Відзнака "Гордість школи-надія України"
Відзнака

Артикул: ВТО_328-1

Вартість комплекту: 425.00 грн.


До комплекту входять: відзнака, посвідчення.

 

Найкращим учням за наполегливу працю, що дала результат

 

Девіз відзнаки: «Гордість школи – надія України»

 

Дата заснування: 14 квітня 2016 р.

    





 

РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою: «Гордість школи – надія України»

з 01 лютого 2019 року


 

нагороди  

Кого нагороджено

За представленням

 ( організації або відповідальної особи) 

Дата/Наказ

№443-447

гідні учні

Боднарчук Руслана Михайлівна
15.04.2024
№437-442

Зазуляк Анастасія Василівна

Кізюн Олександр Володимирович

Мінтенко Максим Юрійович

Свісь Марко Русланович

Циклаурі Поліна Дмитрівна

Шевченко Ірина Ігорівна

Тернопільська ЗОШ №10
15.04.2024
№436 гідний учень
Гончарук Ольга Михайлвна
08.04.2024
№435 гідний учень
Юсумбелі Родіон Андрійович
22.12.2023
№434 гідний учень
ГО "Бойківські обереги"
07.08.2023
№433 гідний учень
Волощук Микола Федорович
26.07.2023
№432

Єремєєв Олег Олександрович, випусник Гімназії №116 міста Харкова

Академія військово-історичних наук і козацтва 07.06.2023
№419-431

гідні учні

Комунальний заклад "Вінницький технічний ліцей" 02.06.2023
№416-418

гідні учні

ГО "Спілка молоді" 31.05.2023
№413-415

гідні учні

Чернятинський ліцей Городенківської міської ради 22.05.2023
№412

гідний учень

ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України "Фортеця" 19.05.2023
№409-411

Березюк Руслан Богданович

Дончак Марта Миколаївна

Липницька Ангеліна Олегівна

Мізь Дмитро Сергійович

Нікуліна Надія Ростиславівна

Павлюк Ірина Володимирівна

Соколовський Ярослав Володимирович

Хоменчук Арсен Володимирович

Шмагло Віталія Дмитрівна

Шпак Юлія Романівна

 Тернопільська ЗОШ №10 05.05.2023
№408

гідний учень

 Микита Рафаель Георгійович 03.05.2023
№405-407

гідні учні

 Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" 02.05.2023
№402-403

вихованці

ЧДХШ ім.І.Ю Рєпіна 11.04.2023
№397-401

Джамєєва Юлія

Кравцова Дар'я

Батрєва Дар'я

Дьякова Анна

Череватенко Таїсія

ЧДХШ ім.І.Ю Рєпіна 21.03.2023
№396 Герман Анна-Марія, м.Львів Голова ГО "Спілка молоді" Світлана Шалагонова 02.03.2023
№395

гідний учень

ГО "Спілка молоді" 30.08.2022
№394 Панченко Дмитро, м.Харків  Голова ГО "Спілка молоді" Світлана Шалагонова 02.03.2023  
№391-393

гідні учні

Юрій Цис 10.06.2022
№364-370

гідні учні

 Тернопільська ЗОШ №10    05.05.2023
№354-360 вихованці Якимчук Володимир Зіновійович 12.05.2022
№345-346

гідні учні

Суббота Микола Миколайович, індивідуальний член ВГО "КРАЇНА" 03.12.2021
№342-344

гідні учні

Орловський Марк Семенович 22.10.2021
№340-341

вихованці

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради 20.07.2021
№335-339

 гідні учні

Орловський Марк Семенович 09.07.2021
№334

 вихованець

Гура Валерій Анатолійович 22.06.2021
№314-333

 гідні учні

Природничо-науковий ліцей №145 16.06.2021
№310-313

 вихованці

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради 14.06.2021
№309

 Доліч Марія Олександрівна

Батьківський комітет КДХУ 09.06.2021
№301-307

 вихованці

КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 ВМР" 02.06.2021
№293-300

 митці

ГО "Проскурів-Фест" 26.05.2021
№287-292

 Валівко Тетяна Володимирівна;

 Горішна Юлія Ігорівна;

 Дзембуляк Вероніка Андріївна;

 Завацький Назарій Володимирович;

 Павлюк Тетяна Володимирівна;

 Стельмащук Юлія Миколаївна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 13.05.2021
№284-286

 гідні учні

Білий Богдан Васильович 28.04.2021
№283

 Попова Даріна Дмитрівна, учень 11А класу, КЗО «Спеціалізована школа N13» Дніпровської міської ради

Попов Дмитро Олександрович   01.04.2021
№282

 учень

БФ "Благодатний Вогонь"

05.02.2021

№272-281

 учні

Орловський Марк Семенович

26.01.2021

№271

 вихованець

Орловський Марк Семенович

17.12.2020

№270

 учень

Орловський Марк Семенович

02.12.2020

№269

 Кушнір Єлізабет

ГО "Фестивальна Україна"

№03-12
03.12.2020

№264-268

 учні

Орловський Марк Семенович

02.12.2020

№261-263

 учні

Великобагачанська селищна рада

04.05.2023

№260

 Максимів Антоніна Миколаївна

Відділ освіти молоді та спорту Рожнятівської РДА

01.12.2020

№259

 вихованець

ГГО "Українська Армія Спасіння"

22.09.2020

№257-258

 гідні учні

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

08.09.2020

№256

 Велічук Олена Богданівна

ГО "Союз працівників культури"

30.07.2020

№255

 вихованець

Васильцов Дмитро Вікторович

02.07.2020

№253-254

 учні Броварської ЗОШ №2 ім. В. Сухомлинського

Гвяздовський Ігор Леонідович

12.06.2020

№240-252

 гідні учні

Орловський Марк Семенович

15.05.2020

№239

Попович Марія - Дар’я Андріївна

ХМБФ «Прем’єра століття»

№18

15.05.2020

№238

 Галик Анастасія Віталіївна – учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№12

12.05.2020

№237

 Гусаєва Єва Олександрівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№5

12.05.2020

№236

 Темна Софiя Андрiївна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№7

12.05.2020

№235

Висоцька Вікторія Володимирівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне

ХМБФ «Прем’єра століття»

№11

12.05.2020

№234  Степанюк Дар’я Михайлівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне ХМБФ «Прем’єра століття»

№10

12.05.2020

№233  Ніколайчук Ксенія Олегівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне  ХМБФ «Прем’єра століття»

№9

12.05.2020

№232  Бабунова Евелiна Сергiївна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне ХМБФ «Прем’єра століття»

№8

12.05.2020

№231  Вікторова Тетяна Павлівна, учасниця Модельної школи Dreams & Emotions Models м. Южне ХМБФ «Прем’єра століття»

№6

12.05.2020

№230  учень Орловський Марк Семенович  07.05.2020
№229  Линник Валерія, учениця 11-Б класу Полтавської гімназії №17, учасниця студії естрадного вокалу «КарАТ» ХМБФ «Прем’єра століття»

№4

12.05.2020

№228  учень  Агрономічна сільська рада  03.03.2020

№226-227

 гідні учні

Орловський Марк Семенович

15.11.2019

№225

 учень

Всеукраїнська громадська організація "Велике Козацьке Коло"

07.10.2019

№223-224

Федорюк Олександр

Федорюк Роман

Начальник відділу культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

14.11.2019

№220-222

Іванцов Каленик Павлович – ліцеїст 1 взводу 1 роти, відмінник навчання;

Кучменко Максим Андрійович – ліцеїст 1 взводу 2 роти, відмінник навчання;

Мельников Ілля Дмитрович – віце-сержант, заступник командира 3 взводу 2 роти, відмінник навчання

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

13.09.2019

№219

 учень

Орловський Марк Семенович

29.08.2019

№218

 учень 11-а классу (випускник) КЗО СЗШ №17 ДМР

 ОГО "Дніпропетровський козацький округ"

04.07.2019

№213-217

 вихованці

Широкодолинська сільська рада

03.07.2019

№212

 --------------------------------------------------------

Колекція

01.07.2019

№211

Чорна Ілона Михайлівна – учениця Селянщинського спортивного ліцею імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука, переможниця різноманітних районних, обласних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад.

Начальник відділу освіти Черняхівської РДА 26.06.2019

№210

 Чучвера Данило Валентинович – віце-старшина 2 роти ліцеїстів

Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»  13.09.2019

№207;

№208

№209

 Кондратюк Руслана Миколаївна, ХПДТ Академія «ОМА»;

 Пешкова Єлизавета Анатоліївна, ХПДТ Академія «ОМА»;

 Мазур Мілена Володимирівна, ХПДТ Академія «ОМА»

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№7

01.07.2019

№205;

№206

 Новікова Катерина Сергіївна, (Випускница) Великокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області;

 Болгар Анастасія Сергіївна, (Випускница) Великокопанівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів Великокопанівської сільської ради Олешківського району Херсонської області

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 24.06.201

№204

 Літвінова Дар’я Костянтинівна, учениця

 Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.06.2019 

№203

 Марченко Вероніка Миколаївна, учениця

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.06.2019

№202

 Тараненко Святослав Євгенійович, учень  Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.06.2019

№201

 ------------------------------------------------------------ Колекція 14.06.2019

№197-200

 вихованці Дрель Віктор Федорович 10.06.2019

№185-196

 учні Козацького рою «Джура» КЗО СЗШ № 17 ДМР:
 Дідус Олександр Михайлович ;
 Кесар Олександр Романович;
 Кікоть Нора Анатоліївна;
 Клявченко Микита Олександрович;
 Малихіна Наталія Русланівна;
 Михайлов Олег Андрійович;
 Мокрий Богдан Дмитрович;
 Мусієнко Богдан Сергійович;
 Ніконов Дмитро Олексійович;
 Орел Євгеній Владиславович;
 Пономаренко Володимир Сергійович;
 Швець Ірина Вадимівна
Штаб ОГО "Дніпропетровський козацький округ" 20.05.2019

№184

 гідний учень Удод Григорій Миколайович 16.05.2019

№183

 вихованець ГО "РУХ МИРУ" 22.05.2019

№182

 гідний учень Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 22.05.2019

№181

 вихованець Тесленко Олександр Миколайович 21.05.2019

№180

 гідний учень Військово-морський ліцей м. Одеса 17.05.2019

№179

 вихованець Магеррамов Валерій Фаікович 10.05.2019

№178

 Терзі Діана Василівна, (учениця 11 класу, Виноградівська
загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області Директор школи Арабаджи Ніна Гаврилівна)
Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції" 10.05.2019

№166-177

 гідні учні ГО "Інваліди Чорнобиля" 07.05.2019

№162-165

 гідні учні Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Селище 24.04.2019

№161

 Філіппова Анастасія Юріївна  Сидоренко Валентина Іванівна 19.04.2019

№160

 учень

Орловський Марк Семенович 15.04.2019

№158-159

 Макар Ліана Олександрівна,учениця Сонячної ЗОШ I-III ступенів;
Ткачов Віктор Петрович – учень Сонячної ЗОШ I-III

ГО «Товариство ветеранів локальних війн Волноваського району» 10.04.2019

№155-157

 учні

Ігнатьєва Тетяна Володимирівна, смт. Кринички Дніпропетровська область 27.03.2019

№150-154

 вихованці

ГО "Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького" 19.03.2019

№139-149

 гідні учні

Ігнатьєва Тетяна Володимирівна 28.02.2019

№114-138

 вихованці

Володимирецький районний колегіум 21.02.2019

№109-113

 гідні учні

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 20.02.2019

№108

--------------------------------------

Колекціонер 19.02.2019

№107

 Герасіка Даніл Вадимович

класний керівник Комарь С.М. 24.10.2019

№106

 гідні учні

Шаргородський Андрій Вадимович 12.02.2019

№105

 Шаргородський Вадим Андрійович

 Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Всеукраїнська Асамблея Молоді" 12.02.2019

№104

 учень

 Діщенко Василь Михайлович 07.02.2019

№101-103

 Бондарчук Наталія Степанівна;

 Веселовська Анжела Олександрівна;

 Борщ Надія Вадимівна

 БФ "Благодійний вогонь" 11.02.2019


 

 





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"