Медаль «За оборону рідної держави»
Медаль  «За оборону рідної держави»

Артикул: ВТО_332-3

Вартість комплекту: 250.00 грн.

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

До комплекту входять: медаль, футляр, посвідчення.

 

Бійцям АТО-ООС за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку

 

Девіз медалі: "Вітчизна понад усе"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.

Ведення реєстру та розміщення матеріалів в Алеї Славі здійснюється безкоштовно


     






 

 РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку

2019-2021 роки

 

  № нагороди    

 Кого нагороджено


За представленням

   (організації або відповідальної особи)


Дата/Наказ
№262360-262369

 учасники АТО/ООС

Шполянська міська рада ОТГ 30.09.2021
№262353-262357

 учасники АТО/ООС

Шполянська міська рада ОТГ 30.09.2021
№262331-262332

 військовослужбовці

Ворона Віктор Іванович 30.09.2021
№26708

 Негробов Вадим Олександрович

ХВ УС МПА 25.10.2021
№26707

 учасник АТО/ООС

ГС "Українська народна сила" 22.10.2021
№26697-26706

 бійці 93 ОМБр:

солдат Меженський Сергій Олександрович;
солдат Спиридонов Сергій В'ячеславович;
ст.солдат Сальник Валерій Юрійович;
ст.солдат Кузьменко Ігор Олександрович;
мол.сержант Садовенко Дмитро Юрійович;
ст.солдат Бусаров Дмитро Вікторович;
мол.сержант Рибалко Олександр Олександрович;
ст.солдат Воробйов Максим Володимирович;
ст.солдат Жудро Сергій Вадимович;
солдат Олійник Антон Євгенійович

 Спілка бойових волонтерів СІОН 20.10.2021
№26694-26696

 військовослужбовці

Профспілка КП "Муніципальна охорона" 20.10.2021
№26682-26690

 військовослужбовці

Профспілка КП "Муніципальна охорона" 20.10.2021
№26675

 Малофеік Іван Павлович, підполковник

ГО "Воїни АТО Мостищини" 13.10.2021
№26664-26668

 учасники бойових дій

Служба економічної безпеки України 14.10.2021
№26661-26662

 учасники бойових дій

Служба економічної безпеки України 14.10.2021
№26655-26660 військовослужбовці частини Військова частина а 4210 11.10.2021
№26654 Антонюк Вадим Іванович, учасник АТО Бойко Петро Анатолійович 11.10.2021
№26642  військовослужбовець Пищолка А.А., Отаман "ВОВК" 11.10.2021
№26633-26641  військовослужбовці  Барська міська рада 14.10.2021
№26616-26631  військовослужбовці  Барська міська рада  14.10.2021
№26661-26615

військовослужбовці

Миронівська міська рада 11.10.2021
№26501-26600

 учасники АТО/ООС

Червонослобідська сільська рада 11.10.2021
№26431-26500

 військовослужбовці

Красилівська міська рада Хмельницької області 11.10.2021
№26429-26430

 військовослужбовці частини

Військова частина А4210 11.10.2021
№26427-26428

 учасники АТО/ООС

ГО "Спілка учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади" 11.10.2021
№26425-26426

 військовослужбовці

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань 11.10.2021
№26424

 Борох Вадим, головний сержант

штаб-сержант Артиков Микола 09.10.202
№26418-26423

 учасники АТО/ООС

Яровий Ярослав Станіславович 09.10.2021
№26411-26417

 Белолипецький Віталій Іванович, головний сержант, командир 1-го відділення взвода ПММ;

 Чередниченко Сергій Миколайович, командир 2-го відділення взвода ПММ;

 Загарий Олександр Миколайович, старший водій-заправник взвода ПММ;

 Кальченко Віктор Іванович, старший водій-заправник взвода ПММ;

 Папуша Олег Іванович, водій взвода ПММ;

 Яцун Віталій Юрійович, водій взвода ПММ;

 Петров Андрій Миколайович, водій взвода ПММ

Військова частина А1302
07.10.2021
№26408-26410

 учасники АТО/ООС

Зумер Станіслав Сергійович 07.10.2021
№26403-26407

 військовослужбовці

Окаєвич Микола Леонтійович 07.10.2021
№26398-26402

 захисники та захисниці

Великобагачанська селищна рада 14.10.2021
№26394-26397

 військовослужбовці

БО МБФ Українського Козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України" 06.10.2021
№26391-26393

 учасники АТО/ООС

Адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради 06.10.2021
№26390

 Шаповалов Іван Вікторович

ГО "Ветерани Дмитрівської громади"  06.10.2021
№26388-26389

 військовослужбовці

Маловисківська міська рада Кіровоградської області 05.10.2021
№26387

 ---------------------------------------

Колекція 05.10.2021
№26377-26386

 учасники АТО/ООС

ГО "Учасники бойових дій об'єднаних громад Костопільщини" 01.10.2021
№26376

 військовослужбовець

Виконавчий комітет Калуської міської ради 01.10.2021
№26373-26375

 Яхонтов Юрій Федорович;

 Косенко Вадим Анатолійович;

 Калугарь Олександр Степанович

ГО "Ветерани Дмитрівської громади"  06.10.2021
№26370-26372

 військовослужбовці

ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини» 01.10.2021
№26333-26352

 учасники АТО/ООС

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила" 30.09.2021
№26309

 Бутов Роман Євгенійович, старший солдат ЗСУ

ХВ УС МПА 28.09.2021
№26296-26308

 Білоус Алла Василівна, ветеран- інвалід війни 2 групи АТО;
 Петков Роман Михайлович, ветеран- інвалід війни 2 групи АТО;
 Терзі В’ячеслав Миколайович, ветеран- інвалід війни 2 групи АТО;
 Комаров Костянтин Анатолійович, ветеран- інвалід війни 3 групи АТО;
 Фарамазов Намік Ісамович, учасник бойових дій АТО інвалід 2 гр.;
 Соломко Сергій Павлович, учасник бойових дій АТО, інвалід 2 гр.;
 Шаповалов Валерій Миколайович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 гр.;
 Лісовий Олег Петрович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 групи;
 Лех Юрій Михайлович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 групи;
 Гречанюк Марина Олександрівна, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 гр.;
 Кошолапенко Олег Валентинович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 гр.;
 Мамедов Ігор Борисович, учасник бойових дій АТО/ інвалід війни 2 групи;
 Стиранець Павло Васильович, учасник бойових дій АТО

Голова Таїровськоїселищної ради Одеського району Одеської області Хасаєв Тимур Хасанович
27.09.2021
№26289-26290

 військовослужбовці

Головченко Андрій Григорович 27.09.2021
№26284-26288

 учасники АТО/ООС

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області 27.09.2021

№26281;

№26282;

№26283

 Бутрик Олександр Володимирович;

 Бутрик Борис Сергійович;

 Ананченко Віктор Володимирович

2 відділення Житомирського РТЦК та СП 14.10.2021
№26276-26280

 учасники АТО/ООС

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області 27.09.2021
№26273-26275

 учасники АТО/ООС

Прокопчук Ігор Петрович 28.09.2021
№26272

 сержант Микитенко Андрій Михайлович

Військова частина А0501 20.09.2021
№26259-26271

 військовослужбовці 1 батальйону оперативного призначення (на БТР) в/ч 3018 "Бригада швидкого реагування"

Національна гвардія України 17.09.2021
№26258

 Грнищенко Віктор Володимирович

ГО "Бугогардова Січ" 14.09.2021
№26257

 учасник АТО/ООС

Недяк Олег Вячеславович 14.09.2021
№26248-26256

 военюріст Долженко Олександр Володимирович;
 старший сержант Дорошенко Сергій Миколайович;
 майор Грива Роман Олександрович;
 солдат Сохач Тимур Олегович;
 старшина Лясота Сергій Володимирович;
 старший лейтенант Аршавський Володимир Михайлович;
 сержант Добрянський Володимир Олександрович;
 старший солдат Тур Володимир Миколайович;
 капітан Агарков Андрій Анатолійович

ГО «Єврейський козацький курінь», МГО "Козацтво Запорізьке", Дніпровська міська рада 30.09.2021
№26246-26247

 військовослужбовці

Комунальна установа "Центр учасників бойових дій" Сумської Міської ради 09.09.2021
№26211-26245

 військовослужбовці

Профком ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком" 08.09.2021
№26210

 військовослужбовець

ГО Учасників бойових дій 01.09.2021
№26208-26209

 Стяжкін Максим Анатолійович;

 Манько Андрій Євгенович

ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну" 31.08.2021
№26198-26207

 військовослужбовці

Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області 26.08.2021
№26197

 військовослужбовець частини

Командування в/ч А3189 25.08.2021
№26191-26196

 учасники АТО/ООС

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні" 20.08.2021
№26171-26190

 військовослужбовці

Профком ПМГУ ПАТ "Кривбасзалізрудком" 08.09.2021
№26170

 військовослужбовець частини

Командування в/ч А3189 25.08.2021
№26166-26169

 учасники АТО/ООС

Галюк Віталій Вікторович 20.08.2021
№26161-26165

 військовослужбовці частини

Військова частина А4210 20.08.2021
№26160

 -----------------------------------------

Колекція 26.08.2021
№26159

 Попов Олег Сергійович, ст. матрос

Спілка учасників АТО Боярки 26.08.2021
№26153-26158

 Солдат Крайчинський Дмитро Генадійович;
 Солдат Сириця Дмитро Вікторович;
 Старший сержант Мельник Руслан Миколайович;
 Солдат Полусмак Андрій Васильович;
 Старший солдат Цюрняк Олексій Сергійович;
 Старший солдат Ворончук Андрій Сергійович

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 20.08.2021
№26151-26152

 старший прапорщик Панулін Сергій Михайлович;

 сержант Овчаренко Ліля Миколаївна

Військова частина А0501 20.08.2021
№26141-26150

 військовослужбовці частини

Військова частина А4210 20.08.2021
№26139-26140

 учасники АТО/ООС

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань 19.08.2021
№26131-26138

 військовослужбовці

ГО "Патріоти Красилівщини" 19.08.2021
№26122-26130

 учасники АТО/ООС

Байдиков Антон Сергійович 18.08.2021
№26111-26121

 військовослужбовці бригади

72 ОМПБр 18.08.2021
№26105-26110

 військовослужбовці

ГО "Патріоти Красилівщини" 19.08.2021
№26104

 військовослужбовець

Чортківська РДА 19.08.2021
№26101-26102

 учасники АТО/ООС

Байдиков Антон Сергійович 18.08.2021
№260091-260100

 військовослужбовець

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" 18.08.2021
№260082-260090

 військовослужбовці бригади

72 ОМПБр 18.08.2021
№260081

 учасники АТО/ООС

Чортківська РДА 19.08.2021
№260079-260080

 військовослужбовець Голод Валерій Михайлович - №260080;

 військовослужбовець Скляр Євгенія Володимирівна - №260079

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» 17.08.2021
№260077-260078

 старший прапорщик Панулін Сергій Михайлович;

 сержант Овчаренко Ліля Миколаївна

Військова частина А0501 16.08.2021
№260076  Доброгаев Юрий Вікторович, волонтер ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району" 16.08.2021
№260069-260074

 Азаров Олександр Володимирович,  ст. сержант;

 Ситник Микола Миколаевич, сержант;

 Педь Вячаслав Сергійович, ст.солдат;

 Кіріченко Сергій Володимирович, ст.солдат;

 Козловський Евгеній Ігорович, сержант;

 Федоров Олександр Володимирович мл-лейтенант
ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району" 16.08.2021
№260063-260067

 Кицела Петро Петрович, сержант;

 Терешко Олександр Олександрович, солдат;

 Саморфельд Сергій Анатолійовіч, солдат;

 Верещак Ігор Валентинович, ст.сержант;

 Качан Віталій Вікторович ст.сержант.

ГО "Спілка воїнів - учасників АТО Велико-Олександрівського району" 16.08.2021
№260051-260062  Матюшин Володимир Васильович;
 Фалатюк Роман Анатолійович;
 Андрушко Олексій Олександрович;
 Євтушенко Олександр Володимирович;
 Жужа Владислав Миколайович;
 Канделя Андрій Олександрович;
 Кріпак Олександр Васильович;
 Овсяніков Віктор Вікторович;
 Холощенко Руслан Олександрович;
 Барташевич Олег Анатолійович;
 Данченко Юлія Ігорівна;
 Стрельніков Андрій Миколайович (посмертно)
ГО ОВ АТО "СІЧ" 11.08.2021
№260046-260050  військовослужбовець ГО «Учасники бойових дій об’єднаних громад Костопільщини» 09.08.2021
№260041-260045  офіцери НПУ  Національна поліція України  05.08.2021
№260040  Борщан Олег Анатолієвич Рада Голів ветеранських організацій силових структур Куликівської громади 11.08.2021
№260038-260039

 Гребінник Максим Володимирович, підполковник, клмандир батальону в/ч А3137;

 Чоков Олександр Венедиктович, штатний капелан в/ч А0216

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква" 06.08.2021
№260035-260037

 Вільський Ігор Леонідович, майор;

 Гетьманець Ігор Олександрович, майор;

 Колонтаєв Валерій Юрійович, прапорщик

ГФ з ОГП "СОКІЛ-1"

05.08.2021
№26024-26034

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Знам'янської міської ради Кіровоградської області

29.07.2021
№26017-26023

 учасники АТО/ООС

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

23.07.2021
№26016

 учасник АТО/ООС

Кулініч Едуард

23.07.2021
№260002-260015

 Старший солдат КЛАДОВ Віталій Анатолійович;
 Солдат КОЗИРЄВ Олександр Геннадійович;
 Старший солдат ЖУК Павло Анатолійович;
 Старший солдат ТАТАРЕНКО Валерій Вікторович;
 Солдат КАЛИНИЧ Василь Юрійович;
 Солдат КОТОВ Сергій Сергійович;
 Старший сержант БАСАНЕЦЬ Юрій Юрійович;
 Молодший сержант ЄГОРОВ Роман Євгенійович;
 Старший солдат АНТІПОВ Олександр Олександрович;
 Старший солдат КОБЗАР Віталій Павлович;
 Старший солдат ЗАХАРЕНКО Наталія Вікторівна;
 Старший солдат ГАСАНЕНКО Олена Іванівна;
 Старший сержант СІНІЦИНА Лариса Павлівна;
 Прапорщик ШОСТАК Володимир Миколайович;
 Молодший сержант НОВИЧЕНКО Едуард Віталійович

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

23.08.2021
№25976-26000

 Сержант ПИЦ Сергій Романович;
  Сержант СЕЛЕЗНЬОВ Костянтин Юрійович;
 Старшина ПОГРЕБЕНКО Микола Петрович;
 Старший солдат ЗАЛУЖНИЙ Сергій Романович;
  Солдат КУХАРЧУК Володимир Анатолійович;
 Сержант ЛОГАЧОВ Юрій Олександрович;
 Сержант БОРЧЕНКО Юрій Миколайович;
 Старший солдат ІВАНОВ Владислав Миколайович;
 Солдат ОНИШКО Віталій Володимирович;
 Молодший лейтенант ЖУРАВЕЛЬ Володимир Андрійович;
 Солдат ЖИРНОВ Назар Олександрович;
 Солдат ОЛЕЙНИЧУК Віктор Олександрович;
 Старший солдат ТЕРЯЄВ Сергій Андрійович;
 Молодший сержант ГОМОНОВ Сергій Вікторович;
 Старший солдат ПОСТОВИЙ Олексій Миколайович;
 Молодший сержант ОСТАНІН Олег Олександрович;
 Старший солдат КОЛІСНИЧЕНКО Руслан Анатолійович;
 Солдат ЧУЙКО Ярослав Володимирович;
 Молодший лейтенант САЛО Владислав Юрійович;
 Старшина ЛИХОБАБІН Олександр Павлович;
 Старший солдат ОНИШКО Тетяна Григорівна;
 Сержант БІРЮК Олександр Миколайович;
 Старший солдат КОВАЛЕНКО Світлана Дмитрівна;
 Старший лейтенант КЛУШИН Олексій Вікторович;
 Молодший сержант ЗАХАРОВА Лариса Вікторівна

ГО "Всеукраїнське Об'єднання "Єднаюча Сила"

23.08.2021
№25966-25975

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки України

22.07.2021
№25946-25965

 військовослужбовці ССНО

УАІ АТО в Закарпатській області

21.07.2021
№25945

 учасник АТО/ООС

командир третього патрульного батальйону військової частини 3033 Національної гвардії України майор Терехов П.О.

04.08.2021
№25936-25944

 військовослужбовці

ГО "Україна"

21.07.2021

№25931;

№25932;

№25933;

№25934

№25935

Охріменко Валерій Вікторович, Ст. Сержант;

 Дилдін Вячеслав Юрійович, Ст. солдат;

 Пастухов Олексій Геннадійович, солдат;

 Кашуба Олексій Іванович, солдат;

 Тукун Максим Анатолійович, Ст.солдат

ГО "Славутицьке об'єднання Ветеранів АТО та УБД"

24.08.2021
№25930

 учасник АТО/ООС

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

19.07.2021
№25928-25929

 учасники АТО/ООС

Старіков Сергій Прокопович

06.07.2021
№25925-25927

  Микола Довженко (посмертно);

 Лопушой Віталій (посмертно);

 Олександр Черненко (посмертно)

ГО "Об'єднання ветеранів, учасників АТО "Південь"

14.08.2021

№25924

 Аверкович Анатолій Іванович, замість втраченої

Голова Мокрокалигорської ОТГ

05.07.2021

№25922-25923

 сержант Федоренко Сергій Павлович;

 старший солдат Калашников Микола Борисович

Військова частина А0501

02.07.2021

№25921

 Зотов Володимир Юрійович, лейтенант, командир штурмового взводу, окремий батальйон «Донбас – Україна»

Луцьке громадське формування «Варта порядку»

24.06.2021

№25916-25920

 учасники АТО/ООС

Дяченко Андрій Вікторович

17.06.2021

№25914-25915

 ------------------------------------

Колекція

17.06.2021

№25913

 Гергель Сергій Вікторович, майор у відставці

Родзянко  Олександр Володимирович, представник ВГО «КРАЇНА»

 15.06.2021

№25906-25912

 Підполковник Шевченко Анатолій Іванович, в/ч А 2980;
 Майор Хоменко Олександр Миколайович, в/ч А2980;
 Полковник Котенко Сергій Леонідович, в/ч А 2896;
 Майор Попков Станісалв Олександрович, в/ч А 2896;
 Підполковник Коробка Володимир Вікторович, в/ч А 0501;
 Підполковник Стольник Сергій Вікторович, в/ч А 0501;
 Полковник Шаповалов Генадій Миколайович в/ч А 2980

 Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"  15.06.2021

№25896

 військовослужбовець

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради

14.06.2021

№25895

 Брикайло Сергій Олександрович, військовослужбовець 17 ОТБр, в/ч А3283

Командування в/ч А3283

10.06.2021

№25892-25894

 військовослужбовці

Хмельницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України

09.06.2021

№25886-25891

 учасники АТО/ООС

Начальник ГУ ДФС у Київської області

31.05.2021

№25879-25885

 військовослужбовці

Старіков Сергій Прокопович

27.05.2021

№25874-25878

 учасник АТО/ООС

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

26.05.2021

№25873

Барабаш Валерій Анатолійович

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

25.05.2021

№25872

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

25.05.2021

№25866-25871

 учасники АТО/ООС

Дніпропетровська обласна організація ПАП ОВС України

24.05.2021

№25865

 військовослужбовець

Генеральний штаб ЗСУ

24.05.2021

№25863-25864

 учасники АТО/ООС

ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області"

05.05.2021

№25861-25862

 військовослужбовці

Пахомов Андрій Миколайович

05.05.2021

№25860

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

30.04.2021

№25850-25859

 військовослужбовці

ГО "Реабілітаційно-спортивне об'єднання ветеранів АТО "Стражі миру"

29.04.2021

№25848-25849

 учасники АТО/ООС

Військова частина А4427

29.04.2021

№25839-25847

 військовослужбовці частини

Військова частина А4427

28.04.2021

№25838

 співробітник НПУ

Національна поліція України

26.04.2021

№25833-25837

 військовослужбовці сил спеціальних операцій

Голова Броварської міськайонної організації ВГО "Спілка офіцерів України"

26.04.2021

№25832

 Каленчук Юрій Васильович, старший лейтенант

ВГО "КРАЇНА"

23.04.2021

№25831

 військовослужбовець

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

21.04.2021

№25826-25830

 співробітники НПУ

Національна поліція України

20.04.2021

№25825

 офіцер НПУ

Національна поліція України

19.04.2021

№25824

 офіцер НПУ

Національна поліція України

14.04.2021

№25823

 військовослужбовець

Макогін Юрій Дмитрович

12.04.2021

№25917-25822

 Ст. солдат солдат Марченко Микола Андрійович 1-ша МР в/ч А 2988;
 Солдат Біленко Ігор Миколайович 2-га МПР в/ч А 2988;
 Мол. Сержант Лашкун Артем Миколайович 2-га МПР в/ч А 2988;
 Мол. сержант Лисий Григорій Леонідович 2-га МПР в/ч А 2988;
 Ст. солдат Барань Олександр Мигальович РВП в/ч А 2988;
 Ст. солдат Лазаришин Євген Сергійович 2-га МПР в/ч А 2988

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква"

05.04.2021

№25816

 ------------------------------------------

Колекція

01.04.2021

№25815

 Бєлоусов Олександр Михайлович

ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

31.03.2021

№25814

 учасник АТО/ООС

Координаційний центр учасників АТО

31.03.2021

№25812-25813

 учасники АТО/ООС

ГО «Спілка ветеранів ЗСУ Стрийського гарнізону»

29.03.2021

№25811

 Інспектор групи фізичної безпеки батальйону Управління поліції охорони в Тернопільській області старший лейтенант поліції Моронжук Андрій Юрійович

Профспілка Кабінету міністрів України

27.04.2021

№25799-25810

 військовослужбовці

Національна поліція України

16.03.2021

№25794;

№25795;

№25796;

№25797;

№25798

 Сержант Боковенко Сергій Дмитрович;

 Старший солдат Матяш Сергій Валерійович;

 Назаренко Руслан Григорович;

 Доброволець Блажчук Владислав Михайлович;

 Старший матрос Блажчук Станіслав Михайлович

ГО "Закон і справедливість" м. Умань

11.03.2021

№25793

 C.M.C.S. MEREU Simone

Чернівецьке представництво ВТО «ОРДЕН»

№03

01.03.2021 

№25792

 учасник АТО/ООС

Білецький Анатолій Володимирович

11.03.2021

№25789-25791

 військовослужбовці

ГО учасники бойових дій "ЩИТ"

10.03.2021

№25788

 учасник АТО/ООС

Волонтери м. Слов'янськ та Дорогобицька міська рада

10.03.2021

№25787

 учасник АТО/ООС

«Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Вінниці

09.03.2021

№25775-25786

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки України

14.03.2021

№25773-25774

 командування в/ч, капеланів та «Асоціації учасників АТО» (м. Дніпро)

 Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

05.03.2021

№25772

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

05.03.2021

№25771

 Ріпус Олександр Йосипович, на заміну втраченої №2154

Військова частина 0624

№4

03.04.2015

№25768-25770

 військовослужбовці

ПП Андрєєва Галина Едуардівна

01.03.2021

№25736-25767

 учасники АТО/ООС

Шполянська міська рада ОТГ

26.02.2021

№25733-25735

 військовослужбовці

Попаснянська РДА Луганської області

03.02.2021

№25732

 Щербинін Сергій Вікторович, заступник начальника управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО, полковник

Бахмутська РДА

03.02.2021

№25729-25731

 Горлов Віктор Миколайович, старший солдат;

 Заверзаєв Юрій Миколайович, сержант;

 Павлюк Михайло Сергійович, старший сержант

ГО "Спілка учасників бойових дій Донеччини"

29.01.2021

№25728

 військовослужбовець військової частини 3018 Національної гвардії України –
учасник бойових дій на Сході України

Індивідуальний член ВО «КРАЇНА», учасник бойових дій на Сході України, майор запасу Васильченко Роман Володимирович

02.03.2021

№25722-25724

 учасники АТО/ООС

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

№25721

 військовослужбовець

Карпюк Сергій Михайлович

12.02.2021

№25720

 учасник АТО/ООС

Хмельницька ОО ПАП ОВС України

25.02.2021

 №25717-25719

 старший сержант Овсієнко Олена Миколаївна;

 майор Колєсов Андрій Миколайович;

 майор Йовбак Сергій Юрійович

Голова Бердянської районної державної адміністрації Півень Ірина
Григорівна

23.02.2021

№25712-25716

 учасники АТО/ООС

В.о. начальника ГУДФС у Київській області Семенець Роман

17.02.2021

№25706-25711

 Полторакін Віктор Олександрович;
 Бузон Анатолій Васильович;
 Нечипорук Артур Юрійович;
 Лаврук Віктор Вікторович;
 Годованець Євген Михайлович;
 Ганотнюк Андрій Миколайович

Любарська районна організація ветеранів Житомирської області

17.02.2021

№25701-25705

 учасники АТО/ООС

БГр 3 броп

25.01.2021

№25698-25700

 Старший оперуповноважений з ОВС 2-го відділу, капітан Мигловець Олександр Максимович;
 Старший оперуповноважений з ОВС 7-го відділу, лейтенант Ніколаєнко Вікторія Олегівна;
 Старший оперуповноважений з ОВС 2-го відділу, капітан Сніцар Вадим Васильович

Бахмутська РДА

21.01.2021

№25697

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

20.01.2021

№25696

 Щербина Олександр Володимирович, матрос

Срібнянська района рада

18.01.2021

№25692-25695

 військовослужбовці

Караульщук Вадим

11.01.2021

№25691

 військовослужбовець

Дідовик Євген Анатолійович, м. Миколаїв

05.01.2021

№25690

 учасник АТО/ООС

Щербина Олександр Володимирович

24.12.2020

№25689

 військовослужбовець

Степкин В.Н.

23.12.2020

№25688

 Шеберев Василь Васильович

Національна поліція України

22.12.2020

№25683-25687

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки

22.12.2020

№25673-25682

 військовослужбовці

Військова частина А3821

16.12.2020

№25663-25672

 військовослужбовці

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№25657-25662

 учасники АТО/ООС

Ільченко Яна Геннадіївна

08.12.2020

№25653-25656

 військовослужбовці

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А 1008

07.12.2020

№25652

 військовослужбовець

Терехов Юлій Ігорович

07.12.2020

№25649-25651

 учасники АТО/ООС

ГО "Спілка учасників АТО Городоччини"

04.12.2020

№25648

 Моздіж Роман Ігорович, командир роти зв’язку батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1231

командир військової частини А7284

03.12.2020

№25646-25647

 учасники АТО/ООС

ГО «Тарутинська спілка ветеранів та інвалідів АТО»

03.12.2020

№25645

 військовослужбовець

Рота вогневої підтримки мотопіхотного батальйону в/ч А1008

03.12.2020

№25641;

№25642;

№25643;

№25644

 Шевчик Сергій Іванович;

 Царицанський Владислав Станіславович;

 Літавий Володимир Петрович;

 Наглій Василь Васильович

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25631-25640

 Максимюк (Труш) Фрозина Миколаївна ("Ваня", "Жабка") (посмертно);
 Монах Василь Олександрович ("Івон", "Береза") (посмертно);
 Зеленко Михайло Карпович ("Богдан") (посмертно);
 Драган Олександр Іванович ("Марко") (посмертно);
 Майщук (Кльоц) Вікторія Миколаївна ("Вася") (посмертно);
 Кльоц Петро Федорович (посмертно);
 Митранюк (Шийко) Ірина Григорівна (посмертно);
 Радкевич Іван Максимович (посмертно);
 Радкевич (Назарик) Марія Дмитрівна ("Ластівка") (посмертно);
 Труш Михайло Федорович (посмертно)

Глибоцька РДА Чернівецької області

07.12.2020

№25630

 учасник АТО/ООС

Баранов Анатолій Михайлович

03.12.2020

№25627-25628

 Рева Г.Ф.;

 Сиротина С.Е.

ГО УБД "ЩИТ"

01.12.2020

№25629

 військовослужбовець

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання «Ми Українці»

03.12.2020

№25623;

№25624;

№25625;

№25626

 Дорош Сергій Олександрович;

 Паламарюк Василь Васильович;

 Боштюк Андрій Валерійович;

 Войнаровський Олександр Олександрович

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25619-25622

 військовослужбовці

Командир батальону в/ч А3821

30.11.2020

№25615-25618

 старший сержант Алексєєв Андрій Олександрович;

 майор Голуб Віталій Павлович;

 солдат Римар Віктор Сергійович;

 солдат Сидорін Артем Миколайович

Голова Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області
Півень Ірина Григорівна

 27.11.2020

№25607-25614

 учасники АТО/ООС

Ільченко Яна Геннадіївна

26.11.2020

№25587-25600

 військовослужбовці

Відділ культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області

25.11.2020

№25575;

№25576;

№25577;

№25578;

№25579;

№25580;

№25581;

№25582;

№25583;

№25584;

№25585

 Бокало Степан Ярославович, матрос;

 Петрук Олексій Вікторович, матрос;

 Гервас Олександр Анатолійович, старший матрос;

 Бережний Євген Олександрович, старший матрос;

 Крачковський Руслан Юрійович, старший матрос;

 Сухацький Іван Васильович, старший матрос;

 Гузь Сергій Павлович, старший матрос;

 Георгієва Лариса Олександрівна, старший матрос;

 Середа Віталій Федорович, сержант;

 Кравченко Олександр Іванович, сержант;

 Ткачук Станіслав Іванович, сержант

ГО «Всеукраїнське Об’єднання «Єднаюча Сила»

06.12.2020 

№25573-25574

 Кулик Ігор Васильович;
 Беспалов Владислав Юрійович

Тернопільський округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»

19.11.2020

№25568-25572

 військовослужбовці

ГО «Союз випускників КВВПАУ»

19.11.2020

№25567

 прапорщик Соловей Павло Олександрович

Командир військової частини А2019 Волков Віктор Васильович

23.11.2020

№25561-25566

 Ст. прапорщик Козловський Микола Васильович;
 Старшина Слободін Віктор Володимирович;
 Прапорщик Чудін Сергій Володимирович;
 Ст. сержант Лебедєв Олександр Олександрович;
 Солдат Коваленко Маргарита Андріївна;
 Ст. лейтенант Верховий Мирослав Сергійович

Духовне управління капеланів «Українська Євангельська Церква»

18.11.2020

№25551;

№25552;

№25553;

№25554;

№25555;

№25556;

№25557;

№25558;

№25559;

№25560

 Щепановський Юрій Анатолійович;

 Абросімова Галина Василівна;

 Зелений Денис Васильович;

 Волощук Олександр Олегович;

 Літвінов Микола Миколайович;

 Улинець Василь Мигальович;

 Костючик Сергій Віталійович;

 Курко Роман Олегович;

 Голубовський Святослав Олегович;

 Пащенко Максим Володимирович

Командир МПБ в/ч А1008

08.12.2020

№25550

 військовослужбовець

Громадська організація «Закон і справедливість»

16.11.2020

№25549

 Сержант Тітов Олександр Володимирович

ГО "Закон і справедливість" м. Умань

11.03.2021

№25548

 старшина Кравчук Валерій Іванович, військовослужбовець 57 ОМПБР

Командир військової частини
А1736, полковник Мішанчук А.В.

 13.11.2020

№25544;

№25545;

№25546;

№25547

 Гурєєв Віталій Віталійович;

 Кавка Ігор Вікторович;

 Стафійчук Василь Георгійович;

 Бобрик Павло Васильович

командир військової частини А1008 полковник Войченко С.В.

 11.11.2020

№25534-25543

 військовослужбовці частини

Військова частина А1736

11.11.2020

№25533

 сержант Курта Сергій Григорович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25532

 сержант Стельмах Федір Миколайович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25531

 сержант Романчук Юрій Леонтійович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2929

№25530

 старший солдат Вознюк Олександр Петрович

ГО «Лугинська районна Спілка УБД АТО»

№19

06.11.2020

№25514-25529

 військовослужбовці частини

Військова частина А4427

09.11.2020

№25513

 військовослужбовець

Пахомов Андрій Миколайович

02.11.2020

№25512

 учасник АТО/ООС

Березнегуватський районний військовий комісаріат

30.10.2020

№25511

 військовослужбовець

Служба економічної безпеки

06.11.2020

№25510

 учасник АТО/ООС

Донецький обласний  військовий  комісаріат

28.10.2020

№25509

 військовослужбовець

учасник АТО/ООС

26.10.2020

№25508

 учасник АТО/ООС

ГУ ДФС у Київської області

23.10.2020

№25504-25507

 учасники АТО/ООС

ГУ ДФС у Київської області

20.10.2020

№25499-25503

 військовослужбовці частини

Командир в/ч А3821 полковник Римаренко В.В.

20.10.2020

№25498

  військовослужбовець

Кравченко Руслан

20.10.2020

№25497

 учасник АТО/ООС

Вакарюк Р.В.

16.10.2020

№25496

 учасник АТО/ООС

Василевич Юрій

16.10.2020

№25495

 учасник АТО/ООС

Вакарюк Роман Вікторович

15.10.2020

№25491-25494

 військовослужбовці

Герасим"як Р.І.

12.10.2020

№25470;

№25471;

№25472;

№ 25473;

№25474;

№25475;

№25476;

№25477;

№25478;

№25479;

№25480;

№25481;

№25482;

№25483;

№25484;

№25485;

№25486;

№25487;

№25488;

№25489;

№25490

 Сірків  Володимир  Богданович;

 Луговий  Андрій  Михайлович;

 Дацко  Руслан  Степанович;

 Винник  Андрій  Станіславович;

 Дудок  Олег  Ігорович;

 Лейченков  Сергій  Михайлович;

 Муцин  Руслан  Богданович;

 Гладиш  Павло  Іванович;

 Коновський  Павло  Іванович;

 Кулинич Микола Миколайович;

 Федор  Юрій  Богданович;

 Роман  Михайло  Михайлович;

 Субачев Дмитро Олександрович;

 Дикий  Андрій  Степанович;

 Федас  Богдан  Вікторович;

 Жеребецький  Тарас  Петрович;

 Ільків  Олег  Іванович;

 Хаюков Роман Олександрович;

 Шворень  Андрій  Володимирович;

 Кривич  Іван  Ігорович;

 Янда  Олег  Йосифович

Голова ГО "ЛОС СЗБ АТО"

14.10.2020

№25460-25461

 Лавров Олександр Євгенійович

 Похальчишин Дмитро Володимирович

 Пятих Микола Андрійович

 Дмитрено Сергій Леонідович

 Маркович Іван Федорович

 Пасюк Сергій Птерович

 Шевченко Сергій Андрійович

 Шукатко олександр Сергійович

Коцюбинська селищна рада 12.10.2020

 №25431-25459

 військовослужбовці 

Акимович С.Г.  12.10.2020

№25424;

№25425;

№25426;

№25427;

№25428;

№25429;

№25430

 Панчишин  Андрій  Ігорович;

 Панчишин  Віталій  Ігорович;

 Коновал Володимир  Миронович;

 Мельник  Вячеслав  Вячеславович;

 Мурдза  Володимир  Дмитрович;

 Мурдза  Віталій  Володимирович;

 Гутий  Ярослав Степанович

Голова ГО "ЛОС СЗБ АТО"

14.10.2020

№25421-25423

 військовослужбовці

 Калюжний Ю.В.

12.10.2020

№25411-25420

 військовослужбовці

Миронівська міська рада

09.10.2020

№25406-25410

 військовослужбовці

Калюжний Ю.В.

12.10.2020

№25405

 Капітан юстиції Остапенко Інна Олегівна, доцент кафедри правового забезпечення військового факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Командир військової частини А7284

09.10.2020

№25403-25404

 військовослужбовці

Березнегуватська районна державна адміністрація

09.10.2020

№25401-25402

 майор Мазур Дмитро Анатолійович;

 майор Жилка Микола Дмитрович

Духовне управління капеланів "Українська Євангельська Церква

08.10.2020

№25391-25400

 військовослужбовці в/ч А0563, в/ч 2276

ГО асоціація ветеранів АТО та ООС "Непереможні"

08.10.2020

№25390

 військовослужбовець

БО "Міжнародний благодійний фонд Українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

09.10.2020

№25385-25389

 учасники АТО/ООС

Березнегуватська районна державна адміністрація

08.10.2020

№25384

 військовослужбовець

Ратуська сільська рада

08.10.2020

№25336-25383

 Аборіна Наталія Василівна, старший офіцер мобілізаційного відділення
Дубенського ОМТЦК та СП, капітан - №25336;

 Алексеєвець Олександр Леонідович, начальник відділення призову Дубенського ОМТЦК та СП, капітан - №25337;

 Бихнюк Олег Юрійович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” - №25338;

 Бованко Ірина Ярославівна, провідний спеціаліст відділення призову
Дубенського ОМТЦК та СП, працівника Збройних Сил України - №25339;

 Бойко Ярослав Андрійович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25340;

 Болтрик Ігор Ігорович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” - №25341;

 Бондарчук Сергій Миколайович, старший водій автомобільного відділення
автомобільного взводу монтажної роти дорожньо-мостового батальйону
військової частини А2755, старший солдат - №25342;

 Бусецька Оксана Анатоліївна, провідний бухгалтер фінансово-економічної
служби військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України,
працівник Збройних Сил України - №25343;

 Величко Андрій Вячеславович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25344;

 Вишневський Василь Аполлінарійович, командир відділення забезпечення взводу матеріального забезпечення військової частини А1246, старший
сержант - №25345;

 Вітюк Роман Вячеславович, технік ремонтного взводу військової частини А1519, старший прапорщик - №25346;

 Гандзюк Микола Миколайович, начальник медичної служби військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, старший лейтенант медичної служби - №25347;

 Глодовський Віктор Миколайович, начальник контрольно-технічного пункту військової частини А1246, старшина - №25348;

 Гнатюк Віктор Андрійович, командир 1 відділення 1 стрілецького взводу 1
стрілецької роти військової частини А7069 - №25349;

 Грель Лідія Григорівна, головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Дубенського ОМТЦК та
СП, працівник Збройних Сил України - №25350;

 Гуринчук Сергій Ростиславович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25351;

 Демчук Руслан Васильович, помічник командира з правової роботи військової частини А1519, майор - №25352;

 Дидюк Володимир Сергійович, механік-водій відділення механізованих мостів дорожньо-експлуатаційної роти військової частини А2117, старший солдат - №25353;

 Доценко Ігор Миколайович, заступник командира батальйону з тилу —
начальника тилу військової частини А2117, підполковник - №25354;

 Жуков Іван Всеволодович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ”,
посмертно - №25355;

 Іванюк Володимир Сергійович, начальник команди ВОХОР військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України - №25356;

 Іпаткін Віктор Григорович, головний інженер військової частини А1519, працівник Збройних Сил України - №25357;

 Клімчук Богдан Петрович, старшина 1 стрілецької роти військової частини
А7069 - №25358;

 Кондратюк Оксана Анатоліївна, відповідальний виконавець відділення персоналу військової частини А1519, старший солдат - №25359;

 Кушнірук Богдан Олександрович, начальник диспетчерського пункту
1 дорожньо-комендантської роти військової частини А1246, сержант - №25360;

 Максимов Святослав Олексійович, учасник бойових дій УДА ОЛПЗ “ВОЛИНЬ” - №25361;

 Маргасюк Алла Петрівна, начальник складу взводу матеріального забезпечення військової частини А2117, молодший сержант - №25362;

 Машкова Лариса Павлівна, діловод технічного відділення військової
частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівника Збройних Сил України - №25363;

 Метелюк Наталія Миколаївна, лікар медичного пункту військової частини А2755, лейтенант медичної служби - №25364;

 Міщук Юрій Пилипович, командир 2 відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7069 - №25365;

 Нечипорук Микола Олександрович, начальник медичної служби-начальника медичного пункту капітан медичної служи військової частини А7069 - №25366;

 Палій Людмила Геннадіївна, оператор відділення збору та обробки інформації взводу безпілотних авіаційних комплексів роти безпілотних авіаційних комплексів військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат - №25367;

 Петрашевський Сергі Вікторович, командир 1 відділення глибинної розвідки 1
взводу глибинної розвідки роти глибинної розвідки військової частини А1994
оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України,
старшина - №25368;

 Петровський Роман Казимирович, старший кухар їдальні взводу матеріального забезпечення військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, старший солдат - №25369;

 Підборецька Вікторія Андріївна, відповідальний виконавець стройової частини військової частини А1519, старший солдат - №25370;

 Подвисоцький Сергій Віталійович, начальник складу взводу матеріального забезпечення військової частини А1246, сержант - №25371;

 Прокопчук Світлана Володимирівна, оператор відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Дубенського ОМТЦК та СП, старшого солдат - №25372;

 Савіцький Олег Анатолійович, старшина 2 дорожньо- комендантської роти військової частини А1246, прапорщик - №25373;

 Савчинський Володимир Олександрович, водій-моторист експлуатаційно-технічного відділення військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівника Збройних Сил України - №25374;

 Сергеєв Святослав Володимирович, заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення, майора резерву військової частини
А7069 - №25375;

 Сергодєєва Наталія Степанівна, економіст з матеріально- технічного забезпечення обліково-операційного відділення військової частини А2363 Сил логістики Збройних Сил України, працівник Збройних Сил України - №25376;

 Солонько Віталій Васильович, старший технік роти матеріального забезпечення військової частини А2755, прапорщик - №25377;

 Солтис Дмитро Михайлович, водій дорожнього взводу дорожньо-експлуатаційної роти військової частини А2117, старший солдат - №25378;

 Таран Геннадій Валентинович, командир понтонного 25379 взводу понтонно-мостової роти понтонно-мостового батальйону військової частини А2755 - №25379;

 Тимощук Іван Миколайович, учасник бойових дій, ветеран АТО - №25380;

 Чорноволов Максим Вікторович, сапер відділення механізованих мостів
дорожньо-експлуатаційної роти військової частини А2117, старший солдат - №25381;

 Шевчук Сергій Андрійович, командир відділення охорони військової частини А1994 оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат - №25382;

 Щепнаський Богдан Володимирович, командир відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтної роти військової частини А2755, молодший сержанта - №25383

Дубенська районна державна адміністрація

14.10.2020

№25333-23335

 військовослужбовці

Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25332

 військовослужбовець

Служба економічної безпеки

07.10.2020

№23331

 учасник АТО/ООС

Служба економічної безпеки

09.10.2020

№25299-25330

 Наливайко Богдан Сергійович;

 Плискатюк Ігор Віталійович;

 Небелюк Валерій Володимирович;

 Бобровський Петро Якович;

 Бородін Юрій Миколайович;

 Поліщук Анатолій Анатолійович;

 Вінклер Сергій Анатолійович;

 Сторожук Володимир Анатолійович;

 Нелепа Олег Анатолійович;

 Степовий Руслан Вікторович;

 Барашко Сергій Петрович;

 Макарчук Сергій Михайлович;

 Бойко Аркадій Птрович;

 Білоткач Володимир Васильович;

 Гринчук Валерій Сергійович;

 Лялюк Захар Анатолійович;

 Мрищук Микола Леонідович;

 Шамрай Олександр Миколайович;

 Хахалина Олег Леонідович;

 Кузик Тарас Григорович;

 Гридько Олександр Іванович;

 Притуляк Владислав Анатолійович;

 Білий Дмитро Леонідович;

 Домінський Вадим Олександрович;

 Чернега Іван Петрович;

 Мороз Володимир Миколайович;

 Марченко Олександр Іванович;

 Ткачук Ярослав Віталійович;

 Христич Віталій Анатолійович;

 Микуляк Володимир Іванович;

 Барімов Богдан Віталійович;

 Гречко Євгеній Миколайович

 Шляхівська сільська рада

07.10.2020

№25296-25298

 учасники АТО/ООС

 Військова частина А2802

07.10.2020

№25291-25295

 військовослужбовці

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

07.10.2020

№25271-25290

 військовослужбовці

 Часовоярська міська рада Бахмутський район Донецької області

06.10.2020

№25268-25270

 старший лейтенант Сова Олександр Вікторович;

 старший солдат Колесник Павло Олексійович;

 капітан Беденко Ярослав Миколайович

 командир військової частини А2019 капітан Волков Віктор Васильович

06.10.2020

№25244-25267

 учасники АТО/ООС

 Гіркополонківська сільська рада

06.10.2020

№25241-25243

 військовослужбовці

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

05.10.2020

№25191-25240

 учасники АТО/ООС