Орден «За розбудову України» для благодійників, соціально-спрямованих політиків, бізнесменів та меценатів
Орден «За розбудову України» для благодійників,  соціально-спрямованих  політиків, бізнесменів та меценатів

Артикул: ВТО_114-5

Вартість комплекту: 750.00 грн.

До комплекту входять:

орден, орденська книжка, футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

для нагородження  політиків, бізнесменів  та благодійників за видатні особисті заслуги та наполегливу працю, спрямовану на розвиток українського бізнесу та сумлінне і  бездоганне служіння українському народу

 

Девіз ордена: "Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування:  19 січня 2015 р.


     





 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ з 01.07.2017 року

Орденом "За розбудову України" для соціально-спрямованих бізнесменів


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 Наказ/Дата

№554

Васильєв Сергій Олексійович, директор
української мережі магазинів «775», бізнесмен,
волонтер, меценат, благодійник м.Харків

Нев'ядомський Денис Володимирович 04.09.2023

№511

Куйбіда Іван Степанович

Луцький Артур Олександрович, Голова координаційного гуманітарного штабу Півдня України та член постійної комісії з питань соціальної політики та гуманітарного забезпечення та волонтерства

17.05.2024

№508-510

меценати

Гв'яздовський І.Л

10.05.2024

№506-507

Власко Сергій Іванович

Кухар Олександр Володимирович

Мандзюк О.А, заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№5

01.05.2024

№505

Берто Еммануель П'єр

начальник другого відділення Житомирського РТЦК та СП
30.04.2024

№499-504

меценати

 Мандзюк О.А, заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"
23.04.2024

№498

благодійник

Мандзюк О.А, заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"
09.04.2024

№497

благодійник

Звір Богдан Романович 13.11.2023

№496

меценат

Пахомов Андрій Миколайович 21.08.2023

№494-495

благодійники

Сатушев Валерій Іванович  22.08.2023

№493

меценат

Пахомов Андрій Миколайович 22.08.2023

№492

меценат

ГС "Українська народна сила" 15.08.2023

№487-491

благодійники

Українська служба порятунку

15.08.2023

№485-486

благодійники

командир військової частини А7393  11.08.2023

№484

меценат

командир військової частини А7393 04.08.2023

№483

благодійники

ВЖР "За вільну Україну"
31.07.2023

№481-482

меценати

Седляр Олена Володимирівна 24.07.2023

№479-480

благодійники

Седляр Олена Володимирівна 28.06.2023

№477-478

Канюка Володимир Миколайович

Поліщук Андрій Леонідович

керівництва військової
частини А0905
21.06.2023

№476

благодійник

Кунда Богдан 03.05.2023

№475

меценат Пахомов Андрій Миколайович 24.04.2023

№474

Мельничук Борис Володимирович  Гуляков Павло Кириорвич 14.04.2023

№473

Коростельова Олена Ігорівна

Центру захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах та
індивідуального члена Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА»
04.04.2023

№472

меценат

громадська організація 05.04.2023

№469-471

благодійники

ГО "ДМО Нове покоління" 22.03.2023

№466-468

Мошін Руслан Вікторович

Костюк Євген Анатолійович

Колчанов Олексій Сергійович

БО Міжнародний Благодійний фонд "Вільна Україна" 21.03.2023

№465*

благодійник Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну" 16.03.2023

№465

меценат Хмельницька ветеранська організація наукова-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України 20.02.2023

№464

Аріх Ігор Володимирович Командир 164 Слобідської радіотехнічної бригади 20.02.2023

№463

Рябінську Оксана Сергіївна, лікарі-водонтери Спілки Ветеранів РП УПО у Харківській області 31.01.2023

№462

Османов Рустем Рамзійович, лікар-волонтер Спілки Ветеранів РП УПО у Харківській області 31.01.2023

№461

благодійник Пахомов Андрій Миколайович 23.01.2023

№459-460

благодійники Коротков Олександр Вікторович 10.01.2022

№458

благодійник Пахомов Андрій Миколайович
23.12.2022

№457

Мартинчук Іван Володимирович – проректор з науково-педагогічної роботи,соціального та гуманітарного розвитку Поліського національного університету

Грибан Григорій Петрович – голова Спілки ветеранів спорту Житомирщини

03.12.2022

№456

JUDR/Julius Brichta-президент Мальтійської служби допомоги СР

Петрівська ОТГ 21.12.2022

№452-453

благодійники

Коротков Олександр Вікторович  12.12.2022

№450

меценат

Чомко С.С

22.11.2022

№449

благодійник

Коротков Олександр Вікторович

23.11.2022

№448

благодійник

Коротков Олександр Вікторович

11.11.2022

№447

Капируля Михайло Володимирович

рада ВГО "Країна"

 21.11.2022

№446

благодійник

Мартинюк

 04.03.2022

№445

меценат

Мандзюк О.А
27.09.2022

№444

благодійник

Коротков Олександр Вікторович 23.11.2022

№443

благодійник

Коротков Олександр Вікторович  08.11.2022

№440

благодійник

Коротков Олександр Вікторович  08.11.2022

№438

меценат

Пахомов Андрій Миколайович 10.08.2022

№437

не розголошується під час війни

Басов Сергій  29.07.2022 

№434-436

меценати

Федосеєв Володимир

09.08.2022

№433

Манжола Раіса Яківна

ДФТГ №3 та Рада ВГО "ЗВИТЯГА"

11.08.2022

№431

не розголошується під час війни

Пахомов Андрій Миколайович

19.07.2022

№428

 член ГО

ВГО "Українська Служба Порятунку"

14.02.2022

№424-427

 засновники ТОВ "ЛАСУНКА" та ТМ"Ласунка":

 Коваленко Ігор Андрійович;

 Пісчанський Вадим Іванович;

 Котик Сергій Борисович;

 Ільєнко Станіслав Анатолійович

Гусєв Володимир Миколайович

06.01.2022

№422;

№423

 Олійник Микола Дмитрович;

 Кубряк Олександр Васильович, громадський діяч

Рибак Неля Євгеніївна

24.12.2021

№421

--------------------------------

Колекція

15.12.2021

№420

 Чеховська Віра Семенівна, заступник директора департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради

Кам'янець-Подільська міська в Хмельницькій області організація ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

06.12.2021

№419

 Сукач Василь Олександрович, заступник Кам'янець-Подільського міського голови

Кам'янець-Подільська міська в Хмельницькій області організація ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

06.12.2021

№418

 Савчук Вадим Анатолійович, заступник Кам'янець-Подільського міського голови

Кам'янець-Подільська міська в Хмельницькій області організація ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

06.12.2021

№417

 Любінецька Тетяна Олександрівна, перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради

Кам'янець-Подільська міська в Хмельницькій області організація ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України"

06.12.2021

№415

гідний громадянин України

Лозовий Дмитро Юрійович

03.11.2023

№416

 благодійник

Громадське формування "Капеланський патруль"

20.10.2021

№414

 Бабенко Андрій Васильович

ГО «Об’єднання ветеранів, учасників АТО Південь» та благодійної програми «ЦЕ ВАЖЛИВО»

02.11.2021

№413

 Степаненко Анжела Олександрівна

БО БФ "Пам'яті Небесної Сотні"

11.10.2021

№402-412

 меценати

 Національна медична палата

09.10.2021

№401

 Смоян Оганнес

Громада храму Іоанна Богослова с. Моргун

09.09.2021

№400

 меценат

Чернівецька районна державна адміністрація

18.08.2021

№399

 Логвінський Георгій Володимирович

Приворотський Ян Валерійович

05.08.2021

№397-398

 Штеренберг Олексій Борисович;

 Басова Тетяна Семенівна

Об'єднання промисловців та підприємців Дергачівщини

03.08.2021

№396

 Кучер Олег Васильович, Віце-президент Міжнародного клуба друзів «Віконт», 2-й Заступник Голови Правління зі зв'язків з громадськістю БО «Благодійний фонд «Український корпус «Захист нації»

БО «Благодійний фонд «Український корпус «Захист нації»

29.07.2021

№394-395

 благодійники

Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

12.07.2021

№393

 меценат

БОБФ "Місія добра України"

22.06.2021

№392

 Микола Павлюк, голова Конгресу українців Латвії

Товариство підтримки України (Латвія)

23.08.2021

№391

 Герман Борис Львович

56 ОМПБр ЗСУ

10.06.2021

№390

 соціально-спрямований бізнесмен

Седляр Олена Володимирівна

12.04.2021

№389

 Добровольский Вячеслав Іванович

Українське історико-техничне товариство

№7

01.07.2021

№388

 меценат

Українське історико-техничне товариство

02.03.2021

№387

 Сєргеєв Дмитро Володимирович, директор БФ "Покрова Присвятої Богородиці"

 протоієрей Прищ Василь Васильович, Храм Іоана Богослова

26.02.2021

№386

 ФОП Бараннік Ігор Сергійович

Єрохін Анатолій Іванович

20.01.2021

№385

 меценат

Тараканов Олексій

14.01.2021

№384

 Непомнящий Сергій Миколайович

ВГО "КРАЇНА"

29.12.2020

№383

 бізнесмен

Українське козацтво "Прикарпатська Січ" м. Львів

22.12.2020

№382

 благодійник

Тараканов Олексій

09.12.2020

№380-381

 меценати

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

07.12.2020

№379

 меценат

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

04.12.2020

№378

 Юрченко Іван Іванович

ГО Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України

02.12.2020

№377

 меценат

ЖОГО «Чорнобиль-Єдність-Відродження»

23.10.2020

№376

 Вацак Г. А., Народний депутат ВР Україна

Ратуська сільська рада

08.10.2020

№375

 бізнесмен

Всеукраїнський Жіночий Рух "За вільну Україну"

21.08.2020

№374

 бізнесмен

Громадське формування з охорони громадського порядку "Погориння"

20.08.2020

№370-373

 Залізний Володимир Миколайович;
 Сидорук Віталій Віталійович;
 Іванов Володимир Віталійович;
 Залізний Петро Миколайович

БО "Відкрите серце"

25.08.2020

№367;

№368;

№369

 Демко Мирослав Григорович, меценат;

 Мандзяк Іван Володимирович, меценат;

 Мрочко Юрій Михайлович, меценат

Українське козацтво "Прикарпатська Січ" м. Львів

№12

01.12.2020

№364-366

 бізнесмени

ЖОГО "Чорнобиль - Єдність - Відродження"

29.05.2020

№363

 бізнесмен

Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№4

01.04.2020

№362

 бізнесмен

Головченко Андрій Григорович, м. Вінниця

№3

02.03.2020

№361

 бізнесмен

ГО "Союз афганців України"

№3

02.03.2020

№360

 Береговой Петро Іванович

ГО "За майбутнє України"

№3

02.03.2020

№359

 Pizza Veterano

ВТО "ОРДЕН"

№2

27.02.2020

№358

 Гарматюк Євгенія Анатоліївна, член Хмельницького обласного Комітету сприяння реалізації положень Конституції України, член ради ГО «Хмельницький Майдан», волонтер

Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

№3

02.03.2020

№357

 Чоботарь Іван Миколайович

ГО "За майбутнє України"

№3

02.03.2020

№356

Круцик Микола

Волонтери Військового госпіталю м. Київ

№3

02.03.2020

№353-355

 бізнесмени

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№3

02.03.2020

№351;

№352

 Потапенко Денис Валерійович;

 Потапенко Олег Валерійович

Голова правління ВГО "Асоціація захисту прав суб'єктів прідприємницької діяльності"

№12

02.12.2019

№350

 бізнесмен

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№346-349

 бізнесмени

ГО "ЩЕДРО"

№11

01.11.2019

№342-344

 бізнесмени

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

№11

01.11.2019

№341

 бізнесмен

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

№11

01.11.2019

№300

Безлюдний Олександр

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№11

01.11.2019

№299

 бізнесмен

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції"

№05

02.05.2019

№298

 Галайко Ольга Миколаївна

ГНК "Гетьман" ОПЛ

№11

01.11.2019

№296-297

 бізнесмени

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження"

№11

01.11.2019

№295

 бізнесмен

Учасники бойових дій - інваліди АТО

№10

01.10.2019

№293-294

 бізнесмени

Єна Юрій Костянтинович, смт. Гончарівськ Чернигівська обл.

№10

01.10.2019

№291-292

 бізнесмени

ВНДЦЕУ

№10

01.10.2019

№290

 Іванілова Яна Юріївна

СЕБ України

№09

02.09.2019

№289

 Апанасенко Микола Юрійович

група ветеранів АТО

№09

02.09.2019

№287;

№288

 Синяк Володимир Васильович, генеральний директор ТДВ "РІВНЕФАРМАЦІЯ";

 Садовник Ольга Володимирівна, заступник генерального директора ТДВ "РІВНЕФАРМАЦІЯ"

Всеукраїнська ГО "Асоціація захисту прав суб'єктів підприємницької діяльнності"

№09

02.09.2019

№285-286

 бізнесмени

Агрономічна сільська рада

№08

01.08.2019

№284

 бізнесмен

Спілка підприємців м.Тульчина

№08

01.08.2019

№283

 Алієв Галіб Сабір Огли

представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій
Анатолійович

№08

01.08.2019

№282

 Скорейко Сергій Іванович, директор підприємства "Агропром-М", дійсний член "Української академії інноваційних технологій" (академик)

Президент "Української академії інноваційних технологій", доктор філософії з фізико-математичних наук, академик УАІТ Солоненко Володимир Іванович

№08

02.05.2019

№281

 Воробйов Ренат Миколайович

ТОВ "Юнібуд"

№08

01.08.2019

№279;

№280

Щот Яцек – директор інституту електротехніки, м.
Варшава, меценат;

 Прозоровський Сергій Вікторович – віце-президент ГО «Волинський клуб автомобільний», меценат

ВОГО "Сумління"

№07

01.07.2019

№278

 Бізнесмен-благодійник Ковальчук Володимир Михайлович, директор фірми ВНВУД

 Депутати Львівської обласної ради Дзюдзя М.С. і Ільків І.П. та комісія законності, правопорядку, збереження прав людини, та допомоги Збройним Силам та Силовим відомствам України

№06

03.06.2019

№277

 Васянович Сергій Миколайович

ГО "Чорнобильський Спас"

№06

03.06.2019

№276

 бізнесмен

Крайовий писар Буковинського коша Українського козацтва Мойса Василь Іванович

№05

02.05.2019

№275

---------------------------------------

Виставка

№05

02.05.2019

№274

 бізнесмен

Сєвєродонецький міський осередок ГО "Козацький полк імені Б.Хмельницького" МГО "Українське козацтво"

№04

01.04.2019

№273

 Лежанський Василь Васильович, депутат, меценат-бізнесмен

«Подільська козацька Січ ім. Богдана Хмельницького МО ОРУЗК»,
Головний отаман Січі, Генерал козацтва, Побережний Петро Трохимович.

№04

01.04.2019

№272

 бізнесмен

Орловський Марк Семенович

№04

01.04.2019

№260-271

 бізнесмени

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№258;

№260;

№261;

№262;

№263;

№264;

№265;

№266;

№267;

№268;

№269;

№270;

№271

 RCMP diplomat Michel Chihhung Lim;

 RCMP special officer Christian St.Jacques;

 RCMP special officer Steven H. Henerson;

 OPP special officer Ward Allan Mcdonald;
 
 RPS special officer Fraser Richard R.;

 Branko SkarecSHOSJ Serving Brother;

 Lena Mårdfalk SHOSJ Serving Sister;

 Gunnel Hagansbo SHOSJ Serving Sister;

  H.E. Chev. Christer Kylsberg BGCSJ Grand Prior of Sweden;

  Chev. Leif Westergren Grand Priory of Sweden;

  Day Bengtsson SHOSJ Serving Brother;
   
  Конякін Артем Анатолійович;
   
  Попов Всеволод Миколайович

Голова ВГО «Українська Служба Порятунку»      Павло Диба

№03

01.03.2019

№259

 Ружицький Олександр Леонідович, генеральний діректор ТОВ "Карат"

Начальник Хмельницького відділу поліції полковник поліції Онісьєв Валерій Анатолійович

№02

01.02.2019

№258

 бізнесмен

ГО "РУХ МИРУ"

№02

01.02.2019

№257

 Костін Владислав Євгенійович, керівник підприємства "Контингент"

 ГО МРВ Спілка ветеранів Афганістану Московського району м. Харків

№02

01.02.2019

№256

 бізнесмен

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№12

03.12.2018

№255

 Тарасов Дмитро Юрійович

Небесний А.Ф. БФ "Соломон"

№12

03.12.2-18

№254

 підприємець

Базиленко А.Г.

№12

03.12.2018

№253

Ломага Ігор Мар'янович, громадський активіст, голова ради з питань розвитку МСП

                    Міський голова м. Збаража                         Полікровський Роман Степанович

№11

01.11.2018

№251-252

 підприємці

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№250

 Тимофенко Костянтин Леонідович

 Голова Цекинівської сільської ради Рачковська Ірина Миколаївна

№09

03.09.2018

№249

 Магазин "Форд"

 Приватний підприємець Войцишин В.Г.

 ВГО "КРАЇНА"

№09

03.09.2018

№248

 Гайдук Семен Іванович, Директор ОАО "Агрохолдинг"

Гребенюк Сергій Іванович

№08

01.08.2018

№239-247

 Ліцький Василь Олексійович, керівник ДП "Цекинівське", депутат обласної ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Рачковський Володимир Володимирович, керівник СФГ "Мрія", депутат районної ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Сакевич Станіслав Володимирович, керівник ТОВ "Сакевич", спонсор Цекинівської сільської громади;

 Сидоренко Анатолій Юрійович, керівник ТОВ "Наталка", депутат районної ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Шарко Володимир Федорович, керівник ПП "Дністер-К", спонсор Цекинівської сільської громади;

 Сандульський Василь Михайлович, приватний підприємець, член виконкому, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Созанський Анатолій Анатолійович, приватний підприємець, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Заблоцький Віктор Адольфович, приватний підприємець, депутат сільської ради, спонсор Цекинівської сільської громади;

 Тимофенко Костянтин Леонідович, керівник ТМ "Добродій", спонсор Цекинівської сільської громади 

 Цекинівська сільська рада, Рачковська Ірина Миколаївна

№08

01.08.2018

№238

 Кельвич Леонід Миколайович, УБД, керівник ФГ "КЛМ-Хорс"

Фастівська організація УСВА

№08

01.08.2018

№237 

 бізенсмен

 Фастівська РДА

№08

01.08.2018

№235;

№236

 Співак Станіслав Леонідович, директор ТОВ "А-Стрім";

 не підлягає разголошенню

 Українська національна асоціація пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту

№06

01.06.2018

№233;

№234

 Морозов Ігор Анатолійович;

 не підлягає разголошенню

Колеги по роботі

№05

02.05.2018

№231;

№232

 Таран Євген Володимирович;

 Майстренко Віталій Степанович

Черкаське земляцтво "Шевченків край"

№05

02.05.2018

№230

 Корінь Валерій Олександрович, генеральний директор ПП "Рута"

ППО ПАТ "Укртатнафта"

№06

01.06.2018

№228;

№229

Скоцик Віталій Євстафійович, голова Аграрної партії України;

 Козін Віктор Васильович, директор ПП,меценат

ЖОГО "Чорнобиль-Єдність-Відродження", Антоненко Володимир Олександрович

№03

01.03.2018

№227

 Козаєв Вікентій Сократович

 ГО  "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

№01

02.01.2018

№226

 інформація у Представника

Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№01

02.01.2018

№225

Український Православний собор Святого Володимира, Торонто, Онтаріо, Канада

Свято - Покровська парафія УПЦКП, м. Маріуполь

№12

19.12.2017

№224

 Рабінович Олександр Юхимович

 Матяш М.Н.

№12

01.12.2017

№223

 Кваснєвський Сергій Мирославович

Українська православна автокефальна церква

№12

01.12.2017

№222

 Барановський Сергій Іванович

ГУНП України в Луганській області

№11

01.11.2017

№220-221

 інформація у Представника

ГО Кицманський волонтерський центр допомоги українській армії

№11

01.11.2017

№210-219

 Роман Длоуги;

 Рене Кочік;

 Іво Докоупіл;

 Василь Чинч;

 Северин Романів;

 Богдан Райчинець;

 Збинек Фролік;

 Тарас Костюк;

 Петра Пойман;

 Квідо Шептанек

БО "Я- Волноваха"

№11

01.11.2017

№209

 Шишковський Володимир Михайлович

Межрегіональна ГО "Козацька Громада"

№11

01.11.2017

№207-208

 Никоряк Павло Кирилович (посмертно);

 Шкляр Володимир Леонтійович

Гірська служба ГО "Вижницький молодіжний блок"

№11

01.11.2017

  № 205 - №206

 інформація у Представника

 Голова ВО"КРАЇНА" - Сопов О.М.

№10

03.10.2017

  № 204

 Новохацький Борис Петрович

 Юридична компанія "М.Дем'яненко та партнери"

№10

03.10.2017

 № 203

 Оверко Ігор Іванович

ВО "КРАЇНА" і ДП "Український Дім"

№ 9

01.09.2017

 № 202

 Мільчевська Світлана Іванівна

Рада волонтерів Дарницького р-ну м.Києва

№ 9

01.09.2017

 № 201

 Парамонов Денис Юсупович

Красногорівська ВЦА Донецької області

№ 9

01.09.2017

 № 200

 Chev. Lin Hanxin SHOSJ

Голова Української служби порятунку

№ 8

01.08.2017

 № 199

 Chev. Chen  Juyu  SHOSJ

 Голова Української служби порятунку

№ 8

01.08.2017

 № 198

 приватна колекція

 Береза В.Ю., м.Черкаси

№ 8

01.08.2017

№ 197

Остальцов Леонід Валерійович

ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017

№ 196

Київське товариство «Купола»  

 ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017 
№ 195

Синенко Петро Іванович, директор ПП "ТРАНССИН"

ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" 

№ 7

03.07.2017 

№190-194

бізнесмени

ГО "РУХ МИРУ"

№7

03.07.2017

№189

Гунько Наталія Олексіївна

ВП ГО "НРТКУ" у Черкаській області

№5

03.05.2017

№93

Осадчий Олександр Станіславович

Командир 92 ОМБр

№10

03.10.2016






Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"