Орден "За розбудову України" для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва
Орден

Артикул: ВТО_114-1

Вартість комплекту: 750.00 грн.

До комплекту входять:

орден, орденська книжка, футляр

 

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА"

для нагородження працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва за особисті видатні досягнення в професіональній сфері, спрямовані на становлення громадянського суспільства європейської спрямованості


Девіз відзнаки: "Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування:  19 січня 2015 р.


     




 

 РЕЄСТР  НАГОРОДЖЕНИХ

Орденом "За розбудову України"  з 01.07.2017 року

для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

 

  № нагороди

  Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)

Наказ / Дата
№878-879

заслужені працівники культури

 
Новицький Станіслав Сергійович
21.05.2024
№877

заслужений працівник культури

 Українська конфедерація журналістів
17.05.2024
№875-876

Дика Ніна Орестівна доцент, кандидат мистецтвознавства,
професор
Черкес Надія Дмитрівна доцент, кандидат філологічних
наук, громадська діячка

Українська асоціація письменників м. Львів 23.04.2024
№872-874

заслужені працівники культури

ГО "Тризуб 2" 12.03.2024
№871

заслужений працівник культури

Мандзюк О.А, заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" 17.05.2024
№870

заслужений працівник культури

Рада представників громадських об'єднань корінних народів, національних меншин України
05.03.2024
№868-869

заслужені працівники культури

 Українська конфедерація журналістів
19.12.2023
№865-867

Хома Ігор Зіновійлвич

Пантюк Дмитро Миколайович

Фофонов Олексій Леонідович

ВГО "Українська Служба Порятунку"
04.12.2023
№864

заслужений працівник культури

Левченко Анатолій Миколайович

29.11.2023
№863

заслужений працівник культури

Кунда Богдан 24.11.2023
№862

науковець

ГО "НАУКОВЦІ АКТИВУЮТЬ СВІТ" 15.11.2023
№861

заслужений працівник культури

Каркач Андрій Володимирович 01.11.2023
№860

громадський діяч

Волинець Світлана 01.11.2023
№858-859

митці

Пахомов Андрій Миколайович 19.09.2023
№856-857

гідні громадяни

Зарічанський Олег Анатолійович 15.08.2023
№855

громадський діяч

Вовк Андрій Валерійович

17.07.2023
№854

Булат Тетяна Григорівна, поетеса, письменниця, публіцист, сценаристка, режисерка-постановниця масових заходів, керівниця народного вокального гурту "Крила"

Творча спілка журналістів Кременчуччини Національної спілки журналістів України 27.06.2023
№851-853

митці

Укправління освіти і науки Білоцерківської міської ради 21.06.2023
№850

Савчин Даниїла Іванівна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист ЛМШ №4

Дирекція ЛМШ №4 02.06.2023
№849

волонтер

Спільнота сприяння ветеранам АТО і ЗСУ 14.06.2023
№848

громадський діяч

Цісінський Богдан Львович 13.06.2023
№845-847

волонтери

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

08.06.2023
№844

громадський діяч

 Центр міжнародних відносин, Лана Максимець

26.05.2023
№843

громадський діяч

Сарненська районна ГО "Наше місто"

19.05.2023
№841-842

волонтери

Сарненська районна громадська організація "Наше місто" 11.04.2023
№838-840

митці

голова Верховної Ради отаманів Запорізького козацтва 07.04.2023
№837

Яворська Юлія Олександрівна

ГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга»

Голова Правління Нетлюх І.В.

15.04.2023
№834-836

гідні громадяни

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою 07.04.2023
№833

Кальченко Елеонора Іванівна

ГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга»

№4

15.04.2023

№819-832

Танасюк Наталія Володимирівна

Найдьон Юлія Дмитрівна

Дубінська Анна Анатоліївна

Павлишина Марія Михайлівна

Чумаченко Таїсія Вікторівна

Глинка Оксана Михайлівна

Врублевська Аліна Петрівна

Коваль Анжела Олександрівна

Врублевська Аліна Петрівна

Головань Анатолій Анатолійович

Соловйова Ірина Василівна

Лігашевська Любов Данилівна

 

ГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга»

 

Голова Правління Нетлюх І.В.


15.04.2023
№818

науковець

Зарічанський Олег Анатолійович

22.03.2023
№817

митець

ГО "Наше місто"

15.03.2023
№815-816

працівники центру

Хмельницька ветеранська організація науково-дослідного експретно-криміналістичного центру МВС України

13.03.2023
№814

Рагулін Геннадій Петрович

Полтавське обласне відділення культури, Кудряшов Г.О

 17.02.2023
№813

громадський діяч

Центр міжнародного співробітництва

 17.02.2023
№811-812

гідні громадяни

Прикарпатський козацький округ Українського реєстрового козацтва

 15.02.2023
№810

Українська громадська діячка

Громадська організація

 13.02.2023

№802-809

 

Гуцол Марія Іванівна-відома українська громадська діячка, член Правління ОО ВУТ "Просвіта"

Луців Леся Петрівна - українська громадська і культурна діячка

Васянович Григорій Петрович - науковець і педагог, доктор педагогічних наук

Прухницький Василь Андрійович-поет, прозаїк, журналіст, філателіст

Калиновська Наталія Леонідівна - відома українська поетеса

Кархут Юрій Несторович-поет, журналіст, актор, волонтер

Абаржи Світлана Степанівна - практикуючий психолог, мандалотерапевт

Костюк Богдан Андрійович - директор Івано-Франківського коледжу ЛНУП

Українська конфедерація журналістів

22.12.2022
№801

гідний громадянин України

Коротков Олександр Вікторович 15.12.2022
№791

гідний громадянин України

Граченко Олег

07.11.2022
№790

Галкін Ігор Григорович

ГО «Асоціація Хмельницьких ринків»

03.11.2022
№787-789

 гідні громадяни України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України 12.10.2022
№776

 гідний громадянин України

 Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 23.09.2022
№771-775

не підлягає розголошенню

Хмельницька обласна оганізація профспілки атестованих працівників ОВС України

26.09.2022
№770

 гідний громадянин України

 Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 21.09.2022
№769

 гідний громадянин України

  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  21.09.2022
№768

Скидан Олег Васильович – ректор Поліського національного університету, заслужений
діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор.

Грибан Григорій Петрович – голова Спілки ветеранів спорту Житомирщини 03.12.2022
№768

 гідний громадянин України

  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  21.09.2022
№767

Корець Микола Савич – заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАН ВО України, проректор із науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи НПУ ім. М.П. Драгоманова

 Грибан Григорій Петрович  16.09.2022
№766

 гідний громадянин України

ГО "Прогресивні освітні технології" 15.09.2022
№765

 гідний громадянин України

ГО "Спілка молоді" 30.08.2022
№759

не розголошується під час війни

Пахомов Андрій Миколайович

21.07.2022
№757

Скороборотько Анатолій

    Кука Микола Емельянович

15.07.2022
№756

 Рожик Віталій Миколайович 

волонтера Марини Квітки

12.08.2022
№740

не розголошується під час війни

Мірошниченко Єгор Валерійович

23.05.2022
№735-739

під час війни не розголошується

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

13.05.2022
№734

 Прозапас Юрій  Юрійович, вільний радіожурналіст, член НСЖУ,  активіст  громадсько- політичної роботи, автор і ведучий популярних передач  телерадіокомпанії "Полісся"

Сарненська районна громадська організація "Наше місто" та Сарненська асоціація вільних журналістів  і фотожурналістів

10.05.2022
№732

Єговкін Володимир Анантолійович

Черкаське земляцтво "Шевченків край"

20.02.2022
№730-731

гідні громадяни України

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

16.02.2022
№729

 --------------------------------------------------

Колекція 12.01.2022
№728

 Качурик Іван Іванович, доктор фізико-матиматичних наук, професор Хмельницького Національного університету

Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістічного центру МВС України 06.01.2022
№727

 Романенко Валентина Іванівна, директор Неморозької
загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області

Босенко Людмила Василівна 05.01.2022
№726

 -----------------------------------------------

Колекція 22.12.2021
№725

 гідний громадянин України

ГО "Сумське морське зібрання" 17.12.2021
№724

доктор технічних наук, професор Барсов Валерій Ігорович

Рада Голов ветеранських організацій силових структур 08.12.2021
№723

Островий Володимир Михайлович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри суспільних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія 02.12.2021
№717-722

 Онищук Світлана, Голова Івано-Франківської ОДА;

 Веркалець Володимир, представник в Івано-Франківській області Міністерства в справах ветеранів;

 Плесканка Тетяна, директор Яремчанського центру Зайнятості;

 Коржанівський Василь, директор Івано-Франківського Департаменту соціальної політики;

 Яворський Віталій, директор Івано-Франківського Геріатричного Центру;

 Ферштейн Михайло, директор Івано-Франківського Геріатричного Центру

ГО "Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО" 17.11.2021
№ 716

 Суббота Инна Николаевна Заслуженный деятель искусств Украины, Концертмейстер кафедры вокала одесской Национальной музыкальной академии им. А. В. Неждановой

ВГО КРАЇНА 05.11.2021
№715

 Кулинич Сергей Николаевич . Оперный и концертный певец , Солист Киевского театра  оперной студии Национальной музыкальной академии  им. П. И. Чайковского м. Киев.

Суббота Микола Миколайович, індивідуальний член ВГО "КРАЇНА" 05.11.2021
№714

 керівник народного аматорського хору»Галичина», викладач
Чортківського фахового гуманітарно-педагогічного коледжу, Кікис Іван Володимирович

Чортківська міська рада 03.11.2021
№713

 митець

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради 01.11.2021
№712

 науковець

Бондарчук Володимир Кузьмич 28.09.2021
№711

 Ігнатов Олександр Володимирович, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської
мови Деснянського району міста Києва

заслужений артист
України Олександр Доля
13.09.2021
№710

 митець

ЕВРОПОЛ 09.09.2021
№709

  Шевченко Володимир Євгенович, ректор КУЕІТУ, професор, письменник, історик, науковець, тележурналіст, голова Кременчуцької МО НСЖУ

Кременчуцька міська організація НСЖУ 01.09.2021
№700-708

 митці

ГО "Кращий художник" 13.08.2021
№699

 Попович Юрій Васильович, Директор Будинку культури міста Яремче м. Яремче Івано-Франківська обл.

ГО "Проскупів-Фест" 16.10.2021
№698

 Шевченко Володимир Євгенович, ректор КУЕІТУ, професор, письменник, історик, науковець, тележурналіст, голова Кременчуцької МО НСЖУ

Кременчуцька міська організація НСЖУ 04.08.2021
№697

 працівник гуманітарної сфери

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 27.07.2021
№696

 Творчий дует Ади Рибачук та Володимира Мельніченко

Фонд АРВМ та мистецька спільнота 30.07.2021
№695

 Кудинчук Петро Степанович, викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

ГС "Українська Народна Сила" 09.07.2021
№694

 Алексіюк Тамара Гнатівна, заслужений журналіст України, головна редакторка газети "Полісся"

Секретаріат РОО НСЖУ 09.07.2021
№692-693

 митці

КВУЛТу 17.06.2021
№690-691

 Банах Віктор Аркадійович;

 Ільїн Сергій Віталійович

ГО УБД "ЩИТ" 18.06.2021
№685-689

 працівники соціальної сфери

КВУЛТ 16.06.2021
№684

 Бойко Оксана Олександрівна, українська художниця, письменниця, педагог, магістр мистецтв, доктор філософії, член Національної спілки журналістів України, директор Кременчуцької міської художньої галереї

Український фонд культури імені Бориса Олійника 25.06.2021
№681-683

 митці

Управління освіти і науки Білоцерковської міської ради 20.05.2021

№679-680

 працівники гуманітарної сфери

КВУЛТ 16.06.2021

№678

 працівник соціальної сфери

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 18.05.2021

№677

 Хащина Олена Яківна, відповідальний секретар

Харківська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій 14.05.2021

№676

 Сидоренко Валентина Іванівна, вчитель-методист, Директор комунального закладу "Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІст." Межівської селищної ради

Відділ освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради 13.05.2021

№675

 Щербина Іванна Юріївна, директор Централізованної бібліотечної системи Солом'янського району міста Києва

Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України 06.05.2021

№674

 митець

ТОВ "ККНК "Технобуд" 22.04.2021

№671-673

 працівники соціальної сфери

ЖОГО «Чорнобиль-Єдність-Відродження» 05.04.2021

№670

Ефтехар Ахмад Хатак, Президент Центру Міжнародно-правового захисту та голова Українсько-Пакистанського товариства дружби і ділової співпраці

ГО Центр міжнародно-правового захисту   02.04.2021

№669

 митець

Голова правління ГО "Мистецький тріумф - ФЕСТ!" Чайківська Г.З.

04.03.2021

№668

 Ходирєв Сергій Якович

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

04.03.2021

№667

 Федоренко Володимир Ілліч

Бороздіна Жанна Валеріївна

22.02.2021

№666

 Куліш Олександр Тимофійович, заслужений працівник культури, керівник ансамблю бального танцю "Сузір'я"

Світловодська РДА

17.02.2021

№665

 Калиновська Наталія Леонідівна поетеса, членкиня УАП, активна громадська діячка

Українська асоціація письменників м. Львів

21.06.2021

№664

 Османа Олексій Ліонтеівич

Національна Медична палата

04.02.2021

№662-663

 Гайдар Ірина Михайлівна, Директор НВК № 137 (м. Дніпро);

 Жданова Вікторія Володимирівна, учитель молодших класів НВК №137 (м. Дніпро)

Об'єднання "Ізраїльські друзі України" та МГО "Козацтво Запорізьке"

04.03.2021

№661

 Шестерняк Василь Іванович , сімейний лікар

ГО "Білоцерковська спілка офіцерів України"

27.01.2021

№660

 Ткаченко Юрій Володимирович, директор Інституту управління та права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Штепа Сергій Олександрович 22.01.2021

№659

 Боровський Сергій Леонідович, художник, члена Національної спілки художників України, член творчого об»єднання «Художники Дніпра», лауреат мистецької премії ім. Ф.Решетнікова

Дніпропетровський осередок Національної спілки кінематографістів України 04.01.2020

№658

 Тарнавський Роман Володимирович, історик, краєзнавець, активний громадський діяч, начальник управління культури, молоді,
фізичної культури та спорту Бориславської міської ради Львівської
області, голова громадської організації «Товариство охорони пам’яток історії та культури міста Борислава»

Індивідуальний член ВОГ «Країна» Кабацький Роман Іванович 21.12.2020

№657

 Ментель Олександра Іванівна

Миколаївська загальноосвітня школ І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради Миколаївської області 28.12.2020

№655-656

 Єрмоленко Андрій Борисович, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

 Студінський Володимир Аркадійович, доктор історичних наук

Асоціація інтелігенції Житомирської області  15.12.2020

№653-654

 Левченко Анатолій Миколайович;

 Руденко Ірина Анатоліївна

ГО «Донецьке обласне творче об’єднання «Арлекіно» 10.12.2020

№652

 Ящук Інна Петрівна, доктор педагогічних наук, декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарної педагогічної академії

Хмельницький обласний Комітет сприяння реалізації положень Конституції України 10.12.2020

№651*

 Настрадін Володимир Петрович

Київський національний універсітет ім. Т. Шевченка 12.11.2020

№651

 Слободянюк Ольга Леонідівна

трудовий колектив, учні та батькі, директор школи І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва

11.12.2020

№650*

 працівник гуманітарної сфери

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів 04.12.2020

№650

 Платко Ірина Володимирівна,  завідувач Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради» Полтавської області

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

№11

02.11.2020

№649

 Касьяненко Віктор Владиславович

Савицький Валерій Леонідович, полковник м/с

13.11.2020

№648

 Моісєєва Наталія Миколаївна, координатор Всеукраїнських проєктів «Юний миротворець», «Школа миру» у закладах освіти
Індустріального району, президент – старший помічник координатора програм, методист Центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської
міської ради

ГО "Об'єднання миротворців
ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війні"

16.09.2020

№647

 Осипенко Валерій Євгенійович – майстер спорту СРСР, чемпіон СРСР зі стрільби з луку

Спілка ветеранів спорту Житомирщини

16.09.2020

№646

 Збицька Олена Леонідівна, начальник Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради

ГО "Об'єднання миротворців
ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війні"

16.09.2020

№645

 Мирний Сергій Вікторович, ректор Чорнобильського університету, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ВГО Спілка ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль 86"

14.09.2020

№643-644

 педагоги Центру естетичного виховання

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області

11.09.2020

№642

 працівник гуманітарної сфери

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

11.09.2020

№641

 митець

ГО «Мистецьке братство»

10.09.2020

№631-640

 художники

ГО "Кращий художник"

20.08.2020

№630

 Паска Олег Володимирович,, директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації

Ільків Ігор Петрович

19.08.2020

№629

  Сорокун Світлана Вікторівна

ВП ГО "ВО"НРТКУ" у Кіровоградській області

13.08.2020

№627-628

 Лепкий Іван Іванович, Заслужений вчитель України, директор Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області;

 Кабацький Роман Іванович, Почесний донор УРСР, вчитель історії та етики Ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

Рада Ліцею імені Богдана
Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області

01.07.2020

№624-626

 працівники соціальної сфери

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

24.06.2020

№623

 Секунда Ігор Йосипович

Заступник ВГО «ЗВИТЯГА» Мандзюк О.А.

 12.06.2020

№622

Мірошніченко Єгор Валерійович, засновник Всеукраїнського вокального фестивалю-конкурсу народної творчості «Співоча птаха», художній керівник вокального аматорського гурту «Ексклюзив» Сагівського будинку культури Олешківської міської ради.

Олешківська міська рада

№5

06.05.2020

№621

 Казімірова Олена Іванівна, Керівник Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Злагода» Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва м. Хмельницький

ГО "Проскурів - Фест"

№10

01.10.2020

№620

 Сандульський Сергій Миколайович, Керівник Хореографічного колективу «Данс-коледж» смт. Лозове Хмельницька обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№10

01.10.2020

№619

 Квасневський Валерій Федорович, Викладач віолончелі Львівської державної музичної школи №4 м. Львів

ГО "Проскурів - Фест"

№10

01.10.2020

№618

 Гевко Галина Іванівна, Керівник Художного колективу України арт-гуртка «Сонечко» Золочівський Благодійний Фонд «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» м. Золочів Львівська обл.

ГО "Проскурів - Фест"

№01

04.01.2021

№617

 Гонська Ірина Юріївна, викладач-методист вищої категорії Дитячої
музичної школи №2 ім. Василя Барвінського м. Івано-Франківськ

 ГО "Проскурів - Фест"

№4

01.04.2020

№616

Овчаренко Олексій Володимирович, представник компанії «JollyCups».

 ГО "Проскурів - Фест"

№54

24.04.2020

№615

Ревенко Марина Борисівна, керівник колективу "Особливий театр" для дітей з аутизмом, синдромом Дауна та ДЦП.

 ГО "Проскурів - Фест"

№54

26.04.2020 

№614

 Гуменюк Раїса Миколаївна, бібліотекар Хмельницької обласної бібіліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка

Хмельницький обласної Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

№3

02.03.2020

№613

 Бєлова Надія Іванівна, викладач-методист, завідуюча підготовчим відділенням Одеського художнього коледжа ім. М.Б. Грекова

Одеська Обласна Організація Національної Спілки Художників України

№3

03.03.2020

№612

 Білецька Галина Анатоліївна, професор кафедри екології Хмельницького національного університету, доктор педагогічних
наук

Хмельницький обласної Комітет сприяння реалізації положень Конституції України

№3

02.03.2020

№611

 Кірсо Ніна Владиславівна, солістка-вокалістка музичного гурту «Фрістайл»

Полтавська ОДА;
ГО «Культурно-спортивне об’єднане інвалідів м. Житомир»

 №3

02.03.2020

№610

 Латенко Василь Миколайович, заступник Голови Райради Смілянського району

Черкаська ОДА;
ГО «Культурно-спортивне об’єднане інвалідів м. Житомир»

 №3

02.03.2020

№609

 Білецький Сергій Олексійович, заслужений артист України естрадного мистецтва

Хмельницька ОДА;
ГО «Культурно-спортивне об’єднане інвалідів м. Житомир»

 №3

02.03.2020

№608

 Стадник Олег Анатолійович, заслужений артист України естрадного мистецтва

Хмельницька ОДА;
ГО «Культурно-спортивне об’єднане інвалідів м. Житомир» 

№3

02.03.2020

№607

 Непомнящий Володимир Іванович, почесний громадянин м. Чугуїва, директор ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна, член Національної спілки художників України

Профспілковий Комітет

№2

21.02.2020

№606

 Дворський Павло Ананійович, народний артист України

ГС "Українська народна сила"

№2

03.02.2020

№605

 Титаренко Олексій Олександрович, визначний актор оригінального жанру та педагог і режисер-постановник ілюзійних програм, лауреат Міжнародного конкурсу ілюзійного мистецтва "Лозь-88", Всесоюзного конкурсу естрадно-циркового мистецтва "Чарівний парад-88", переможець Республіканського конкурсу артистів естради

Шевчук Володимир Олександрович, театральний антрепренер, продюсер, сценарист, перекладач та незалежний журналіст

№2

03.02.2020

№604

 Всеукраїнська команда «Barstylers»

Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО "КРАЇНА"

№2

03.02.2020

№603

 Головіхіна Наталія Михайлівна, директор ліцею-інтернату №23 з поглибленою військово-фізичною підготовкою

Голова Святошинської РДА

№2

03.02.2020

№602

 працівник науки

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№1

02.01.2020

№601

 Холін Олександр Іванович

Національна Спилка Незалежних Журналістів України

№1

28.01.2020

№600

 Кривошеев Сергій Юрійович, кандидат техничних наук, професор кафедри промислової та біомедичної електроніки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

Академія військово-історичних наук і козацтва

№1

02.01.2020

№599

 Дабіжа Микола Кірилович, Голова ради ветеранів міста Кривий Ріг

Дніпропетровська обласна рада ветеранів

№2

03.02.2020

№598

 творці фільму "Наші Котики"

ГС "ВО "Ми Українці"

№1

21.01.2020

№597

 працівник соціальної сфери

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№1

02.01.2020

№596

 Бєльський Сергій Олександрович

ХВ УС МПА

№12

02.12.2019

№595

Попович Іван Дмитрович, Народний артист України

Голова ГС "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№1

02.01.2020

№593-594

 працівники науки і мистецтва

ГО "РУХ МИРУ"

№12

02.12.2019

№592

 Жулинський Микола Григорович

Орловський Марк Семенович

№12

02.12.2019

№591

 Вакаренко Олена Геннадіївна

Всеукраїнська політична партія "Воїни АТО"

№12

02.12.2019

№590

 працівник соціальної сфери

ВЖР "За вільну Україну"

№12

02.12.2019

№589,588

Тонкошкур Олександр, президент клуба "Катана", віце-президент Української федерації карате, тренер;

Серьогіна Аніта, спортсменка. 

Бузько Юрій Іванович

№12

02.12.2019

№587

Гіга Степан Петрович, народний артист України

Голова ГС "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

№12

02.12.2019

№586

 працівник соціальної сфери

ГО "РУХ МИРУ"

№12

02.12.2019

№585

 Оксана Ярославівна Мазур, артистка естрадного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської РДА

№12

02.12.2019

№584

 науковець

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№12

02.12.2019

№583

 Качкевич Іван Федорович

Львівський державний
Палац естетичного виховання
учнівської молоді

№583

30.11.2019

№582

 Санін Олексій Вікторович, засновник шоу-проекту «Desperados show project», член громадської організації «MultiKultiUA»

Представник ВГО "Країна" Родзянко Олександр Володимирович

№1

02.01.2020

№580-581

 працівники науки і мистецтва

ГО "РУХ МИРУ"

№11

01.11.2019

№579

Клейніх Віктор Іванович, письменник, поет, краєзнавець, головний редактор літературно-історичного альманаху "Ромен"

Начальник відділу культури міськвиконому м. Ромни Сумська область

№11

01.11.2019

№578

 Шеретюк Антоніна Василівна, керівник Зразкового вокального ансамблю «Здолбунівські дзвіночки» Будинок культури цементників
м. Здолбунів Рівненська обл.

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

№576-577

Антонюк Наталія Петрівна, керівник Зразкового дитячого колективу спортивно-бального танцю "Денс-стиль" Районний центр дозвілля, м. Бар, Вінницька область.

Назарова Любов Петрівна, Керівник Зразкового дитячого колективу спортивно-бального танцю "Денс-стиль" Районний центр дозвілля, м. Бар, Вінницька область.

ГО «Проскурів - Фест»

№1

02.01.2020

№575

 митець

БФ "Крила Перемоги"

№11

01.11.2019

№574

 науковець

"Союз Чорнобиль України" Уманська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

№11

01.11.2019

№573

 Гаврилюк Лілія Борисівна, Керівник Хореографічного ансамблю «Мрія» КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради с. Агрономічне Вінницька обл.

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

№572

Чайківська Галина Зеновіївна, начальник Відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації м. Чортків, Тернопільська обл.

ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ"

№11

01.11.2019

№570-571

Білик Любомир Степанович, директор Чортківського державного медичного коледжу;

Пахолок Роман Іванович, директор Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Барвінського

Чортківське районне управління культури

№11

01.11.2019

№569

 Діщенко Зінаїда Михайлівна, завідуюча бібліотекою-філією №15 ЦБС для дітей м. Запоріжжя

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради

№11

01.11.2019

№568

 Каркач Андрій Володимирович

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради

№10

01.10.2019

№566-567

 Макогоненко Алла Дмитрівна, керівник Хореографічного колективу «Барвінок» Кінецьпільська дитяча школа мистецтв с. Кінецьпіль Миколаївська обл. - №566;

 Карлінська Вікторія Юріївна, керівник Ансамблю народної стилізації
«Намисто» Шаргородський районний будинок культури м. Шаргород Вінницька обл. - №567


ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№565

 Данилів Галина Йосипівна, керівник Зразкового ансамблю танцю «Росинка» Козівський будинок дитячої та юнацької творчості
смт. Козова Тернопільська обл.

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

№564

Островська Світлана Вікторівна, керівник Зразкової хореографічної студії «Пірует» Районний центр культури і мистецтв «Розмай» м. Кам’янець-Подільський Хмельницька обл.


ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№563

 Давиденко Олександр Григорович

Служба економічної безпеки

№10

01.10.2019

№562

 Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченко

Служба економічної безпеки

№10

01.10.2019

№561

Завідуючий проктологічного відділення НКП "Чернігівська обласна лікарня" ЧОР Саргош Ігор Дмитрович

ГО "Народна рада Ічнянщини"

№10

01.10.2019

№560

 Шевченко Валентина Іванівна, заслужений працівник культури України, директор Котелевської дитячої музичної школи, композитор, поет-пісняр

Котелевська районна організація профспілки працівників культури України

№11

01.11.2019

№558-559

  науковець

Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

№10

01.10.2019

№557

Кухарський Олександр Станіславович, дослідник історії спорту Житомирщини, директор ДЮСШ

ГО «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

№10

01.10.2019

№556-554

Додонова Галина Василівна, вчитель Білоцерківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад";

Прохацька Олександра Павлівна, вчитель Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школиІ-ІІІ ступенів №16 ім. М.О. Кириленка;

П'ятецька Антоніна Михайлівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №6 "Зіронька"

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

№10

01.10.2019

№553

 Пасарюк Віра Степанівна, Ростоківська загально-освітня школа І-ІІ ступенів

ГО "Культурно-спортивне об'єднання інвалідів"

№9

02.09.2019

№552

 Пісний Богдан Михайлович, письменник, заслуженний артист

ГС "Українська народна сила"

№9

02.09.2019

№551

Робак Ігор Юрійович, професор, завідувач кафедри суспільних наук Харківського національного медичного університету.

Президія Академії Соціальних Наук України

№9

02.09.2019

№550

Президент ГО "Будинок вчених Кіровоградщини", доктор педагогічних наук, професор Рижиков Вадим Степанович

ТОВ "Міжнародна академія Інноваційних технологій"

№9

02.09.2019

№548;

№549

 Батурін Юрій Павлович, доктор техничних наук, профессор;

 науковець

Дніпропетровська обласна рада ветеранів

№9

02.09.2019

№547

 науковець

Всеукраїнська громадська організація "Журналісти проти корупції"

№5

02.05.2019

№547*

 Архипенко Марія Ярославівна, вчитель загальноосвітньої школи №3

 Платонова Олена Станіславівна, м. Павлоград Дніпропетровська обл.

№09

02.09.2019

№546

Гриб Любов Євстафіївна, директор загальноосвітньої школи №2;

Платонова Олена Станіславівна, м. Павлоград Дніпропетровська обл.

№9

02.09.2019

№544-545*

Сокіл Євген Іванович, д.т.н., професор, член-кореспондент НАН України, ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

Любієв Альберт Гнатович, професор кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ»

Декан факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» проф. Кіпенський А.В.

№9

02.09.2019

№545

Гончарук Ольга Валеріївна, кандидат наук, доцент Східно-Європейського національного університету

МГО МСК України

№8

01.08.2019

№544

Майор запасу, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1986р., учасник АТО (2015-2016), учасник бойових дій, інвалід війни 2 групи, ветеран військової служби України, Голова Ради ветеранів «УМСА» Лебедєв Віктор Альбертович

Рада ветеранів Української
медичної стоматологічної
академії

№7

01.07.2019

№543

 науковець

ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№9

02.09.2019

№542

  науковці

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№7

01.07.2019

№541

Сітарський Сергій Миколайович, голова Вінницької районної ради

ВОООРУЗК

№24

19.12.2019

№540  Гоменюк Ірина Антонівна, керівник Ансамблю танцю «Зорепад»
Заводська школа естетичного виховання смт. Заводське Тернопільська обл.
ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№539 Свергун Галина Іванівна, Керівник Вокального ансамблю «Гармонія» Чортківська міська музична школа м. Чортків ГО "Проскурів - Фест"

№27

17.08.2019

№538

 Трофименко Елена Витальевна, Керівник Готелю «Regina» Сонячний беріг

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№7

01.07.2019

№537

 Громова Ольга Вікторівна, Керівник Дитячої школи сучасного танцю "Баракуда" м. Бар Вінницька обл. ГО «Проскурів - Фест»

№7

01.07.2019

536 Харіна Людмила Олександрівна, Керівник Зразкового аматорського хореографічного колективу «Надія»
Міський будинок культури відділу культури і туризму Дубенської міської ради м. Дубно
ГО "Проскурів - Фест"

27

17.08.2019

№535  Процько Наталія Іванівна, Керівник Танцювального колективу «Грація» Кирнасівська дитяча музична школа смт. Кирнасівка Вінницька обл.
ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№11

01.11.2019

№534 Дембіцька Ольга Іваніна, Керівник Зразкового ансамблю танцю «Галицькі візерунки» м. Чортків ГО "Проскурів - Фест"

№27

17.08.2019

№533  Соловйова Олена Петрівна, Керівник Ансамблю «Антре» Харківська хореографічна школа м. Харків ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№7

01.07.2019

№532  науковець ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№7

01.07.2019

№530-531 Субботіна Марина Миколаївна  Всесвітній український конгрес, МГО "Козацтво Запорізьке"

№6

03.06.2019
 №529  Керівник територіального сервісного центру м. Прилуки МВС України
Гайдай Микола Володимирович
ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№6

03.06.2019

№528

Сташенко Олександр Федорович, депутат Черняхівської районної ради, вчитель-методист, відмінник освіти, вчитель фізичної культури Селянщинського спортивного ліцею імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука

Обласна ГО "Спілка ветеранів спорту Житомирщини"

№6

03.06.2019

№523-527

 Слюсар Тетяна Романівна, Керівник Дитячого зразкового танцювального колективу «Фламінго» Будинок науки та техніки
м. Жмеринка - №523;

 Турій Юлія Михайлівна, Керівник Зразкового ансамблю танцю «Сюрприз» Палац культури «Прометей» м. Бурштин - №524;

 Бардатська Валентина Володимирівна, Директор Лозоватського сільського будинку культури Управління освіти, культури, молоді та
спорту Криворізької РДА с. Лозоватка - №525;

 Вишневський Андрій Борисович, Керівник Dance Studio Non-Stop
м. Львів - №526;

 Перекупко Наталія Леонідівна, Керівник Зразкового естрадно-хореографічного колективу «Акцент» Управління освіти,
культури, молоді та спорту Криворізької РДА с. Лозоватка - №527

ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№7

01.07.2019

№522  Бондар Юлія Андріївна, керівник Спортивного клубу «Фенікс»
м. Хмельницький
ФОП Мазур Оксана Ярославівна
ПЦ «Oma music star»
ГО «Проскурів - Фест»

№10

01.10.2019

№521  Хачатрян Артур Грач’яович - живописець, громадський діяч, меценат ГО "Житомирська обласна община вірмен "ЕРЕБУНІ" 21.02.2022
№517-520 Голова правління ГО "Кращий художник"

№6

03.06.2019

№514;

№515;

№516
 Степаненко Олег Віталійович, лікар-хірург, лікар вищої кваліфікаційної категорії хірургічного відділення КНП "Чернігівської міської лікарні" ЧОР;
 Присяжний Андрій Віталійович, завідуючий відділенням міннівазивної та ендокринологичної хірургії КНП "Чернігівської міської лікарні" ЧОР;
 Гумар Наталія Володимирівна, лікар вищої акредитаційної категорії КНП "Чернігівської міської лікарні" ЧОР
ГО "Народна Рада Ічнянщини"

№6

03.06.2019

№513

Всеукраїнське об’єднання «Ліга діячів культури України»

№5

02.05.2019

№512

 Всеукраїнське об’єднання «Ліга діячів культури України»

№5

02.05.2019

№511  Родзянко Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 №5

02.05.2019

№510

Степаненко Василь Сергійович, заслужений тренер України, відмінник освіти України

Обласна громадська організація «Спілка ветеранів спорту Житомирщини»

№5

02.05.2019

№509

-----------------------------------------

Виставка

23.05.2019

№508

 науковець

 Орловський Марк Семенович

№06-м

02.06.2019

№507

Аліса Анісімова - експерт-фізіогноміст, профайлер, художник

Юлія Сак, канал "Зірка Феніксу ТБ"

№11н

14.11.2023

№506

 Тимченко Анатолій Миколайович

Національна спілка краєзнавців України

№03

04.03.2021

№505

Володимир Філатов, скульптор

Юлія Сак, канал "Зірка Феніксу ТБ"

№11н

14.11.2023

№504

науковець

Орловський Марк Семенович

№06-м

02.06.2019

№503

Юлія Сак

канал "Зірка Феніксу ТБ"

27.01.2024

№502

 Георгієвська Людмила Вікторівна

Орловський Марк Семенович

№06-м

02.06.2019

№501

 Унівенко Тамара Миколаївна

ВГО "КРАЇНА"

№03

04.03.2021

№500

 науковець

Орловський Марк Семенович

№6

02.06.2019

№499

 засновниця мережі книжкових магазинів для угорців Закарпаття Каталін Ковач

директор-засновник громадської організації «Грація» Мар’яна Борисевич

№5

02.05.2019

№498

 Кумачев Павло Вікторович

Громадська рада при Солом'янській РДА

№5

02.05.2019

№496-497

Проданець Вячеслав Олегович;
Сідоренко Анатолій Юрійович

Борсуковський Сергій Миколайович, сільський голова, Ратуська сільська рада Вінницька область

№5

02.05.2019

№495

 науковець

ГО "Інваліди Чорнобиля"

№5

02.05.2019

№494

 науковець

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

№5

02.05.2019

№493

 Лаврись Галина Володимирівна, директор Львівської державної музичної школи №2

ГС "Українська народна сила"

№5

02.05.2019

№491-492

 Затурян Анатолій Ілліч, заслужений працівник культури України, кавалер Ордену «За заслуги ІІІ ст.», викладач-методист, художній керівник Прибузького ансамблю пісні і танцю Миколаївського коледжу культури і мистецтв;
 Комінарець Ольга Валентинівна – кавалер ордену «Княгині Ольги ІІІ ст.», викладач-методист, художній керівник та диригент оркестру народних інструментів
«Південна рапсодія» Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Миколаївський коледж культури і мистецтв

№4

01.04.2019

№490

Студінська Галина Яківна, доктор економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економичного універсітету

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

№4

01.04.2019

№489

 гідний громадянин України

Громадська організація "Інваліди Чорнобиля"

№4

01.04.2019

№488

 Драпак Григорій Миронович, Народний артист України

Голова Рівненської районної ради Сальчук Микола Георгійович

№3

01.03.2019

№487

 Кіцела Юрій Вітольдович

МГО "Козацька Громада"

№3

01.03.2019

№486

  Приставський Микола Миколайович

Махорін Геннадій Леонідович, м. Житомир

№4

01.04.2019

№485

Гайтан Марія Георгіївна, член громадської спілки "Союз греків України"

Перший Віце-презідент ГО "Союз греків України" Корецький Микола Христофорович

№03

01.03.2019

№484

 гідний громадянин України

ГО "Одеська регіональна асоціація колишніх в'язнів нацистських концтаборів і гетто"

№3

01.03.2019

№483

 Степенко Ганна Трохимівна, заступник начальника відділу кадрів та документозабезпечення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

№2

01.02.2019

№481-482

 гідни громадяни України

 ДЗ "Луганський національний універсітет імені Тараса Шевченка"

№2

01.02.2019

№480

 гідний громадянин України

Якимівська районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

№2

01.02.2019

№479

Тимошенко Ольга Олексіївна, директор школи №309 м. Київ

батьківський комітет

№2

01.02.2019

№478

Лузан Віктор Олександрович, директор КЗ "Пересічанський ліцей" Дергачівської районної ради Харківської області

 ГО МРВ Спілка ветеранів Афганістану Московського району м. Харків

№2

01.02.2019

№476-477

 Вечурко Сергій Олександрович;

 Ернілдс Маргаріта Миколаївна

МГО "Міжнародна Академія козацтва"

№2

01.02.2019

№475

 волонтер

ГО "Люди допомогають людям"

№1

02.01.2019

№474

 гідний громадянин України

ВГО "Українське авторське товариство"

№1

02.01.2019

№473

 Степенко Микола Олександрович

ГО "Київська Русь"

№1

02.01.2019

№472

 Курган Олександр Іванович, помічник-консультант народного депутата України

ВГО "КРАЇНА"

№1

02.01.2019

№471

Омелян Ярослав Максимович, заслужений художник України, лауреат премії імені братів Богдана та Левка Лепких

Федун Галина Павлівна

№12

03.12.2018

№470

 Ткачова Оксана Олександрівна

ВП ГО "ВО "НРТКУ" у Кіровоградської області

№12

03.12.2018

№467;

№468;

№469

Оксененко Галина Кузьмівна, директор Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів №1 Білоіпьської районної ради Сумської області;

Василець Тамара Петрівна, дирктор Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Білопільського району Сумської обл.;

Василець Лариса Василівна, завідувач Ворожбянського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Малятко" Ворожбянської міської ради Білопільського району Сумської області

Відділ освіти Білопільської РДА Сумської області

№12

03.12.2018

№466

 гідний громадянин України

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№465

 митець

Небесний А.Ф. БФ "Соломон"

№12

03.12.2018

№464

 Іванчук Тетяна Костянтинівна, поетеса

Рудова М.І, Новака В.Г.

№12

03.12.2018

№461-463

 митці

 

№12


№460

Табель Ігор Семенович

Українська медична стоматологічна академія

№3

01.04.2019

№455-459

 гідни громадяни України

Орловський Марк Семенович

№12

03.12.2018

№454

 митець

ГО "РУХ МИРУ"

№12

03.12.2018

№453

 митець

Базиленко А.Г.

№12

03.12.2018

№451-452

 Кваша Олександр Васильович, директор КЗ Степногирська ЗОШ;

 Садовий Роман Петрович, протоірєй УПЦ КП

 БО "Солдатськи матері" Ігнатенко І.П.

№11

01.11.2018

№450

 митець

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області

№10

01.10.2018

№449

 митець

ГО "Асоціація стоматологів України"

№10

01.10.2018

№448

 Богдан Юрій Іванович, заслужений артист

ГС "Українська народна сила"

№10

01.10.2018

№447

 Губанова Ірина Олександрівна

 воїни АТО

№10

01.10.2018

№445-446

Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України;

Сисоєва Світлана Олександрівна,  академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України

Верховний отаман "Академії козацтва" у Луганській області, генерал козацтва (Армії) Ткаченко В.М.

№10

01.10.2018

№444

 Конверський Анатолій Євгенович, зав кафедри, декан

 БФ "Стрічка Надії"

№09

03.09.2018

№443

Бабіч Віктор Валентинович

ГО "Київська Русь"

№9-с 24.09.2018

№442

 Ахмедов Ахмед Махомедович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"     Мандзюк О.А.

№09

03.09.2018

№439-441

 Рябова Аліса Вікторівна, директор загальноосвітньої школи №9;

 Сілошенко Ірина Анатоліївна, вчитель загальноосвітньої школи №9;

 Копил Тетяна Миколаївна, вчитель загальноосвітньої школи №9

Резніков Олександр Борисович, м. Павлоград Дніпропетровська обл. 

 №09

03.09.2018

№438

 митець

ГО "Громадський інформаційний простір"

№09

03.09.2018

№436-437

 працівники гуманітарної сфери

ГО "РУХ МИРУ"

№09

03.09.2018

№435

Василенко Надія Володимирівна, зівідувач кафедри управління та адміністрування, доктор педагогічних наук, професор КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти"

 Борсуковський Сергій Миколайович, м. Ямпіль Вінницька область

№09

03.09.2018

№434

 митець

 ВОГО "Сумління"

№09

03.09.2018

№433

 Сулетицький Іван Васильович

ВГО "ЗВИТЯГА"

№09

03.09.2018

№430-432

 Наруцька Мєдея Андріївна;

 Наруцька Андріана Андріївна;

 Прокопчик Юлія Миколаївна

ГО "Спілка учасників АТО Боярки"

№09

03.09.2018

№429

 митець

Малинський лісотехнічний коледж

№09

03.09.2018

№428

 Коннова Майя Вікторівна, доцент кафедри управління та адміністрування, кандидат историчних наук КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти"

Сильський голова с. Ратуш Борсуковський Сергій

№09

03.09.2018

№427

Василь Данилюк, заслужений артист України, м. Чернівці

ГО інвалідів м. Житомир

№09

03.09.2018 

№426

Клименко Юрій Юрійович, заступник Голови Луганської військово-цивільної ОДА

 Ткаченко Віктор Миколайович, м. Щастя Луганська обл.

№09

03.09.2018

№425

 працівник гуманітарної сфери

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

№08

01.08.2018

№424

Майорський Віталій В'ячеславович

Бузько Юрій Іванович, м. Одеса

 №08

01.08.2018

№423

№422

№421

 Чаборський Юрій Миколайович

 Цвях Борис Борисович

 Зелінський Сергій Станіславович

Микола Сальчук

№8-с

10.08.2018

 №420

 Шевченко Віктор Олександрович

 Отаманське правління Війська Запорозького

 №08

01.08.2018

№419

 Валуйсков Олег Станіславович

ВГО "Журналісти проти корупції",
ГО "Ассоціація продюсерів України",
Національної спілки незалежних Журналістів,
Національної спілки кінематографістів

№07

02.07.2018

№418

 митець

Вінницьке обласне об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

№06

01.06.2918

№417

 Еграмбєрганов Бабурбек Атабек Углі

 рада Хорземської області Союза молоді Узбекистана

№07

02.07.2018

№413-416

 Холод Сергій Борисович, доктор економічних наук, доцент, проректор з організації та розвітку науково-інноваційного процессу Універсітету імені Альфреда Нобеля;

 Задоя Анатолій Олександрович, доктор економічних наук, професор, доцент, завідуючій кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії  Універсітету імені Альфреда Нобеля;

 Ткаченко Володимир Андрійович, доктор економічних наук, професор, заступник директора науково-дослідного інституту розвітку економіки та суспільства;

 Книш Наталія Андріївна, відповідальний секретар  Універсітету імені Альфреда Нобеля

Дніпровська обласна рада ветеранів

№06

01.06.2018

№403-412

Нугзар Чіаберашвіі 

Назарій Третяк.

Давид Іванішвілі (Грузія)

Чи Шаотін (Китай)

Аваз Шарипов (Узбекістан)

ГО "Кращі Художники"  №06

01.06.2018

№402

 Епископ Харківський та Богодухівський УПЦ КП Митрофан (Бутинський)

93 ОМБр, Волонтерська група Романа Доніка 

 №06

01.06.2018

№401

 Ковальчук Надія Дмитрівна, вчитель-методист, класний керівник

  Методичної ради Житомирської Середньої школи 1-3 ступенів номер 20 , за ПОГОДЖЕННЯМ заступника міністра освіти і науки України Хобзея Павла Кузьмовича.

№06

01.06.2018

№399-400

 не підлягає разголошенню

 Українська національна асоціація пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту

№06

01.06.2018

№398

 Хоролець Лариса Іванівна

Всеукраїнське об'єднання "Ліга діячів культури України"

№06

01.06.2018

№396;

№397

 Дідик Віталій Степанович , головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеруЖитомирської обласної ради;

 Башек Володимир Йосипович, головний лікар дитячий міської лікарні

Народний депутат ВРУ

Розенблат  

05.06.2018

№395

 Магунь Марія Карпівна, заслужений працівник культури України, директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові

Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

№05

02.05.2018

№394

 Черевко Олександр Володимирович

Черкаське земляцтво "Шевченків край"

№05

02.05.2018

№393

 Посадський Володимир Віталійович, директор школи №313 м. Києва

друзі

№05

02.05.2018

№392

 Кічук Ярослав Валерійович, доктор педагогічних наук, професор, ректор ІДГУ

Ізмаїльський державний гуманітарний університет

14.07.2020

№386-391

 співробітники НАМН України

НАМН України

№04

02.04.2018

№384-385

 Свинаренко Максим Сергійович, доцент ХНУБА;

 Литвиненко Євген Миколайович, доцент ХНУБА;

Адмінсстрація освітнього порталу UA5.org

№04

02.04.2018

№383

 Біляєв Костянтин Анатолійович, художній керівник Народного аматорського хору "Васильки" Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл.

ГО "Національний центр української культури "Оберіг"

№04

02.04.2018

№382

 Тоцька Ірина Володимирівна, викладач мови

Інститут ООН

№04

02.04.2018

№381

 працівник соціальної сфери

Саратовський Володимир Вікторович, м. Трускавець Львівська обл.

№04

02.04.2018

№380

 Місюра Наталія Євгенівна, проректор з питань соціально-економичного розвитку

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

№04

02.04.2018

№379

Компанієць Іван Петрович, заступник голови Черкаського обласного осередку Всеукраїнської Чорнобильський Спілки інвалідів МВС України

Черкаський обласний осередок Всеукраїнської Чорнобильський Спілки інвалідів МВС України

№04

02.04.2018

№378

Чорновіл Василь Іванович, директор Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих

Голова Звенигородської районної ради Кучер Володимир Петрович

№04

02.04.2018

№377

Калюжний Микола Михайлович, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії Харківського національного універсітету радіоелектроніки, кандидат технічних наук

 Академія наук прикладної радіоелектроніки

№04

02.04.2018

№376

 Пушкар Анатолій Олексійович, директор Краснохутірської загальноосвітної щколи-інтернатв I-III ст. Чернігівської обласної ради

 Заступник Голови ВСГОУБДВВПО Кремнєв А.В.

№04

02.04.2018

№374

№375

 Оксана Єжи-Янівна Пахльовська

 Галина Аккерман

ГО "Люди допомагають людям"

(О. Богомолець)

№04

02.04.2018

№373

 Вірастюк Роман Ярославович

Хотенюк Олег Михайлович

№03

01.03.2018

№372

Козюк Володимир Євгенович, народний художник

Депутат ВР України

№03

01.03.2018

№371

Мірослав Маціей Ровіцкі - редактор "Газета Галицький Кур'єр"

БФ "Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ

№02

01.02.2018

№370

 Тесленко Владислав Анатолійович, доцент Харківського національного університету будівництва та архітектури

Керівництво ХНДІК

№02

01.02.2018

№369

 Телеканал ЗІК

Живко Олена Олександрівна, м. Львів

№02

01.02.2018

№368

 Канич Анна Михайлівна, поетеса, заслуженній діяч мистецтв України

Голова Громадської спілки "Українська Народна Сила" Кунда Б.В.

№02

01.02.2018

№364-367

 працівники гуманітарної та соціальної сфери

Орловський М.С.

№02

01.02.2018

№363

 Пілюгін Олександр Георгійович

Міський голова м. Ромни Сумська обл. Салатун С.А.

№02

01.02.2018

№362

 працівник соціальної сфери

Орловський М.С.

№02

01.02.2018

№361

 Кузьмин Іван Васильович - доктор технічних наук, професор Винницького НТІ

Академія наук прикладної радіоелектроніки

№01

02.01.2018

№360

 Аксютін Віктор Володимирович

ВГО "КРАЇНА"

№01

23.01.2018

№359

Тартишніков Олександр Максимович, ведучий майстерсцени ХАУД театру ім. Т.Г. Шевченко

ГО "Молодіжна рада Харківської області"

 №01

02.01.2018

№355-358

 інформація у Представника 

Орловський М.С. 

 №01

02.01.2018

№354

 Яма Владислав Миколайович, засновник школи танців, хореограф, володар кубку "Україна" з бальних танців, продюсер

Голова громадської спілки "Українська народна сила" Кунда Б.В.

№01

02.01.2018

№353

 Коцюба Руслана Олександрівна, доктор юридичних наук, професор

ГО "Слава Україні"

№12

01.12.2017

№351;

№352

 Холод Борис Іванович, президент Університету ім. Альфреда Нобеля, доктор економічних наук, професор;

 Валіков Володимир Павлович, доцент кафедри економіки, підприємства та міжнародного бізнесу Університету ім. Альфреда Нобеля, доктор філософії та економіки

Дніпропетровська обласна рада ветеранів

№12

01.12.2017

№350  Шеповалова Ірина Миколаївна  Поліцейська автомобільна корпорація України

№12

01.12.2017

№349  Григор'єва Оксана Миколаївна, директор КПНЗ "Дитяча музична школа № 7 м. Одеса" ВГО "Спілка музикантів України"

№12

01.12.2017

№348  Цюра Вадим Васильович, доктор юридичних наук ВГО "КРАЇНА"

№11

29.11.2017

№347  Юрченко Герман Юрійович, народний артист України  ГО Міжнародний фестивальний центр "АртФест-Портал"

№11

01.11.2017

№345-346  інформація у Представника Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО 

№11

01.11.2017

№344  Терещенко Микола Федосійович ГО "Народна рада Ічнянщини"  №11

01.11.2017

№334-343  інформація у Представника Орловський Марк

№11

01.11.2017

№340 Колеснікова Ірина Костянтинівна, керівник народного ансамблю танцю "Мрія" Львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича. ГО "Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга"

№340

18.03.2018 

№333  Деска Артур Ришардович ГО "Галицька Варта"

№11

01.12.2017

№332  Турчик Хосе Йосипович ГО "Галицька Варта"

№11

01.12.2017

№331  інформація у Представника ВО "ТОНКЕН"

№11

01.11.2017

№ 330  Бєліков Сергій Борисович, ректор Запорізького НТУ, професор  Молодіжний спецпідрозділ "ЩИТ"  № 10 03.10.2017р.
№ 329  Рибак Анатолій Миколайович, директор Донецького технікуму Луганського НАУ ГО "Наше відродження"  № 10 03.10.2017р.
№ 328  Яровий Тихон Сергійович  ГО "За майбутнє України"  № 10 03.10.2017р.
№ 327  Кравченко Лариса Олексіївна, директор СШ №4  Рєзніков О.Б., м.Павлоград  № 10 03.10.2017р.
№ 326  Добриніна Людмила Іванівна, вчитель СШ №4 Рєзніков О.Б., м.Павлоград

№ 10 03.10.2017р.

 № 325  ТНВК "Школа - ліцей № 6 ім.Н.Яремчука" Голова ВО "КРАЇНА" - Сопов О.М.

№ 10

03.10.2017р.

 № 323 - №324  інформація у Представника  Бузько Ю.І., м.Одеса

№ 10

03.10.2017р.

 № 322  Халтин Євгеній Дмитрович, директор Старобільського водоканалу, сотник УК  Верховний отаман "Академії козацтва"

№ 10

03.10.2017р.

№ 321  Степанчук Олексій Станіславович, викладач КЗ НВО № 32 ГО "Центр ОТП "Цитадель"

№ 9

01.09.2017р.

 № 320  Угаров Володимир Юрійович  Національна Медична Палата України

№ 9

01.09.2017р.

 № 319  Чабанов Павло Вікторович  Національна Медична Палата України

№ 9

01.09.2017р.

  № 318  Возіанов Сергій Олександрович Національна Медична Палата України

№ 9

01.09.2017р.

  № 317  Гуськов Микола Володимирович, лікар районної лікарні, м.Черкаси Черкаська обласна спілка інвалідів Чорнобиля

№ 9

01.09.2017р.

 № 316  Караман Олена Леонідівна, директор інституту педагогики, заступник отамана університету  Верховний отаман "Академії козацтва"

№ 10

03.10.2017р.

 № 315  Дугінов Олексій  ВО "КРАЇНА" і ДП "Український Дім"

№ 9

01.09.2017р.

 № 314  Антипенко Юлія  ВО "КРАЇНА" і ДП "Український Дім"

№ 9

01.09.2017р.

 № 313

 Сябренко Геннадій Петрович

ВО "КРАЇНА" і ДП "Український Дім"

№ 9

01.09.2017р.

 № 312

 Ушеров-Маршак Олександр Володимирович, професор Харківстького НУБА

Академія військово-історичних наук і козацтва

№ 9

01.09.2017р.

 № 311

 Загірняк Михайло Васильович

ПАТ "Укртатнафта"

№ 9

01.09.2017р.

№ 307 - №311

 інформація у Представника

 Резніков О.Б.

№ 9

01.09.2017р.

  № 306

 Томенко Микола Володимирович

 ТОВ "ВП" Інвестспецкомплекс"

№ 9

01.09.2017р.

 № 305

 Романенко Євген Олександрович, професор МАУП, Заслужений юрист України

 ГО "За майбутнє України"

№ 9

01.09.2017р.

 № 304

 Жовнірчик Ярослав Федорович

 ГО "За майбутнє України"

№ 9

01.09.2017р.

 № 303

 Дацій Олександр Іванович

 ГО "За майбутнє України"

№ 9

01.09.2017р.

 № 302

 Гриценко Іван Сергійович, доктор юридичних наук, професор

 Проректор Київського національного університету ім.Т.Шевченка

№ 9

01.09.2017р.

 № 301

 Ємець Ілля Миколайович, директор Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України

ГО "Всеукраїнський союз захисників кордону Батьківської землі"

№ 9

01.09.2017р.

№ 300

 Малько Ярослав Ігоревич, Президент "Global Shristian Support"

 Духовне Управління Капеланів СВЦХЄВ України

№ 9

01.09.2017р.

 № 299

 Божук Богдан Степанович, доцент Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

ГО "КИЇВСЬКИЙ КЛУБ"

№ 9

01.09.2017р.

 № 296 - №298

 інформація у Представника (іноземці)

 ГО "ЩЕДРО"

№ 9

01.09.2017р.

№ 293 - №295

 інформація у Представника

 Творчі майстерні М.Орловського

№ 9

01.09.2017р.

 № 292

 приватна колекція

Береза В.Ю., м.Черкаси

№ 8

01.08.2017р.

  № 291

 Ловінецька Лариса Йосипівна

ПП "Центр - 7 і громада Дніпропетровської області

№ 8

01.08.2017р.

  № 290

 Сидор Іван Миколайович, головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні

 ГО "Союз інвалідів Чорнобиля"

№ 8

01.08.2017р.

  № 289

 Сандуляк Леонтій Іванович, Д.М.Н., професор, Почесний громадянин Буковини

 Сільський голова Ляшенко Ю.А.

№ 8

01.08.2017р.

№ 288

 інформація у Представника

ГО "ФОРТЕЦЯ"

№ 8

01.08.2017р.

 № 287

 Мельничук Микола Олексійович, хірург Вінницької обласної клінічної лікарні

 ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань"

№ 8

01.08.2017р.

 № 286

 Чайковський Роман Ярославович

ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017р.
 № 285  Гриненко Юрій Олександрович ДП "Український Дім"

№ 8-н

05.08.2017р.

 № 284

 Миколоєць Дмитро Анатолійович 

 ВО "КРАЇНА" 

№ 7

03.07.2017р.

№248

 Володимир Зеленський

Командир 73 морського центру Шевченко Е.Г.

29.05.2017

№225

Радушинська Оксана Петрівна

ГО ВПР "Айдар"

17.01.2017

№ 199

ЗОШ - інтернат КЗ Кам'янка 

БО-БФ "Солдатські матері"

29.12.2016

№ 053

Чебанюк Ніні Карлівна, вчитель гімназії № 191, м. Київ

ГО "Партнеоство для розвитку"

№ 12

06.12.2015

№ 052

Сінкевич Євген Григорович, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Черноморського державного університету ім. Петра Могили.

ГО "Партнеоство для розвитку"

№ 12

06.12.2015

№ 051

Котляр Юрій Вадимович, завідувач кафедри історії Черноморського державного університету ім. Петра Могили.

ГО "Партнеоство для розвитку"

№ 12

06.12.2015

№ 050

Клименко Леонід Павлович, ректор Черноморського державного університету ім. Петра Могили

ГО "Партнеоство для розвитку"  № 12

06.12.2015

№034

 Хмара Руслан Сергійович

ДП "Український Дім"

№12

28.12.2018

№004

Київський палац дітей та юнацтва

ВГО "Країна"

№6-н

29.04.2015





Замовити орденські планки ви можете на сайті: orden.com.ua


Замовити продукцію ВТО "ОРДЕН"