

27.09.2018

№4042-4043

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

27.09.2018

№4040-4041

 учасники АТО

Писаренко Олексій Павлович

27.09.2018

№4016-4039

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

21.09.2018

№4015

 співробітник НПУ

Національна поліція України

21.09.2018

№4014

 учасник АТО

 ГО "Ветерани АТО та патріоти України Холодногірського району м. Харків"

21.08.2018

№4011-4013

 Саник Олег Володимирович (посмертно)

Воєвода Володимир Михайлович, учасник АТО;

 Геєць Віктор Олександрович, учасник АТО

 Депутат обласної ради Авер'янов Олег В'ячеславович

21.08.2018

№3409-4010

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

07.09.2018

№3408

 Карпук Сергій Вікторович,  військовослужбовець в/чА3137

Командування в/ч А3137

07.09.2018

№3401-3407

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

07.09.2018

№3398-3400

 військовослужбовці в/ч А3137:

 Коваленко Андрій Олегович;

 Мандзій Любомир Богданович;

 Скудар Володимир Леонідович

Командування в/ч А3137

07.09.2018

№3395-3397

 учасники АТО

ГО Львівська обласна організація "Ветеранський Рух"

05.09.2018

№3390-3394

 бійці АТО

Рибачук Олександр Володимирович

13.08.2018

№3389

 учасник АТО

Жеба О.І, смт. Гончарівське Чернігівська обл.

25.07.2018

№3387-3388

 учасники АТО

Чернецова Вікторія

13.07.2018

№3386

 Кляузов Олександр Вікторович, прапорщик

Командир батальону в/ч А 3892

09.07.2018

№3385

 Лозінський Володимир Володимирович, учасник АТО

 Крижопільська ГО "Спілка учасників АТО"

06.07.2018

№3384

 військовослужбовець В/ч А1759 Златьєв Максим Васильович, ст. солдат

Командування В/ч А1759

03.07.2018

№3383

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

07.09.2018

№3382

 Сташкевич Любомир Анатолійович, військовослужбовець в/чА3137

Командування в/ч А3137

07.09.2018

№3381

 військовослужбовець

 Гаврилов Рамаз Рамінович, м. Харків

20.06.2018

№3378-3380

 учасники АТО

Штурман

18.06.2018

№3364-3377

 Вінніченко Сергій Аркадійович, полковник податкової міліції;

 Коваль Сергій Анатолійович, підполковник податкової міліції;

 Козаченко Юрій Олександрович, підполковник податкової міліції;

 Фраюк Володимир Ілліч, підполковник податкової міліції;

 Нешпіль Сергій Володимирович, підполковник податкової міліції;

 Кулачек Микола Вікторович, лейтенант податкової міліції;

 Черковський Павло Петрович, підполковник податкової міліції;

 Савченко Вадим Юрійович,  полковник податкової міліції;

 Вотрін Денис Олегович, ст. лейтенант податкової міліції;

 Чернецький Вадим Валерійович, підполковник податкової міліції;

 Шамрай Сергій Вікторович, капітан податкової міліції;

 Донченко Ігор Вікторович, лейтенант податкової міліції;

 Малишев Олександр Васильович, лейтенант податкової міліції;

Новицький Костянтин Анатолійович, підполковник податкової міліції;

Верхньоторецька селищна рада Ясинуватського району Донецької області

18.06.2018

№3363

 Марченко Сергій Миколайович, ст. сержант

 ТОВ "Профит - Капітал", директор Бакланова Т.В.

12.06.2018 

№3362

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї воли"

23.04.2018

№3360-3361

 військовослужбовці

ГО "Спілка ветеранів АТО"

23.04.2018

№3348-3359

 учасники АТО

Попко Максим Вячеславович, м. Волноваха Донецька обл.

03.04.2018

№3347

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

 16.03.2019

№3345-3346

 військовослужбовці

Пітірімов Андрій Феліксович, м. Харків

16.03.2018

№3343-3344

 учасники АТО

 Стефанов Антон

12.03.2018

№3341;

№3342

 Кривошеєв Анатолій Олексійович, полковник податкової міліції;

 Черняк Ольга Леонідівна, підполковник податкової міліції

Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих териториіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

06.03.2018

№3337-3340

 не підлягає розголошенню

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

16.02.2018

№3336

 учасник АТО

 ОГФ "Самооборона Майдану" у Вінницькій області

16.02.2018

№3335

 Гаврилюк Василь Володимирович, військовослужбовець, ст. стрелок 28 омбр

ГО "Час дії"

14.02.2018

№3334

 Зеленський Денис Віталійович, мол. лейтенант

Військова частина А1376 

13.02.2018 

№3326-3333

 учасники АТО

Громадська спілка "Об'єднання учасників бойових дій Овідіопольщини"

09.02.2018

№3324-3325

 Голокоз Сергій Миколайович, слідчий СВ Корабельного ВП ГУНП в Миколаївський обл.;

 Гусар Максим Григорович,  слідчий СВ Первомайського ВП ГУНП в Миколаївський обл.;

ВЦА м. Красногорівка Донецька обл.

30.01.2018

№3323

---------------------------------------

Колекція

25.01.2018

№3319-3322

 учасники АТО

Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни, КС ВД воїнам АТО, Кульчицький Василь Олександрович

04.01.2018

 №3317-3318

Горбач Сергій Олександрович, ст.сержант поліції;

 Хицан Дмитро Миколайович, ст.сержант поліції

 Військово-цивільна адміністрація (керевник Ліванчук Олег Петрович) 

03.02.2018 

№3316

Проскурін Олександр Анатолійович

Національна поліція України

03.02.2018

 

2017 рік

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

№3315

 Дмітрієв Роман Генадійович, м. Українськ Донецька обл.

26.12.2017

№3312-3314

 ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції"

26.12.2017

№3311

 Військовий капелан

20.12.2017

№3309-3310

 Військова частина А4590

18.12.2017

№3301-3308

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

№05

12.04.2018

№3298;

№3299;

№3300

 ГО "Свідома Громадськість"

14.12.2017

№3293-3297

 Сотніченко Юрій Олександрович, м. Северодонецьк Луганська обл.

13.12.2017

№3292

 Гаврилов Рамаз Раминович, м. Харків

07.12.2017

№3291

 Проценко Вадим

08.12.2017

№3290

 Углєв І.О.

06.12.2017

№3288-3289

 Військово-цивільна адміністрація

06.12.2017

№3285;

№3286;

№3287

 ГО "Об'єднання учасників АТО "Кевлар" м. Київ

05.12.2017

№3284

 БО "Я - Волноваха"

02.12.2017

№3283

 57 ОМПБ

27.11.2017

№3278-3282

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

08.11.2017

№3277

 ВО "ТОНКЕН"

27.10.2017

№3276

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

08.11.2017

№3272-3275

 Кудлюк Віктор Дмитрович, смт. Костянтинівка Донецька обл.

20.10.2017

№3271

 Тора Юрій Степанович

19.10.2017

№3255-3270

 ВО "ТОНКЕН"

11.10.2017

№3254

 Тора Юрій Степанович

19.10.2017

№3253

 Придатко Сергій Степанович, с. Рахни Лисови Вінницька обл.

13.10.2017

№3252

 Недашковський Олег Олексійович, м. Волноваха Донецька обл.

09.10.2017

№3150-3251

 Тьомкин Олександр Володимирович, м. Северодонецьк Луганська обл.

07.10.2017

№3245-3249

 ГО "Учасники АТО"ЩИТ"

07.10.2017

№3244

 Строценко Ігор Олегович, с Петреківка Дніпропетровська обл.

07.10.2017

№3241-3243

 Самойлов Сергій Іванович, м. Зміїв Харківська обл.

07.10.2017

№3206-3240

 Гурський Руслан Миколайович, м. Дніпро

06.10.2017

№3201-3205

 ГО "Чортківська спілка учасників АТО"

06.10.2017

№3101-3200

 Великокучурівська сільська рада Сторожинецького району Чернівецької обл.

06.10.2017

№3098-3100

 Військово-цивільна адміністрація

01.09.2017

№3097

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.08.2017

№3096

 Військово-цивільна адміністрація

01.09.2017

№3091-3095

 ВО "ТОНКЕН"

19.08.2017

№3081-3090

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.08.2017

№3051-3080

 Дубенська міська рада Рівненської області

19.08.2017

№3048-3050

 Голова Смілянсько-Кам'янської міськрайонній організації ветеранів повітряно-десантних військ

21.08.2017

№3045-3047

 Дубенська міська рада Рівненської області

19.08.2017

№3044

 Береза Віктор Юрійович, м. Черкаси, колекціонер

19.08.2017

№3043

 Дубенська міська рада Рівненської області

19.08.2017

№3042

 Скочеляс Олег Володимирович, м. Коломия, Іваново-Франківська обл

15.08.2017

№3041

 Основний Командний Пункт Оперативно-тактичного угрупування "Донецьк"

15.08.2017

№3031-3040

 Іжаківська Таїса Йосипівна

07.08.2017

№3030

 ВО "ТОНКЕН"

14.08.2017

№3029

 ГО "Об'еднанні війною"

10.08.2017 

№3028

 ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

09.08.2017

№3027

 ВО "ТОНКЕН"

21.07.2017

№3026

 Углев Ігор

04.08.2017

№3025

 ГО "Дергачівська районна спілка ветеранів АТО"

09.08.2017

№3024

 В/ч А0536

25.07.2017

№2988-3023

 ВО "ТОНКЕН"

21.07.2017

№2987

 ГО "Спілка Ветеранів АТО м. Рубіжне" Колпаков С.М.

17.07.2017

№2986

 ВО "ТОНКЕН"

04.08.2017

№2985

 Пахомов Андрій Миколайович, м. Львів

14.07.2017

№2984

 Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович

13.07.2017

№2982-2983

 ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне"

13.07.2017

№2980-2981

 ВО "ТОНКЕН"

12.07.2017

№2973-2979 

 Голова ЛМВ УСВА Черемін Вадим Олександрович

10.07.2017 

№2872

 Полуян Тетяна Олександрівна, с. Велика Новосілка Донецька обл.

07.09.2017

№2859

Ліга нескорених

№18

07.02.2017

№ 2825

Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

15.05.2018

№ 2822

Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

15.05.2018

№2821

Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

15.05.2018

№2700

Смілянська міська рада

23.09.2019

2382

Командир віськової частини ПП 2278

209

13.03.2017

№1481

Командир віськової частини ПП 2264

№759

12.12.2015

1274

 Попаснянська міська рада

 03.07.2018

 №1277

 Попаснянська міська рада

 03.07.2018

№326

Громадська спілка "Спілка воїнів АТО Волині"

15.05.2018

148

Командир військової частини ПП В 2264

№759

12.12.2015

№47

Командир військової частини ПП В 2304

03.04.2015

 


 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ  за 2016 РІК

Відзнакою «ГІДНІСТЬ ТА ЧЕСТЬ» АТО

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО

 

 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку * 

 

 

НАКАЗ або

ДАТА

 

За представленням

    (  організація або відповідальна особа         

 Кількість

 відзнак

або номер

30.12.2016

 ГО "Спілка воїнів АТО"

№2821-2830

27.12.2016

 27-а окрема Сумська реактивна артилерійська бригада

№2812-2820

26.12.2016

 Сичак Михайло Д'ердович, м. Чугуїв Харківська обл.

№2811

28.12.2016

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

№2809-2810

27.12.2016

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

№2806-2808

13.01.2017 

 БФ "Всесвіт за Майбутне"

№2801-2805

19.12.2016

 Онацький В.І., м. Покровськ (Донецька обл.)

№2799-2800

20.12.2016

 ГО "Криворіжці"

№2789-2798

16.12.2016

 Сіньковський Костянтин Володимирович

№2788

 

 

№2787

15.12.2016

 ВГО "Спілка ветеранів та працівників силових структур України "ЗВИТЯГА"

№2786

13.12.2016

 ВО "ТОНКЕН"

№2785

12.12.2016

 Вовк Андрій Валерійович

№2784

12.12.2016

 Ермолов Олоександр, Нікольське

№2783

24.11.2016

 Війскова частина А3160, м. Ніжин

№2776-2782

24.11.2016

 Колядін Володимир Валерійович

№2775

28.11.2016

 БФ "Всесвіт за Майбутне"

№2769-2774

22.11.2016

 Гребенюк Володимир Михайлович

№2768

18.11.2016

 Об'єднане козацтво України

№2763-2767

14.11.2016

 Волков Віталій Сергійович

№2761,2762

 

 

№2751-2760

14.11.2016

 Військова частина В0425

№2747-2750

10.11.2016

 Ткаченко В.В.

№2744-2746

04.11.2016

 Єрмолов О., Нікольське

№2743

04.11.2016

 Пугач В.С.

№2742

 

 

№2741

03.11.2016

 ГО "Українська асоціація інвалідів АТО"

№2740

04.11.2016

 БФ "Всесвіт за майбутне"

№2736-2739

02.11.2016

 Командир спеціального загону "ШТУРМ"

№2731-2735

28.10.2016

 Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів ЗСУ, інших військових формувань "ЧЕСТЬ"

№ 2729-2730

27.10.2016

 Військова частина А 0297

№2725

№2726

№2727

№2728

№2685

№2687

21.10.2016

 Військова частина  24 ОМЗБ

№2724

20.10.2016

 Голова спілки ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№2723

19.10.2016

 Мартинець А.С., смт Кобеляки, Полтавська область

№2722

19.10.2016

 Мартинюк М.М., м.Словянськ

№2721

 №10-с, від 14.10.2016

 Суліма В.І.

1

№10-с, від 14.10.2016

ГО "Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО", м.Козятин, Вінницька область

 

№2704

№2707

№2708

№2710

№2711

№2712

№2713

№2714

№2715

№2716

№2717

№2718

№2719

№2720

№10-с, від 14.10.2016

 Понирко В.П., м.Чугуїв

№2706

 №10-с, від 14.10.2016

 Терехова А.

№2701-2703, 2705

№10-с, від 14.10.2016

 Виконавчий комітет Смілянської міської ради

№2693-2700

 

 

№2688-2692

 №10-с, від 14.10.2016

 Литвин В.В., м.Запоріжжя

№2687

№10-с, від 14.10.2016

  Тищенко В.Я., м.Одеса

№2686

№10-с, від 14.10.2016

 Литвин В.В., м.Запоріжжя

№2685

 №10-с, від 14.10.2016

  Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "Честь"

№2683-2684

 №10-с, від 14.10.2016

 Городницька ЗОШ І-ІІ ступенів, Підволочиського району, Тернопільська область

№2681

№2682

 №10-с, від 14.10.2016

 Дубенська міська рада, Рівненська область

№2651-2680

 №10-с, від 14.10.2016

 Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "Честь"

№2650

 

 

№2649

 

 Військова частина  3035, м.Слов'янськ, Донецька область

№2648

 

 

№2645-2647

 №10-с, від 14.10.2016

 Маловік С.С., м.Павлоград, Дніпропетровська область

№2644

№10-с, від 14.10.2016

  ВГО "КРАЇНА"

№2643

30.09.2016

 Городницька ЗОШ І-ІІ ст., Підволочиського району, Тернопільська область

№2636-2642

30.09.2016

 Пекун В.С.

№2635

28.09.2016

 Козоброд П., м.Краматорськ

№2633-2634

28.09.2016

 Лещинський В.Л,, м.Київ

№2632

27.09.2016

 Військова частина В 3416, Онищенко Є.М.

№2627-2631

26.07.2016

 Командир військової частини 280 ОМБр, полковник Зубовський

№2624-2626

 

 

№2623

20.09.2016

 Новомиргородська районна громадська організація учаників антитерористичної операції

№2622, 2621

14.09.2016

  ГО "Військово-патріотичний Рух "АЙДАР"

№2611-2620

20.09.2016

 Новомиргородська районна громадська організація учаників антитерористичної операції

№2610

 

 

№2609

16.09.2016

 Яворський А., м.Івано-Франківськ

№2608

14.09.2016

 Військова частина В 2248

№2607

13.09.2016

 Військова частина В 4050

№2605-2606

08.09.2016

 Військова частина  В 0095

№2603-2604

08.09.2016

 Військова частина 0666

№2602

12.08.2016

 Українська православна церква, Калиниченко К.

№2601

05.09.2016

 Єрмолов О., м.Нікольське

№2600

01.09.2016

 Батальйон Територіальної Оборони "Київська Русь"

№2596-2599

 

 

№2551-2595

01.09.2016

 Гукін О.С., м.Запоріжжя

№2549-2550

31.08.2016

 Військова частина 72 ОМБр

№2546-2548

29.08.2016

 Боярський Б.А., м.Сіверськ

№2543-2545

26.08.2016

 Військова частина В0113

№2542

26.08.2016

 Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область

№2540-2541

23.09.2016

 Командир спеціального загону "ШТОРМ"

№2537-2539

23.09.2016

 Остафійчук В.В., м.Гусятин, Тернопільська область

№2536

23.08.2016

 Командування військової частини 2 СБ, майр Мартинюк М.С.

№2534

№2535

23.08.2016

 Тітко І.М., м.Попасна, Луганська область

№2533

22.08.2016

 Шмаль В., м.Лісичанськ

№2532

20.08.2016

 Військова частина 16 ОМПб, 58 ОМПБр

№2530-2531

20.08.2016

 Сидорук А.П., м.Попасна

№2528-2529

19.08.2016

 ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та првоохоронних органів у Київській області "Честь і Праця"

№2523-2527

19.07.2016

  Ківерцівська районна громадська організація "спілка учасників АТО та волонтерів"

№2521-2522

17.08.2016

 ГО "Військово-патріотичний рух "Айдар"

№2501-2520

19.07.2016

 Ківерцівська районна громадська організація "спілка учасників АТО та волонтерів"

№2500

17.08.2016

 Військова частина В0095, Радецький В.О.

№2495-2499

15.08.2016

 КП "СІЧ" ДОР

№2489-2494

15.08.2016

 Військова частина 3035 НГУ

№2487

№2488

11.08.2016

 Заступник голови Рівненської районної ради

№2482-2486

11.08.2016

 КП "СІЧ" ДОР

№2462-2481

11.08.2016

 Вальчук Р.А.

№2459-2461

10.08.2016

 Військова частина батальйон "Донбас"

№2451-2458

04.08.2016

 Гуга А.А., м.Луцьк

№2450

03.08.2016

 Військова частина 79 ОАБр

№2449

02.08.2016

 ГО "Українська сппілка ветеранів Афганістану", мВерхньодніпровська районна організація

№2448

02.08.2016

 БО "Шпиталь Майдану", Андрійчук С.В.

№2440-2447

02.08.2016

 ВГО "Звитяга"

№2439

01.08.2016

 Командування військової частини В6266

№2437

№2438

01.08.2016

 Маланюк Д.І., м.Лісичанськ

№2434-2436

29.07.2016

 Іванел С.В.

№2430-2433

28.07.2016

 ГО "Спілка учасників АТО", м.Харків

№2428-2429

28.07.2016

 ГО "Спідка учасників АТО Жидачівщини"

№2423-2427

26.07.2016

 Мирноград В.П.

№2422

26.07.2016

 Ушкаленко А.В., м.Атремівськ, Донецька область

№2418-2421

25.07.2016

 Метельський В.В., м.Лісичанськ

№2417

20.07.2016

 Кікоть В., м.Бахмут

№2411-2416

19.07.2016

 ВГО "КРАЇНА", Буран А.

№2406-2410

18.07.2016

 Хмельов Р.І., м.Буринь, Сумська область

№2405

18.07.2016

 ВО "КРАЇНА", пан Миколай

№2404

15.07.2016

 Углєв І.О., м.Суми

№2402-2403

14.07.2016

 ГФ "Щит Криворіжжя", м.Кривий Ріг

№2399-2401

14.07.2016

 Углєв І.О., м.Суми

№2398

 

 

№2397

13.07.2016

 Військова частина 4264, Старцев Г.

№2396

 

 

№2390-2395

08.07.2016

 Вистороп М.М., м.Павловград

№2389

04.07.2016

 ВО "КРАЇНА" Васільєв В.О.

№2386-2388

05.07.2016

 Військова частина 23 ОМПБР 56 ОМПБР

№2383-2385

05.07.2016

 

 Військова частина В 2278

№2379

№2380

 №2381

№2382

30.06.2016

 Куксій Р., м.Маріуполь, Донецька область

№2373-2378

29.06.2016

 Марченко К.Є., м.Авдєєвка, Донецька область

№2352-2372

30.06.2016

 Волков О.В.

№2351

24.06.2016

 Національна поліція України

№2350

24.06.2016

 Михайлюк А.М., м.Червоноград

№2349

15.06.2016

 Військова частина В 2970

№2348

23.06.2016

 Єрмолов О., м.Володарське

№2346-2347

22.06.2016

 Тищенко В.В., м.Цюрупинськ, Херсонська область

№2344-2345

22.06.2016

 Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533

№2337-2343

21.06.2016

 Котоуч В.М., м.Рівне

№2335-2336

16.06.2016

 БО БФ "Солдатські матері Василівка-Михайлівка"

№2334

21.06.2016

 Оперативна группа Національної Поліції України при штабі АТО, м.Краматорськ, Донецька область

№2331

№2332

№2333

14.06.2016

 Іванел С.В.

№2329-2330

13.06.2016

 Шиба О.Я.

№2328

13.06.2016

 Лебединська спілка ветеранів війни "Титан"

№2327

10.06.2016

 ГУ НП України в Тернопільській області

№2319

№2320

№2321

№2322

№2323

№2324

№2325

№2326

 

09.06.2016

 Деньченко А.О., м.Іванівка, Херсонська область

№2316-2318

08.06.2016

 Тимко О.А., м.Соледар, Донецька область

№2315

07.06.2016

 Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область

№2311-2314

07.06.2016

 Токарь А.А., м.Херсон

№2305-2310

07.06.2016

 Військова частина 120 ОМГПБр

№2302-2304

07.06.2016

 Військова частина 0927

№2301

01.06.2016

 п.Євгеній

№2300

30.05.2016

 Світличний М.С., м.Щастя

№2299

27.05.2016

 Мараховець О.О., с.Нова Каховка, Херсонська область

№2298

27.05.2016

 Ромась О.В., м.Соледар, Донецька область

№2295-2297

27.05.2016

 Лозенко С.О.

№2294

27.05.2016

 Управління 57 ОМБр, військова частина В 4533

№2291-2293

27.05.2016

 Кіричко В.В., м.Вінниця

№2290

26.05.2016

 Військова частина 4533

№2289

26.05.2016

 Жолудь А.А., м.Цурюпінськ

№2286-2288

25.05.2016

 Пришляк М.В.

№2285

 

 

№2284

24.05.2016

 Волков О.В., м.Щастя

№2283

24.05.2016

 Військова частина  В 0927

№2280

№2281

№2282

23.05.2016

 Шевчук О.М., м.Курахове, Донецька область

№2278-2279

 

 

№2272-2277

23.05.2016

 Васіліна М.М., м.Українськ, Донецька область

№2270-2271

20.05.2016

 БФ "Твоя Лепта", м.Київ

№2269

23.05.2016

 Васіліна М.М., м.Українськ, Донецька область

№2267-2268

23.05.2016

 Військова частина А 0666

№2266

20.05.2016

 ВО "Герольдмайсткр", Карпенко В.П.

№2263-2265

20.05.2016

 Костянтин

№2247-2262

20.05.2016

 Шевчук О.М.

№2239-2246

18.05.2016

 Єрмолов О., м.Володарське

№2238

18.05.2016

 Сиденко , м.Дніпропетровськ

№2237

18.05.2016

 Калиниченко К., м.Днепро

№2236

18.05.2016

 ВО "Герольдмайсткр", Карпенко В.П.

№2234-2235

17.05.2016

 Ковальчук О.П., м.Соледар, Донецька область

№2226-2233

17.05.2016

 Тищенко С.В., м.Одеса

№2224-2225

17.05.2016

 Оперативна група Національної поліції України при штабі АТО на території Донецької та Луганської областей

№2201

№2202

№2203

№2204

№2205

№2206

№2207

№2208

№2209

№2210

№2211

№2212

№2213

№2214

№2215

№2216

№2217

№2218

№2219

№2220

№2221

№2222

№2223

16.05.2016

 ГО "Союз ветеранів СБУ", м.Харків

№2200

16.05.2016

 Шевчук О.М., м.Курахове, Донецька область

№2195-2199

12.05.2016

 Мацький Є.М.,, м.Житомир

№2194

12.05.2016

 Тарасенко К.В., м.Харків

№2193

12.05.2016

 тараканов О., м.Одеса

№2192

11.05.2016

 Косаревич А.

№2191

11.05.2016

 Військова частина А 3160

№2190

11.05.2016

 Військова частина 34 батальйон "Батьківщина"

№2189

10.05.2016

 Головний капелан Криворізького регіону

№2188

10.05.2016

 Падалиця С.М.

№2182, 2186-2187

06.05.2016

 Го "Спілка ветранів АТО", м.Харків

№2179-2181; №2183-2184

06.05.2016

 Шендрик О.А.

№2178

05.05.2016

 Котоуч В.МС., Рівне

№2175-2176

04.05.2016

 ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№2166

№2167

№2168

№2169

№2170

№2171

№2172

№2173

04.05.2016

  Новомиргородська районна громадська організація учасників антитерористичної операції

№2160-2165

 

 

№2158-2159

28.04.2016

 Калиниченко К.О., м.Дніпропетровськ

№2157

28.04.2016

 ВГО "Велике Козацьке Коло", м.Луцьк

№2153-2156

28.04.2016

 Військова частина  4533

№2143-2152

27.04.2016

 ПП "Автокомплекс Старт", м.Хуст, Закарпатська область

№2142

26.04.2016

 Волинець А.

№2141

26.04.2016

 БПСПОП "Луганськ-1", ГУНП в Лугапнській області

№2128-2140

26.04.2016

 Волинець А.

№2126-2127

26.04.2016

 Військова частина В 4771

№2125

25.04.2016

 Сторощук В., м.Красноармійськ

№2100-2124

25.04.2016

 Ткачук Т.С., м.Київ

№2099

25.04.2016

 Углев І.

№2098

25.04.2016

 Військова частина 81 бр.

№2097

25.04.2016

 Мурга П.Ю., м.Київ

№2096

22.04.2016

 Військова частина  А 0666

№2092-2095

21.04.2016

 Пилипчук В.А., м.Чугуїв, Харківська область

№2091

20.04.2016

 Тищенко В.В., м.Цюрупінськ, Херсонська область

№2090

19.04.2016

ППСПОП "Дніпро 1", ГУПН України в Дніпропетровській області

№2089

18.04.2016

 БФ "Єдина країна- щаслива родина", м.Бровари

№2084-2088

14.04.2016

 Кушнір О.І., м.Слов'янськ, Донецька область

№2083

13.04.2016

 Ніколов Р.О., м.Біловодськ, Луганська область

№2079-2082

11.04.2016

 Лозівське міське районне товариство АТО

№2078

11.04.2016

 Військова частина 1-ша протитанкова батарея 24 бригади

№2075-2077

08.04.2016

 Військова частина В 4050

№2073-2074

06.04.2016

 Юденко К.І., м.Київ

№2072

06.04.2016

 Канарський С. , смт Куйбишеве, Запорізька область

№2071

 

 

№2068-2070

04.04.2016

 Єрмолов О., м.Володарське

№2067

01.04.2016

 Військова частина В 0095

№2062-2066

 

 

№2058-2061

01.04.2016

 Військова частина В 6266

№2042-2057

01.04.2016

 Діжа Є., м.Володарське Донецька область

№2041

01.04.2016

  Шпидько  ГР., м.Миколаївка, Донецька область

№2038-2040

 

 

№2029-2037

29.03.2016

 Військова частина 81 бригада 5 БТГр

№2028

 

 

№2021-2927

28.03.2016

 Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533

№2020

24.03.2016

 Лебедев В.А., м.Костянтинівка, Донецька область

№2019

25.03.2016

 Військова частина  53 ОМБр, Іванел С.В.

№2018

25.03.2016

 Мартинюк В.Д., м.Дзержинськ, Донецька область

№2015-2017

25.03.2016

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№2011-2014

25.03.2016

 Військова частина батальйон "Київ-2"

№2010

24.03.2016

 Командування 81-ї бригади

№2009

24.03.2016

 ГО "Дніпровська перспектива"

№2008

24.03.2016

 Єрмолов О., м.Володарське

№2007

22.03.2016

 Стройнов С., м.Чернівці

№2006

23.03.2016

 Саінчин С.О., 18 ОМПБ

№2005

 

 

№2002-2004

22.03.2016

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№2001

21.03.2016

 Кабанов О.Є., м.Новогородське, Донецька область

№2000

21.03.2016

 Військова частина В2254

№1999

21.03.2016

  Калинин Ю., м.Ірпінь

№1998

19.03.2016

 Шевчук О.М., м.Вугледар, Донецька область

№1996-1997

18.03.2016

 Разьова А.Г., м.Дзержинська, Донецька область

№1995

17.03.2016

 Завтур С.,м.Маріуполь, Донецька область

№1994

16.03.2016

 Тарасов А.М., м.Днепродзержинськ, Донецька область

№1993

15.03.2016

 Національна поліція України

№1992

14.03.2016

 Військова частина В0095

№1979-1990

15.03.2016

 Військова частина В4050

№1974

№1975

№1976

№1977

№1978

12.03.2016

 Андрійчук О.В., м.Лісичанськ, Луганська область

№1970-1973

12.03.2016

 Григор'єв І.В., м.Курахове, Донецька область

№1969

12.03.2016

 Військова частина В 2254

№1965-1968

10.03.2016

 Лубенець Г.В., м.Щастя, Луганська область

№1962-1964

10.03.2016

 Григорьєв І., м.Курахово

№1961

09.03.2016

 Міжконфесійний батальйон військових капеланів

№1960

03.03.2016

 Десантна спеціальна група „Штурм”

№1956 - 1959

03.03.2016

 Тищенко В.В., м.Торецьк, Донецька область

№1954-1955

01.03.2016

 БО"Свободу Україні"

№1951

№1952

№1953

01.03.2016

 Військова частина батальйон «Київ-2»

№1949-1950

01.03.2016

 Пронін О., м.Лісічанськ

№1948

01.03.2016

 Єрмолов О., м.Володарське

№1946-1947

29.02.2016

 Семенець С., смт Володарське, Донецька область

№1930-1945

26.02.2016

 Кущіков О.Ю., м.Гірське, Луганська область

№1929

25.02.2016

 ГО "Українська армія спасіння", м.Дніпропетровськ

№1925-1928

23.02.2016

 Управління  57 ОМБр, військова частина В 4533

№1910-1924

23.02.2016

 Герасименко А.

№1909

23.02.2016

 Калашніков В.В.

№1908

22.02.2016

 ГО "ЗВИТЯГА"

№1907

22.02.2016

 Єрмолов О., смт Володарське

№1906

19.02.2016

 Коломієць Р.П., м.маріуполь, Донецька область

№1896-1905

18.02.2016

 ГО "Вінницька обласна Народна самооборона"

№1894-1895

18.02.2016

 Військова частина 93, 1 батальйон

№1883

№1884

№1885

№1886

№1887

№1888

№1889

№1890

№1891

№1892

№1893

17.02.2016

 Деркач С.М., м.Новоайдар

№1882

17.02.2016

 Військова частина А 3160, м.Ніжин

№1876-1881

17.02.2016

 Тимошенко К., смт Рогозівка

№1875

16.02.2016

 Військова частина 93 бригада, 20 ОМПБ

№1871-1874

15.02.2016

 Дуліба О.Ю., м.Львів

№1870

15.02.2016

 Лисенко А., пгт Граврдійський, Дніпропетровська область

№1869

12.02.2016

 Грабовський Д.,м.Сєвєродонецьк, Луганська область

№1867-1868

12.02.2016

 Військова частина В 2731, 30 ОМБр

№1866

11.02.2016

 ГО "Зігірь", голова правління Лещенко Ю.

№1865

11.02.2016

 Військова частина 28 ОМГБр, Николов Р.О.

№1844-1864

10.02.2016

 Крижопільська районна громадська організація "Спілка учасників АТО"

№1823-1843

08.02.2016

 ГО "ЗВИТЯГА"

№1814-1822

08.02.2016

 ГО "Спілка воїнів афганців та учасників АТО", м.Бахмач

№1813

05.02.2016

 Савицький О.Г., м.Черкаси

№1807-1812

05.02.2016

 Савченко В.Б., м.Новоайдар, Луганська область

№1806

05.02.2016

 Військова частина В 2950 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»

№1799-1805

05.02.2016

 Військова частина 2970, Герасименко Д.О.

№1798

03.01.2016

 ГГО "Українська армія спасіння", м.Дніпропетровськ

№1797

03.01.2016

 ГО "Українці разом", Руденко Р.В.

№1791-1796

02.01.2016

 Військова частина ремонтно-відновлювальний батальйон

 №1790

02.02.2016

 Військова частина 2-бат, 93 бригада, Брицький В.

№1787-1789

02.02.2016

 Військова частина В 2254

№1783-1786

02.02.2016

 Міляновський В.В., м.Попасна, Луганська область

№1781-1782

02.01.2016

 Сидоренко А., м.Дніпропетровськ

№1780

02.01.2016

 Беров С.

№1779

01.02.2016

 Теслюк В.Є.

№1778

01.02.2016

 Сергій , м.Київ

№1775-1777

02.01.2016

 Печура О.П.

 №1774

28.01.2016

 Падалиця С.М., м.Вугледар, Донецька область

№1773

28.01.2016

 Козій В.М., м.Маріуполь, Донецька область

№1771-1772

26.01.2016

 Дубовинський О.В.. смт Біловодськ Луганська область

№1761-1770

28.01.2016

 ВГО "ЗВИТЯГА"

№1760

27.01.2016

 Військова частина В 4050, с.Гірське, Луганська область

№1757-1759

26.01.2016

 МБФ "Віра і врність", м.Маріуполь, Донецька область

№1756

 

 

№1754-1755

25.01.2016

 Військова частина В 2235

№1753

25.01.2016

 Поплужний В.Ю., смт Врадієвка

№1752

25.01.2016

 Ніколаєвич І.

№1751

22.01.2016

 Кольченко О.І., м.Луцьк

№1750

22.01.2016

 Опришко Б.С., смтЧеркаське, Дніпропетровська область

 №1749

22.01.2016

 Військова частина  В2254, Купрій О.Є.

№1739-1748

22.01.2016

 Військова частина 93 бригада, 2 батальйон

№1734-1738

21.01.2016

 Тищенко В.В., м.Дзержинськ, Донецька область

№1729-1733

20.01.2016

 ВГО "ЗВИТЯГА", Станислав

№1728

20.01.2016

 ВГО "Українська армія спасіння", м.Дніпропетровськ

№1403

20.01.2016

 Печура О.П., м.Переслав-Хмельницький

№1575

15.01.2016

 ООО "Герольдмайстер", м.Київ

№1591

15.01.2016

 Батальйон ПСМОП «Золоті ворота», Панченко Е.В.

№1579

16.01.2016

 Замула Е.В., м.Гірське, Луганська область

№1721-1727

16.01.2016

 Військова частина В2254, м.Гірське, Луганська область

№1701-1720; №1576-1578

15.01.2016

 Ткачук М.А., м.Ковель, Волинська область

№1574

12.01.2016

 Недзевецький В.Р., м.Вугледар, Донецька область

№ 1571

13.01.2016

  ВГО"Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій"

№1600

19.01.2016

 ГО"Всеукраїнська громадська обрганізація учасників бойових дій"

№1408

06.01.2016

 Замула Е.В., м.Гірське, Луганська область

№ 1402

06.01.2016

 ГО "Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвесті та загиблих захисників України" , м.Харків

№ 1401

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ за  2015 рік

Відзнакою «ГІДНІСТЬ ТА ЧЕСТЬ» АТО

 

* У відкритому доступі  з 30 липня 2015 року  в узагальнуючому вигляді*

 

   Дата     

За представленням

  ( організація або відповідальна особа )

 Кількість

 відзнак

або номер

30.07.2015 

  Командування в/ч В04776 м.Київ

 6

30.07.2015

  Командування 93 ОМБр

2

30.07.2015

  Рабіч О.В.

2

30.07.2015

  Савченко О.В.

1

31.07.2015

  Командування в/ч В2277

2

31.07.2015

  Командування медичної роти в/ч 3001 НГУ

2

03.08.2015

  Батальйон ПС  МОП МВС України "Кіровоград"

2

03.08.2015

  Берестов Д.Л.

1

04.08.2015

  Прилипко В.М.

1

06.08.2015

  Командування медичної роти в/ч 3001 НГУ

1

06.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

07.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

15

07.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

4

07.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

10.08.2015

  Дубенська міська рада Рівненської області

25

10.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

11.08.2015

  волонтери та рідні бійців 72 ОМБр

2

13.08.2015

  Військова частина пп 1688, 4 танковва рота 1 ОТБр

11

13.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

11

14.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

14.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

14.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

17.08.2015

  Командир військової частини В 2277, м. Атремівськ

2

17.08.2015

  КТ "Академія козацтва", Луганська область

1

18.08.2015

  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

1

19.08.2015

  Військова частина А 3160, м.Ніжин, Чернігівської обл

5

20.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

20.08.2015

  Управління  57 ОМБр, військова частина В 4533

10

21.08.2015

  4 танкова рота військової частини В 1688

9

25.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

4

25.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

25.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

21.08.2015

  Батальйон "Київ-2"

 3

25.08.2015

  УВС України у Вінницькій області

10

26.08.2015

  Головний капелан Криворізького регіону о.Юрій (Ільків)

1

27.08.2015

 "Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга"

1

31.08.2015

  Військова частина 26 Бердичівська бригада

1

31.08.2015

  Військова частина 41 ОМПБ

1

31.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

4

31.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

 31.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 2

31.08.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

19

01.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

01.09.2015

  Військова частина  батальйон "Київ-2"

16

02.09.2015

  Військова частина 73 МЦСП

3

03.09.2015

  Військовіа частина В 6250

10

03.09.2015

  ГГО "Армія спасіння"

1

03.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

10

04.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 1

07.09.2015

  Військова частина 92 ОМБР

2

08.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

17.09.2015

  Командування військової частини В 4756

31

17.09.2015

  Військова частина  В 3137

14

18.09.2015

  Управління 57 ОМПБр, В 4533

2

18.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

10

22.09.2015

  ГТО "Армія спасіння", м.Дніпропетровськ

1

22.09.2015

  Військова частина  92 ОМБр танкова рота

6

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

7

22.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

4

23.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 1

25.09.2015

  Медично рота десантної бригади

1

25.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

5

25.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

25.09.2015

  Луцьке міське відділення ГФ "Ватра порядку"

12

25.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

19

28.09.2015

  Пастор-капелан батальйону"" Київська русь

1

29.09.2015

  Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533

60

29.09.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

10

02.10.2015

  Дубеньська міська рада, Рівненська область

15

06.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

4

06.10.2015

  Військова частина А 3160

4

06.10.2015

  Військова частина В 2304

21

06.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

5

08.10.2015

  Дубеньська міська рада, Рівненська область

15

08.10.2015

  Військова частина  17 ОМБр

25

09.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

 4

09.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

10.10.2015

  ГО "Захисники Тетіївщини", Кмївська область

1

10.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

3

10.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

6

10.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

5

13.10.2015

  Військова частина  З 4745

5

13.10.2015

  Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533

3

13.10.2015

  Фонд розвитку фізкультури та спорту Заводського району м.Запоріжжя

 2

14.10.2015

  Верхньодніпровська районна організація УСВА

1

19.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

19.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

16

22.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

22.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

22.10.2015

  Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533

3

22.10.2015

  ВКП "Сервіс-Інфо"

1

23.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

23.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

23.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

1

26.10.2015

  ВГО "ЗВИТЯГА"

2

27.10.2015

  Степаненко Є.О.

1

27.10.2015

  ВКП "Сервіс-Інфо"

1

28.10.2015

  Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533

7

29.10.2015

  Шемендюк Олександр Миколайович

5

 30.10.2015 

  55 окрема артилеристська бригада

 1

30.10.2015

  Старцев Г., м.Запоріжжя

 1

04.11.2015

  Якимчук Галина Володимирівна, м. Львів

 1

05.11.2015

  Фролов А.

5

06.11.2015

  Батальйон ПС МОП "Луганськ-1"

2

09.11.2015

  Управління 57 окремої мотопіхотної бригади

10

12.11.2015

  Військова частина  батальйон "Київ-2"

№1211- 1212

12.11.2015

  Вільнянська міська рада Запоріжської області

№ 1213-1215

12.11.2015

  Військова частина А 3160, м.Ніжин

№1216-1220

13.11.2015

  Військова частина В 2749

№1221-1227

13.11.2015

  Музика В.М., м.Дніпропетровськ

№1228

16.11.2015

  ГО "Народний тил"

№1229-1230,

№1232-1234

16.11.2015

  Шпидько Г.В.

№1231

16.11.2015

  Шагін В.В.

№1235-1254

17.11.2015

  Військова частина В 2235

№1255-1264

18.11.2015

  Удовиченко С.М.

 №1265

18.11.2015

  Управління 57 окремої мотопіхотної бригади

 №1266-1267

19.11.2015

  Ткаченко В.В. (ВО "КРАЇНА")

№1268-1270

17.11.2015

  Захаров В.С.

№1271-1280

19.11.2015

  Medical Unit 56 MIBCT Armed Forces jf Ukraine

№1281-1295

20.11.2015

  Волинський центр допомоги учасника АТО

№1296

20.11.2015

  Військовий капелан  в/ч В 4745

№1297

20.11.2015

  Друзь В.В.

№1298

20.11.2015

  Управління 57 окремої мотопіхотної бригади

№1299-1305

20.11.2015

  Новик С.Г.

№1309

21.11.2015

  Степанов О.

№1310-1311

23.11.2015

  Пурунджан А.В.

№1313-1327

24.11.2015

  Хрипко В.

№1330-1331

24.11.2015

  БФ "МИР І ПОРЯДОК"

№ 1332-1336

25.11.2015

  Міжнародна поліцейська асоціація

№ 1337-1338

25.11.2015

  Волонтер ЗСУ - Ільчук Дмитро Віталійович

№ 1339

26.11.2015

 Олійник М.Р.

№1340-1344

26.11.2015

 ГО "Союз ветеранів АТО "Болкпост",

 Клименко О.О.

№1345-1370

27.11.2015

 Військова частина В 4771

№1371

28.11.2015

 Військова частина В 4750, Лютенко Р.В.

№1372-1374

28.11.2015

 Ломага О.Б.

№1328-1329

28.11.2015

 Командування 93 ОМБр

№1377-1384

30.11.2015

 Думанський М.

№1386-1387

01.12.2015

 Старцев Г.

№1388

02.12.2015

 ГГО"Українська армія спасіння"

№1390

01.12.2015

 Військова частина В2304, 17 батальйон, 57 бригади

№1391-1400

 03.12.2015

 Лебедев В.А., м.Слов"янськ

№1307-1308

03.12.2015

 Базильчук Т.М.

№1309

01.12.2015

 Командування 93 ОМБр

№1601-1610

23.12.2015

 Орлов І., м.Велика Новосилка

№1611-1621

23.12.2015

Черніков П.О., м.Львів

№1624-1625

29.12.2015

 Управління 57 окремої мотопіхотної бригади, військова частина В4533

№1596-1597

28.12.2015

 ГО "Українська єдність", м.Миколаївка, Донецька область

№1580

29.12.2015

 Військова частина 55 ОАБр

№1685-1688

31.12.2015

 Військова частина 93 окрема гвардійська миханізована бригада, 1 механізований батальйон, перша минометна батарея

№1697

№1698

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"