Реєстр нагроджених медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»
Реєстр нагроджених медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»

Артикул: ВТО_332-3

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"


До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

як отримати відзнаки


Медаль виготовляється за унікальною сучасною технологією подвійного барельєфного штампування. Зображення та написи рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі. Колодка медалі прикрашена шовковою муаровою стрічкою.

Діаметр медалі - 32 мм

 

 

 

 

 

 

 


 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» до 24.02.2022 року

 

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

 №26935

56 ОМБР

14.02.2022

 №26934

Кястутис Пупініс

11.02.2022

 №26932-26933

ГО "Сумське морське зібрання"

10.02.2022

 №26931

Колекція

10.02.2022

 №26929-26930

Рудковський Олег Анатолійович

08.02.2022

 №26928

ГО "Всеукраїнська спілка учасників повітряних сил"

07.02.2022

 №26927

 Роман Дідера

 02.02.2022

 №26926

Сакун Володимир Миколайович

18.01.2022

 №26925

Колекція

06.01.2022

 №26924

Коломієць Станіслав Вікторович

04.01.2022

 №26923

ВГО "ЗВИТЯГА"

 04.01.2022

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

№262360-262369

Шполянська міська рада ОТГ

30.09.2021

№262353-262357

Шполянська міська рада ОТГ

30.09.2021

№262331-262332

Ворона Віктор Іванович

30.09.2021

№27000

ГО "АРКАН"

21.12.2021

№26999

ГО "З нами Бог і Україна"

13.12.2021

№26922

Антонів Сергій

28.12.2021

№26921

ГО "Радехівська Регіональна Ветеранська Спілка Добровольців, Учасників Бойових Дій та Інвалідів Війни"

28.12.2021

№26920

ГФ "Червоноградська самооборона"

28.12.2021

№26919

ГО "Радехівська Регіональна Ветеранська Спілка Добровольців, Учасників Бойових Дій та Інвалідів Війни"

28.12.2021

№26918

Пахомов Андрій Миколайович

28.12.2021

№26917

ГО "Радехівська Регіональна Ветеранська Спілка Добровольців, Учасників Бойових Дій та Інвалідів Війни"

28.12.2021

№26912-26916

ГО "Спілка інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини"

15.12.2021

№26895-26911

Військова частина А3729

07.12.2021

№26894

Народний депутат Остапенко Анатолій Дмитрович

03.12.2021

№26891-26893

Фросіняк Сергій Олександрович

02.12.2021

№26881-26890

Служба економічної безпеки України

01.12.2021

№26876-26880

Фросіняк Сергій Олександрович

02.12.2021

№26875

Розізнана Олена Олександрівна

02.12.2021

№26874

Юрах Микола Анатолійович

01.12.2021

№26868-26873

Гуменюк Н.І.

30.11.2021

№26864-26867

ГО "З нами Бог і Україна"

30.11.2021

№26863

Військова частина А1376

№355

11.12.2021

№26861-26862

ВЖР "За вільну Україну"

29.11.2021

№26858-26860

ГО "Нескорені"

29.11.2021

№26856-26857

ГО "Захисники Батьківщини"

29.11.2021

№26854-26855

Пахомов Андрій Миколайович

29.11.2021

№26848-26853

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка

26.12.2021

№26796-26847

Виконавчий комітет Червонослобідської сільської ради

26.11.2021

№26781-26795

Народний депутат Остапенко Анатолій Дмитрович

23.11.2021

№26761-26780

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

06.12.2021

№26757-26760

ВЖР "За вільну Україну"

26.12.2021

№26753-26756

ГО "Славутицьке об'єднання ветеранів АТО та УБД"

26.11.2021

№26751-26752

Спілка бойових волонтерів СІОН

23.11.2021

№26748;
№26749;
№26750

 Військова частина А1376

22.11.2021

№26747

Тобяш Віктор Петрович

17.11.2021

№26744-26746

Котелевська організація ветеранів АТО(ООС) "Захисник"

16.11.2021

№26741-26743

Військова частина А0501

16.11.2021

№26739-26740

Котелевська організація ветеранів АТО(ООС) "Захисник"

16.11.2021

№26734-26738

Станков Віктор Никифорович

15.11.2021

№26715-26733

Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація

09.11.2021

№26714

Пархут Андрій Теодорович

08.11.2021

№26713

Міхайлецький Іван Ігорович, підполковник

08.11.2021

№26712

БО "Фонд ветеранів силових структур (Віра та вірність)"

03.11.2021

№26711

Макарчук Ігор

01.11.2021

№26710

Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

28.10.2021

№26708

ХВ УС МПА

25.10.2021

№26707

ГС "Українська народна сила"

22.10.2021

№26697-26706

 Спілка бойових волонтерів СІОН

20.10.2021

№26694-26696

Профспілка КП "Муніципальна охорона"

20.10.2021

№26693

Федорчук Іван

18.10.2021

№26691-26692

Гуменюк Наталя

13.10.2021

№26682-26690

Профспілка КП "Муніципальна охорона"

20.10.2021

№26681

Скочеляс В.

13.10.2021

№26676-26680

Цис Ю.О.

18.10.2021

№26675

ГО "Воїни АТО Мостищини"

13.10.2021

№26669-26673

ГО учасники бойових дій "ЩИТ"

12.10.2021

№26664-26668

Служба економічної безпеки України

14.10.2021

№26661-26662

Служба економічної безпеки України

14.10.2021

№26655-26660

Військова частина а 4210

11.10.2021

№26654

Бойко Петро Анатолійович

11.10.2021

№26643-26650

ГО "Спілка ветеранів війни з Росією "АВАНПОСТ"

12.10.2021

№26642

Пищолка А.А., Отаман "ВОВК"

11.10.2021

№26633-26641

 Барська міська рада

14.10.2021

№26616-26631

 Барська міська рада

 14.10.2021

№26661-26615

Миронівська міська рада

11.10.2021

№26501-26600

Червонослобідська сільська рада

11.10.2021

№26431-26500

Красилівська міська рада Хмельницької області

11.10.2021

№26429-26430

Військова частина А4210

11.10.2021

№26427-26428

ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади"

11.10.2021

№26425-26426

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань

11.10.2021

№26424

штаб-сержант Артиков Микола

09.10.202

№26418-26423

Яровий Ярослав Станіславович

09.10.2021

№26411-26417

Військова частина А1302

07.10.2021

№26408-26410

Зумер Станіслав Сергійович

07.10.2021

№26403-26407

Окаєвич Микола Леонтійович

07.10.2021

№26398-26402

Великобагачанська селищна рада

14.10.2021

№26394-26397

БО МБФ Українського Козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

06.10.2021

№26391-26393

Адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради

06.10.2021

№26390

ГО "Ветерани Дмитрівської громади"

 06.10.2021

№26388-26389

Маловисківська міська рада Кіровоградської області

05.10.2021

№26387

Колекція

05.10.2021

№26377-26386

ГО "Учасники бойових дій об'єднаних громад Костопільщини"

01.10.2021

№26376

Виконавчий комітет Калуської міської ради

01.10.2021

№26373-26375

ГО "Ветерани Дмитрівської громади"

 06.10.2021

№26370-26372

ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини»

01.10.2021

№26333-26352

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

14.10.2021

№26309

ХВ УС МПА

28.09.2021

№26296-26308

Голова Таїровськоїселищної ради Одеського району Одеської області Хасаєв Тимур Хасанович

27.09.2021

№26289-26290

Головченко Андрій Григорович

27.09.2021

№26284-26288

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області

27.09.2021

№26281;

№26282;

№26283

2 відділення Житомирського РТЦК та СП

14.10.2021

№26276-26280

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області

27.09.2021

№26273-26275

Прокопчук Ігор Петрович

28.09.2021

№26272

Військова частина А0501

20.09.2021

№26259-26271

Національна гвардія України

17.09.2021

№26258

ГО "Бугогардова Січ"

14.09.2021

№26257

Недяк Олег Вячеславович

14.09.2021

№26248-26256

ГО «Єврейський козацький курінь», МГО "Козацтво Запорізьке", Дніпровська міська рада

30.09.2021

№26246-26247

Комунальна установа "Центр учасників бойових дій" Сумської Міської ради

09.09.2021

№26211-26245

Профком ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком"

08.09.2021

№26210

ГО Учасників бойових дій

01.09.2021

№26208-26209

ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

31.08.2021

№26198-26207

Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

26.08.2021

№26197

Командування в/ч А3189

25.08.2021

№26191-26196

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

20.08.2021

№26171-26190

Профком ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком"

08.09.2021

№26170

Командування в/ч А3189

25.08.2021

№26166-26169

Галюк Віталій Вікторович

20.08.2021

№26161-26165

Військова частина А4210

20.08.2021

№26160

Колекція

26.08.2021

№26159

Спілка учасників АТО Боярки

26.08.2021

№26153-26158

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

20.08.2021

№26151-26152

Військова частина А0501

20.08.2021

№26141-26150

Військова частина А4210

20.08.2021

№26139-26140

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань

19.08.2021

№26131-26138

ГО "Патріоти Красилівщини"

19.08.2021

№26122-26130

Байдиков Антон Сергійович

18.08.2021

№26111-26121

72 ОМПБр

18.08.2021

№26105-26110

ГО "Патріоти Красилівщини"

19.08.2021

№26104

Чортківська РДА

19.08.2021

№26101-26102

Байдиков Антон Сергійович

18.08.2021

№260091-260100

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

18.08.2021

№260082-260090

72 ОМПБр

18.08.2021

№260081

Чортківська РДА

19.08.2021

№260079-260080

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

17.08.2021

№260077-260078

Військова частина А0501

16.08.2021

№260076

ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району"

16.08.2021

№260069-260074

ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району"

16.08.2021

№260063-260067

ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району"

16.08.2021

№260051-260062

ГО ОВ АТО "СІЧ"

11.08.2021

№260046-260050

ГО «Учасники бойових дій об’єднаних громад Костопільщини»

09.08.2021

№260041-260045

 Національна поліція України

 05.08.2021

№260040

Рада Голів ветеранських організацій силових структур Куликівської громади

11.08.2021

№260038-260039

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

06.08.2021

№260035-260037

ГФ з ОГП "СОКІЛ-1"

05.08.2021

№26024-26034

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради Кіровоградської області

29.07.2021

№26017-26023

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

23.07.2021

№26016

Кулініч Едуард

23.07.2021

№260002-260015

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

23.08.2021

№25976-26000

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

23.08.2021

№25966-25975

Служба економічної безпеки України

22.07.2021

№25946-25965

УАІ АТО в Закарпатській області

21.07.2021

№25945

командир третього патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України майор Терехов П.О.

04.08.2021

№25936-25944

ГО "Україна"

21.07.2021

№25931;

№25932;

№25933;

№25934

№25935

ГО "Славутицьке об'єднання Ветеранів АТО та УБД"

24.08.2021

№25930

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

19.07.2021

№25928-25929

Старіков Сергій Прокопович

06.07.2021

№25925-25927

ГО "Об'єднання ветеранів, учасників АТО "Південь"

14.08.2021

№25924

Голова Мокрокалигорської ОТГ

05.07.2021

№25922-25923

Військова частина А0501

02.07.2021

№25921

Луцьке громадське формування «Варта порядку»

24.06.2021

№25916-25920

Дяченко Андрій Вікторович

17.06.2021

№25914-25915

Колекція

17.06.2021

№25913

Родзянко  Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 15.06.2021

№25906-25912

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

 15.06.2021

№25896

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради

14.06.2021

№25895

Командування в/ч А3283

10.06.2021

№25892-25894

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

09.06.2021

№25886-25891

Начальник ГУ ДФС у Київської області

31.05.2021

№25879-25885

Старіков Сергій Прокопович

27.05.2021

№25874-25878

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

26.05.2021

№25873

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

25.05.2021

№25872

Степкин В.Н.

25.05.2021

№25866-25871

Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

24.05.2021

№25865

Генеральний штаб ЗСУ

24.05.2021

№25863-25864

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області"

05.05.2021

№25861-25862

Пахомов Андрій Миколайович

05.05.2021

№25860

Пахомов Андрій Миколайович

30.04.2021

№25850-25859

ГО "Реабілітаційно-спортивне об'єднання ветеранів АТО "Стражі миру"

29.04.2021

№25848-25849

Військова частина А4427

29.04.2021

№25839-25847

Військова частина А4427

28.04.2021

№25838

Національна поліція України

26.04.2021

№25833-25837

Голова Броварської міськайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України"

26.04.2021

№25832

ВГО "КРАЇНА"

23.04.2021

№25831

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

21.04.2021

№25826-25830

Національна поліція України

20.04.2021

№25825

Національна поліція України

19.04.2021

№25824

Національна поліція України

14.04.2021

№25823

Макогін Юрій Дмитрович

12.04.2021

№25917-25822

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

05.04.2021

№25816

Колекція

01.04.2021

№25815

ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

31.03.2021

№25814

Координаційний центр учасників АТО

31.03.2021

№25812-25813

ГО «Спілка ветеранів ЗСУ Стрийського гарнізону»

29.03.2021

№25811

Профспілка Кабінету міністрів України

27.04.2021

№25799-25810

Національна поліція України

16.03.2021

№25794;

№25795;

№25796;

№25797;

№25798

ГО "Закон і справедливість" м. Умань

11.03.2021

№25793

Чернівецьке представництво ВТО «ОРДЕН»

№03

01.03.2021 

№25792

Білецький Анатолій Володимирович

11.03.2021

№25789-25791

ГО учасники бойових дій "ЩИТ"

10.03.2021

№25788

Волонтери м. Слов'янськ та Дорогобицька міська рада

10.03.2021

№25787

«Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Вінниці

09.03.2021

№25775-25786

Служба економічної безпеки України

14.03.2021

№25773-25774

 Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

05.03.2021

№25772

Степкин В.Н.

05.03.2021

№25771

Військова частина 0624

№4

03.04.2015

№25768-25770

ПП Андрєєва Галина Едуардівна

01.03.2021

№25736-25767

Шполянська міська рада ОТГ

26.02.2021

№25733-25735

Попаснянська РДА Луганської області

03.02.2021

№25732

Бахмутська РДА

03.02.2021

№25729-25731

ГО "Спілка учасників бойових дій Донеччини"

29.01.2021

№25728

Індивідуальний член ВО «КРАЇНА», учасник бойових дій на Сході України, майор запасу Васильченко Роман Володимирович

02.03.2021

№25722-25724

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

№25721

Карпюк Сергій Михайлович

12.02.2021

№25720

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

 №25717-25719

Голова Бердянської районної державної адміністрації Півень Ірина
Григорівна

23.02.2021

№25712-25716

В.о. начальника ГУДФС у Київській області Семенець Роман

17.02.2021

№25706-25711

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області

17.02.2021

№25701-25705

БГр 3 броп

25.01.2021

№25698-25700

Бахмутська РДА

21.01.2021

№25697

Пахомов Андрій Миколайович

20.01.2021

№25696

Срібнянська района рада

18.01.2021

№25692-25695

Караульщук Вадим

11.01.2021

№25691

Дідовик Євген Анатолійович, м. Миколаїв

05.01.2021

№25690

Щербина Олександр Володимирович

24.12.2020

№25689

Степкин В.Н.

23.12.2020

№25688

Національна поліція України

22.12.2020

№25683-25687

Служба економічної безпеки

22.12.2020

№25673-25682

Військова частина А3821

16.12.2020

№25663-25672

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№25657-25662

Ільченко Яна Геннадіївна

08.12.2020

№25653-25656

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008

07.12.2020

№25652

Терехов Юлій Ігорович

07.12.2020

№25649-25651

ГО "Спілка учасників АТО Городоччини"

04.12.2020

№25648

командир військової частини А7284

03.12.2020

№25646-25647

ГО «Тарутинська спілка ветеранів та інвалідів АТО»

03.12.2020

№25645

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А1008

03.12.2020

№25641;

№25642;

№25643;

№25644

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25631-25640

Глибоцька РДА Чернівецької області

07.12.2020

№25630

Баранов Анатолій Михайлович

03.12.2020

№25627-25628

ГО УБД "ЩИТ"

01.12.2020

№25629

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання «Ми Українці»

03.12.2020

№25623;

№25624;

№25625;

№25626

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25619-25622

Командир батальону в/ч А3821

30.11.2020

№25615-25618

Голова Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області
Півень Ірина Григорівна

 27.11.2020

№25607-25614

Ільченко Яна Геннадіївна

26.11.2020

№25587-25600

Відділ культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області

25.11.2020

№25575;

№25576;

№25577;

№25578;

№25579;

№25580;

№25581;

№25582;

№25583;

№25584;

№25585

ГО «Всеукраїнське Об’єднання «Єднаюча Сила»

06.12.2020 

№25573-25574

Тернопільський округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»

19.11.2020

№25568-25572

ГО «Союз випускників КВВПАУ»

19.11.2020

№25567

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

23.11.2020

№25561-25566

Духовне управління капеланів «Українська Євангельська Церква»

18.11.2020

№25551;

№25552;

№25553;

№25554;

№25555;

№25556;

№25557;

№25558;

№25559;

№25560

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25550

Громадська організація «Закон і справедливість»

16.11.2020

№25549

ГО "Закон і справедливість" м. Умань

11.03.2021

№25548

Командир військової частини
А1736, полковник Мішанчук А.В.

 13.11.2020

№25544;

№25545;

№25546;

№25547

командир військової частини А1008 полковник Войченко С.В.

 11.11.2020

№25534-25543

Військова частина А1736

11.11.2020

№25533

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25532

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25531

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2929

№25530

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25514-25529

Військова частина А4427

09.11.2020

№25513

Пахомов Андрій Миколайович

02.11.2020

№25512

Березнегуватський районний військовий комісаріат

30.10.2020

№25511

Служба економічної безпеки

06.11.2020

№25510

Донецький обласний  військовий  комісаріат

28.10.2020

№25509

учасник АТО/ООС

26.10.2020

№25508

ГУ ДФС у Київської області

23.10.2020

№25504-25507

ГУ ДФС у Київської області

20.10.2020

№25499-25503

Командир в/ч А3821 полковник Римаренко В.В.

20.10.2020

№25498

Кравченко Руслан

20.10.2020

№25497

Вакарюк Р.В.

16.10.2020

№25496

Василевич Юрій

16.10.2020

№25495

Вакарюк Роман Вікторович

15.10.2020

№25491-25494

Герасим"як Р.І.

12.10.2020

№25470;

№25471;

№25472;

№ 25473;

№25474;

№25475;

№25476;

№25477;

№25478;

№25479;

№25480;

№25481;

№25482;

№25483;

№25484;

№25485;

№25486;

№25487;

№25488;

№25489;

№25490

Голова ГО "ЛОС СЗБ АТО"

14.10.2020

№25460-25461

Коцюбинська селищна рада

12.10.2020

 №25431-25459

Акимович С.Г. 

12.10.2020

№25424;

№25425;

№25426;

№25427;

№25428;

№25429;

№25430

Голова ГО "ЛОС СЗБ АТО"

14.10.2020

№25421-25423

 Калюжний Ю.В.

12.10.2020

№25411-25420

Миронівська міська рада

09.10.2020

№25406-25410

Калюжний Ю.В.

12.10.2020

№25405

Командир військової частини А7284

09.10.2020

№25403-25404

Березнегуватська районна державна адміністрація

09.10.2020

№25401-25402

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква

08.10.2020

№25391-25400

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

08.10.2020

№25390

БО "Міжнародний благодійний фонд Українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

09.10.2020

№25385-25389

Березнегуватська районна державна адміністрація

08.10.2020

№25384

Ратуська сільська рада

08.10.2020

№25336-25383

Дубенська районна державна адміністрація

14.10.2020

№25333-23335

Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25332

Служба економічної безпеки

07.10.2020

№23331

Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25299-25330

 Шляхівська сільська рада

07.10.2020

№25296-25298

 Військова частина А2802

07.10.2020

№25291-25295

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

07.10.2020

№25271-25290

 Часовоярська міська рада Бахмутський район Донецької області

06.10.2020

№25268-25270

 командир військової частини А2019 капітан Волков Віктор Васильович

06.10.2020

№25244-25267

 Гіркополонківська сільська рада

06.10.2020

№25241-25243

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

05.10.2020

№25191-25240

 ПО ПМГУ ПАТ «Кривбасзалізрудком»

05.10.2020

№25190

 Шляхівська сільська рада

07.10.2020

№25187-25189

 ГО «Спілка учасників АТО Чернігівського району Запорізької області»

05.10.2020

№25184-25186

 Боднар Юрій Семенович

05.10.2020

№25176-25183

 Громадське формування "Покров"

05.10.2020

№25149-25175

 Відділ культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області

02.10.2020

№25144-25148

 Смілка Віталій

02.10.2020

№25128-25143

 Устинівська РДА

01.10.2020

№25127

 Українське Козацтво "Прикрпатська Січ" м. Львів                    

01.10.2020

№25120;

№25121;

№25122;

№25123;

№25124;

№25125;

№25126

 ГО «Всеукраїнське Об’єднання «Єднаюча Сила»

10.10.2020

№25112-25119

 Окаєвич Микола Леонтійович

30.09.2020

№25111

 Дунаєвський Артем Юрійович

29.09.2020

№25109-25110

 Командир військової частини А4427

28.09.2020

№25108

 Голова Бердянської РДА Півень Ірина Григорівна

24.09.2020

№25106-25107

 ГС "Асоціація ветеранів війни, учасаників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області"

24.09.2020

№25102-25105

 Відділ культури та туризму Маловисківської міської ради

23.09.2020

№25100-25101

Голова Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області Півень Ірина Григорівна

21.09.2020

№25099

 Голова Ради ВГО "КРАЇНА" Бабчук О.П.

№9

01.09.2020

№25095-25098

Мартинюк М.С.

16.09.2020

№25094

 Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

11.09.2020

№25087-25093

 Товариство Українців Фінляндії

11.09.2020

№25078-25080

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25077

 Духовне Управління Капеланів

10.09.2020

№25076

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25074-25075

 Служба економічної безпеки

08.09.2020

№25070

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25068-25069

 Служба економічної безпеки

08.09.2020

№25066-25067

 Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25065

 Служба економічної безпеки

08.09.2020

№25071-25083

 Миронівська міська рада

08.09.2020

№25061-25064

 ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

 02.09.2020

№25053-25060

 ГС «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

28.08.2020

№25051-25052

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

28.08.2020

№25017-25050

 Командир 1РМПБМП

 

№25016

 Військова частина А0693

02.09.2020

№25015

 Піскун Андрій

26.08.2020

№25014

 Максим Сотник

25.08.2020

№25013

 Голова громадської спілки «Українська Народна Сила» Кунда Б.В.

21.08.2020

№25011

 Колекція

20.08.2020

№24996-25010

Батальонна група Південного ОТО угрупування НГУ в ОТУ "Схід"

19.08.2020

№24994-24995

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

19.08.2020

№24991-24993

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№24979-24990

 Міський голова Кульчинський А.Б.

18.08.2020

№24978

 Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

23.08.2020

№24976-24977

 Служба економічної безпеки України

06.11.2020

№24966-24975

 Служба економічної безпеки України

23.08.2020

№24963-24965

 Дяченко Андрій Вікторович

18.08.2020

№24959-24962

 Новобузька районна рада Миколаївської області

17.08.2020

№24955-24958

 13 ОМПБ

17.08.2020

№24950-24954

 113 окрема бригада ТрО

17.08.2020

№24949

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

13.08.2020

№24946-24948

 169-й навчальний центр "Десна"

13.08.2020

№24945

 Військова частина 0950

11.08.2020

№24942-24944

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

11.08.2020

№24941

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

11.08.2020

№24935-24940

 Командир в/ч А1736

06.08.2020

№24925-24934

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

05.08.2020

№24922-24924

 Служба економічної безпеки України

23.07.2020

№24921

 Служба економічної безпеки України

10.07.2020

№24917-24920

 Генштаб ЗСУ

21.07.2020

№24916

 ВГО "ЗВИТЯГА" та Спілка учасників бойових дій Повітряних Сил ЗСУ

№7-19

01.07.2020

№24904-24915

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

16.07.2020

№24901-24903

 Гетьман Українського Козацтва

16.07.2020

№24893

Гаврилюк Юрій Вікторович, м. Погребище Вінницька область

14.07.2020

№24892

 ГО Зарічненська спілка учасників війни за Україну "Зарічненська січ"

14.07.2020

№24889-24891

 Генштаб ЗСУ

13.07.2020

№24884-24888

 ГФ з ОГП «СОКІЛ-1»

10.07.2020

№24883

 Служба економічної безпеки України

09.07.2020

№24873-24882

 Керівник спілки волонтерів 128 - ОГШБр "Бойове братерство Закарпаття" Кульчицький В.О.

06.07.2020

№24864-24872

 підполковник поліції Каптенко Максим Олександрович, начальник Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських";

 підполковник поліції Бугайов Сергій Федорович, заступник начальника Державної установи "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських"

23.06.2020

№24861;

№24862

№24863

 Військова частина А1736

18.06.2020

№24859-24860

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

17.06.2020

№24858

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

16.06.2020

№24857

 Військова частина А 1736

11.06.2020

№24856

 ГС "Українська народна сила"

26.05.2020

№24855

 Артиков Микола Дмитрович

02.06.2020

№24854

Колекція

02.06.2020

№24852;

№24853

 Отаман "Уманського козацтва" Сивак Володимир Миколайович

29.05.2020

№24851

 Пахомов Андрій Миколайович

29.05.2020

№24850

 ГО "Національна Дія"

27.05.2020

№24849

 ГС "Українська народна сила"

 26.05.2020

№24848

 Кондратенко Миколай

26.05.2020

№24847

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

25.05.2020

№24841-24846

 300 НТП

25.05.2020

№24837-24840

 Волонтери "Лелеки"

22.05.2020

№24829-24836

 Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

21.05.2020

№24828

 Теплицька районна державна адміністрація

13.05.2020

№24826;

№24827

 Теплицька районна державна адміністрація

26.06.2020

№24825

 Теплицька районна державна адміністрація

13.05.2020

№24824

 Теплицька районна державна адміністрація

26.06.2020

№24823

 Теплицька районна державна адміністрація

13.05.2020

№24821-24822

 ТОВ "Лебединська Аграрна Компанія"

08.05.2020

№24820

 Камалетдінов Альберт Нільович, м. Торецьк Донецька обл.

05.05.2020

№24818-24819

 Спілка генералів ОВС

15.04.2020

№24815-24817

 Всеукраїнське Об'єднання "Бойове братерство Закарпаття"

10.04.2020

№24814

 Командування Військової частини А0800

07.04.2020

№24764-24813

 Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

06.04.2020

№24763

 Військова частина Е-6133

30.03.2020

№24757-24762

 Канінець Василь Васильович, с. Райгородка Луганська обл.

30.03.2020

№24754-24756

 ВОГ "КРАЇНА"

№3

02.03.2020

№24749-24753

 300 НТП ЗСУ

24.03.2020

№24744-24748

 Взвод матеріального забезпечення Військової частини А4395

23.03.2020

№24738-24743

 Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО"

17.03.2020

№24737

 Благодійна Організація "Благодійний Фонд Миротворці України"

13.03.2020

№24736

 Голова ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО"

17.03.2020

№24734-24735

 Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

12.03.2020

№24733

 Національна поліція України

12.03.2020

№24688-24732

 ДУК "Правий сектор"

11.03.2020

№24686-24687

 Красилівська районна ГО ветеранів війни та учасників АТО "Патріоти Красилівщини"

06.03.2020

№24685

 ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» навчально – наукового інституту
педагогіки і психології

№3

02.03.2020

№24682-24684

 Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

03.03.2020

№24619-24681

 ГО "Об'єднання Добровольців"

02.03.2020

№24681

ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24680

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24679

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24675

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24674

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24673

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24672

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24670

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24669

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24668

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24667

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24666

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24665

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24664

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24663

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24662

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24661

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24660

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24656

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24655

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24653

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24650

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24649

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24643

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24640

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24639

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24637

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24636

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24634

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24632

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24630

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24629

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24628

ГО "Об'єднання добровольців"  

 №10

14.03.2020

№24627

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24625

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24624

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24622

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24619

 ГО "Об'єднання добровольців" 

 №10

14.03.2020

№24618

 ГС "Українська народна сила"

28.02.2020

№24617

 ГО "Спілка учасників АТО та ООС "Захисник"

25.02.2020

№24616

 Старостенко Сергій Анатолійович, м. Кам'янське Дніпропетровська обл.

21.02.2020

№24609-24615

 Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

14.02.2020

№24604-24608

 Служба економічної безпеки

 10.03.2020

№24587-24603

 Служба економічної безпеки

10.03.2020

№24585-24586

 Служба економічної безпеки 

 15.03.2020

№24584

Служба економічної безпеки

23.06.2020

№24574-24583

 Служба економічної безпеки

15.03.2020

№24573

 Національна поліція України

13.02.2020

№24571-24572

 Командир 300 НТП полковник М. Сергієнко

12.02.2020

№24570

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№24566;

№24567;

№24568;

№24569

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№02-02/157

17.07.2020

№24564-24565

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№24563

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

№02-02/157

17.07.2020

№24551-24562

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

12.02.2020

№24549-24550

 Колекція

11.02.2020

№24526-24548

 Військова частина А2988

03.02.2020

№24525

 Степкин В.Н.

30.01.2020

№24522-24524

 Відокремлений підрозділ "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

23.01.2020

№24521

 ВЦА Станично-Луганського району Луганської області

23.01.2020

№24520

 Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО

21.01.2020

№24519

 Магеррамов Валерій Фаікович

11.01.2020

№24518

  Фонд "Серце Світоч"

13.01.2020

№24512-24517

 ВГО "ЗВИТЯГА"

04.01.2020

№24511

 Пахомов Андрій Миколайович

23.12.2019

№24501-24510

 Військова частина 1566Р

23.12.2019

№24500

 БФ "Україна - це Я"

№02

03.02.2020

№24493-24499

 Духовне Управління Капеланів Української Євангельської Церкви

13.12.2019

№24492

 Вертелецький В.В.

12.12.2019

№24491

 Національна поліція України

12.12.2019

№24490

 ГС "Українська народна сила"

06.12.2019

№24489

 Національна поліція України

05.12.2019

№24484-24488

 Коцюбинська селищна рада

05.12.2019

№24481-24483

 Бузько Юрій Іванович

05.12.2019

№24468-24480

 Військова частина А2167

04.12.2019

№24467

 Волноваська ВЦА

21.12.2019

№24466

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

04.12.2019

№24465

 Волноваська ВЦА

21.12.2019

№24463-24464

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

04.12.2019

№24451-25560

 Відділ культури Ужгородської РДА

03.12.2019

№24449-24450

 Сябро Володимир Володимирович, м. Першотравненськ Дніпропетровська обл.

03.12.2019

№24445-24448

 Віталій Смилка

03.12.2019

№24442-24444

 Коріньков Анатолій Анатолійович, с. Великий Дальник Одеська обл.

02.12.2019

№24440-24441

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.12.2019

№24435;

№24436;

№24437

№24438;

№24439

 ГО "Захисники Батьківщини"

№25

04.12.2019

№24434,24433

 Військовий комисар полковник Понкрашов Віктор Анатолійович

29.11.2019

№24428-24432

 Духовне Управління Капеланів Української Євангельської Церкви

29.11.2019

№24427

 Чупрій Ігор

28.11.2019

№24426

 Плачков В'ячеслав Володимирович, м. Лисичанськ Луганська область

28.11.2019

№24425,24424

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

27.11.2019

№24423

 Національна поліція України

27.11.2019

№24400-24422

 міській голова Володимир Чепурний

27.11.2019

№24398-24399

 300 НТП

27.11.2019

№24397

 Вітвіцький Антон Сергійович, м. Лисичанськ Луганська обл.

26.11.2019

№24395-24396

БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над люльми в зоні АТО та у всьому світі "Новий світ"

26.11.2021

№24393;

№24394

БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над люльми в зоні АТО та у всьому світі "Новий світ"

№06

01.06.2021

№24384-24392

БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над люльми в зоні АТО та у всьому світі "Новий світ"

26.11.2019

№24383

ГО "Доброволець - людина доброї волі"

25.11.2019

№24381;

№24382

 ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області»

25.11.2019

№24366-24380

 58 ОМПБр

25.11.2019

№24361-24365

 волонтер Олег Ганжа

25.11.2019

№24360

 Шевчук А.П.

22.11.2019

№24359

 Артур Швець, м. Вінниця

22.11.2019

№24354-24358

 Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Миронівський Донецької обл.

22.11.2019

№24353

 командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

21.11.2019

№24352

 БФ "Гвардієць"

20.11.2019

№24347-24351

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради

20.11.2019

№24343-24346

 Вінницька Крайова команда "УНСО"

15.11.2019

№24341-24342

 ГО "Рада патріотів"

15.11.2019

№24340

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.11.2019

№24339

 Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

12.11.2019

№24336-24338

 Калита Андрій Анатолійович, смт. Новотроїцьке Донецька область

11.11.2019

№24331-24335

УАІ АТО в Закарпатської області

06.11.2019

№24330

УАІ АТО в Закарпатської області

06.11.2029

№24329

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.11.2019

№24328

 Папукчі Геннадій Миколайович, смт. Міронівський Донецька обл.

 06.11.2019

№24321-24327

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

 31.10.2019

№24309-24320

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

 31.10.2019

№24304-24308

 Казанківська селищна рада

 31.10.2019

№24303

 ВО "Ветеранів та волонтерів АТО"

30.10.2019

№24300-24302

 Головне управління ДФС у Київській області

28.10.2019

№24296-24299

 2 механизований батальйон в/ч А0536

24.10.2019

№24295

Колекціонер

22.10.2019

№24294

Добровольчий полк "ВУЛКАН"

22.10.2019

№24286-24293

ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

18.10.2019

№24285

Військово-цивільна адміністрація м. Щастя

17.10.2019

№24284-24279

 ДУК УВЦХЄВ

18.10.2019

№24276-24278

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

16.10.2019

№24273-24275

Дніпровська міська спілка воїнів АТО "Щит"

16.10.2019

№24269-24272

Військова частина А0501

15.10.2019

№24266-24268

 ДУК УВЦХЄВ

18.10.2019

№24265

ГО "Спілка медиків АТО/ООС"

11.10.2019

№24263-24264

ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни"

10.10.2019

№24262

Директор ПП "АО" "Кольчуга" Шкариат Олег Олександрович

10.10.2019

№24258-24261

 ГО "Захисники Батьківщини"

№24

12.10.2019

№24257

 Спілка ГО "Патріот" м. Кропивницьке

10.10.2019

№24250-24256

 Командування 58 ОМПБр

09.10.2019

№24245-24249

Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

08.10.2019

№24242-24244

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Захисник Охтирщини"

08.10.2019

№24241-24234

 Військова частина 92 ОМБр

08.10.2019

№24231-24233

ГО Спілка ветеранів та учасників АТО Теплицького району

08.10.2019

№24201-24230

 Шполянська міська рада ОТГ

07.10.2019

№24200-24100

Первинна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг"

04.10.2019

№24090-24099

 Ротарь Світлана

08.10.2019

№24081-24089

 Національна поліція України

07.10.2019

№24079-24080

Служба економичної безпеки України

14.10.2019

№24071-24078

 Черняхівська районна державна адміністрація

08.10.2019

№24070

 Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області

09.10.2019

№24068;

№24069

 ГО "Спілка допомоги учасникам АТО "Захист"

11.10.2019

№24064-24067

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТ "Сила України"

07.10.2019

№24063

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку"

07.10.2019

№24061-24062

  ГО "Городоцька спілка соціального захисту бійців АТО"

14.10.2019

№24047-24060

 Ужгородська РДА

04.10.2019

№24046,24045

Голова Звенигородської районної ради Черкаської області Володимир Кучер

04.10.2019

№24043-24044

Луганське обласне громадське формування ГФ ОГП ДК

04.10.2019

№24039-24042

Військово-цивільна адміністрація міста Щастя Новоайдарівського р-ну Луганської обл.

04.10.2019

№24036-24038

 ГО «Спідка ветеранів та учасників АТО Делятинщини»

04.10.2019

№24035

 Служба економічної безпеки України

04.10.2019

№24034

 Служба економічної безпеки України

14.10.2019

№24033

Військовий капелан ОБПК «Волноваха» ігумен Макарій

08.12.2019

№24030-24032

 Служба економічної безпеки України

14.10.2019

№24028-24029

 Служба економічної безпеки України

14.10.2019

№24021-24027

 Служба економічної безпеки України

27.10.2019

№24006-24020

 Монастирищенська РДА

03.10.2019

№24005

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

04.10.2019

№24003-24004

 Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

04.10.2019

№24001-24002

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

03.10.2019

№23996-24000

 Горбунов Олександр Володимирович, смт. Березнегувате Миколаївська обл.

03.10.2019

№23990-23995

 ПП Федина Іван Дмитрович

03.10.2019

№23982-23989

 ГО "Інваліди Чорнобиля"

03.10.2019

№23978-23981

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

02.10.2019

№23971-23977

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

02.10.2019

№23963-23970

 Новотроїцька районна рада

02.10.2019

№23958-23962

 ТВО Голови ГО "Учасників АТО Заставнівського району" Галай Л.Л.

02.10.2019

№23953-23957

 УАІ АТО в Закарпатській області

02.10.2019

№23945-23952

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2019

 №23931-23944

 Командир військової частини А2167

01.10.2019

№23911-23930

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.10.2019

№23896-23910

 Громадська організація "Верхньорогачицька спілка учасників АТО"

01.10.2019

№23895

 Помічнянська міська рада

30.09.2019

№23894

Юрченко Вікторія Василівна, м. Покровськ, Донецька область

30.09.2019

№23888-23893

 Військова частина А0536

27.09.2019

№23844-23887

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області

27.09.2019

№23840-23843

 Військова частина А1414

27.09.2019

№23824-23839

 Свистунов Віктор Олексійович

10.10.2019

№23811-23823

 Глибоцька районна державна адміністрація

25.09.2019

№23801-23810

 Орловський Марк Семенович

23.09.2019

№23798-23800

 Глибоцька районна державна адміністрація

25.09.2019

№23795-23797

 Пономаренко Анастасія Станіславівна, м. Павлоград Дніпропетровська обл.

23.09.2019

№23794

 Національна поліція України

19.09.2019

№23793

 Голова ГО "Єдність народу" Сауляк В.М.

20.09.2019

№23791-23792

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

19.09.2019

№23790-23780

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради

18.09.2019

23779-23771

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради

 11.10.2019

№23767-23770

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Маловисківської міської ради

18.09.2019

№23741-23766

 Виконавчий комітет Горохолинської сільської ради

17.09.2019

№23740

 Чернівецька обласна організація АТО

17.09.2019

№23739

 ГО "Спілка учасників АТО Святошинського району"

16.09.2019

№23737-23738

 Національна поліція України

16.09.2019

№23734;

№23735;

№23736

 ГО "Городоцька спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих"

23.09.2019

№23732-23733

 Гребінківська міська рада

12.09.2019

№23722-23731

 ГО «Софіївська асоціація УБД і АТО» Дніпропетровська область

11.09.2019

№23721

 ГО РОТ "Рівненська Січ Війська Запорозького"

09.09.2019

№23689-23720

 Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Бучацького району

06.09.2019

№23681;
№23682;
№23683;
№23684;
№23685;
№23686;
№23687;
№23688

 Командир військовой частини 0284

06.09.2019

№23631-23680

 Профспілковий комітет ПО ПМГУ ПАТ Кривбасзалізрудком

05.09.2019

№23630

 Національна поліція України

05.06.2019

№23629

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М.

05.06.20

№23625-23628

 Командир Військовой частини А1414 полковник Сернієнко М.М.

04.09.2019

№23623-23624

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

02.09.2019

№23622-23617

 Миронівська міська рада

02.09.2019

№23615-23616

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

22.08.2019

№23614

 Мельник Владислав Євгенович, м. Слов'янськ Донецька обл.

20.08.2019

№23604-23613

 Військова частина А2167

19.08.2019

№23572-23603

 ГО Асоціація ветеранів АТО та ООС «Захисник Охтирщини»

16.08.2019

№23571

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

16.08.2019

№23566-23570

Служба економічної безпеки України

23.08.2019

№23558-23565

 Служба економічної безпеки України

24.08.2019

№23550-23557

 Служба економічної безпеки України

24.08.2019

№23548-23549

 Служба економічної безпеки України

24.08.2019

№23547

 Служба економічної безпеки України

24.08.2019

№23531-23546

 Служба економічної безпеки України

16.08.2019

№23530

 Військова частина А1476, 8 реабатр

 16.08.2019

№23529

 Спілка ветеранів АТО м. Прилуки

16.08.2019

№23528

 ГО "Спілка допомоги учасникам АТО "Захист"

15.08.2019

№23521-23527

 Управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації

15.08.2019

№23501-23520

 Командування 58 бригади

13.08.2019

№23499;

№23500

 Голова ГО "Волонтери Ізяславщини" Тележинський В.К.

14.10.2019

№23493-23498

 ОЛПЗ «Волинь» Українська добровольча армія

14.08.2019

№23492

 УНСО-Луцький район

13.08.2019

№23484-23491

 Новотроїцька районна рада Районний центр культури та дозвілля Херсонська область

13.08.2019

№23481-23483

 Громадська організація "Воїни АТО Мостищини"

13.08.2019

№23471-23480

 300 мТП

13.08.2019

№23469-23470

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536

13.08.2019

№23468

 Старший ротації зведеного загону Головного управління Національної
поліції у місті Києві майор поліції Чалий Павло Миколайович

09.08.2019

№23461-23467

 Національна поліція України

09.08.2019

№23458-23460

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536

12.08.2019

№23453-23457

 ГО «Спілка ветеранів АТО Сумської області»

09.08.2019

№23447-23452

 Зам. Комадира бригади підполковник Федосенко П.Ю.

08.08.2019

№23444-23446

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

05.08.2019

№23428-23443

 Виконавчий комітет Знам'янської міської ради

05.08.2019

№23427

 Колекція

08.08.2019

№23426

 Зозуля О.В.

06.08.2019

№23425

 Колекція

01.08.2019

№23419-23424

 Глибоцька РДА Чернівецької області

31.07.2019

№23416-23418

 Громадська організація "Ветеранів та інвалідів АТО Хмельниччини"

31.07.2019

№23411-23415

 ГО "Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини"

30.07.2019

№23410

 Ачкасов Віталій Андрійович, м. Харків

13.08.2019

№23409

 2 механізований батальйон 53 ОМБр в/ч А0536

12.08.2019

№23407;

№23408

 Голова ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль України" Христинівського района

31.07.2019

№23401-23406

 ГС "Українська народна сила"

26.07.2019

№23393-23400

 Духовне Управління Капеланів УВЦХЄВУ

24.07.2019

№23391-23392

 ХОГО "Спілка ветеранів АТО"

18.07.2019

№23389-23390

 Гутенко Костянтин Станіславович

23.07.2019

№23388

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку"

12.07.2019

№23387

 Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

11.07.2019

№23386

 Дмитрійчук Олег Вікторович

10.07.2019

№23385

 Луганська обласна організація Міжнародної ГО Об'єднання Українських Націоналістов (Державників)

09.07.2019

№23384

 ГО "Сприяння Збройним силам України і Національної гвардії України", Голова Бусень Олег Петрович

01.07.2019

№23383

 ХВ УС МПА

01.07.2019

№23373-23382

 УАІ АТО в Закарпатській області

01.07.2019

№23372

 Пшеничний Артем Валентинович, м. Авдіївка Донецька область

24.06.2019

№23368-23371

 Головне управління ДФС у Київський області

24.06.2019

№23364-23367

 командування "Захід"

21.06.2019

№23361-23363

 ГО "Небайдужі серця Краматорська"

19.06.2019

№23358-23360

 Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області

12.06.2019

№23355-23357

 Військова частина А0147 реабатр

06.06.2019

№23241-23254

ГО "Об'єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО "Ми пам'ятаємо. Обухівщина"

08.06.2019

№23240

 37 ОМПБ

04.06.2019

№23239

 Веприк-Попович Євдокія Степанівна

03.06.2019

№23238

 Віт Дмитро Володимирович

03.06.2019

№23237

 Муха Василь Миколайович

27.05.2019

№23232-23236

 ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району"

27.05.2019

№23231

 Ветеранська організація Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області

17.05.2019

№23221-23230

Галицький районний військовий комісаріат

16.05.2019

№23220

 Голова Хмельницької обласної організації ВГОІЧК "Чорнобиль-Єдність" Калашніков В.Є.

16.05.2019

№23219

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

15.05.2019

№23215-23218

ДУК УВЦХЄВ

15.05.2019

№23214

 Ветеранська організація Берегівського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області ГО "Асоціація ветеранів МВС України"

14.05.2019

№23211-23213

ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість".

№7

10.05.2019

№23210

 Петрик Яна Анатоліївна

13.05.2019

№23209

 Хомик Владислав Володимирович

10.05.2019

№23208

 Командування військовой частини А2167

08.05.2019

№23203-23207

 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ

07.05.2019

№23199-23202

 Коратник Олександр, м. Суми

06.05.2019

№23193-23198

 Військова частина А1414

06.05.2019

№23192

 Степкін В.М.

03.05.2019

№23191

 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ

02.05.2019

№23187-23190

 Військова частина А1414

06.05.2019

№23180-23186

 Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

23.04.2019

№23175-23179

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини"

22.04.2019

№23174

 Цибульський П.І.

19.04.2019

№23173

 ВГО інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" Київська міська організація

18.04.2019

№23172

 Небаба В'ячеслав Анатолійович

18.04.2019

№23168-23171

 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ

17.04.2019

№23167

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

12.04.2019

№23165-23166

 Голова представництва об'єднання ВГО "Країна" Кузнецов П.А.

12.04.2019

№23162-23164

 ГО "Воїни АТО Мостищини"

11.04.2019

№23158-23161

 10 ГШбр АДн

11.04.2019

№23152-23157

 Командир танкового батальону військовой частини А0666

09.04.2019

№23150-23151

Член Душпастирської Ради при МОУ, член Єпископської Ради УВЦХЄВ, Голова Військової Ради ДУК Валуєв Г.М.

09.04.2019

№23145-23149

 Військовий священик (капелан) Львівської єпархії ПЦУ

08.04.2019

№23140-23144

 УАІ АТО в Закарпатській області

05.04.2019

№23137-23139

 ТОВ "Такт"

05.04.2019

№23135-23136

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

03.04.2019

№23131-23134

 Ткачук Р.В.

29.03.2019

№23130

 ГО "Канівський союз ВДВ"

12.07.2019

№23127-23129

 Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

27.03.2019

№23126

 Торубара Данило Олегович, м. Сміла Черкаська область

25.03.2019

№23125

 Колекція

19.03.2019

№23124

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

18.03.2019

№23123

 Колекція

19.03.2019

№23122

 Вінницький крайовий осередок Українського козацтва

19.03.2019

№23117-23121

 Командування 57 ОМБр

18.03.2019

№23115-23116

 Національна поліція України

13.03.2019

№23114

 ГО "Добровольці України"

11.03.2019

№23111-23113

 ГО "Товариство ветеранів АТО"

11.03.2019

№23110

 Чабан Костянтин Сергійович

06.03.2019

№23107-23109

 Торецька ВЦА Донецької області

18.03.2019

№23102-23106

 УВЦХЄВ ст.капеллан Чоков О.В.

06.03.2019

№23097-23101

 Служба економичної безпеки України, Мельниченко В.І.

04.03.2019

№23057-23096

Шполянська міська рада об'єднанної територіальної громади Черкаської області

01.03.2019

№23055-23056

 ГО "Учасники бойових дій "ЩИТ"

27.02.2019

№23054

 Колекція

25.02.2019

№23049-23053

 ГФ з Охорони Громадського порядку "Тер Оборони "ВОЛИНЬ" УДА

25.02.2019

№23048

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№5

19.02.2019

№23047

 Пахомов Андрій Миколайович

18.02.2019

№23042-23046

 ГО "Методичний центр ГО учасників, інвалідів, ветеранів та волонтерів АТО"

15.02.2019

№23039-23041

 ГО "СО Ветеранів АТО та УБД" м. Славутич

14.02.2019

№23024-23038

 Попаснянський районний Будинок культури

12.02.2019

№23022-23023

 БФ "Благодійний вогонь"

11.02.2019

№23021

 ГС "Українська народна сила"

08.02.2019

№23020

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

08.02.2019

№23010-23019

 Командир військовой частини А4395

08.02.2019

№23009

 ГС "Українська народна сила"

08.02.2019

№23008

 Командир військовой частини 0284

14.10.2019

№23007

 Районна спілка воїнів-учасників  антитерористичної операції Бучацького району

14.10.2019

№23006

 Національна поліція України

05.02.2019

№23005

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№02

01.02.2019

№23001;

№23002;

№23003;

№23004

 ГО "Рада патріотів", Уманський волонтерський центр допомоги армії при ГО "Закон і справедливість"

№3

01.03.2019

№23000

 ГО "ВСЗКБЗ"

№2-020С

31.01.2019

№22999

 Військова частина А0501

28.01.2019

№22998

 Бень Андрій Михайлович

25.01.2019

№22996-22997

 Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

21.01.2019

№22995

 ГО Сєвєродонецьке міське відділення Української Асоціації кадрових військовослужбовців звільнених у запас

16.01.2019

№22994

 Боярська Зорина Олександрівна

15.01.2019

№22993

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

09.01.2019

№22992

 Гранкін С.В.

08.01.2019

№22989-22991

 Військова частина А0666

04.01.2019

№22987-22988

 Басовський Денис Володимирович

04.01.2019

№22982-22986

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут війського капеланства"

03.01.2019

     



2018 рік

 

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Дата/Наказ

№22981

 Рємєсков Михайло Олегович

27.12.2018

№22980

 Миколенко Андрій

27.12.2018

№22979

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

26.12.2018

№22978

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

26.12.2018

№22973-22977

 Командир 2 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи в/ч А2167 майор Кобзаренко О.Ф.

26.12.2018

№22970-22972

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22971

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

27.12.2018

№22964-22969

 Командування 37 ОМПБ

21.12.2018

№22949-22963

 Голова Військової Ради ДУК УВЦХЄВ

№28

20.12.2018

№22944-22948

 ГО "НАШ ВИБІР" м. Чугуїв

18.12.2018

№22938-22943

 Предстоятель АПЦ(А) митрополит Донецький і Харківський Сергій (Бабаревич)

17.12.2018

№22937

 Федорічев К.І.

17.12.2018

№22935-22936

 ТВО начальника штабу - перший заступник командира В/Ч С4261 Денисенко Є.Л.

17.12.2018

№22934

 Волгусов Максим Геннадійович, м. Кременчук Полтавська обл.

14.12.2018

№22933

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22932

 Тимчаюк І.М., м. Сєвєродонецьк

13.12.2018

№22928-22931

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№12

03.12.2018

№22925-22927

 Військова частина А0536

10.12.2018

№22922-22924

 6 гірсько-штурмова рота 128 ОГШБр

10.12.2018

№22921

 Всеукраїнське ГО "Ніхто не забутий"

12.12.2018

№22911-22920 

 Громадське формування Марїнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

07.12.2018

№22910

 Національна поліція України

11.12.2018

№22895-22909

 ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

07.12.2018

№22894

 Проценко Валерій Якович

07.12.2018

№22891-22893

 Товариство ветеранів АТО Запоріжжя

06.12.2018

№22890

 Військова частина А2896

05.12.2018

№22884-22889

 Асоціація Незалежних Православних Громад

05.12.2018

№22882-22883

 Шматко Р.Ю.

05.12.2018

№22878-22881

 Дубенська РДА, Парфенюк Юрій Васильович

04.12.2018

№22873-22877

 ГО "Захисники Батьківщини"

30.11.2018

№22869-22872

 УВХЦЄВ, ст.капелан Чоков О.В.

30.11.2018

№22863-22868

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

30.11.2018

№22860-22862

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

29.11.2018

№22859

 Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

29.11.2018

№22844-22858

 Чернецова В.М.

29.11.2018

№22836-22843

 Військова частина А2896

28.11.2018

№22811-22835

 Відділ культури Ужгорожської РДА

28.11.2018

№22796-22810

 ГО СВУАЗУЗКВ

27.11.2018

№22791-22795

 11 ОМПБ "Київська Русь", Крамаревський Андрій Олександрович

27.11.2018

№22788-22790

 Військова частина А4590

28.11.2018

№22787

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.11.2018

№22781-22786

 ГО СВУАЗУЗКВ

27.11.2018

№22771-22780

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№11

01.11.2018

№22757-22770

 Дубенська РДА

27.11.2018

№22756

 ГО "Волонтери України"

26.11.2018

№22745-22755

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

26.11.2018

№22742-22744

 Національна поліція України

26.11.2018

№22736-22741

 Національна поліція України

23.11.2018

№22727-22735

 Шматко Раїса

23.11.2018

№22726

 Сергій

22.11.2018

№22724-22725

 Військова частина А0536

22.11.2018

№22721-22723

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.11.2018

№22714-22720

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№11

01.11.2018

№22717

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

13.03.2020 

№22705-22713

 Дубенська міська рада

20.11.2018

№22690-22704

 Бондарчук Світлана Альбертівна, м. Дубно Рівненська обл.

16.11.2018

№22651-22689

 Командування 14 бригади

16.11.2018

№22641-22650

 Бойко Н.Г., м. Вільнянськ Запорізька область

15.11.2018

№22640

 Колекція

20.11.2018

№22636-22639

 ГС "Українська народна сила"

15.11.2018

№22633-22635

 Кондакова Наталія Володимирівна, м. Суми

14.11.2018

№22632

 Сутулов Олег Ігорович

13.11.2018

№22631

 капітан Левінський Олександр Сергійович

13.11.2018

№22621-22630

 ФОП Науменко В.А.

09.11.2018

№22620

 Герасим Дмитро Анатолійович

19.11.2018

№22619

 Національна поліція України

09.11.2018

№22617-22618

 ГО "Набат Кривбас" 

09.11.2018

№22616

 Бучанська РДА

08.11.2018

№22615

 ВГО "КРАЇНА"

06.11.2018

№22614

 ХВ УС МПА

01.11.2018

№22604-22613

 ФОП Науменко В.А.

01.11.2018

№22601-22603

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

01.11.2018

№22594-22600

 ГО "Івано-Франківська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України", Коваленко В.О.

01.11.2018

№22586-22593

ГС "Українська народна сила", Кунда Б.В.

31.10.2018

№22581-22585

 Булат Олег Русланович, смт. Очеретине Донецька обл.

29.10.2018

№22573-22580

 Військова частина А0501

25.10.2018

№22571-22572

Служба економічної безпеки України, Мельниченко В.І.

24.10.2018

№22563-22570

 ГО "Асоціація незалежних Православних Громад"

22.10.2018

№22562

 ГО "Дніпровська міська спілка воїнів АТО "ЩИТ"

22.10.2018

№22551-22561

 Смолянюк Іван Васильович, м. Торецьк Донецька область

19.10.2018

№22528-22550

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

16.10.2018

№22504-22527

 Касапов Максим Володимирович

16.10.2018

№22503

 Мих Сергій Ігорович

16.10.2018

№22499-22502

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

12.10.2018

№22497-22498

 Мартич Віталій Олександрович

12.10.2018

№22495-22496

 Спілка ветеранів АТО та членів іх сімей

12.10.2018

№22493-22494

 Ткачук Р.В.

11.10.2018

№22492

 Національна поліція України

11.10.2018

№22491

 ГС "Українська народна сила"

11.10.2018

№22490

 Адміністрація Президента України 

12.10.2018

№22489

 Непомящий Олександр Миколайович

10.10.2018

№22484-22488

 Смілка Віталій, м. Городок Львівська обл.

10.10.2018

№22479-22483

 Гаврилов Олександр Вікторович

10.10.2018

№22476-22478

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В.

10.10.2018

№22475

 Денисенко Денис ДПСУ

10.10.2018

№22473-22474

 Кузьменко Сергій, колекція

10.10.2018

№22472

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

10.10.2018

№22471

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини"

10.10.2018

№22470

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного"

09.10.2018

№22466-22469

 Маньківська районна державна адміністрація

09.10.2018

№22465

 ГО "Захистники Батьківщини"

11.10.2018

№22464

 ГО "Захистники Батьківщини"

11.10.2018

№22463

 ГО "Захистники Батьківщини"

11.10.2018

№22462

 ГО "Захистники Батьківщини"

11.10.2018

№22461

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

08.10.2018

№22459-22460

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини"

08.10.2018

№22456-22458

 Народний депутат України Дмитренко О.М.

09.10.2018

№22451-22455

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного"

09.10.2018

№22441-22450;

 Черняхівська районна державна адміністрація

09.10.2018

№22423-22440

 Спілка ветеранів АТО та членів іх сімей

09.10.2018

№22413-22422

 ГО "Товариство ветеранів АТО"

09.10.2018

№22411-22412

 Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОМБр, мол.лейтенант Соколан Вадим Едуардович

09.10.2018

№22401-22410

 Новотроїцька районна рада 

 Районний центр культури та дозвілля Херсонська область

 08.10.2018

№22400

Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОМБр, мол.лейтенант Соколан Вадим Едуардович

09.10.2018

№22395-22399

Голова ГС "Спілка воїнів АТО Волині" Серватович Олександр Іванович

08.10.2018

№22394

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

08.10.2018

№22368-22390

 Голова ГС "Українська Народна Сила Кунда Б.В.

08.10.2018

№22367

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

05.10.2018

№22366

 Подольська Людмила Віталіївна, м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.

05.10.2018

№22365

 пенсіонер МВС

05.10.2018

№22363-22364

 Демченко Олександр Володимирович, м. Суми

05.10.2018

№22362

 Луцьке міське громадське формування "Варта порядку"

05.10.2018

№22361

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№10

01.10.2018

№22355-22360

 ПП Федина Іван Дмитрович

05.10.2018

№22352-22354

 128 ОГШБ МПБ

05.10.2018

№22351

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№10

01.10.2018

№22341-22350

 ГО "Верхньорогачицька спілка учаснників АТО"

05.10.2018

№22338-22340

 Командир військовой частини А1939

22.10.2018

№22332-22336

 ГО "Всеукраїнська організація сприяння ЗСУ ім. Гетьмана Сагайдачного"

18.10.2018

№22330-22331

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

17.10.2018

№22317-22329

 БО "Я - Волноваха"

03.10.2018

№22301-22316

 Стеценко Юрій

03.10.2018

№22296-22300

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

03.10.2018

№22291-22295

 ГС "Федерація ГО учасників АТО Київщини"

03.10.2018

№22290

 ГО "Спілка ветеранів Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області", Сапожник О.А.

05.10.2018

№22287-22289

 "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни"

04.10.2018

№22286

 Білоконенко Ігор Петрович

03.10.2018

№22271-22285

 Глибоцька РДА

02.10.2018

№22270

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2018

№22267-22269

 Козацький кош Запоріжжя

02.10.2018

№22264-22266

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області

01.10.2018

№22257-22263

 53 ОМБр

01.10.2018

№22231-22256

 Бахмутська РДА Донецької області

01.10.2018

№22211-22230

 Командування 58 бригади

28.09.2018

№22203-22210

 Бахмутська РДА Донецької області

01.10.2018

№22198-22202

 УАІАТО в Закарпатській області

27.09.2018

№22199

Спілка ветеранів АТО та членів їх сімей

17.09.2018

№22171-22197

 Писаренко Олексій Павлович

27.09.2018

№22150-22170

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради

24.09.2018

№22101-22149

 Профспілковий комітет ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком"

24.09.2018

№22100

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

02.10.2018

№22095-22099

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

25.09.2018

№22093-22094

 Устинівська районна організація СОЮЗ "Чорнобиль", ГО ветеранів Афганістану та ветеранів АТО

24.09.2018

№22090-22092

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№09

03.09.2018

№22080-22089

 ГО "Овруцька районна спілка ветеранів АТО"

20.09.2018

№22078-22079

Смілка Віталій, м. Городок Львівська область

19.09.2018

№22074-22077

 Взвод снайперів В/ч А0501

17.09.2018

№22064-22073

 УАІ АТО в Закарпатськїй області

17.09.2018

№22062;

№22063

Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

17.09.2018

№22201-22261

 Мокрокалигірська сільська рада ОТГ

12.09.2018

№22200

 Камалетдінов Альберт Нільович

07.04.2021

№22198-22199

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

12.09.2018

№22196-22197

 Мокрокалигірська сільська рада ОТГ

13.09.2018

№22195

 ГО "Спілка учасників АТО Боярки"

12.09.2018

№22185-22194

Відділ культури Попаснянської РДА

10.09.2018

№22180-22184

 Маловисківська міська рада Кіровоградської області

10.09.2018

№22179

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№09

01.09.2018

№22177-22178

 Степкин В.Н., м. Маріуполь Донецька область

07.09.2018

№22172-22176

 ГО Львівська обласна організація "Ветеранський Рух"

05.09.2018

№22161-22171

 Командування танкового батальйону 72 ОМБр Шлапацький Олександр Сергійович

05.09.2018

№22159-22160

 Піддубський Вадим Михайлович (капелан 93 ОМБр)

03.09.2018

№22149-22158

 Українська асоціація Інвалідів АТО в Закарпатській області

03.09.2018

№22145-22148

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирській області "Інститут військового капеланства"

03.09.2018

№22141-22144

 Штурман Батальон "Айдар"

30.08.2018

№22133-22140

 53 ОМБр

29.08.2018

№22132

 Ветеранське ГО "Нікого не забути"

29.08.2018

№22131

 Голова ГС "Українська Народна Сила Кунда Б.В.

27.08.2018

№22128-22130

 Національна поліція України

27.08.2018

№22126-22127

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№22121-22125

 ГО "Асоціація ветеранів СБУ "Семерка"

22.08.2018

№22091-22120

 Яворівська РДА Львівської області

21.08.2018

№22084-22090

 ГО "Асоціація ветеранів СБУ "Семерка"

22.08.2018

№22083

 Штурман, батальон Айдар

21.08.2018

№22082

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

21.08.2018

№22079-22081

 Спілка Віталій, м. Города Львівська обл.

20.08.2018

№22078

 Громада Дніпропетровської області

20.08.2018

№22076-22077

 Депутат обласної ради Авер'янов Олег В'ячеславович

21.08.2018

№22066-22075

 БО "Я - Волноваха"

20.08.2018

№22053-22065

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області"

22.08.2018

№22051-22052

 Соброна районна у місті Дніпрі рада

17.08.2018

№22049;

№22050

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

17.08.2018

№22037-22048

Великописарівська районна рада Сумської області

17.08.2018

№22031-22036

 Командир 6 гірсько-штурмової роти 128 ОГШБр ст.лейтенант Німець Роман Миколайович

17.08.2018

№22023-22030

 Волноваська районна рада

 17.08.2018

№22021-22022

 ГО "Спілка ветеранів Антитерористичної операції"

17.08.2018

№21997-22020

 ГО "Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району"

16.08.2018

№22019

ГО "Ветерани АТО"

№4

12.10.2018

№21996

Виконавчий комітет Южненської міської ради

16.08.2018

№21975-21995

 Бахмутська РДА Донецької області

16.08.2018

№21958-21974

 СЕБ України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

16.08.2018

№21957

 СП Прикордонник

14.08.2018

№21955-21956

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№08

01.08.2918

№21954

 Олешко Юрій Вікторович, м. Дніпро

15.08.2018

№21953

 Національна поліція України

15.08.2018

№21951-21952

 "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни", Юрах М.А.

15.08.2018

№21948-21950

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

15.08.2018

№21940-21947

 Миронівська міська рада

15.08.2018

№21938;

№21939

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область, Венгер С.В.

14.08.2018

№21930-21937

 Мамась Олена Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

14.08.2018

№21928-21929

 Рожнятівський районний військовий комісаріат

14.08.2018

№21926-21927

 ГО "Учасники АТО проти корупції "АК"

13.08.2018

№21914-21925

 Голова відокремленого підрозділу ГО всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО"Побратими України" в Одеській області Підгайний П.О.

13.08.2018

№21913

 РПСПОП "Суми" ГУНП в Сумській області

13.08.2018

№21911-21912

 Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області

13.08.2018

№21901-21910

Центр допомоги учасникам АТО при ХОДА

09.08.2018

№21898-21900

 ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захистників Вітчизни", Юрах Микола Анатолійович

10.08.2018

№21897

 Колекція

10.08.2018

№21894-21896

 БО БФ "Солдатскі матері"

10.08.2018

№21881-21893

 БО "Всеукраїнський благодійний фонд "Наш рідний край" Герчак Сергій Михайлович

10.08.2018

№21875-21880

Центр допомоги учасникам АТО при ХОДА

09.08.2018

№21874

 Степкін В.М., м. Маріуполь Донецька обл.

03.08.2018

№21868-21873

 ГО "Учасники АТО проти корупції "АК"

02.08.2018

№21847-21867

 Шматко Раїса Юріївна, м. Київ

01.08.2018

№21845-21846

 Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області

30.07.2018

№21844

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

27.07.2018

№21842-21843

 Шевченко Тихін Віталійович, м. Маріуполь Донецька обл.

26.07.2018

№21840-21841

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№07
02.07.2018 

№21833-21839

 Шпоть Віктор Володимирович, капелан

24.07.2018

№21828-21832

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

24.07.2018

№21824-21827

 ГО "Ківерцівська міська спілка ветеранів АТО "Альфа"

19.07.2018

№21823

 ГО "Всеукраїнський союз "Крим Допомоги", голова Бородін Сергій Анатолійович

18.07.2018

№21821-21822

 Костенко Юрій Миколайович, м. Маріуполь

18.07.2018

№21820

 Мамишев Дмитро Сергійович

18.07.2018

№21815-21819

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

17.07.2018

№21814

 Колекція

13.07.2018

№21812-21813

 Чернецова Вікторія

13.07.2018

№21802-21811

 Орловський М.С.

12.07.2018

№21777-21801

 Константінов Роман Олександрович, м. Лисичанськ Луганська обл.

12.07.2018

№21769-21776

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

07.07.2018

№21762-21768

 Штефан Анатолій, м. Часів Яр, Донецька обл.

06.07.2018

№21757-21761

 Верхов Олег

04.07.2018

№21756

 Канінец Василь Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

02.07.2018

№21755

 Представник ВОГ "КРАЇНА" в Миколаївській області Мамчак С.М.

№06

01.06.2018

№21752-21754

 Кунда Богдан Володимирович

21.06.2018

№21750-21751

 Чорновіл П.М.

20.06.2018

№21747-21749

 Штурман

18.06.2018

№21742-21746

 Канінець Василь Васильович, м. Волноваха Донецька обл.

18.06.2018

№21741

 Гончар Тарас Михайлович

15.06.2018

№21740

 Хомік Владислав Володимирович

18.06.2018

№21737-21739

 Юрах Микола Анатолійович, м.Володимирець Рівненська обл.

15.06.2018

№21735-21736

 Олексенко Олександр Віталійович, м. Чугуїв Харківська обл.

15.06.2018

№21732-21734

 Гадяцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області

14.06.2018

№21722-21731

 ГО "Товариство ветеранів АТО", Данилова Л.Л.

14.06.2018

№21721

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військрслужбовців інженерних військ України "Фортеця"

14.06.2018

№21714-21720

 СЕБ України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

13.06.2018

№21710-21713

 ТОВ "Профит - Капітал", директор

 Бакланова Т.В.

12.06.2018

№21709

 в/ч А1759

11.06.2018

№21707-21708

 Смілка Віталій

11.06.2018

№21702-21706

 Командир 2 роти в/ч А2457 Ст. лейтенант Коваленко Олександр Олексійович

11.06.2018

№21692-21701

 ГО "Об'єднання інвалідів-учасників АТО "Відновлення"

05.06.2018

№21691

 Дмитрійчук Олег Вікторович, м. Вінниця

04.06.2018

№21690

 Крохмаль Ігор Олегович, с. Струмівка Волинська обл.

01.06.2018

№21688-21689

 Штурман

31.05.2018

№21669-21687

 Військово-цивільна адміністрація міста Мар'їнка та села Побєда Мар'їнського району Донецької області

31.05.2018

№21665-21668

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя", Дяченко Олександр Васильович

30.05.2018

№21663-21664

 Командування в/ч А1759

30.05.2018

№21659-21662

 ГО "Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на сході України смт. Новотроїцьке"

29.05.2018

№21657-21658

 Торецька ВЦА Донецької області

29.05.2018

№21656

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

28.05.2018

№21652-21655

 Смілка Віталій

30.05.2018

№21651

 Хомік Владислав Володимирович

21.05.2018

№21650

 ГС "Українська народна сила" Б. Кунда

29.05.2018

№21649

 ГО "Прикордонники Чернігівщини - ветерани АТО"

24.05.2018

№21646-21648

 ГО Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини

23.05.2018

№21643-21645

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

22.05.2018

№21642

 Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

02.06.2018

№21639-21641

 В/ч А0501

21.05.2018

№21636-21638

 ГО "Волонтери Ізяславщини", Тележинський В.К.

18.05.2018

№21633-21635

 Національна поліція України

18.05.2018

№21627-21632

 Відділ культури виконавчого комітету Стрийської міської ради

18.05.2018

№21624-21626

 Штурман

17.05.2018

№21622-21623

 Торецька ВЦА Донецької області

16.05.2018

№21621

 Національна поліція України

15.05.2018 

№21620

 ГО РОТ "Рівненська Січ Війська Запорозького"

14.05.2018

№21610-21619

 Олексеенко Олександр Віталійович, м. Бахмут Донецька обл.

14.05.2018

№21608-21609

 Віньковецький районний військовий комісаріат

10.05.2018

№21607

 Кусьмирук Тарас Миколайович, м. Володимир-Волинський

10.05.2018

№21606

 Канінець Василь Васильович

07.05.2018

№21605

 Герасимов Сергій Віталійович

08.05.2018

№21604

 БО МБФ "ЛЕГІОН"

10.05.2018

№21603

 Бусленко Олександр Анатолійович, м. Богуслав

04.05.2018

№21600-21602

 Національна поліція України

04.05.2018

№21598-21599

 Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

03.05.2018

№21597

 Єрмолов Олександр

03.05.2018

№21596

 Всеукраїнська спілка ветеранів війни Маринюк А.А.

03.05.2018

№21595

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№05

02.05.2018

№21575-21594

 Перший відділ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області

№4 від 02.04.2018

№21569-21574

 Командир військовой частини А1759

02.05.2018

№21551-21568

 ГО "Об'єднання інвалідів-учасників АТО "Відновлення"

27.04.2018

№21550

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила УКраїни"

27.04.2018

№21544-21549

Дмитро Лубінець, народний депутат України

27.04.2018

№21521-21543

 Капустян О.В., м. Костопіль

26.04.2018

№21520

 Комітет ветеранів бойових дій, м. Кривий ріг

26.04.2018

№21515-21519

 Веревейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

26.04.2018

№21513-21514

 НАМН України

24.04.2018

№21512

 Національна поліція України

24.04.2018

№21511

 Хомік Владіслав Володимирович

23.04.2018

№21502-21510

 Військова частина В1302

23.04.2018

№21497-21501

 Голова Дніпровської міської спілки воїнів АТО "Щит" Ожогін В.

23.04.2018

№21485-21496

 Спілка ветеранів АТО "Захистники Донеччини"

19.04.2018

№21484

 Козобород Петро

18.04.2018

№21483

 Національна поліція України

17.04.2018

№21482

 Печерська сільська рада Тульчинський район Вінницька область

17.04.2018

№21481

 Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№4

02.04.2018

№21778-21480

 Козоброд Петро

16.04.2018

№21477

 Національна поліція України

16.04.2018

№21459-21476

 Військово-цивільна адміністрація м. Торецьк

16.04.2018

№21453-21458

 ГФ з ОГП "СОКІЛ-1"

16.04.2018

№21452

 Національна поліція України

13.04.2018

№21450-21451

 МГО "Білоцерківська Січ"

13.04.2018

№21443-21449

Канинець Василій Василійович, м. Херсон

13.04.2018

№21442

 Національна поліція України

12.04.2018

№21439-21441

 СП "Прикордонник"

12.04.2018

№21438

 Скляров Анатолій Борисович

10.04.2018

№21437

 Васалатий Олег Васильович

10.04.2018

№21436

 Національна поліція України

10.04.2018

№21434-21435

 БФ "Єдність Країни"

10.04.2018

№21429-21433

 Всеукраїнський Союз ветеранів військової служби та правоохоронних органів

10.04.2018

№21428

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

03.04.2018

№21427

 ХВ УС МПА

02.03.2018

№21422-21426

 Трофімчук Олег Вікторович, м. Маріуполь

02.03.2018

№21408-21421

 ЦДУ АТО

30.03.2018

№21406-21407

 ГО "Край Бандерівський"

29.03.2018

№21405

 Громадська спілка "Федерація громадських організацій учасників АТО Київщини"

№3

01.03.2018

№21404

 Присяжний Валентин Миколайович, с. Баштанка Миколаївська обл.

28.03.2018

№21402-21403

 Конгрес українських націоналістів та ОТГ "Воля", ГО "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану"

№03

01.03.2018

№21401

 Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів "Союз десантників"

27.03.2018

№21399-21400

 Шишонок Володимир Петрович, капітан ВПСУ

27.03.2018

№21397-21398

 Служба економичної безпеки України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

26.03.2018

№21396

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

26.03.2018

№21393-21395

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

26.03.2018

№21391-21392

 Лисичанський Прикордонний загін

22.03.2018

№21385-21390

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

22.03.2018

№21383-21384

 ГО "Всеукраїнський союз захисників кордону батьківської землі" Харченко Ю.В.

22.03.2018

№21375-21382

 ВЦА м. Красногорівка

19.03.2018

№21365-21374

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№3

01.03.2018

№21363-21364

 ГО "Всеукраїнське Велике Козацьке Коло"

16.03.2018

№21361;

 

№21362

 Голова громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

16.03.2018

№21353-21360

 Громадське формування Мар'їнського району з охорони громадського порядку "Українська патріотична асоціація"

15.03.2018

№21352

 ГО "Центр Гарант"спілки учасників АТО Львівщини

№3

01.03.2018

№21351

 УСБУ у Хмельницькій обл., Душнюк Юрій Васильович

12.03.2018

№21348-21350

 ГО "Небайдужі серця Краматорська"

12.03.22018

№21332-21347

 Дяченко Олександр Васильович, ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

07.03.2018

№21305-21331

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

07.03.2018

№21303-21304

 Іванченко Павло Сергійович, м. Лисичанськ Луганська обл.

06.03.2018

№21302

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

№03

01.03.2018

№21300-21301

 ГО "Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району"

05.03.2018

№21299

 ГО " Свідома Громадськість"

22.02.2018

№21296-21298

 ГО "Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району"

05.03.2018

№21295

 Військові капелани м. Дубно

02.03.2018

№21294

 Шкода Дмитро Костянтинович, с. Борівське Луганська обл.

01.03.2018

№21293

 Служба Економичної Безпеки України, генерал-полковник Мельниченко В.І.

02.03.2018

№21292

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

02.03.2018

№21289-21291

 БО "Всесвітній конгрес матерів проти катування та насильства над людьми в зоні АТО та у всьому світі "Новий Світ"

26.02.2018

№21288

 Спілка ветеранів органів внутрішніх справ смт. Новоайдар Луганської області

21.02.2018

№21287

 Національна поліція України

20.02.2018

№21286

 Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО

20.02.2018

№21285

 Єрмолов Олександр

19.02.2018

№21284

 БФ "Україна - це я"

19.02.2018

№21282-21283

 ГО "Волонтери України"

16.02.2018

№21281

Служба економічноїбезпеки України, Мельниченко В.І.

05.03.2018

№21277-21280

 Служба Економічної Безпеки України

16.02.2018

№21276

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

16.02.2018

№21273-21275

 Національна поліція України

13.02.2018

№21268-21272

 Хвищук Максим Павлович

13.02.2018

№21264-21267

 Військова частина А2227

09.02.2018

№21262-21263

 Валуєв Г.М.

09.02.2018

№21252-21261

 ПАТ Чернігівський завод радіоприладів

08.02.2018

№21249-21251

 Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО

08.02.2018

№21247-21248

 Національна поліція України

07.02.2018

№21246

 Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО

08.02.2018

№21245

 Пахомов Андрій Миколайович

05.02.2018

№21244

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

05.02.2018

№21243

 ГО "Союз "ЧОРНОБІЛЬ" Устинівського району

02.02.2018

№21241-21242

 Лисянківська районна рада

30.01.2018

№21240

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

26.01.2018

№21239

 Колекція

25.01.2018

 №21231-21238

 Яровий Я.С.

 22.01.2018

 №21221-21230

 ЗККОТ "Просвіта"

№01

02.01.2018

№21220

 Скочеляс Олег Володимирович

22.01.2018

 №21219

 Лимар М.В.

№01

02.01.2018

 №21216-21218

  Соборна районна у місті Дніпрі рада

№01

02.01.2018

№21215

 Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов П.А.

№01

02.01.2018

№21214

 ХВ УС МПА

№01

02.01.2018

№21212;

№21213

 ВГО "КРАЇНА"

 №01

02.01.2018

№21209-21211

 Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни, КС ВД воїнам АТО, Кульчицький Василь Олександрович

 №01

02.01.2018



2017 рік

  № нагороди    

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 

Дата/Наказ

№21207-21208

 Білецький Анатолій Володимирович, м. Лисичанськ Луганська обл.

28.12.2017

№21203-21206

 ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції"

26.12.2017

№21200-21202

 Булат О.Р., м. Чугуїв

22.12.2017

№21198-21199

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

22.12.2017

№21196-21197

 Єрмолов Олександр

21.12.2017

№21166-21195

 Кочкін Сергій Михайлович

21.12.2017

№21154-21165

 ВОГ "КРАЇНА"

№12

01.12.2017

№21152-21153

 Пузирко Владимір Миколайович, с. Райгородка Луганська обл.

20.12.2017

№21150-21151

 Кримінський Юрій Михайлович, м. Покровськ Донецька обл.

18.12.2017

№21145-21149

 Углєв І.О.

15.12.2017

№21143-21144

 "Військові капелани Волині"

15.12.2017

№21141-21142

 Військовий капелан, м. Дубно

15.12.2017

№21135-21140

 Військові капелани

14.12.2017

№21122-21134

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойовихдій та миротворчих місій

14.12.2017

№21121

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

13.12.2017

№21120

 Сотніченко Юрій Олександрович, м. Северодонецьк Луганська обл.

13.12.2017

№21115-21119

 Левицький Василь Михайлович, смт. Попільня Житомирська обл.

13.12.2017

№21109-21114

 57 ОМПБ ПТАДн БРАГ

08.12.2017

№21108

 Військова частина А1376

08.12.2017

№21100-21107

 Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

08.12.2017

№21096-21099

 ГО "СУВАТО"

08.12.2017

№21098

ГО "СУВІАТО"

№12

04.12.2017

№21095

 Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

07.12.2017

№21094

 Матяш М.Н.

08.12.2017

№21092-21093

 Углєв І.О.

06.12.2017

№21090-21091

 Служба Економічної Безпеки України

06.12.2017

№21078-21089

 Відділ культури виконавчого комітету Стрийської міської ради

05.12.2017

№21075-21077

 ВО "ТОНКЕН"

05.12.2017

№21070-21074

 Лисиар В.В.

04.12.2017

№21068-21069

 Управління соціального захисту населення Арбузинської РДА Миколаївської області

04.12.2017

№21065-21067

 ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни"

04.12.2017

№21052-21064

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції" в Чернігівській області

01.12.2017

№21046-21051

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

02.12.2017

№21043-21045

 Спілка ветеранів та інвалідів АТО "Дух України"

02.12.2017

№21023-21042

 Коритник Олександр Миколайович, м. Суми

01.12.2017

№21018-21022

 Військова частина В0124

01.12.2017

№20995-21017

 Ковальчук Євген Володимирович, с.Борівське Луганська обл.

01.12.017

№20983-20994

 Смілка Віталій

01.12.2017

№20968-20982

 Шевченко Олександр Миколайович, м. Селидове Донецька обл.

01.12.2017

№20954-20967

 Старцев Генадій Валерійович, м. Запоріжжя

01.12.2017

№20952-20953

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

30.11.2017

№20951

 Шихненко Євген

30.11.2017

№20941-20950

 ГО "Верхньорогачицька спілка учасників АТО"

30.11.2017

№20938-20940

 Шихненко Євген

30.11.2017

№20932-20937

 Углєв І.О.

01.12.2017

№20929-20931

 Командир підрозділу 128 ОГПБр Німець Роман Миколайович

29.11.2017

№20926-20928

 Чернецова В.М.

29.11.2017

№20921-20925

 В/ч А1476

29.11.2017

№20918-20920

 Трофимчук Олег Вікторович

29.11.2017

№20911-20917

 Військові капелани

27.11.2017

№20910

 Шматко Раїса, м. Київ

27.11.2017

№20908-20909

 ГО "Об'єднання учасників АТО Вільногірська"

27.11.2017

№20906-20907

 2 механізований батальон військової частини А0536(53 ОМБр)

27.11.2017

№20903-20905

 СП Прикордонник

24.11.2017

№20897-20902

 ВО "ТОНКЕН"

23.11.2017

№20881-20896

Служба Економічної Безпеки України 

22.11.2017

№20880

 Колекціонер

27.11.2017

№20874-20879

 ВОГ "КРАЇНА"

№11

01.11.2017

№20871-20873

 Кондратьева Домініка Володимірівна, м. Миколаїв

20.11.2017

№20870

 Бучинський І.І., м. Краматорськ Донецька обл.

04.12.2017

№20781-20869

 Углєв І.О.

20.11.2017

№20777-20780

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

17.11.2017

№20761-20776

 В/ч А4590

17.11.2017

№20751-20760

 ГО "Спілка учасників АТО міста Обухів та Обухівського району"

17.11.2017

№20745-20750

 Асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області

20.11.2017

№20744

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

20.11.2017

№20743

 ГО "РУХ МИРУ"

20.11.2017

№20742

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

20.11.2017

№20741

 ГО "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

20.11.2017

№20721-20740

 Висоцька Наталія Олександрівна, смт. Попасна Луганська обл.

13.11.2017

№20716-20720

 ГО "Спілка учасників АТО міста Обухів та Обухівського району"

17.11.2017

№20714-20715

 Піддубський Вадим Михайлович (капелан 93 ОМБр)

15.11.2017

№20707-20713

 Ковалюк Петро Михайлович, м. Новоайдар Луганська обл.

14.11.2017

№20702-20706

 ВО "ТОНКЕН"

14.11.2017

№20701

 ГО "Новий рух"

13.11.2017

№20696-20700

 Командир 57 ОМБП

13.11.2017

№20668-20695

 В/ч А2167

13.11.2017

№20667

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№20666

 Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району

10.11.2017

№20658-20665

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

10.11.2017

№20655-20657

 ВО "ТОНКЕН"

10.11.2017

№20628-20630

№20641-20654

 ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

09.11.2017

№20615-20627

 Войтишин Юрій Валентинович, м. Сартана Донецька обл.

07.11.2017

№20610-20614

 ГО "Захисники Батьківщини"

07.11.2017

№20609

 Радіонов Олег, м. Івано-Франківськ

08.11.2017

№20608

 ВОГ "КРАЇНА"

№11

01.11.2017

№20607 

 Пелех Борис Іванович, м. Черкаське Дніпропетровська обл.

06.11.2017

№20599-20606

 Сатрапінський Ігор Ігорович, с. Боровське Луганська область

06.11.2017

№20598

 ВО "ТОНКЕН"

08.11.2017

№20582-20597

 Рота вогневоїпідтримки в/ч А4590

03.11.2017

№20581

 Луганська обласна спілка ветеранів АТО

02.11.2017

№20578-20580

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

01.11.2017

№20577

 ГО "Новий Рух"

31.10.2017

№20575

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

31.10.2017

№20566-20574

 Скоробогатий Сергій ОЛександрович, м. Хмельницький

30.10.2017

№20561-20565

 Гуцалюк Ольга Віталіївна, мю. Новоайдар Луганська обл.

30.10.2017

№20560

 ГО "Оборона Маріуполя"

31.10.2017

№20559

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20556-20558

  Петрик Сергій Володимирович, с. Велика Новосілка Донецька обл.

27.10.2017

№20553-20555

 Громадське Формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська січ"

26.10.2017

№20550-20552

 ВО "ТОНКЕН"

24.10.2017

№20541-20549

 Углєв І.О.

24.10.2017

№20539-20540

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

20.10.2017

№20537-20538

 Кудлюк Віктор Дмитрович, смт. Костянтинівка Донецька обл.

20.10.2017

№20521-20536

 92 ОМБр

19.10.2017

№20511-20520

 ЗККОТ "Просвіта"

19.10.2017

№20510

 ВОГО "Сумління"

25.10.2017

№20508-20509

 Ганзій Григорій Миколайович, м. Курахове Донецька обл.

24.10.2017

№20507

 Кудлюк Віктор Дмитрович, м. Костянтинівка Донецька обл.

23.10.2017

№20506

 Углєв І.О.

24.10.2017

№20505

 "Координаційний Центр допомоги учасникам АТО, їх сім'ям, ветеранам, інвалідам та переселенцям"

№0211/01
02.11.2017

№20503-20504

 Нікітін Анатолій Володимирович, м. Маріуполь Донецька обл.

20.10.2017

№20499;

№20500;

№20501;

№20502

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20493-20498

 Булат О.Р., с. Велика Новоселка Донецька обл.

18.10.2017

№20492

 Гуменний Андрій Петрович, м. Тернопіль

18.10.2017

№20491

 ВО "ТОНКЕН"

19.10.2017

№20466-20490

 БПСПОП "Скіф"

17.10.2017

№20465

 Військова частина 1186

17.10.2017

№20464

 Углєв І.О.

19.10.2017

№20463

 В/ч А1186, батальон "Волинь"

17.10.2017

№20462

 3 сектор УОЗ на окремих теріторіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій обл.

17.10.2017

№20461

 Строценко Ігор Олегович, м. Каменське Дніпропетровська обл.

17.10.2017

№20460

 Кліменко Олексій Олександрович, м. Бахмут

17.10.2017

№20457-20459

 В/ч А1008

17.10.2017

№20456

 Подольський Олександр Сергійович, м. Дергачі Харківська обл.

17.10.2017

№20455

 Мельник Роман Олексійович, ст. Луганська

17.10.2017

№20453-20454

 СП "Прикордонник"

19.10.2017

№20452

 Миронівська Спілка ветеранів АТО

13.10.2017

№20451

 Клименко Віталій Іванович, с. Очеретино Донецька обл.

13.10.2017

№20441-20450

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20438

 ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району"

11.10.2017

№20435-20436

 Кінах Юрій Васильович, м. Червоноград

10.10.2017

№20431

 Галушка Віта Сергіївна, смт. Чорнобай Черкаська обл.

10.10.2017

№20429-20430

 Клименко Віталій Іванович, с. Очеретино Донецька обл.

13.10.2017

№20425-20428

 В/ч А1186, батальон Волинь

13.10.2017

№20421-29424

  Закарпатська обласна ГО "Клуб-128 дивізії", Всеукраїнська спілка учасників війни КС ВД воїнам АТО

13.10.2017

№20411-20420

 ВО "ТОНКЕН"

12.10.2017

№20409-20410

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

12.10.2017

№20408

 Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та ії сім'ям

12.10.2017

№20407

 Углєв І.О.

12.10.2017

№20405-20406

 Командування 54 ОМБр

12.10.2017

№20403-20404

 ВО "ТОНКЕН"

12.10.2017

№20401-20402

 Фастівський осередок ВГО "Ніхто крім нас"

12.10.2017

№20391-20400

 Голубецька сільська рада Крижопільського району Вінницької області

12.10.2017

№20390

 Тарасов Денис Володимирович, м. Бахмут

12.10.2017

№20386-20389

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

11.10.2017

№20385

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№20381-20384

 Углєв І.О.

11.10.2017

№20376-20380

 ВО "ТОНКЕН"

11.10.2017

№20371-20375

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

11.10.2017

№20341-20370

 ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району"

11.10.2017

№20338-20340

 Углєв І.О.

11.10.2017

№20336-20337

 ГО Спілка ветеранів АТО м. Харків

11.10.2017 

№20311-20335

 Зіньківська селищна рада

11.10.2017

№20310

 ВО "ТОНКЕН"

11.10.2017

№20303-20309

 ПП Федина Іван Дмитрович

11.10.2017

№20301-20302

 ГО Спілка ветеранів "Патріот"

11.10.2017

№20271-20300

 Великолепетиська районна ГО ветеранів та воїнів АТО

11.10.2017

№20251-20270

 ПО ПМГУ ПРАТ "ІНГЗК"

10.10.2017

№20248-20250

 Галушка Віта Сергіївна, смт. Чорнобай Черкаська обл.

10.10.2017

№20231-20247

 ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

10.10.2017

№20211-20230

 БО "Я - Волноваха"

10.10.2017

№20207-20210

 Дніпропетровська обласна рада ветеранів

11.10.2017

№20204-20206

 В/ч А4472

11.10.2017

№20201-20203

 Гладкий Роман Сергійович, м. Селидове Донецька обл.

10.10.2017

№20196-20200

 ГО "Спілка учасників АТО Васильківщини"

10.10.2017

№20194-20195

 Косян Миколо Миколайович, м. Северодонецьк

10.10.2017

№20191-20193

 В/ч А1376

10.10.2017

№20181-20190

 Виконавчий комітет Попаснянської міської ради 

09.10.2017

№20171-20180

 Киреев Роман Викторович, м. Северодонецьк

09.10.2017

№20161-20170

 ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини"

09.10.2017

№20121-20160

 Помічнянська міська рада Добровеличківського району Кіровоградської області

09.10.2017

№19981-20120

 Селидівська міська рада

09.10.2017

№19980

 Углєв І.О.

10.10.2017

№19979

 ГО "Чернігово-Сіверська січ"

09.10.2019

№19972-19978

 1 Механізований батальйон 14 ОМБр

09.10.2017

№19974

1 Механізований батальйон 14 ОМБр

09.10.2017

№19971

 Волонтерська група с. Мошни Черкаського району Черкаської області

09.10.2017

№19970

 Командування в/ч А 0501

07.10.2017

№19969 

 Подорожній Юрій Володимирович, м. Бахмут Донецька обл.

07.10.2017 

№19968

 Тичина Владислав Олександрович, м. Волноваха Донецька обл.

07.10.2017

№19967

 Ялинич Володимир Миколайович, м. Бахмут Донецька обл.

07.10.2017

№19953-19966

 Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ"

07.10.2017

№19951-19952

 Соколівська сільська рада

07.10.2017

№19941-19949

 ГО "Учасники АТО"ЩИТ"

07.10.2017

№1936-19940

 Відділ культури і туризму Новотроїцької РДА

07.10.2017

№19919-19935

 Городківська сільська рада

07.10.2017

№19911-19917

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

06.10.2017

№19901-19910

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.10.2017

№19896-19900

 Овідіопольський РВК Одеської обл.

06.10.2017

№19894

 Спілка офіцерів

№10

01.10.2017

№19893

 Спілка офіцерів

№10

01.10.2017

№18991-19885

 Вінницька ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

06.10.2017

№19871-19880

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО"

06.10.2017

№19821-19870

 Профспілковий комітет первинної профспілкової організації профспілки металургів та гірників України ПАТ "Кривбасзалізрудком"

06.10.2017

№19819-19820

 Відділ культури і туризму Новотроїцької РДА

07.10.2017

№19818

 Овідіопольський РВК Одеської обл.

06.10.2017

№19817

 Відділ культури і туризму Новотроїцької РДА

07.10.2017

№19816

 Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО"

06.10.2017

№19814-19815

 Кригін В. М.

06.10.2017

№19803-19813

 ГО "Куликівська районна спілка ветеранів АТО" в Чернігівській області

10.10.2017

№19786-19797

 ГО "Верхньорогачицька спілка учасників АТО"

05.10.2017

№19753-19782

 ГО Спілка учасників АТО Стрийщини

05.10.2017

№19751-19752

 Прядун Олександр Михайлович, м. Крижопіль

05.10.2017

№19750

 Заступник командира Батареї Управління та радіолокаційної розвідки Ботнар Г.Д.

05.10.2017

№19695-19700

 Прядун Олександр Михайлович, м. Крижопіль

05.10.2017

№19681-19694

 Профспілка ПАТ "Запоріжкокс"

04.10.2017

№19680

 ВОГ "КРАЇНА"

№10

02.10.2017

№19749

 Бородай Т.І., м. Курахове

04.10.2017

№19731-19748

 Вервейко Валентина Валеріївна, м. Волноваха Донецька обл.

04.10.2017

№19701-19730

 ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" м. Кам'янського

04.10.2017

№19675-19679

 Вінницький Крайовий осередок Українського козацтва

04.10.2017

№19662-19674

 ТОВ НВО "ІНКОР і Ко"

04.10.2017

№19652-19661

 Крижопільська селищна рада

04.10.2017

№19645-19651

 Фастівське міськрайонна організація ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів

04.10.2017

№19643-19644

 Тернівська сільська рада

04.10.2017

№19633-19642

 ВО "ТОНКЕН"

03.10.2017

№19632

 Корюківська міська рада Чернігівської обл

03.10.2017

№19601-19631

 ТОВ "МЕТІНВЕСТ-КРИВОРІЗЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД"

03.10.2017

№19301-19600

 ПО ПМГУ ПРАТ "ІНГЗК"

03.10.2017

№19292-19300

 Корюківська міська рада Чернігівської обл

03.10.2017

№19261-19291

 ЧАО "ММК ім.Ілліча"

03.10.2017

№19255-19260

 Великописарівська РДА Сумської області

03.10.2017

№19231-19254

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2017

№19223-19230

 Андріяшівська сільська рада Крижопільського району Вінницької області

29.09.2017

№19218-19222

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

29.09.2017

№19216-19217

 Музика Олег Васильович

29.09.2017

№19208-19215

 ВО "ТОНКЕН"

29.09.2017

№19191-19207

 В/ч А4590

29.09.2017

№19181-19190

 В/ч А4590

27.09.2017

№19080

 Ткач Оксана Григорівна, м. Червоноград

27.09.2017

№19176-19180

 В/ч А4590

27.09.2017

№19174-19175

 Великописарівська РДА Сумської області

03.10.2017

№19171-19173

 Мірошниченко В.В., м. Курахове

27.09.2017

№19168-19170

 57 ОМПБр ТВО

27.08.2017

№19157-19167

 Мельничук Наталя Георгіївна, м. Чернівці

26.09.2017

№19147-19156

 Петрик Сергій Володимирович, смт. Велика Новосілка

26.09.2017

№19121-19146

 Селидівська міська рада

25.09.2017

№19125

Селидівська міська рада

14.10.2017

№19081-19120

 Оржицька районна державна адміністрація

25.09.2017

№19079

 Макій Олена Миколаївна, смт. Селидове Донецька обл.

25.09.2017

№19075-19078

 Збройні сили України

22.09.2017

№19071-19074

 Куницька сільська рада

21.09.2017

№19043-19070

 Глибоцька районна державна адміністрація

25.09.2017

№19042

 Криворотенко Сергій Вікторович, с. Андрушівка Житомирська обл.

22.09.2017

№19037-19041

 Кищик Антон Олександрович, с. селидове Донецька обл.

21.09.2017

№19030-19036

 Морміль Володимир Анатолійович, м. Ніжин Чернігівська обл.

20.09.2017

№19026-19029

 ММБФДВСС "Віра та вірність"

20.09.2017

№19025

 Голова Ради ВО "КРАЇНА"

21.09.2017

№19024

 Гердель Виктор Яковлевич

19.09.2017

№19013

 Спеціальний Загін "ШТУРМ"

19.09.2017

№19011-19012

 Духовне управління капеланів

19.09.2017

№19006-19009

 Покровська районна державна адміністрація

16.09.2017

№19005

 в/ч А0501

16.09.2017

№18995-19004

 Куркуль Беата, м. Київ

15.09.2017

№18990-18994

 Богатиренко Олексій, м. Чугуїв Харківська обл.

14.09.2017

№18989

 Гаврись Тарас Іванович, м. Тернопіль

13.09.2017

№18988

 Волонтерська група

13.09.2017

№18987

 Ковальський Микола Юрійович, м. Чернівці

13.09.2017

№18986

 Гончаренко Сергій Олексійович

12.09.2017

№18973-18985

 Покровська районна державна адміністрація

11.09.2017

№18963-18972

 Новогродівська міська рада

11.09.2017

№18962

 ГО "За майбутнє України"

11.09.2017

№18957-18961

 Хмельницький окремий козацький курень ім. І. Нечая

08.09.2017

№18956

 ВО "ТОНКЕН"

08.09.2017

№18955

 Вітковський Олександр Олександрович, м. Лубни Полтавська обл.

07.09.2017

№18945-18954

 Українська асоціація інвалідів АТО

06.09.2017

№18944

 ВО "ТОНКЕН"

05.09.2017

№18942-18943

 Кожухар Олег Анатолійович, м. Чернігів

04.09.2017

№18939-18941

 о. Вадим Піддубський (УПЦ КП)

04.09.2017

№18938

 Степкин В.Н., м. Мариуполь

04.09.2017

№18937

 3 танкова рота танкового батальону

01.09.2017

№18936

 Кошмар Н.Г.

31.08.2017

№18935

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

31.08.2017

№18934

 Луцьке громадське формування "Варта порядку"

10.10.2017

№18931-18933

 Кунда Богдан Володимирович, м.Львів

31.08.2017

№18930

 БФ "Армія Добра"

31.08.2017

№18929

 Крутько Іван Опанасович, м. Дніпро

31.08.2017

№18924-18928

 Ткач Г.В., м. Миколаїв

30.08.2017

№18922-18923

 Телючик Руслан Вікторович, м. Бахмут Донецька обл.

29.08.2017

№18919-18921

 1 механізований батальйон 14 ОМБр

28.08.2017

№18918

 Трубич Віталій Володимирович, м. Миколаїв

28.08.2017

№18917

 Гришак Роман Геннадійович, м. Лебедин Сумська обл.

28.08.2017

№18911-18916

 Охріменко Сергій Іванович

23.08.2017

№18909-18910

 Степкин В.Н., м. Мариуполь

23.08.2017

№18907;

№18908

 Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

22.08.2017

№18905-18906

 ГО ВПВ "Патріот"

22.08.2017

№18900-18904

 БО "БФ "Допомога ветеранам АТО"

21.08.2017

№18891-18899

 БФ "Вільні-ЮА"

21.08.2017

№18879-18890

 ГО "Рада ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва"

21.08.2017

№18871-18878

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

21.08.2017

№18847-18870

 Голова Смілянсько-Кам'янської міськрайонній організації ветеранів повітряно-десантних військ

21.08.2017

№18846

 ВО "ТОНКЕН"

28.08.2017

№18844-18845

 Липовецька міська рада Вінницької області

21.08.2017

№18843

 Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

21.08.2017

№18841-18842

 ВО "ТОНКЕН"

19.08.2017

№18803-18840

 Національна поліція України

19.08.2017

№18802

 Координатор волонтерської групи с. Мошни Черкаської обл. Константинов Грігорій Григорович

19.08.2017

№18797-18801

 Соколов Олександр Васильович, м. Харків

19.08.2017

№18792-18796

 Березнегуватська райдержадміністрація

19.08.2017

№18787-18791

 ВО "ТОНКЕН"

19.08.2017

№18786

 Морозова Олеся Сергіївна, м. Житомир

18.07.2018

№18784-18785


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

18.07.2017

№18775-18783

 В/ч А2167

18.08.2017

№18773-18774

 Цвітоська сільська рада Славутського району

18.07.2017

№18768-18772

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

18.07.2017

№18761-18767

 Ужгородська філія "Української асоціації інвалідів АТО"

17.08.2017

№18756-18760

 ГО "Об'єднання учасніків АТО Вільногірська"

17.08.2017

№18752-18753

 ГО "Наш батальйон"

17.08.2017

№18722-18750

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№18754-18755

 ГО "Цивільний повітряний патруль"

17.08.2017

№18718-18721

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№18711-18717

 ВО "ТОНКЕН"

17.08.2017

№18710

№18709

№18708

№18707

 ГО "Захисники Батьківщини"

№8

01.08.17

№18706

 Архієпископ Нікіфор (Демченко)

16.08.2017

№18704-18705

 Герман Ірина Іванівна, м. Суми

16.08.2017

№18692-18703

 Яровий Я.С. м. Покровськ Донецька обл.

16.08.2017

№18690-18691


 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

 16.08.2017

№18688-18689

 ВО "ТОНКЕН"

16.08.2017

№18687

 ГО "ЩЕДРО" 

16.08.2017

№18686

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

16.08.2017

№18682-18685

 Соборна районна у місті Дніпрі рада

16.08.2017

№18680-18681

 ВО "ТОНКЕН"

16.08.2017

№18679

 Скочеляс Олег Володимирович, м. Коломия, Іваново-Франківська обл

15.08.2017

№18677-18678

 1 механізований батальйон 14 ОМБр

15.08.2017

№18672-18676

 ГО "Учасників АТО"

15.08.2017

№18661-18671

 Потіцька сільська рада

15.08.2017

№18631-18660

 Сквирська РДА

15.08.2017

№18624-18630

 Районна спілка воїнів-учасників атитерористичної операції Долинського району "Захистник"

15.08.2017

№18621-18623

  ГО Військово-патріотичний вишкіл "Патріот"

15.08.2017

№18618-18620

 Углев Ігор

15.08.2017

№18616-18617

 ВОГ "КРАЇНА"

№8

01.08.17

№18608-18615

 Шпиль Олександр Вікторович, м. Миронівка Київська обл.

14.08.2017

№18607

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

14.08.2017

№18601-18606

 Чебан Олександр Олексійович, с. Боівське Луганська обл.

14.08.2017

№18571-18600

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.07.2017

№18547-18570

 Тандур Віктор Анатолійович,смт. Нововоронцовка Херсонська обл.

27.07.2017

№18546

 Уманський осередок ВГО "Самооборона Майдану"

27.07.2017

№18538-18545

 Тьомкін Олександр Володимирович

26.07.2017

№18535-18537

 ВО "ТОНКЕН"

25.07.2017

№18531-18534

 Командир 3 роти батальону охорони в/ч пп В0105

24.07.2017

№18530

 Станично-Луганський ВП ГУНП в Луганський обл.

21.07.2017

№18515-18529

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області

21.07.2017

№18513-18514

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

20.07.2017

№18511-18512

 В/ч А4472

20.07.2017

№18501-18510

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

19.07.2017

№18499-18500

 Терехов Анатолій Анатольевич

14.08.2017

№18497-18498

 ГО "Самооборона Майдану"

14.08.2017

№18486-18495

 Нагорна Марина Юріївна, м. Суми

11.08.2017

№18484-18485

 В.о.голови Томакивської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович

11.08.2017

№18482-18483

 Черемис Єгор Вадимович, м. Сєверодонецьк Луганська обл.

10.08.2017

№18475-18481

 Тьомкін Олександр Володимирович

10.08.2017

№18472-18474

 Попович Тетяна Василівна, м. Лисичанськ Луганська обл.

10.08.2017

№18465

ГО "Ветерани АТО"

№7

08.08.2017

№18460-18461

 колекціонер

10.08.2017

№18458-18459

 1 Механізованний батальон 14 ОМБр

08.08.2017

№18457

 Грошовий В.Г., м. Бахмут Донецька обл.

08.08.2017

№18455-18456

 Марусин Роман

08.08.2017

№18454

 Довгаль А.В.

07.08.2017

№18453

 ВО "ТОНКЕН"

07.08.2017

№18446-18452

 ВО "ТОНКЕН"

07.08.2017

№18441-18445

 Головне управління НП в Сумській области

07.08.2017

№18439-18440

 Углев Ігор

07.08.2017

№18438

 Козирь Сергій Васильович, м. Устинівка Кіровоградська обл.

04.08.2017

№18437

  1 МПР 16 ОМТБ

04.08.2017

№18421

 Углев Ігор

04.08.2017

№18420

 Ісаченко Олександр Петрович, смт. Курахово Донецька обл.

28.08.2017

№18417-18419

  Командир підрозділу Німець Роман Миколайович

 

28.07.2017

№18415-18416

 Андрущак Олег Миколайович, смт. Воскресенка Херсонська обл.

28.08.2017

№18413-18414

 ВО "ТОНКЕН"

04.08.2017

№18411-18412

 Уманський осередок ВГО "Самооборона Майдану"

27.07.2017

№18401;

№18402;

№18403;

№18404;

№18405;

№18406;

№18407;

№18408;

№18409;

№18410

 ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військослужбовців інженерних військ України "Фортеця"

27.07.2017

№18397-18400

 ГО "Честь та праця"

18.07.2017

№18391-18396

 РО "Консисторія Таврійської єпархії УАПЦ"

18.07.2017

№18390

 ГО "Честь та праця"

18.07.2017

№18389

 Формування по охороні громадського порядку "Вітчизна"

18.07.2017

№18369-18388

 ВПР "Айдар"

04.08.2017

№18362-18368

 Командування військової частини А 0501

17.07.2017

№18359-18361

 ВПР "Айдар"

04.08.2017

№18357-18358

 Командир 3-ої роти батальйону охорони в/ч пп В0105 Малєєв Ігор Володимирович

13.07.2017

№18356

 ГО "Спілка Ветеранів АТО м. Рубіжне" Колпаков С.М.

17.07.2017

№18351-18355

 ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне"

13.07.2017

№18349-18350

 ВО "ТОНКЕН"

12.07.2017

№18343-18348

 Громадська Рада при ГУНП України в Луганській обл.

12.07.2017

№18341-18342

  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

07.07.2017

№18340

 ВЖР "За Вільну Україну"

06.07.2017

№18339

 Красногорівська ВЦА

06.07.2017

№18335;

№18336;

№18337;

№18338

 Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

05.07.2017

№18329-18334

 ГО "Всеукраїнський Лицарський Орден православних козаків ім.Івана Сірка"

04.07.2017

№18328

 ВО "ТОНКЕН"

04.07.2017

№18319-18327 

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

03.06.2017 

№18312-18318

 Толмачева Юля, м. Костянтинівка

03.06.2017

№18311

 Грошовий Вячеслав Григорович, м. Бахмут

03.06.2017

№18288-18310

 ГО "Військово-патріотичний РУХ "Айдар"

03.06.2017

№17795;

№17796

 ГО "Учасники АТО Одещини"

№1

14.03.2017

№17793

 ГО "Учасники АТО Одещини"

№1

14.03.2017

№ 17529

 Голова Держекоінспекції

№1

10.01.2017

№17345

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

 №22

07.05.2020

№ 16924

Голова Херсонської ОДА

№12

05.12.2016

№17522

Голова ДАІ УКраїни

16.03.2017

№16898

ГО "Капелани Волині"

№8

26.12.2016

№16847

Рада ветеранів АТО

05.01.2020

№ 16800

ГО "Українське благочинство"

№ 11

29.10.2016

№16709

Айдар

№16

20.02.2018

15919

Ветерани АТО

35

10.10.2016

№14737

Група УВС м. Полтава

03.03. 2016

№14717

Волонтери

2016

№13747

Командир частини

№25-н

19.09.2016

№ 12876

ПАТ "Арсілор Міттал Кривий Ріг"

№9-9

19.08.2016

№11245

МГО "Союз ветеранів Анголи"

№16-ВА

2016

№ 10428

ВГО "Країна"

№ 12

03.06.2016

№9389

ГО "Крок на зустріч"

№3-с

26.03.2016

№ 8426

Командир ЗМБ ПП В2970

№ 1

05.01.2016

№8292

Айдар

№1

05.01.2016

№ 7889

Волонтери

№ 172

03.08.2015

№ 7184

Командир ПП В1717

№11

03.11.2015

6076

ГО "Матері миру"

22

14.10.2015

4063

ПП В 0849

1459

23.08.2015

№ 3366

Голова Тернопільської ОДА

№7

01.07.2015

2786

Командир ОМБр

:

03.06.2015

№ 2188

Командир в.ч. 0624

№4

03.04.2015

2156

Командир військової частини 0624

4

02.04.2015

2149

Командир військової частини 0624

4

03.04.2015

1764

Товариство ветеранів АТО

3

03.03.2015

№1604

ГО "Союз ветеранів Анголи"

24.03.2015

№1603

ГО "Союз ветеранів Анголи"

24.03.2015

1464

Командир військової частини 3039

3

03.10.2105

ВГО "Країна"

№8-14

18.08.2014

 




Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"