Хрест бойового братерства
Хрест бойового братерства

Артикул: ВТО_888

Вартість комплекту: 260.00 грн.

Це відзнака для усіх патріотів, 
загартованих війною:
бійців добробатів, військових,
бойових волонтерів та медиків!
Це Знак народної пошани,

який може придбати кожний,
але той, хто його придбає,

БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 ЗА ДОЛЮ КРАЇНИ!

 

Єднаймося, браття -
 заради свого щастя своєї родини
та гідного майбутнього усієї України!

До комплекту входять: знак, посвідчення, футляр

 



 

 

 

  № нагороди    

Нагородження

Дата

№2402

 ГО "Чернівецьке обласне об'єднання учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей"

09.10.2021

№2401

 Іванцов Андрій Юрійович

14.09.2021

№2394-2398

 Управління культури та інформаційної діяльності Могилів-Подільської міської ради.

14.02.2022

№2393

 Олежко Юрій Вікторович

11.02.2022

№2384-2392

 Михайлик Олександр Олександрович

08.02.2022

№2376-2383

 Військова частина А1376

07.02.2022

№2375

 Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

29.12.2021

№2374

 Пахомов Андрій Миколайович

29.12.2021

№2373

 ГО "Прикордонники Чернігівщини - ветерани АТО"

28.12.2021

№2372

 Прун Володимир Анатолійович

16.12.2021

№2366-2371

 Дьомін Михайло Петрович, старший солдат 93 бригади ВСУ;

 Балан Віктор Романович, старший солдат 93 бригади ВСУ;

 Ільчишин Роман Дмитрович, старший солдат 93 бригади ВСУ;

 Вейда Андрій Миколайович, солдат 93 бригади ВСУ;

 Янда Руслан Олексійович, старший солдат 93 бригади ВСУ;

 Петрощук Петро Миколайович, старший солдат 93 бригади ВСУ

13.12.2021

№2365

 ГС "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО"

10.12.2021

№2364

 Д'яченко Андрій Михайлович, старший лейтенант, командир роти розвідників в/ч А0216

10.12.2021

№2360-2362

Громадська ветеранська організація "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

06.12.2021

№2358-2359

 2 рота 130 ОРБ

07.12.2021

№2357

 Військова частина А 3137

03.12.2021

№2356

Розізнаний Олександр Юрійович, молодший сержант 30 ОМБР ім. князя Костянтина Острозького

02.12.2021

№2355

 ГО "З нами Бог і Україна"

30.11.2021

№2353-2354

 МГО "Союз ветеранів Анголи"

30.11.2021

№2352

 Сільніцький Олег Іванович

№12-н

01.12.2021

№2351

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО"

24.11.2021

№2350

 Національна поліція України

23.11.2021

№2345-2349

 Ніколенко Сергій Володимирович

01.11.2021

№2341-2344

 Бархатов Дмитро Сергійович, головний сержант;

 Борисевич Руслан Володимирович, старший сержант;

 Кочмар Валентин Леонідович, головний сержант;

 Хаврик Юрій Дмитрович, старший сержант

22.10.2021

№2340

 Національна поліція України

21.10.2021

№2335-2339

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

11.10.2021

№2329

 Процюк Віктор Васильович

11.10.2021

№2325-2328

Громадська організація "Закон і справедливість" м. Умань

11.10.2021

№2321-2324

 Національна поліція України

09.10.2021

№2319-2320

Окаєвич Микола Леонтійович

07.10.2021

№2315-2318

 старший прапорщик ДПС України Крохмалюк Анатолій Андрійович; старшина запасу ЗС України Талащук Олег Петрович; Узун Петро Петрович; старший мічман запасу ВМС України Бугор Валерій Дмитрович


05.10.2021

№2304-2314

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

04.10.2021

№2303

 ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область

01.10.2021

№2301-2302

 Колекція

27.09.2021
№2298-2300

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

04.10.2021

№2297

 МГО "Союз ветеранів Анголи"

28.09.2021

№2294-2296

 ГО "Прикордонники Чернігівщини - ветерани АТО"

28.09.2021

№2289-2293

ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"

06.09.2021

№2287-2288

 ГО Учасників бойових дій

01.09.2021

№2286

  Державна фіскальна служба

30.08.2021

№2285

 підполковник медичної служби Рибак Володимир Михайлович

31.08.2021

№2282-2284

 Кононець Олена Миколаївна

20.08.2021

№2273-2281

 Старший солдат Цалко Валерій Петрович;
 Молодший сержант Тищенко Євген Вікторович;
 Старший солдат Якубів Сергій Васильович;
 Старший солдат Процюк Олександр Валерійович;
 Солдат Балдін Станіслав Ярославович;
 Старший солдат Семенюк Сергій Вікторович;
 Старший солдат Радишин Іван Михайлович;
 Старший сержант Горбенко Олег Вікторович;
 Старший сержант Луценко Сергій Сергійович

20.08.2021

№2271-2272

 Решотка Іван Сергійович;

 Урядник Сергій Іванович

19.08.2021

№2266-2269

 ГО "Брати по зброї"

11.08.2021

№2262-2265

 Балюк Р.С.

04.08.2021

№2260-2261

 Товариство Українців Фінляндії;

 Волонтерська група Чота Мурашник

22.07.2021

№2259

 Тофімчук Олег Вікторович

22.07.2021

№2224

 Безпалов Ілля Анатольйович

16.07.2021

№2223

 Кожуховський Вадим Вікторович

17.05.2021

№2222

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області"

05.05.2021

№2220-2221

 Голова ВП військових, працівників правоохоронних органів та УБД

05.05.2021

№2218-2219

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО"

27.04.2021

№2217

 Спілка ветеранів АТО у Дарницькому районі міста Києва

13.04.2021

№2213-2216

 Військовослужбовці 57 ОМПБр

12.04.2021

№2211-2212

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

08.04.2021

№2210

 Степкин В.Н.

08.04.2021

№2204-2209

 Волонтерська група Чота "Мурашник" та Товариство Українців Фінляндії

06.04.2021

№2202-2203

 Колекція

01.04.2021

№2201

 Координаційний центр учасників АТО

31.03.2021

№2197-2200

 ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України

25.03.2021

№2196

 ГО "Об'єднання бійців реформаторів"

24.03.2021

№2184-2195

 ГО "Об'єднання добровольців"

31.03.2021

№2178-2183

 Фастівська станиця братства ветеранів УПА

15.03.2021

№2168-2177

Київська Муніціпальна Варта

15.03.2021

№2165-2167

 ГУНП в Київській області

11.03.2021

№2164

 ГО "Закон і справедливість" м. Умань

11.03.2021

№2162-2163

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

10.03.2021

№2153-2161

 Карлівський РТЦК та СП

10.03.2021

№2146-2152

 старшого ротації зведеного загону ГУНП у м.Києві

09.03.2021

№2135-2145

 ГО "Об'єднання добровольців"

01.03.2021

№2134

 Глущак Олег Казимирович

23.02.2021

№2133

 Військова частина А1736

18.02.2021

№2132

 Карпюк Сергій Михайлович

12.02.2021

№2129-2131

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

08.02.2021

№2128

 Іванов Анатолій Анатолійович

02.02.2021

№2127

 Чегель Андрій Олександрович

02.02.2021

№2126

 Бахмутська РДА

28.01.2021

№2124-2125

 ГО "Захисники України - Олександрійщини"

21.01.2021

№2123

 Бахмутська РДА

21.01.2021

№2121-2122

 Омельченко Сергій Володимирович

18.01.2021

№2120

 Берещук Леонід Миколайович

15.01.2021

№2110-2119

 ГО "Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану "Учасників бойових дій"

14.01.2021

№2108-2109

 ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України" Кіровоградської області"

05.01.2021

№2105-2106

Спілка ветеранів АТО м. Кременчук

04.01.2021

№2104

 Благодійна організація «Благодійний фонд «Воїни АТО Черкащини»

23.12.2020

№2102-2103

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

21.12.2020

№2101

 Єрмолаєв Юрій Юрійович

18.12.2020

№2098-2100

 Халамейдик Олександр Володимирович

15.12.2020

№2093-2097

 Христинівська ГОЇ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»

10.12.2020

№2091-2092

 Колекція

09.12.2020

№2088-2090

Виконавчий комітет Вільнянської міської ради

09.12.2020

№2087

 ГО "Брацька Воля"

10.12.2020

№2085-2086

 ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України"

07.12.2020

№2084

 Щур Валерій Миколайович

10.12.2020

№2081-2083

ГГО "Українська Армія Спасіння"

03.12.2020

№2080

 Баранов Анатолій Михайлович

03.12.2020

№2078-2079

 58 ОМПБ

03.12.2020

№2063-2077

 Громадська організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

02.12.2020

№2059-2062

 Brotherhood of the Anti-Terror Operation ITALY (Братство учасників АТО у Італії)

30.11.2020

№2049-2058

 Халамейдик О.В.

26.11.2020

№2047-2948

 ГО «Захисники України – Олександрійщини»

27.11.2020

№2045-2046

Громадська організація”Спілка ветеранів Куби”

20.11.2020

№2041-2044

 Цис Юрій

19.11.2020

№2040

Громадська організація "Тальнівська района спілка Ветеранів та учасників Антитерористичної операції"

19.11.2020

№2036-2039

 ГО «Союз випускників КВВПАУ»

19.11.2020

№2029-2035

 Павлоградське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів «Патріот»

18.11.2020

№2028

 Громадська організація «Закон і справедливість»

16.11.2020

№2027

 ГФ ТО УДА

16.11.2020

№2021-2026

 ГО "Захисники України - Олександрійщини"

12.11.2020

№2011-2020

 Військова частина А1736

11.11.2020

№2010

 Самсонова Тетяна Генадійовна, м. Львів

10.11.2020

№2008-2009

 ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України"

09.11.2020

№2007

 Національна поліція України

05.11.2020

№2006

 Мамчак Сергій Мирославович

05.11.2020

№2001-2005

 Луганська обласна спілка ветеранів АТО.

03.11.2020

№2000

 Мельничук Артур Дмитрович

22.10.2020

№1998-1999

 54 ОМБр танкового батальйону 1-ї танкової роти

15.10.2020

№1996-1997

 Ратуська сільська рада, голова Сергій Борсуковський

12.10.2020 

№1995

 Командир військової частини А7284

09.10.2020

№1992-1994

 Колекція

08.10.2020

№1976-1991

ГО "Воїнське братство"Гідність і честь"

08.10.2020

№1973-1975

 Черноморське козацьке військо

07.10.2020

№1972

ГО "Воїнське братство"Гідність і честь"

08.10.2020

№1952-1971

 Громадська організації учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

07.10.2020

№1949-1951

 ГО "Центр Гарант" спілка учасників АТО Львівщини

06.10.2020

№1946-1948

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

05.10.2020

№1941-1945

 Іващенко В.І.

05.10.2020

№1930-1940

 Пастушок Володимир Вікторович

05.10.2020

№1928-1929

Смілка Віталій

02.10.2020

№1918-1927

 Окаєвич Микола Леонтійович

30.09.2020

№1916-1917

 Шулік Ігор Васильович

29.09.2020

№1912-1915

 Захарчук Юрій Миколайович

22.09.2020

№1911

 Шорохов А.Ю., сержант

22.09.2020

№1902-1910

 Кисельов Олександр Валерійович

21.09.2020

№1901

 Степкин В.Н.

15.09.2020

№1881-1900

 ВОВ "Патріот"

14.09.2020

№1864-1880

 МВС України

14.09.2020

№1861-1863

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

11.09.2020

№1851-1860

 ГУНП в Луганській області

07.09.2020

№1847-1850

 Товариство Українців Фінляндії волонтерська група чота "Мурашник" фінської сотні

10.09.2020

№1843-1846

 ГО "Волонтери України"

03.09.2020

№1842

 МГО "Ми українці"

01.09.2020

№1822-1841

 Верховний Мирослав Сергійович, заступник командира з МПЗ 37 ОМПБ

28.08.2020

№1821

 Трощій Андрій Леонідович, м. Рубіжне Луганська обл.

28.08.2020

№1819-1820

 ГО "Олександрійська міська Спілка офіцерів України"

25.08.2020

№1818

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

20.08.2020

№1817

 Національна поліція України

19.08.2020

№1815-1816

 Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

23.08.2020

№1811-1814

 Громадська організація "Закон і справедлівость"

26.07.2021

№1810

 Петров Віталій Васильович

03.08.2021

№1809

Пелипенко Марина Віталіївна, депутат Южненської міської ради

02.08.2021

№1808

 Колушенко Анатолій

02.08.2021

№1807

 Ковцун Юрій Іванович

15.07.2021

№1806

 Громадське формування з охорони громадського порядку та Державного кордону "Штурм"

12.06.2021

№1805

 Військова частина А7039

15.07.2021

№1804

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

11.06.2021

№1802-1803

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

02.06.2021

№1801

 ГО "Знам'янська спілка ветеранів АТО"

31.05.2021

№1795-1800

 13 ОМПБ

17.08.2020

№1794

 ГО "Побратим"

14.08.2020

№1793

 Відділ культури, молоді, спорту та освіти Попаснянської РДА Луганської області

13.08.2020

№1792

 Спілка ветеранів АТО Деснянського району

13.08.2020

№1791

 ГО "НР Перший спалах"

10.08.2020

№1786-1790

 Військова частина А1736 (57 ОМПБр)

06.08.2020

№1785

 Військовий комісар Київського обласного військового комісаріату

06.08.2020

№1783-1784

 Військовий комісар Київського обласного військового комісаріату

05.08.2020

№1782

 Спілка учасників АТО Деснянського району

05.08.2020

№1742-1781

 Верхньодніпровська РДА

23.08.2020

№1722-1741

 Громадська організація учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

03.08.2020

№1720-1721

 Світак Віталій Ігорович

31.07.2020

№1712-1719

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

31.07.2020

№1711

 Командування військової частини 1491

28.07.2020

№1708-1710

 Військова частина 1566Р

27.07.2020

№1705-1707

 Військова частина А0693

27.07.2020

№1702-1704

 Бандурченко Олег Миколайович, с. Карлівка Донецька область

20.07.2020

№1700-1701

 Генштаб ЗСУ

13.07.2020

№1699

 Розумний Олександр Григорович, м. Кривий Ріг

10.07.2020

№1677-1698

 ГО "Українське капеланство"

09.07.2020

№1676

 Рзаев Богдан Мурадович, м. Харків

07.07.2020

№1675

 Пахомов Андрій Миколайович

07.07.2020

№1670-1674

 Київська обласна організація ПАП ОВС України

01.07.2020

№1669

 Колекціонер

24.06.2020

№1668

 Голова спілки ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини"

23.06.2020

№1665-1667

 Голова Рівненської районної ради Сальчук М.Г.

24.06.2020

№1664

 Колекція

18.06.2020

№1663

 ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

17.06.2020

№1662

 Попко Максим Вячеславович

17.06.2020

№1659-1661

 Приватне підприємство "Центр"

16.06.2020

№1657-1658

 Носарєва Юлія Віталіївна

15.06.2020

№1654-1656

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

15.06.2020

№1652-1653

 Біжко А.В.

11.06.2020

№1646-1651

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

09.06.2020

№1645

 Пахомов Андрій Миколайович

02.06.2020

№1625-1644

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

01.06.2020

№1624

 Військова частина А1736

01.06.2020

№1623

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО"

26.05.2020

№1618-1622

 ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонетрів АТО у Вінницькій області

26.05.2020

№1617

 Шевчук Олександр Петрович

25.05.2020

№1612-1616

 ГО "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"

25.05.2020

№1611

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО"

22.05.2020

№1605-1610

 ГО "Спілка прикордонників Чернігівщини - ветеранів АТО"

21.05.2020

№1604

 Булденко Ігор Олександрович

21.05.2020

№1603

 Чехун Юрій Георгійович, м. Херсон

18.05.2020

№1593-1602

 58 ОМПБр

18.05.2020

№1592

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

06.05.2020

№1591

 Командир військової частини А7284

04.05.2020

№1590

 Дорогавцев Вадим Васильович

13.04.2020

№1588-1589

 Павленко Олексій Олексійович

13.04.2020

№1587

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

07.04.2020

№1586

 Командування Військовї частини А0800

07.04.2020

№1585

 Павленко Андрій Миколайович

06.04.2020

№1584

 ВГО "Козацтво Нової України"

31.03.2020

№1582-1583

 Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

17.03.2020

№1581

 Черевко Микола

16.03.2020

№1576-1580

 ВЦА м. Торецьк

13.03.2020

№1560-1575

 58 ОМБр

13.03.2020

№1559

 Національна поліція України

12.03.2020

№1499-1558

Громадська Спілка "Об'єднання учасників АТО Одещини"

11.03.2020

1541

Громадська спілка "Об'єднання учасників АТО Одещини"

 14.03.2020

№1523

Громадської організації "Об'єднання учасників АТО Одещини"

№1

14.03.2020

№1501

Галдак Андрій Олександрович, командир 109 ОбрТРО

№1

14.03.2020

№1497-1498

 ГО "АРАТТА-ОДЕСА"

10.03.2020

№1494-1496

 ГО Спілка учасників АТО та ООС "Захисник"

06.03.2020

№1493

 ГО "Національна спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО"

04.03.2020

№1492

 Національна поліція України

03.03.2020

№1428-1491

 ГО "Об'єднання Добровольців"

02.03.2020

№1427

 Колекція

02.02.2021

№1426

 Чудновський Олег Анатолійович

26.02.2020

№1425

 ГО "Спілка учасників АТО та ООС "Захисник"

25.02.2020

№1424

 Директор ГО "ИМН" Григоренко Ю.А.

14.02.2020

№1423

 Федерація Йоги Півдня України

13.02.2020

№1422

 Кондратенко Миколай

12.02.2020

№1415-1421

 Рівненська районна рада, заступник голови ВПР "Айдар"

05.02.2020

№1414

 ГО Ветеранів АТО "Повітряний патруль"

04.02.2020

№1413

 Національна поліція України

03.02.2020

№1411-1412

 ГО "ИМН"

29.01.2020

№1407-1410

ГГО "Українська Армія Спасіння"

23.01.2020

№1406

 Громада Дніпропетровської області

20.01.2020

№1404-1405

 Благодійна організація "Міжнародний благодійний Фонд Українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

17.01.2020

№1401-1403

 Директор ГО "ИМН"Григоренко Ю.А.

16.01.2020

№1351-1400

 ВП ВГО Ветеранське Братерство

29.01.2020

№1350

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

15.01.2020

№1349

 Дідовик Євген Анатолійович, м. Миколаїв

13.01.2019

№1348

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

10.01.2020

№1341-1347

 ДФС України

08.01.2020

№1340

 Соків О.В.

02.01.2019

№1339

 Військова частина А3821

28.12.2019

№1327-1338

 ГГО "Українська Армія Спасіння"

26.12.2019

№1326

 Пахомов Андрій Миколайович

23.12.2019

№1323-1325

 Мудровський А.В., м. Любар

18.12.2019

№1321-1322

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

13.12.2019

№1320

 Національна поліція України

13.12.2019

№1314-1319

 ГО НРСВтаУ АТО

11.12.2019

№1307-1313

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

06.12.2019

№1306

 Федорічев Константин Іванович, м. Бердичів Житомирська область

06.12.2019

№1305

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

06.12.2019

№1301-1304

 ГО "Конотопських ветеранів та пенсіонерів правоохоронних органів"

06.12.2019

№1300

 ГО "Цивільний корпус добровольчих батальйонов"

05.12.2019

№1299

 Лейченков Сергій Михайлович, м. Львів

05.12.2019

№1298

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

04.12.2019

№1297

 28 ОМБр

04.12.2019

№1296

 ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

04.12.2019

№1278-1295

 БО "Міжнародний БФ Українського козацтва "Сприяння підвищенною обороноздатності України"

03.12.2019

№1277

 Міській голова

03.12.2019
№1273-1276  Структурний підрозділ "Служба воєнізованої охорони" регіональної філії "Донецька залізниця" АТ "Українська залізниця"

№12

23.12.2019

№1272  Військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату підполковник Сергєєв О.С.

№12

10.12.2019

№1271  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність" 05.12.2019

№1268-1270

 Військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату підполковник Сергєєв О.С.

№12

10.12.2019

№1266-1267

 Структурний підрозділ "Служба воєнізованої охорони" регіональної філії "Донецька залізниця" АТ "Українська залізниця"

№12

23.12.2019

№1246-1265

 ГО учасників АТО "Патріоти Ратнівщини"

02.12.2019

№1245

 Установа "Ветеран АТО"

06.12.2019

№1228-1244

 БО "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

29.11.2019

№1227

 благочинний Тальнівського району протоієрей Андрій Гаргат

23.05.2021

№1221-1226

 БО "Міжнародний благодійний фонд українського козацтва "Сприяння підвищенню обороноздатності України"

29.11.2019

№1220

 Голова Рівненської  районної ради Сальчук М.Г.

28.11.2019

№1210-1219

 Ветерани АТО, м. Ізюм

20.11.2019

№1207-1209

 Голова Рівненської  районної ради Сальчук М.Г.

28.11.2019

№1206

 Національна поліція України

26.11.2019

№1205

 ГО "Доброволець - людина доброї воли"

19.11.2019

№1204

 Чумак Геннадій Вікторович, учасник АТО

19.11.2019

№1203

 Бугаенко Петро Петрович, м. Бобровиця Чернігівська область

19.11.2019

№1195-1202

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№1194

 Вінницька Крайова команда "УНСО"

15.11.2019

№1193

Об'єднання добровольців

14.11.2019

№1192

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№1191

 Колекція

12.11.2019

№1181-1190

 Колекція

11.11.2019

№1180

 ТОВ Кобзар

29.10.2019

№1179

 Командир батареї

08.11.2019

№1177-1178

 ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

07.11.2019

№1176

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

06.11.2019

№1174-1175

 Колекція

05.11.2019

№1173

 Оперативно-інформаційний центр

01.11.2019

№1172

 Хомик Владіслав Володимирович, м. Біла Церква

31.10.2019

№1171

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

29.10.2019

№1170

Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району Одеської області

29.10.2019

№1161-1169

 Командування військової частини

18.10.2019

№1160-1156

 Львівська обласна спілка офіцерів

08.11.2019

№1138-1155

Львівська обласна спілка офіцерів

18.10.2019

№1137

 Національна поліція України

17.10.2019

№1125-1136

 58 ОМПб

11.10.2019

№1123-1124

 Спілка ветеранів АТО Харківської області

10.10.2019

№1120-1122

 Коваль Микола Миколайович, м. Гребінка Полтавська область

09.10.2019

№1118-1119

 ГО Спілка учасників бойових дій та інвалідів АТО Лебединщини «Побратим»

13.10.2019

№1117

 Громадська організація "Лебединська організація пенсіонерів та ветеранів ОВС"

13.10.2019

№1115-1116

 ГО Спілка учасників бойових дій та інвалідів АТО Лебединщини «Побратим» 13.10.2019

№1111-1114

Громадське формування з охорони громадського порядку «Підрозділ територіальної оборони «СПИС»

09.10.2019

№1100-1110

 Виконавчий комітет Ізюмської міської ради

19.11.2019

№1099

 Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

08.10.2019

№1098

 ГО "Доброволець - людина доброї волі"

19.11.2019

№1097

 СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія"

08.10.2019

№1096

 Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

08.10.2019

№1095

 Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно

08.10.2019

№1094*

 Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району Одеської обл.

29.10.2019

№1094

 Дубенська міська рада

08.10.2019

№1093

ГО Спілка учасників бойових дій та інвалідів АТО Лебединщини «Побратим»

13.10.2019

№1092

 СГ ТОВ "Дубенська аграрна компанія"

08.10.2019
№1091*   Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району Одеська обл. 29.10.2019
№1091  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1090  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1088-1089  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1087  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1086  ГО "Софіївська асоціація УБДіАТО" Дніпропетровська область 09.10.2019
№1085*  Грушевой Євген Сергійович, с. Дачне Біляївського району 29.10.2019
№1085  Дубенська міська рада 08.10.2019
№1084  Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 08.10.2019
№1083  Іван Миколайович Тимощук, м. Дубно 08.10.2019
№1082