Відзнака "За видатні спортивні досягнення"
Відзнака

Артикул: ВТО_331-21

Вартість комплекту: 350.00 грн.

До комплекту входять: відзнака, футляр, посвідчення.

 

Спортсменам, тренерам та працівникам фізичної культури за активну діяльність, спрямовану на розвиток українського спорту

 

Девіз відзнаки: «Швидше, вище, сильніше»

 

Дата заснування: 7 травня 2019 р.



    



 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

 

відзнакою “За видатні спортивні досягнення”

 


 

 

 

* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

 

 

 2019-2023 роки

 

  № нагороди

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата

№351-352

спортсмени

 Сисюк Вадим Миколайович
22.04.2024

№349-350

спортсмени

Шарук Владислав
16.02.2024

№348

Хомяков Микола Євгенійович, майстер спорту України з плавання, рекордсмен України

Родзянко Олександр Володимирович, представник Об’єднання  07.02.2024

№343-347

спортсмени

Павлюк Яна Вікторівна 06.11.2023

№342

 

Комлєва Діана Сергіївна

 

СК "Сіндо"

Брушніцький Сергій Анатолійович

10.10.2022

№335-341

спортсмени

Павлюк Яна Вікторівна 06.11.2023

№331-334

спортсмени

Брушніцький Сергій Анатолійович, керівник Ладижинського спортивного клубу "Сіндо" 08.09.2023

№330

спортсмен

Глушенко Артем Миколайович 31.08.2023

№325-329

спортсмени

ГС "Асоціація футболу м.Києва"

08.08.2023

№324

Пок Яна Сергіївна

ХВ УС МПА

19.07.2023

№323

Шовкопляс Віталій Юрійович, рекордсмен світу, персональний тренер, чемпіон світу по Street Workout 2012, абсолютний чемпіон світу по Street Lifting 2017, майстер спорту міжнародного класу по суворому підйому штанги на біцепс, кандидат у майстри спорту з армреслінгу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

19.07.2023

№322

спортсмени

Полюх Максим Володимирович  12.07.2023

№320-321

Косьмін Олексій Вікторович

Новіков Василь Петрович

ХВ УС МПА 30.06.2023

№319

Директор КЗ «СК«Промітей» КМР Івашина Анатолій Андрійович

Дніпропетровська обласна спортивна федерація козацького двобою 13.03.2023

№318

Чуприна Яна Василівна, тренер з художньої гімнастики КЗСПО «КДЮСШ №5», м. Одеса

керівництво центру
захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних
системах. 
10.03.2023

№315-316

спортсмени

Козенко Сергій Миколайович

 30.12.2022

№314

Коновалов Денис Олегович, ад’юнкт наукового відділу організації підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, двократний чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства, міжнародний майстер з військово-спортивного багатоборства

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

03.01.2023

№311-313

Костенко М.П

Пархоменко В.К

почесний працівник ФКС України

Національна асоціація спорту України

18.10.2022

№309-310

Акулов Сергій Геннадійович

Здебський Юрій Вікторович

ХВ УС МПА

30.06.2023

№307-308

майстри спорту

Чернівецька обласна організація профспілки АПК

26.06.2023

№306

Косатий Дмитро Андрійович, рекордсмен України та світу 

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»  15.06.2023

№304

майстер спорту

громадська організація

29.03.2023

№303

гідний громадянин України

Територіальне Управління Служби судової охорони у Хмельницькій області

18.08.2022

№302

Грико Владислав Володимирович, заслужений майстер спорту України з гімнастики спортивної Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

17.06.2022

№301

Андреїшин Володимир Ігорович, майстер спорту України з бодібілдингу, чемпіон Європи по бодібілдингу (2022 р.)

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

20.05.2022

№300

Гончаренко Богдан Олександрович

SKIF України

12.10.2022

№299

спортсмен

Кафедра піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України

21.09.2022

№298

Хомутовська Ольга Сергіївна – майстер спорту України зі стрільби із лука, член національної збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату Європи – 2022,студентка ЖДУ ім. І. Франка.

 Спілка ветеранів спорту Житомирщини 06.09.2022

№294

спортсмен

Дмитренко Євген Леонідович 08.02.2022

№287-293

військовослужбовці частини

Військова частина А1376 07.02.2022

№286

спортсмен

ГО "Захисники народу України" 24.01.2022

№284-285

спортсмени

 Спортивна школа Самсон-Право 20.12.2021

№283

 Малахов Дмитро Олександрович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2021

№272-282

 Петрина Павло Володимирович;

 Симончук Анастасія Петрівна;

 Поліщук Назарій Віталійович;

 Серпілов Євгеній Олександрович;

 Горшков Ілля Володимирович;

 Шамшин Матвій Лукич;

 Васільєв Марк Артурович;

 Наумова Лілія Олександрівна;

 Сембай Владислав Віталійович;

 Вєтров Георгій Олександрович;

 Ковальчук Олександр Олександрович

ГО "Народно-патріотичний альянс"

07.12.2021

№271

 Лапін Олексій Едуардович, майстер спорту міжнародного класу зі стрітліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№11

01.11.2021

№270

 ---------------------------------------

Колекція 18.11.2021

№269

 спортсмен

БФ "Благодатний вогонь" 12.10.2021

№268

 спортсмен

Гаркуша В.С. 11.10.2021

№267

 спортсмен

Броварська міська районна організація "Спілка ветеранів України" 19.10.2021

№266

 Бойко Юліан Сергійович, майстер спорту міжнародного класу

Вишневецька ТГ 04.08.2021

№265

 Тітов Олексій Олегович, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, член національної збірної команди України з пауерліфтингу

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"  03.08.2021

№264

Погосов Георгій

Президент Поліцейського центру бойових мистецтв "Закон і порядок"Поліцейської автомобільної корпорації, Міжнародної федерації поліцейського хортингу Шаповалов Б.Б.

21.07.2021

№263

спортсмен

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

03.06.2021

№262

 Васильченко Анастасія Ігорівна, чемпіонка світу з воркаут рекордів

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№6

01.06.2021

№259-261

спортсмени

ГО "Проскурів-Фест"

26.06.2021

№258

Крушинська Наталія Миколаївна, тренер команди з легкої атлетики "Ветеранська десятка", заслужений тренер України

Голова Київської міської організації ГС "Національна рада спортивної реабілітації захисників України"

17.05.2021

№257

Невечеря Тетяна Сергіївна, заслужений майстер спорту України, тренер з підводного спорту Малинського спортивного клубу «Оазис»

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

27.04.2021

№256

Лой Сергій Віталійович

Барвінківська ДЮСШ

06.04.2021

№255

Павленко Віталій Вячеславович

 Родзянко Олександр  Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№3

01.03.2021

№252-254

спортсмени

Федерація Мотоспорту України

02.03.2021

№248-251

Лунгу Олег Антонович, майстер спорту СРСР з важкої атлетики, майстер спорту України з пауерліфтингу, чемпіон світу серед ветеранів;

Ткачук Олександр Миколайович, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту СРСР;

Кедись Василь Іванович, заступник директора Малинської дитячо-юнацької спортивної школи;

Волуйко Володимир Володимирович, директор Малинської дитячо-юнацької спортивної школи

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

10.02.2021

№247

Ніколь Князева

Рада ВГО "ЗВИТЯГА"

05.02.2021

№246

Фомин Олександр Іванович, тренер викладач спортивного клубу "Сатори"

Спортивний клуб "Сатори"

01.02.2021

№245

Завадський Георгій Олексійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

16.01.2021

№244

Курилло Тетяна Володимирівна, старший викладач Поліського національного університету, чемпіонка світу з баскетболу серед ветеранів

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

 28.12.2020

№243

Мельник Віталій Юрійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

11.12.2020

№242

спортсмен Виконавчий комітет Вільнянської міської ради 09.12.2020

№241

Пришвин Олександр Володимирович Рада ветеранів МВС 09.11.2020

№239-240

спортсмени

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№238

Карабут Кирило Вячеславович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№12

01.12.2020

№237

спортсмен

Манжеліївська сільська рада Глобинського району Полтавської області

22.10.2020
№236  Тимощук Ольга Сергіївна, Керівник Студії танцю «Карамель» м. Львів ГО "Проскурів - Фест" 23.12.2020
№235 Гуска Яна Василівна, Керівник Зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп» Міський будинок культури м. Радивилів Рівненська обл. ГО "Проскурів - Фест"

№12

01.12.2020

№234 Пантелеймонова Юлія Яромирівна, Керівник Ансамблю танцю «Зош» Ліцей імені Івана Пулюя
м. Львів
ГО "Проскурів - Фест"

№12

01.12.2020

№233

Максимюк Мирослава Михайлівна, Керівник Хореографічного колективу «Крок вперед» Районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді м. Надвірна Івано-Франківська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№12

01.12.2020

№232

Мельнійчук Оксана Олександрівна, Керівник Танцювальної студії «So Easy» ГО «Так Легко»
м. Костопіль Рівненська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№12

01.12.2020

№231

Вишневський Андрій Борисович, Керівник Dance Studio «Non-Stop» м. Львів

ГО "Проскурів - Фест"

№12

01.12.2020

№230

Ушкало Костянтин Олександрович, головний тренер молодшої групи у Barstylers Workout Club

 Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

 №9

01.09.2020

№229

Степаненко Василь Сергійович – заслужений тренер України, президент Громадської
організації «Житомирська обласна федерація підводного спорту та підводної діяльності»

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

16.09.2020

№227-228

спортсмени

ГО "Всеукраїнський жіночій рух "За вільну Україну"

18.08.2020

№226

спорсмен

ТОВ "Кобзар"

11.09.2020

№225

спортсмен

 Вінницька обласна спілка офіцерів

11.08.2020

№224

спортсмен

 Вінницька обласна спілка офіцерів

10.08.2020

№220

Жучков Олег Борисович, майстер спорту міжнародного класу з тяги, майстер
спорту з пауерліфтингу

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№07

01.07.2020

№219

Кондратов Владислав Андрійович, спортсмен «Київської міської федерації Кйокушінкаі карате унія України».

ВГО "КРАЇНА"

03.07.2020

№218

спортсмен

Васильцов Дмитро Вікторович

02.06.2020

№217

Юрченко Михайло Миколайович, сержант поліції, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, еліта зі станової тяги

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№4

01.04.2020

№216

Нечипоренко Микола Федорович, тренер-викладач Корсунь-Шевченківської ДЮСШ

Батьківський комітет секції ДЗЮДО Корсунь-
Шевченківської ДЮСШ

№3

02.03.2020

№215

Гарячий Ілля Віталійович

Командувач ВМС України Воронченко

№3

02.03.2020

№195-214

спортсмени

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№3

02.03.2020

№194

підполковник ЗСУ запасу, волонтер, майстер спорту

Запорізька обласна громадська організація "Асоціація водних видів спорту"

№2

03.02.2020

№193

Наумчук Роман Сергійович

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№2

02.01.2020

№192

спортсмен

Всеукраїнський союз ветеранів АТО Луцьк

№1

02.01.2020

№191

спортсмен

Мандзюк Олег Андрійович, Заступник Голови Ради ГО "ЗВИТЯГА"

№12

02.12.2019

№190

Горовий Владислав

Українська асоціація плавання "Мастерс"

№12

02.12.2019

№185-189

спортсмени

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№183-184

Головний тренер збірної Національної академії внутрішніх справ з боксу,
старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, Майстер спорту
України, старший лейтенант поліції Козенко Сергій Миколайович;

Тренер-спортсмен збірної Національної академії внутрішніх справ з боксу,
фахівець першої категорії ННІ № 3, Майстер спорту України, старший
лейтенант поліції Одинокий Дмитро Костянтинович.

Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО»

№12

02.12.2019

№182

Коваленко Алла Василівна

Шелест М.Є.

№11

01.11.2019

№181

спортсмен

Національна медична палата

№10

01.10.2019

№180

Сливінська Мар'яна Юріївна, п'ятиразова чемпіонка та призерка України, призерка та чемпіонка Польщі, дворазова призерка та чемпіонка міжнародних турнірів, чотириразова призерка Європи, п'ятиразова Чемпіонка Європи, триразова Призерка Світу, Чемпіонка Олімпійських Ігор з неолімпійських видів спорту, дворазова призерка Олімпійських ігор з неолімпійських видів спорту.

Благодійний фонд "СТАНІСЛАВ" та Національна Федерація-Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України

№11

01.11.2019

№179

Гоменюк Ірина Антонівна, керівник Ансамблю танцю «Зорепад» Заводської школи естетичного виховання, смт. Заводське, Тернопільська область.

ГО "Проскурів-Фест"

№56

16.05.2020

№178 тренер-викладач з гирьового спорту КЗ «Оріхівської дитячо-юнацької спортивної школи» Оріхівської міської ради Крат Олександр Леонідович

Оріхівська міська рада Запорізької області

04.03.2021
№177

Макогоненко Алла Дмитрівна, керівник Хореографічного колективу «Барвінок» Кінецьпільської школимистецтв (м. Кінецьпіль Миколаївська обл)

ГО "Проскурів-Фест";

13.09.2023
№176 спортсмен ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2019

№175 спортсмен ТОВ Кобзар

№10

01.10.2019

№174 Костів Павло Васильович, майстер спорту міжнародного класу по виходам силою на дві руки Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№173

Кацко Владислав Дмитрович, персональний тренер фітнес клубу "STRONG SIDE WORKOUT GYM"

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№10

01.10.2019

№172

Васильєв Василь Васильович

Національна медична палата України

№10

01.10.2019

№171

спортсмен

Гвяздовський Ігор Леонідович

№9

02.09.2019

 №170

Сірик Володимир Степанович – доцент, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА)

Вчена Рада факультету економіки і менеджменту ХНУБА

№10

01.10.2019

№169

Плотницький Леонід Маркович – доцент, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА).

Вчена Рада факультету економіки і менеджменту ХНУБА

№10

01.10.2019

№168 спортсмен ГО "РУХ МИРУ"

№9

02.09.2019

№167 Антонюк Владислав Сергійович, спортсмен СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди Вінницької області з паратхеквондо переможець міжнародних змагань 2019 року. Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№8

01.08.2019

 №166 спортсмен ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№8

01.08.2019

№160-165 спортсмени Лавренчук Олександр

01.09.2023

№159 Мельник Оксана Євгенівна, спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, переможниця міжнародних змагань 2019 р;
Мигулько Дарія Віталіївна, спортсменка СК «Сіндо» м. Ладижин, член збірної команди України з паратхеквондо, переможниця міжнародних змагань 2019 р
Старший тренер збірної України з паратхеквондо WT Брушніцькиий С.А.

№8

01.08.2019

№157-158 спортсмени Керівництво ХНДІК

№8

01.08.2019

№156 Фомін Олександр Іванович Совет  ветеранов Ассоциации дзюдо "Виктория" м. Одесса

№8

01.08.2019

№155* спортсмен  Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

09.03.2023

№155 Новосад Ігор Юрійович Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№8

01.08.2019

№152-154 гідні громадяни представник ВГО «Країна» Ляшенко Юрій
Анатолійович

№8

01.08.2019

 №151 спортсмен Орловський Марк Семенович

№6

03.06.2019

 №149-150 Романчук Даніель
  Романчук Ельдар
Президент ФК "Кобра" Ващенко С.І.

№7

03.06.2019

 №002-148  спортсмени Академія футболу ФК "Кобра"

№6

03.06.2019

 №001  Бубка Сергій Назарович  Сисюк Вадим Миколайович, віце-президент Федерації хокею України, член НОК

№6

03.06.2019





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"