Відзнака "За відданість справі" (для вчителів та працівників освіти)
Відзнака

Артикул: ВТО_328

Вартість комплекту: 425.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Вчителям та працівникам освіти за натхненну працю та любов до дітей

 

Девіз відзнаки: «Знання, душу, серце – дітям»

 

Дата заснування: 11 вересня 2013 р.



     






 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою "За відданість справі"


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2023 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено

 

За представленням

   (організації або відповідальної особи)

 

Дата/Наказ
№4379-4380

працівники освіти

Орловський Марк Семенович
17.04.2024
№4378

працівник освіти

Сарненська ГО "Наше місто"
15.04.2024
№4377

працівник освіти

ГУ НП України
15.04.2024
№4376

Возняк Святомира Василівна, вчитель  ІФПЗЛ "Український ліцей Монтесорі", м.Івано-Франківськ

БО "Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"
15.04.2024
№4375

----------------------------

колекція
--------------
№4369-4374

працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна
15.03.2024
№4368

вчитель

Вацек Олена
05.03.2024
№4367

вчитель

Гутнік Ігор Борисович
21.02.2024
№4366

вчитель

Боднар Юрій
19.02.2024
№4365

вчитель

Лещин Оксана Вікторівна 14.02.2024
№4364

Калашнікова Зоя Віталіївна, директор Комунального закладу "Серебрійська спеціальна школа" Вінницької обласної Ради

КЗ "Серебрійська спеціальна школла"

№1

01.02.2024

№4363

вчитель

ГО "СПІЛКА МОЛОДІ" 02.02.2024
№4361-4362

Павленко Ольга Іванівна - КЗПСО «Мистецька школа 2 ім. О. К. Глазунова м. Одеси»

Малій Ганна Валеріївна, місцевий комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа №16"

БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода»  23.01.2024
№4355-4360

працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна 10.01.2024
№4348-4354

співробітники

Обєднана організація ПРофспілки працівників освіти і науки України Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальної громад 23.08.2023
№4323-4347

співробітники

Чепурченко Валентин Павлович

21.08.2023
№4316-4322

Адаменко Валентина Василівна

Панчук Марина Валентинівна

Козир Майя Василівна

Морозова Ольга Анатоліївна

Толікова Людмила Петрівна

Слончинська Оксана Петрівна

Кирилюк Алла Олексіївна

Залізний Петро Миколайович

18.08.2023
№4314-4315

працівники освіти

Вовк Андрій Валерійович

14.08.2023
№4313

працівник освіти

ГО "Сурми Звитяги"

14.08.2023
№4312

вчитель

ГО "Бойківські обереги"

07.08.2023
№4311

Нечипорук Ірина Василівна

Залізний Петро Миколайович

02.08.2023
№4310

працівник освіти

Нечаєв Олександр
14.07.2023
№4304-4309

вчителі

Мандзюк О.А, заступник Голови ВГО "Звитяга"
11.07.2023
№4301-4303

Куценко Ольга ОЛександрівна

Полякова Віталія Іванівна

Савченко Тетяна Олександрівна

Голова Товариства винахідників та раціоналізаторів України
21.06.2023
№4298-4300

працівники освіти

заступник Голови ВГО "Звитяга" Мандзюк О.А
21.06.2023
№4293-4294

працівники освіти

заступник Голови ВГО "Звитяга" Мандзюк О.А
06.06.2023
№4289

вчитель

Головченко Андрій Григорович 30.05.2023
№4288 працівник освіти Саратовський Володимир Вікторович 25.05.2023
№4287

вчитель

Підрозділ Військових Капеланів 30.03.2023
№4271-4286

Миронець Ніна Андріївна

Бойко Ірина Михайлівна

Терещук Лариса Анатолівна

Реготун Ольга Анатолівна

Семенова Тетяна Леонідівна

Герасимук Володимир Анатолійович

Воронюк Ірина Леонідівна

Івасюк Ванда Генріхівна

Маньківська Алла Анатолівна

Петриченко Ірина Петрівна

Петриченко Олександр Степанович

Куліковський Аркадій Марцинович

Рибачук Наталія Вячеславівна

Крижанівський Руслан Вікторович

Фартушина Людмила Валентинівна

Недайборщ Тетяна Анатолівна

Залізний Петро Миколайович 24.03.2023
№4270 вчитель

Саратовський Володимир Вікторович

25.05.2023
№4269 Фоменко Наталя Вікторівна

ХВ УС МПА

24.05.2023
№4266-4268

вчителі

Чортківський район (відділ з гуманітарних питань)

15.05.2023
№4264-4265

Очеретяна Тетяна Володимирівна

Рабінович Юхим Михайлович

№178 гімназія м.Київ 12.05.2023
№4263 Коба Олександр Петрович, директор ліцею №16, м.Новомосковськ Батьківська Рада 04.05.2023
№4262

КОстюк Олена Іванівна

ГО "Патріот Вітчизни" 03.05.2023
№4260-4261

працівники освіти

 Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" 02.05.2023  
№4258-4259

працівники освіти

Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету "Одеська морська академія" 12.01.2023
№4252-4257

вчителі

 Ониськів Ольга Олегівна 22.12.2022
№4251

працівник освіти

Каравай 15.12.2022
№4241-4250

освітяни

громадська організація 29.11.2022
№4240  вчитель  Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" 02.05.2023
№4238-4239

працівники освіти

Углєв І.О 02-05.2023
№4232-4237

працівники освіти

 Ониськів Ольга Олегівна  11.04.2023
№4231

вчитель

 Ониськів Ольга Олегівна 02.03.2023
№4229-4230

освітяни

Орловський Марк Семенович 03.12.2022
№4228

Погорелова Галина Валеріївна

Жданов 10.11.2022

№4227

працівник освіти Саратовський Володимир Вікторович 10.10.2022

№4226

викладач Саратовський Володимир Вікторович 10.10.2022

№4221-4224

працівник освіти Ониськів Ольга Олегівна 04.10.2022

№4216-4220

вчителі

 Ониськів Ольга Олегівна 02.03.2023

№4213-4214

Пушкарьов Павло Віталійович

Холодзинська Ольга Анатолівна

ХВ УС МПА 07.02.2023

№4211-4212

Мезенева Тетяна Миколаївна
Стратійчук Олена Іванівна
ГО "Патріот Вітчизни" 06.02.2023

№4209-4210

працівник освіти

Ониськів Ольга Олегівна 04.10.2022

№4208

працівник освіти

Сарненська районна громадська організація "Наше місто" 29.09.2022

№4207

вчитель

 Сарненська районна громадська організація "Наше місто" 29.09.2022

№4206

працівник освіти

 Сарненська районна громадська організація "Наше місто"  29.09.2022

№4205

працівник освіти

Андрушківська районна профспілкова організація працівників АПК 28.09.2022

№4204

Главацька Світлана Іванівна

Профспілковий комітет КЗ гімназії №4

№35-4

29.09.2022

№4203

працівник освіти

Каркач Андрій Володимирович 27.09.2022

№4202

Мишей Ольга Миколаївна

заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А 03.10.2022

№4201

Смоленська Ірина Василівна

заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А 03.10.2022

№4200

Гнітецький Анатолій Миколайович Сарненська районна організація "Наше місто"

№11

01.11.2022

№4199

працівник освіти

Сарненська районна організація "Наше місто" 21.09.2022

№4198

Хомін Наталія Михайлівна

заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А 03.10.2022

№4196-4197

працівники освіти

ГО "Наш вибір"  19.09.2022

№4195

працівник освіти

Лещишин Оксана Вікторівна 14.09.2022

№4191-4194

працівники освіти Білоцерківська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України 30.08.2022

№4181-4190

викладачі Білоцерківська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України 30.08.2022

№4174-4180

вчителі

Білоцерківська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

30.08.2022

№4173

Поліщук Любов Феодосіївна

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця»

13.05.2022

№4172

працівник освіти

Білоцерківська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

30.08.2022

№4171

ветеран освіти України  Хачатрян (Стрижалко) Єлизавета Миколаївна

Сарненська районна громадська організація "Наше місто"

 10.05.2022

№4163-4170

працівники освіти

Білоцерківська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

30.08.2022

№4152-4162

працівники освіти

ГО "Спілка молоді"

 30.08.2022

№4151

вчитель

Саратовський Володимир Вікторович

26.08.2022

№4145-4150

освітяни

Ониськів Ольга Олегівна

25.08.2022

№4144

вчитель

Саратовський Володимир Вікторович

26.08.2022

№4143

Клименко Ольга Федорівна

Київський кооперативний інститут бізнесу і права

22.08.2022

№4141

не розголошується під час війни

ХВ УС МПА

04.08.2022

№4140

не розголошується під час війни

Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості Васильківської міської ради

29.07.2022

№4138

не розголошується під час війни

Сарненська ГО "Наше місто"

05.08.2022

№4137

Биліна Оксана Володимирівна

Александрович Георгий Борисович

16.07.2022

№4135

Мошенський  Сергій  Андрійович

БО Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

03.04.2023

№4132

працівник освіти

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України

17.02.2022

№4126-4131

 вчителя

Ониськів Ольга Олегівна

09.02.2022

№4125

 Москаленко Любов Іванівна, завідувач філії І ступеня Опорного закладу
«Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»

Відділ освіти Решетилівської міської ради

27.01.2022

№4119-4124

 Островська Тамара Григорівна, ветеран педагогічної праці Шельпахівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської міської ради Черкаської області;

 Бойко Ганна Мефодіївна, ветеран педагогічної праці опорного закладу освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради Черкаської області;

 Левченко Олена Вікторівна, директор закладу дошкільної освіти №5 «Мальва» загального розвитку Христинівської міської ради Черкаської області;

 Ткачук Ганна Сергіївна, ветеран педагогічної праці Сичівської філії опорного закладу освіти «Христинівський ліцей» Христинівської міської ради Черкаської області;

 Січкар Валентина Іванівна, ветеран педагогічної праці Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівської
міської ради Черкаської області;

 Бортник Валентина Леонідівна, учитель Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є, Корнійчука Христинівської міської ради Черкаської області

Христинівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

25.01.2022

№4118

 Іваненко Людмила Михайлівна

народний депутат Остапенко Анатолій Дмитрович

11.01.2022

№4116-4117

 вчителі

Домнічев Микола Володимирович

21.12.2021

№4113-4115

працівник освіти

Спортивна школа Самсон-Право

20.12.2021

№4112

Міхно Світлана Іванівна, вчитель історії Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №12

01.12.2021

 №4111

Супрун Олена Володимирівна, вчитель української мови та літератури Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №12

01.12.2021

№4110

Приходько Людмила Іванівна, заступник директора з виховної роботи Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2021

№4109

Пустовар Зінаїда Леонідівна, вчитель початкових класів Демидівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2021

№4108

Юркевич Неля Вікторівна, вчитель історії Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №12

01.12.2021

№4107

 Дмитренко Валентина Іванівна, вчитель біології Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2021

№4106

 співробітник

Академія військово-історичних наук і козацтва

19.11.2021

№4101-4105

 працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна

19.11.2021

№4100

 Бакута Аліна Ігорівна, Керівник гуртків туристсько-спортивного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив туристсько-спортивного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4099

 Ясна Ольга Валеріївна, Методист краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4098

 Шевчук Вадим Васильович, Керівник гуртка відділу національного та військово-патріотичного виховання КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив відділу національного та військово-патріотичного виховання КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4097

 Коляда Ігор Миколайович, Керівник гуртка відділу національного та військово-патріотичного виховання КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив відділу національного та військово-патріотичного виховання КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4096

 Рябих Світлана Миколаївна, Методист краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4095

 Смалюга Наталія Ігорівна, Керівник гуртків туристсько-спортивного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив туристсько-спортивного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4094

 Овчинников Едуард Вікторович, Керівник гуртка краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 25.11.2021

№4093

 Мазуркевич Людмила Олександрівна, Керівник гуртка краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

25.11.2021

№4092

 Федорченко Ігорь Іванович, Методист  туристсько-спортивного відділу КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив туристсько-спортивного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

25.11.2021

№4091

 Виклюк Світлана Григорівна, Керівник гуртка краєзнавчо-екскурсійного відділу  КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

25.11.2021

№4090

 Чекменьов Віталій Анатолійович, Керівник гуртка відділу національного та військово-патріотичного виховання КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив відділу національного та військово-патріотичного виховання КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

25.11.2021

№4085-4089

 вчителя

Орловський Марк Семенович

15.11.2021

№4084

 ---------------------------------------

Колекція

15.11.2021

№4083

 працівник освіти

Домнічев М.В.

11.11.2021

№4082

 вчитель

Розумнюк Антоніна Анатоліївна

05.11.2021

№4081

Ступа Тетяна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи М’якеньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

  Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №11

01.11.2021

№4080

Непийпа Ірина Миколаївна, вчитель української мови та літератури Глибокобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №11

01.11.2021

№4079

 Дроботенко Алла Олександрівна, вчитель української мови та літератури Кукобівської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №11

01.11.2021

№4078

Куцевол Світлана Борисівна, вчитель української мови та літератури Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №11

01.11.2021

№4077

Кулик Іван Михайлович, вчитель математики та образотворчого мистецтва Піщанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Л.М. Дудки Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 

 №11

01.11.2021

№4076

Гнида Віталій Васильович, вчитель математики та інформатики Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №11

01.11.2021

№4075

Панасенко Марія Іванівна, вчитель початкових класів Решетилівської філії І ступеня Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2021

№4074

Лисяк Григорій Миколайович, вчитель фізики та математики Глибокобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2021

№4072-4073

 Поцілуй Зоя Іванівна;

 Стасюк Оксана Володимирівна

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

28.10.2021

№4068-4071

 вчителі

Орловський Марк Семенович 22.10.2021

№4066

 Сидоренко Алла Іванівна

Відокремлений підрозділ "Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв" 21.10.2021

№4064-4065

 працівники освіти

Прикарпатський козацький округ Українського реєстрового козацтва 20.10.2021

№4063

 вчитель

Національна поліція України 19.10.2021

№4058-4062

 працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна 11.10.2021

№4053-4057

 Вчерашній Олександр Борисович, вчитель музичного мистецтва;
 Совгира Тетяна Ігорівна, вчитель мистецтва;
 Вінярська Валентина Михайлівна, вчитель фізичної культури;
 Кошкидько Лідія Володимирівна, вчитель мистецтва;
 Красножона Катерина Володимирівна, вчитель мистецтва

Директор спеціалізованої школ І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва Ігнатов О.В.
01.10.2021

№4051-4052

 вчителя

Ворона Віктор Іванович 30.09.2021

№4049-4050

 Микицей Олександра Михайлівна, учитель початкових класів Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівської міської ради Черкаської області;
 Єременко Микола Іванович, ветеран педагогічної праці Сичівської філії опорного закладу освіти «Христинівський ліцей» Христинівської міської ради Черкаської області

Христинівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України
30.09.2021

№4043-4048

 Варган Лариса Федорівна;

 Улітовська Ольга Францівна;

 Стеблецька Ольга Олександрівна;

 Шемчук Тетяна Степанівна;

 Павленко Микола Олексійович;

 Прищепа Галина Іванівна

Депутат Коростишівської міської ради Защипас Є.А. 29.09.2021

№4038-4042

 вчителі

Великобачанська селищна рада 27.09.2021

№4031-4037

 працівники освіти

Новоодеська районна організація профспілки працівників освіти 27.09.2021

№4020-4030

 Данчук Олена Миколаївна, вчитель географії;

 Терентьєва Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури;

 Наумов Олег Вікторович, вчитель фізичної культури;

 Шевцова Тамара Степанівна, вчитель математики;

 Савицька Степанія Михайлівна, вчитель української мови та літератури;

 Вальоса Ірина Леонідівна, вчитель початкових класів;

 Тарасевич Серафима Юріївна, вчитель хімії та біології;

 Катихіна Марина Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури;

 Тіщенко Світлана Миколаївна, вчитель біології та хімії;

 Саранчук Лариса Миколаївна, вчитель інформатики;

 Палійчук Лариса Миколаївна, вчитель початкових класів

Гімназія №48 Шевченківського району м. Києва 01.10.2021

№4007-4019

 Соболь Наталя Валентинівна, вчитель Булахівського НВК Межиріцької сільської ради;
 Калініченко Євгенія Михайлівна ,вчитель Вербківського ліцею,
Вербківської сільської ради;
 Олійник Наталія Василівна, вчитель В’язівоцької гімназії, Вербківської
сільської ради;
 Пономаренко Тетяна Василівна, директор Межиріцької гімназії,
Межиріцької сільської ради;
 Полтавець Світлана Анатоліївна, вчитель Межиріцької гімназії,
Межиріцької сільської ради;
 Топорова Тетяна Володимирівна, директор Богданівської гімназії,
Богданівської сільської ради;
 Хижняк Тетяна Анатоліївна, вчитель КЗО «СШ» Світанок»ДОР;
 Савченко Ліна Василівна, керівник гуртка КЗПО «Центру творчості дітей та
юнацтва «Сузір’я» Вербківської сільської ради;
 Сподобаєва Людмила Іванівна, завідувачка Булахівського ДНЗ «Світлячок»
Межиріцької сільської ради;
 Вовчук Лариса Михайлівна, директор Новодачиського ліцею ,Богданівської
сільської ради;
 Чепурна Лілія Леонтіївна, завідувачка Межиріцького ДНЗ «Веселка»
Межиріцької сільської ради;
 Могила Алла Анатоліївна, вчитель Привовчанського ліцею, Тройцької
сільської ради;
 Науменко Сергій Анатолійович, вчитель Богуславського ліцею
Богданівської сільської ради

Платонова Олена Станіславівна 27.09.2021

№4006

Бортнік Наталія Іванівна, освітянка, волонтерка

ГО «Українськаасоціація педагогів-християн»

22.08.2023

№4002;

№4003;

№4004;

№4005

 Кошкіна Діана Анатоліївна, начальник управління освіти Сарненської міської ради Рівненської області;

 Пархомчук Ольга Іванівна, головний спеціаліст управління освіти Сарненської міської ради Рівненської області;

 Мелещук Оксана Іванівна, головний спеціаліст управління освіти Сарненської міської ради Рівненської області;

 Третяк Руслана Федорівна, директор КУ «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників Сарненської міської ради»

ГО «Українська асоціація педагогів - християн» 01.10.2021

№3994-3996

 працівники освіти

Національна поліція України 27.09.2021

№3993

 вчитель

Лещишин Оксана Вікторівна 20.09.2021

№3980-3992

 працівники освіти

Тележинський Володимир Кузьмич 20.09.2021

№3987;

№3988;

№3989;

№3990

 Кравчук Володимир Григорович, директор Комунального закладу "Борисівський ліцей Плужненської сільської ради";

 Хом'як Владислав Миколайович, Директор "Комунального закладу "Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області";

 Карчевська Лариса Григорівна, Директор Комунального закладу "Кунівський ліцей Плужненської сільської ради";

 Назаркова Тетяна Володимирівна, Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плужненської сільської ради

Плужненська сільська рада Ізяславского району Хмельницької області 05.10.2021

№3980-3986

 Бордюжан Ірина Вікторівна, Голова профспілкового комітету, вчитель математики та фізики;

 Гурська Оксана Олександрівна, Заступник директора з навчально-виховної роботи;

 Рудюк Раїса Миколаївна, Вчитель-класовод 3 класу;

 Кучерук Галина Іванівна, Вчитель-класовод 1 класу;

 Конончук Інна Вікторівна, Вихователь 4 класу;

 Іліка Ніна Ананіївна, Лікар-гімназії;

 Конончук Ростислав Борисович, Директор гімназії

Тележинський Володимир Кузьмич 20.09.2021

№3979

 вчитель

Самойлов Сергій 15.09.2021

№3973-3978

 вчителя

Вугледарська міська рада 14.09.2021

№3968-3872

 працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна 09.09.2021

№3964-3967

 Руденко Валентина Іванівна , Павлоградського навчально-виховного
комплексу «Загальноосвітнього закладу –дошкільного навчального закладу
№2», вчитель;
 Сергєєва Інна Миколаївна , КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва»,
керівник філії «Веснянка»;
 Цупрікова Руслана Віталіївна, практичний психолог Дошкільного навчального закладу №7 «Буратіно»,;
 Єгорова Олена Семенівна , Павлоградська загальноосвітня школа №11,
вчитель

Платонова Олена Станіславівна 08.09.2021

№3963

працівник освіти

Національна поліція України 07.09.2021

№3958-3962

 вчителя

Великомихайлівська об'єднана територіальна громада 01.09.2021

№3955-3957

 працівники освіти

Черкез Оксана 01.09.2021

№3954

 Кісіль Олена Василівна

ГО "Фестивальний центр "SuperStar"

№1

13.11.2021

№3953

 працівник освіти

Черкез Оксана

01.09.2021

№3952

 Повстянко Олена Олександрівна

ГО "Фестивальний центр "SuperStar"

№1

13.11.2021

№3951

 працівники освіти

Черкез Оксана 01.09.2021

№3950

 Степанова Олеся Юріївна ГО "Фестивальний центр "SuperStar"

№4

31.10.2021

№3949

 Бородейко Людмила Володимирівна ГО "Фестивальний центр "SuperStar"

№3

31.10.2021

№3948

 Скальська Юлія Петрівна

ГО "Фестивальний центр "SuperStar"

№1

31.10.2021

№3947

 Каленчук Валентин Петрович, вчитель історії та правознавства Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович представник ВГО «КРАЇНА» 13.09.2021

№3946

 Коляда Світлана Анатоліївна

 БО "Відкрите серце" 25.08.2021

№3944-3945

 ------------------------------------------------------

Колекція 20.08.2021

№3942-3943

 вчителя

Національна поліція України 17.08.2021

№3940

 працівник освіти

Лещишин Оксана Вікторівна 12.08.2021

№3940

 Ворона Віта Дмитрівна

Відокремлений підрозділ «Всеукраїнського об’єднання ветеранів» 10.08.2021

№3936-3939

 вчителя

Ониськів Ольга Олегівна 09.08.2021

№3935

 Піхуля Наталія Олексіївна, вчитель біології Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

  Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"  01.09.2021

№3934

 Комлєва Валентина Арсентіївна, вчитель музичного мистецтва Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

  Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"  01.09.2021

№3933

 працівник освіти

Заступник Голови Асоціації "К" Одноконь В.Ю.

04.08.2021

№3932

 вчитель

Шполянська міська рада ОТГ

02.07.2021

№3931

 ------------------------------------------

Колекція

29.07.2021

№3930

 працівник освіти

Благодійна організація "Благодійний фонд "БАЖАННЯ"

22.07.2021

№3929

 Козлова Катерина Іванівна, колишня вчителька

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"  24.07.2021

№3926-3928

 вчителя

Цис Юрій Олексійович

15.07.2021

№3925

 Тернієвська Олена Олексіївна, директор М’якеньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

13.07.2021

№3921-3924

 працівники освіти

Ониськів Ольга Олегівна

02.07.2021

№3920

 Саєнко Віра Іванівна, директор КОНЗ "Трушківський  ЗЗ СО І-ІІІ ступенів"

Сільський голова Фурсівської ТГ

01.07.2021

№3917-3919

 Колодієнко Світлана Іванівна, вчитель історії Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 60;

 Кузнецова Тамара Петрівна, вчитель хімії Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 60;

 Циганенко Марія Петрівна, вчитель української мови та літератури Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 60

директор школи Н. О. Боярська

30.06.2021

№3915-3916

 вчителя

Білінський Роман

18.06.2021

№3914

 Коркош Світлана Максимівна, заступник начальника управління освіти Сарненської міської ради Рівненської області

ГО «Українська асоціація педагогів -
християн»

01.10.2021

№3913

 працівник освіти Сарненська районна рада

17.06.2021

№3912

 Дишель Юхим Олександрович, заслужений вчитель України, пенсіонер

ГО «Українська асоціація педагогів -
християн»

01.10.2021

№3911

 вчитель

Сарненська районна рада

17.06.2021

№3908-3910

 Муценко Ірина Вадимівна;
 Гаряга Олег Олександрович;
 Ярова Євгенія Валентинівна

Панчук Лариса Анатоліївна

16.06.2021

№3906-3907

 Швець Олександр Дмитрович, директор школи, вчитель фізики та
інформатики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист;

 Осіпова Світлана Миколаївна, вчитель фізики, математики та астрономії,
спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, класний керівник 11А класу

батьківський комітет випускників 11А класу Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ
ступенів №32 Вінницької Міської Ради".

16.06.2021

№3904-3905

 працівники освіти

Саратовський Володимир Вікторович

04.06.2021

№3903

 Ревуцька Валентина Василівна

Міжнародна козацька академія

03.06.2021

№3902

 Голуб Ганна Олексіївна, колишній працівник освіти

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №6

01.06.2021

№3901

Котова Світлана Михайлівна, керівник гуртка КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

Колектив краєзнавчо-екскурсійного відділу КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»  01.12.2022

№3902

Костогриз Алла Миколаївна, начальник відділу освіти Решетилівської міської ради

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №6

01.06.2021

№3900

 вчитель

Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 21.05.2021

№3897-3899

 вчителя

Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості 20.05.2021

№3896

 працівники освіти

ГО "Українська асоціація педагогів-християн" 19.05.2021

№3895

 Шпак Валентина Іванівна, викладач психолого-педагогічних дисциплін
Кременецького педагогічного коледжу

ГО "Українська асоціація педагогів-християн" 05.05.2021

№3891;

№3892;

№3893;

№3894

 Тіткова Ніна Аркадіївна, директор Сарненського ліцею №1 ім. Т.Г.Шевченка;

 Комар Ольга Ананіївна, заступник директора з науково-методичної роботи Сарненського ліцею №1 ім. Т.Г.Шевченка;

 Рябова Марія Михайлівна, заступник директора з навчально- виховної роботи Сарненського ліцею №1ім. Т.Г.Шевченка;

 Аврамишина Тетяна Мирославівна, заступник директора з виховної
роботи Сарненського ліцею №1ім. Т.Г.Шевченка

Піклувальна рада Сарненського ліцею №1 ім. Т.Г.Шевченка 29.05.2021

№3890

 ------------------------------------

Колекція 18.05.2021

№3889

Кучевський Микола Іванович, вчитель математики Федіївського закладу
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради
Полтавської області.

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 17.05.2021

№3888

Кукленко Оксана Миколаївна,  заступник директора з виховної роботи Остап’євського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"  19.05.2021

№3881-3887

 працівники освіти

Орловський Марк Семенович

07.05.2021

№3880

 Коротіна Анастасія Павлівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3879

 Панкова Олена Сергіївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3878

 Мензарарь Светлана Константиновна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3877

 Прокурор Катерина Валентинівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3876

 Шершова Тетяна Вікторівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3875

 Киселюк Світлана Олександрівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3874

 Головко Альона Володимирівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3873

 Кучеренко Людмила Юріївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3872

 Ісаєва Ірина Олександрівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3871

 Климко Ілона Михайлівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

13.05.2021

№3868-3870

 вчителя

Орловський Марк Семенович

07.05.2021

№3867

 Дем’яненко Наталія Борисівна, директор Остап’євського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №5

05.05.2021

№3866

 вчитель

Сарненська районна організація ветеранів України

27.04.2021

№3865

 Баранов Володимир Мефодійович, вчитель зарубіжної літератури, пенсіонер ГО «Українська асоціація педагогів -
християн»

01.10.2021

№3863;

№3864

 Болкуневич Раїса Миколаївна;

 Гаврало Уляна Гнатівна

ГО "Українська асоціація педагогів-християн"

14.05.2021

№3861;

№3862

Боднар Марія Богданівна, проректор з навчальної роботи Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка;

 Пасічник Олена Василівна, доцент кафедри української мови і літератури Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка

ГО "Українська асоціація педагогів-християн"

05.05.2021

№3860

 працівник освіти

ТОВ "ККНК "Технобуд"

22.04.2021

№3858-3859

 вчителя

ГФ з ОГП "Лісогринівецький щит"

21.04.2021

№3853-3857

 вчителя

Орловський Марк Семенович

19.04.2021

№3852

 Коваль Тетяна Володимирівна, вчитель початкових класів

Батьківський комітет 4-Б класу ОЗО "НВК" "ЗЗСО І-ІІІ ст. - гімназія №2" м. Гнівані"

16.04.2021

№3851

 вчитель

Дудник О.В.

09.04.2021

№3850

 Цимбал Микола Євгенійович, директор Великокринківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№4

01.04.2021

№3849

Лісун Лариса Михайлівна, директор Пащенківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 

№4

01.04.2021 

№3848

Литвин Юлія Вікторівна, директор Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 

 №4

01.04.2021

№3847

 Зінчук Ганна Володимиріна, Заступник директора з навчально-виробничої роботи

 ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»  29.03.2021

№3846

 вчитель

Національна медична палата

29.03.2021

№3844-3845

 працівники освіти

Бесараб Микола Никифорович

22.03.2021

№3841-3843

 Євтодій Микола Андрійович, директор школи №3 м.Хмільника;
 Іщук Тетяна Іванівна, заступник директора школи №3 м.Хмільника;
 Іваниця Ігор Віталійович, вчитель фізики школи №3 м.Хмільника

Голова батьківського комітету школи №3 м. Хмільника Каленіченко О.В.

17.03.2021

№3840

 вчитель

Українське товариство охорони пам'яток історії та культури м. Миколаїв

17.03.2021

№3839

 працівник освіти

Національна поліція України

15.03.2021

№3838

 Лисяк Ольга Іванівна, директор Глибокобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА" 18.03.2021

№3837

  Головчак Людмила Олексіївна

ГО "Vita Fest"

09.03.2021
№3836

 Самойленко Світлана Олександрівна, директор Кукобівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 12.03.2021
№3833-3835

 працівники освіти

Голова правління ГО "Мистецький тріумф - ФЕСТ!" Чайківська Г.З.

 04.03.2021
№3828-3832

 вчителя

Академія історії та археології

 26.02.2021
 №3827

 вчитель Житомирської гімназії № 23 Савчук Тетяна Станіславівна

 ЖОГО «Фонд імені Кременицького»

 25.02.2021

№3817-3826

 працівники освіти

Широкодолинська сільська рада

22.02.2021

№3816

 ---------------------------------------------

Колекціонер

19.02.2021

№3814-3815

 Мігущенко Руслан Павлович, проректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор;

 Латинін Юрій Михайлович, доцент кафедри зварювання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кандидат фізико-математичних наук

Декан факультету соціально-гуманітарних технологій Кіпенский А.В.

 06.02.2021

№3811-3813

 вчителя

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

04.02.2021

№3810

 Бабенко Світлана Сергіївна, вчитель англійської мови Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

20.01.2021

№3800-3809

 педагоги

Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професійне училище"

13.01.2021

№3799

 Розумний Віктор Олексійович, соліст ансамблю танцю ім. П. Вірського, ветеран праці, відмінник освіти України, заслужений артист України

Центр дитячої та юнацької творчості Соломенського району міста Києва

05.01.2021

№3798

 -------------------------------------

Колекція

28.12.2020

№3797

 Марчук Галина Григорівна, вчитель хімії Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області  Лепкий Іван Іванович

21.12.2020

№3796

 вчитель

Всеукраїнське ГО волонтерів і ветеранів АТО (Повітряний патруль)

18.12.2020

№3794-3795

 викладачі-педагоги

Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту

17.12.2020

№3793

 вчитель

Орловський Марк Семенович

17.12.2020

№3792

 Мрачковська Павліна Феліксівна

ГО "Фестивальний центр "Super Star"

№1

26.04.2021

№3791

Суторміна Олена Євгенівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

14.02.2021

№3790

 Єфремова Тетяна Анатоліївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

26.04.2021

№3783-3789

 Левченко Валентина Миколаївна;

 Петренко Антоніна Миколаївна;

 Дехтяренко Олена Віталіївна;

 Шанюк Інна Василівна;

 Жебель Андрій Анатолійович;

 Кукса Іван Васильович;

 Сірош Микола Васильович;

 Степанова Євдокія Костянтинівна;

 Верба Валерій Анатолійович

Директор Технічного ліцею м. Києва

30.09.2020

№3782

 Домаскіна Олена Анатоліївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

11.02.2021

№3781

 Бровко Христина Валеріївна

ГО "Фестивальний центр "Super Star"

№11

11.02.2021

№3780

 Сніховська Надія Андріївна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№14

14.02.2021

№3779

 Лінчак Сюзана Олегівна

ГО "Фестивальний центр "Super Star"

№1

26.04.2021

№3778

 Скальська Юлія Петрівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

09.01.2021

№3777  Щавінська Ірина Вікторівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

09.01.2021

№3775-3776  вчителя

Орловський Марк Семенович

10.12.2021

№3774  Березовская Ольга Григорьевна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№1

08.12.2020

№3773  Кочиашвілі Алла В'ячеславівна

ГО "Фестівальний центр "Super Star"

№2

15.12.2021

№3768-3772

 працівники освіти

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

 №3748-3767

Слободянюк Ольга Леонідівна;

Фединяк Валентина Григорівна;

Благушина Людмила Володимирівна;

Киричук Людмила Володимирівна;

Ільєнко Василь Петрович;

Куницька Наталія Павлівна;

Грабінська Наталія Володимирівна;

Столерчук Тетяна Полікарпівна;

Синицька Ніна Василівна;

Файзуліна Лариса Матвіївна;

Рудько Катерина Миколаївна;

Мусієнко Людмила Миколаївна;

Ярощенко Світлана Іванівна;

Іванюта Вікторія Володимирівна;

Балагула Олена Георгіївна;

Синицький Анатолій Васильович;

Трохименко Дмитро Іванович;

Довгоп'ята Тетяна Олександрівна;

Петровська Любов Іванівна;

Кусмарцева Тетяна Миколаївна
Адміністрація та профспілковий комітет школи І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва 26.02.2021
№3742-3747  працівники освіти ДНЗ "КПК ПВФП" 02.12.2020
 №3738-3741

 Вареник Тетяна Іванівна, методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти;

 Кулешова Оксана Анатоліївна, завідувач навчально-методичної лабораторії моніторингу якості освіти та сертифікації;

 Коломієць Раїса Федорівна, методист кабінету навчального «Освіта Миколаївщини»;

 співробітник

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  24.11.2020

№3737

 Тищенко Людмила Миколаївна, директор Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№11

02.11.2020 

№3736

 Погріщук Борис Васильович, директор Вінницького навчально-наукового інституту економіки ВННІЕ ТНЕУ

індивідуальний член ВГО «СВПССУ «ЗВИТЯГА» Олександр Коротков

 11.11.2020

№3733-3735

 Голець Леся Миколаївна, вчитель української мови та літератури;
 Харченко Наталя Вікторівна, вчитель початкових класів;
 Юркова Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

03.11.2020

№3731-3732

 викладачи

Котелевська районна організація профспілки працівників культури

02.11.2020

№3700-3730

 вчителя

Керівник Рівненської районної ради Сальчук М.Г.

13.10.2020

№3699

Лисяк Людмила Анатоліївна, вчитель початкових класів Глибокобалківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" Решетилівської районної ради Полтавської області

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №11

02.11.2020

№3698

 Бухнаєв Микола В'ячеславович голова профкому, викладач ДНЗ «Лиманський професійний аграрний  ліцей»  

ГО "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГІЛЬДІЯ ЕКСПЕРТІВ ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ" 13.10.2020
№3693-3697

 вчителя

 БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» 13.10.2020
№3692

 викладач  

ГФ"Лисогринівецький щит"  12.10.2020 

№3691

 Янчук Тетяна Петрівна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету 08.10.2020

№3681-3690

 вчителя;

 Виноградова Оксана Михайлівна

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

08.10.2020

№3680

 Магера Анастасія Василівна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету

08.10.2020

№3679

 Янішевська Лариса Володимирівна, методист комунальної установи «Одеський методичний центр освітніх ініціатив»

ГО "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГІЛЬДІЯ ЕКСПЕРТІВ ПРОМИСЛОВОЇ
БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ"

08.10.2020

№3678

Коваленко Л. В., Викладач ВАНО

Ратуська сільська рада. Голова Борсуковський С.

12.10.2020

№3674-3677

 вчителя

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.10.2020

№3368-3673

 Фартушина Людмила Валентинівна;

 Добровольський Артур Едуардович;

 Галайчук Світлана Олександрівна;

 Лисовий Костянтин Олександрович;

 Затоковенко Олег Олександрович;

 Воровський Олексій Степанович

БО «Відкрите серце»

29.09.2020

№3667

 Директор Білоцерківської школи №15 Слободянюк Наталія Григорівна

Сахарова Оксана Михайлівна, заступник директора Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви

29.09.2020

№3666

 Молчанова Варвара Миколаївна

Випускники 1980 року 10-А класу СШ№ 4 м. Первомайська Миколаївської області

04.10.2020

№3664-3665

 Щепка Оксана Анатоліївна, доцент, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін і мовної підготовки іноземних громадян ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»;

 Логутова Тамара Григорівна, професор, завідувач кафедри інноватики та управління ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

ВГО "Країна"

№10

01.10.2020

№3659-3663

 вчителя

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд "Злагода"

28.09.2020

№3655-3658

 працівники освіти

Малотокмачанська сільська рада, сільський голова Малахатка А.М.

28.09.2020

№3649-3654

 Лучшев Юрій Миколайович, вчитель хімії Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької
міської ради Львівської області;
 Долгун Ярослав Іванович, вчитель фізики та астрономії Ліцею імені Богдана Лепкого
Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Юрків Андрій Степанович, вчитель фізики та астрономії Ліцею імені Богдана Лепкого
Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Підлиська Любов Степанівна, вчитель математики Ліцею імені Богдана Лепкого
Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Швед Галина Романівна, вчитель української мови та літератури Ліцею імені Богдана
Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;
 Шийович Алла Іванівна, вчитель української мови та літератури Ліцею імені Богдана
Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради
Львівської області Лепкий Іван Іванович

28.09.2020

№3642-3648

 працівники освіти

Заставнівська районна державна адміністрація

28.09.2020

№3630-3641

 вчителя

Широкодолинська сільська рада

25.09.2020

№3628-3629

 працівники освіти

Відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради

25.09.2020

№3625-3627

 Садаєва Ольга Іванівна, директор ЗОШ №5;

 Склярова Галина Миколаївна, директор колегіуму;

 Гандрабура Олена Василівна, директор ЗОШ №8

Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви

25.09.2020

№3624

 Котовський Сергій Йосифович, керівник Народного художнього колективу «Острів дитинства»

ГО Культурно-мистецький центр «Острів дитинства»

25.09.2020

№3621-3623

 Степова Наталія Михайлівна, завідуюча методичним кабінетом міського відділу освіти Вугледарської міської ради Донецької області;

 Акритова Тетяна Миколаївна, методист методичного кабінету міського відділу освіти Вугледарської міської ради Донецької області;

 Мальченко Тетяна Іванівна, методист методичного кабінету міського відділу освіти Вугледарської міської ради Донецької області

Міський відділ освіти Вугледарської міської ради Донецької області

25.09.2020

№3620

 Дідківський Анатолій Андрійович, вчитель Житомирської міської гуманітарної гімназії №23

Махорін Геннадій Леонідович

15.09.2020

№3617-3619

Працівники освіти

 

СФ ВГО СМПУ «Сумське морське зібрання»

 

 №54

25.09.2020

№3616

 Заглада Олександр Михайлович, викладач-геодезист Житомирського будівельного коледжу.

Житомирська обласна громадська організація «Фонд імені Кременицького»

23.10.2020

№3603-3615

  Бондаренко Руслана Василівна, вчитель;

 Виноградова Оксана Михайлівна, вчитель;

 Грицак Юлія Володимирівна, вчитель;

 Даньків Галина Петрівна, вчитель;

 Дзюба Світлана Іванівна, вчитель;

 Демченко Віктор Анатолійович, вчитель;

 Зініч Алла Анатоліївна, практичний психолог;

 Кабанчук Микола Степанович, вчитель;

 Кандюк Оксана Володимирівна, вчитель;

 Кравцова Анастасія Вячеславівна, вчитель;

 Невзгляденко Катерина Михайлівна, вчитель;

 Тарасенко Світлана Сергіївна, вчитель;

 Тунік Світлана Григорівна, вчитель

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" Мандзюк О.А.

23.09.2020

№3602

 вчитель

ГГО "Українська Армія Спасіння"

22.09.2020

№3600-3601

 Чернецька Наталя Михайлівна, завуч ЗОШ-1;
 Якімчук Валентина Олексіївна, вчитель праці ЗОШ-1

БО Український фонд благодійництва
Морозова О.С

21.09.2020

№3599

 працівник освіти

Інститут післядипломної освіти

21.09.2020

№3597-3598

 Бондарчук Тетяна Володимирівна, завідувач відділенням «Будівництво та цивільна інженерія»;
 Розенфельд Ірина Михайлівна, завідувач відділенням «Архітектура та містобудування»

Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету, в.о. директор Ксюковський В.Л.

18.09.2020

№3596

 вчитель

Комунальна установа «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Петрівської районної ради Кіровоградської області

16.09.2020

№3595

 працівник освіти

Нестерович Маргарита Василівна, м. Білицьке

14.09.2020

№3591-3594

 педагоги Центру естетичного виховання

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області

11.09.2020

№3571-3590

 вчителя

ГО "З Країною в серці"

10.09.2020

№3570

 працівник освіти

ТЗОШ №20 ІМ. Р. МУЛЯРА

09.09.2020

№3568-3569

 ----------------------------

Колекція

09.09.2020

№3564-3567

 вчителя

Ониськів Ольга Олегівна, м. Тернопіль

08.09.2020

№3561-3563

 працівники освіти

Заставнівська РДА

27.08.2020

№3541-3560

 вчителя

Драбівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

19.08.2020

№3501-3540

 працівники освіти

Заставнівська районна державна адміністрація

19.08.2020

№3400-3500

 працівники освіти

Голова Рівненської райради Сальчук М.М.

17.08.2020

№3399

 вчитель

МГО "Козацтво Запоріжське"

12.08.2020

№3395-3398

 Тамара Григорьевна Ольшаницкая(директор центру «Маале» для дітей з особливими потребами та обмеженими можливостями);
 Олена Леонідівна Краснова (директор середньої школи «Ор Авнер» ім. Леві Іцхака Шнеєрсона);

 Горбачова Світлана Валеріївна (директор НВК №111);
 Душко Олена Миколаївна (вчитель НВК №111)

МГО "Козацтво Запоріжське", Всесвітний Український Конгрес "За активну участь в суспільно-політичному житті, розвиток національної культури"